TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Wielkie zmiany na blogu „miziaforum” , szczegóły o 11,30 zmiany zależą od czytelników

PropellerAds

Odsłuchaj propozycji zmian i obejrzyj na filmie jakie możliwości będą dostępne po zmianach technicznych .

ODDAJ SWÓJ GŁOS DO 30 kwietnia 2017 głos oddajesz anonimowo !

21 thoughts on “Wielkie zmiany na blogu „miziaforum” , szczegóły o 11,30 zmiany zależą od czytelników

 1. Filmy każdy może wrzucać gdzie chce.
  Nawet w komentarzu można wkleić link do innego filmu.
  Youtube był, jest i będzie cenzurowany. Są inne hostingi.
  W czym jest problem?
  Jak ma być pełna niezależność to ludzie mogą udostępniać w p2p.

 2. Mizia, a ja Cię proszę , byś przemyślał propozycję ~Poker King ( napisał Ci komentarz pod tym filmem i mu odpowiedziałeś ) . Zawsze będziesz u siebie i zmniejszy się szansa na to, że któregoś dnia zamkną Ci usta i na YT i tu ( przecież teraz faszyści rządzą na świecie). Nawet tutaj jesteś ciągle pod kontrolą , a to, że ( jak to mówisz) jeszcze nie robili Ci żadnych problemów – to zawsze może się zmienić … nawet nie będziesz wiedział jak, kiedy i za co ??? I nie powtarzaj w kółko , że nie chcesz zarabiać , bo ci, którzy Ci złożyli tę propozycję tak nigdy nie powiedzą 😉 Przyjedź do mnie , posprzątaj mi chatę , ugotuj obiad, pozmywaj gary itd. … a potem wygłoś tę „formułkę” 😉 😛 Robisz kawał dobrej roboty i zasługujesz na wynagrodzenie, a nie , żeby robić na kogoś 🙂

 3. Wandalizm ? głupota? czy jeszcze coś innego…..
  21. kwietnia br. policja w Gdańsku otrzymała zgłoszenie o zniszczeniu tablicy informacyjnej w pobliżu pomnika Danuty Siedzikówny ps. „Inka”.
  To już drugi w ostatnich dniach akt wandalizmu skierowany przeciwko upamiętnieniom Żołnierzy Wyklętych w Gdańsku. Pięć dni temu ktoś napisał sprayem słowo „morderca” na muralu przedstawiającym mjr. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę”.
  http://kresy.pl/wp-content/uploads/2017/04/zniszczona-inka-gdansk.jpg

 4. świetny pomysł. ja jeszcze nieśmiało dodam, że warto prowadzić dla Polaków skrótową formę nauki historii Polski, bo niestety, Polacy już swojej historii nie znają. Za parę lat na oszczerstwa o II wśw. Polacy zaczną przepraszać Niemców, nie mają pojęcia, że Polacy też tworzyli wynalazki, ale byli okradani (i to całkiem niedawno też), niedługo nie będą umieli produkować żywności, uprawiać ziemi, będziemy jeść plastik. nie pamiętają , że w Polsce była tolerancja religijna wtedy, gdy cała europa się masakrowała przez wiele lat. Przyjmowaliśmy do siebie innowierców, dzisiaj ta sama europa pluje na nas i nas poucza, zapomnieli co wyprawiali. My Polacy możemy być dumni a nie dawać się stale łajać. Głównie Niemcy zrzucają na nas swoje winy za najnowsze ale też stare dzieje.
  Przypominam, że w czasie najgorszych masakr religijnych niemcy byli katolikami, dopiero później przeszli na protestantyzm. Teraz umywają ręce – to nie oni Niemcy wyprawiali, tylko ci wredni katolicy. Dobrze wiecie jak mącą – chociażby sprawa „polskich obozów’ itp.

  To, co przedstawiłam, to tylko mały wycinek zagadnień, kt. myślę, że warto mieć na uwadze, tym bardziej, że stale ktoś mąci i nastawia Polaków przeciw sobie – każdy pretekst jest dobry do wywołania draki, zobaczcie: po coś są w teatrach obrażane uczucia religijne chrześcijan, po coś są niszczone zabytki z epoki przedchrześcijańskiej, niszczy się ślady słowiańskości naszych ziem sprzed wielu tys. lat, napuszcza się rodzimowierców na chrześcijan, nie wiem, czy już rodzimowierców przyjęto do Polskiej Rady Ekumenicznej (a dlaczego nie ?? są gorsi od wyznawców, kt. przyszli z zewnątrz ??) nie potrafimy myśleć mądrze tak jak Grecy – są chrześcijanami ale pielęgnują zabytki przedchrześcijańskie.

  Mizia – działaj, na „nasze” władze nie liczę, mamy tylko jedną Polskę i nie dawajmy się skłócić, na przekór tym, kt. tylko czekają, abyśmy się własnymi rękami wykończyli, oni by to sobie bezpiecznie oglądali z zagranicy popijając szampana. Później, po naszych trupach, spokojnie by przejęli wszystko co nasze.
  pozdrawiam wszystkich Polaków, bez względu na to, jakie mają poglądy, bądźmy mądrzy jak nasi przodkowie

   1. a „nasze” władze pewnie stulą uszy po sobie, trzeba śledzić, co z tym zrobią.
    problem KRUSU- tez świadczy o tym, jak łatwo Polakom wmówić wszystko, byleby to zobaczyli w internecie lub w tv. Ktoś krzyczy że KRUS to obciążenie dla Polaków, ale ta sama menda nie powie (lub napisze, ) że polscy chłopi w czasie II wśw, uratowali Polaków przed smiercią głodową , dawali za darmo mleko, chleb, ziemniaki, tylko za mięso trzeba było płacić. Nie widzę żadnej informacji o tym, nigdzie.
    Polacy mi nie uwierzą, bo to ja gadam, oni wolą zobaczyć linki do artykułu. Dlaczego nie ma nigdzie o tym info ?? Bo Polacy by się dowiedzieli, dzięki komu przezyli ???

       1. No tak ktoś musi być dojony dalej. Koczownikom nalezy wypominać po postu ch zbrodnie i fakt ,że oni swoich zabijali a nie Polacy.Sku*wiele uszate.

     1. Telewizja powtarza za Grossem , a przecież to posiadacz Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi RP!!!! To dziadzisko powinno być dawno przed Trybunałem a nie siać teorie na potrzeby „koncernu holokaust” ! Edelman zresztą też !

 5. A !! WAŻNE NIE BĘDĘ RÓWNIEŻ SPRZEDAWAŁ WAM KOSZULEK POPIELNICZEK KUBECZKÓW KACZEK I BASENÓW NA SIKU Z LOGIEM BLOGA I TP SKURWYSYŃSKIEGO WYŁYDZANIA PIENIĘDZY !!

  1. Zarąbiście. Taka dawka konkretów przywraca wiarę w ludzi,że jeszcze na świecie są rozumni a nie same lemingi prowadzone przez ”Władców” na rzeź. Filmy jak najbardziej ponieważ słuchając można wykonywać inne czynności a dzisiaj czasu dla siebie mamy mało,zabierają nam go ”Władcy”.

    1. po za tym, nie każdy lubi czytać „długie liniowce”. także czytelnicy mogą, jeśli zrobisz videoblog to odsłuchają. „czasami korzyść jest z obu stron”.

     1. BĘDĄ ARTY PISANE TYLKO DODATKOWA OPCJA FILMY , NAGRANIA BEZ GROŻBY USUNIĘCIA ……. PODEJRZEWAM ZE TU Z CZASEM BĘDZIE TAKI AZYL GDZIE BĘDĄ WŁAŚNIE DO OBEJRZENIA FILMY KTÓRE SĄ WSZĘDZIE USUWANE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: