TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Ukraińcy w Polsce próba ingerencji w procedury administracyjne w Polsce BLOKOWANIE habilitacji dr. Zapałowskiego

PropellerAds

25 wkietnia uchwałą Rady Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej dr Andrzej Zapałowski otrzymał stopień doktora habilitowanego nauk o bezpieczeństwie. Nadanie mu stopnia naukowego usiłowali uniemożliwić działający w Polsce ukraińscy nacjonaliści, o czym dr hab. Zapałowski poinformował na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

„Nadmienię, iż wszystkie recenzje habilitacyjne i opinie członków komisji w formie pisemnej miałem pozytywne. Wobec powyższego Komisja Habilitacyjna podjęła uchwałę o skierowaniu wniosku na Radę Wydziału o nadanie stopnia” napisał Zapałowski.

„Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie akcja środowisk powiązanych z przewodniczącym Związku Ukraińców w Polsce Piotrem Tymą, który osobiście publikował apele na swojej stronie Facebook o zablokowanie mi postępowania habilitacyjnego. W działania zaangażowało się kilka gazet i portali powiązanych z tym towarzystwem. Bardzo charakterystyczne było także to, że narracja tych ataków wskazuje, iż były one koordynowane z jednego ośrodka” relacjonował Zapałowski.

„To tylko pokazuje jak pewne środowiska ingerują pozamerytorycznie w formie szantażu w procedury administracyjne w Polsce” zauważył, dodając, iż „przyjdzie czas na bardziej konkretne przedstawienie sprawy i powiązań, a są one wiele mówiące także ze względów bezpieczeństwa Polski”.

(Na podst. Prawy.pl)

słowa dr. Zapałowskiego na czerwono , jemu na razie nie wypada mówić o co chodzi ale ja mogę wyjść przed szereg i zasygnalizować konkrety , oto one … choć też na razie nie do końca powiedziane ALE PRZYJDZIE NA TO CZAS ……….

Do Polski z Ukrainy płynie rzeka broni i wyposażenia Piechoty …

ALARM !! – CO KNUJĄ UKRAIŃCY BANDEROWCY W 19 POLSKICH POW

Ukraińscy oficerowie KONTROLUJĄ POLSKIE WOJSKO INSPEKCJA TRW

6 thoughts on “Ukraińcy w Polsce próba ingerencji w procedury administracyjne w Polsce BLOKOWANIE habilitacji dr. Zapałowskiego

  1. Bo gdyby przeprowadzono nie akcję Wisła, tylko akcję Bug i wypieprzono to całe tałatajswo za Bug, a Polaków do Polski, dziś nie byłoby hydry w postaci Syczów, Tymów, Kowali, Piekieł i innych ! Zrobili kiedyś multi kulti, które dostało zielone światło to się teraz panoszy. Przecież większość tych „obywateli polskich” jest w prostej linii potomkami oun czy upa.

  2. SAMI WIDZICIE ZE PRAKTYCZNIE NIEMA TYGODNIA ZEBY W POLSCE NIE DOCHODZIŁO DO ESKALACJI UKRAIŃSKIEJ BUTY I CHAMSTWA

    DZISIEJSZY ART. WYZEJ ZAMIESZCZONY MNIE OSOBIŚCIE PRZEKONAŁ ZE

    NAJWIĘKSZYM ZAGROZENIEM JEST DLA POLSKI UKRAINA !!!!!!! WIĘKSZYM OD ISLAMU , NIEMIECKIEJ POLITYKI A NAWET WYIMAGINOWANEJ ROSYJSKIEJ POLITYKI

    ONI CHCĄ JUZ DECYDOWAĆ O TYM KTÓRY POLAK W POLSCE MOŻE OTRZYMAĆ TYTUŁ NAUKOWY A KTÓRY NIE

    „Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie akcja środowisk powiązanych z przewodniczącym Związku Ukraińców w Polsce Piotrem Tymą, który osobiście publikował apele na swojej stronie Facebook o zablokowanie mi postępowania habilitacyjnego. W działania zaangażowało się kilka gazet i portali powiązanych z tym towarzystwem. Bardzo charakterystyczne było także to, że narracja tych ataków wskazuje, iż były one koordynowane z jednego ośrodka” relacjonował Zapałowski.”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: