TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Syryjski imigrant z Niemiec popełnił na terenie Polski 3 przestępstwa , sąd go nie ukarał TARYFA ULGOWA DLA ISLAMU W POLSCE?

PropellerAds

Pijany mężczyzna został zatrzymany w aucie o niemieckiej rejestracji chwilę po zjechaniu z promu. Posiada on szwedzką kartę pobytu, jednak w Polsce przebywał nielegalnie. Funkcjonariusze Straży Granicznej nie dali się oczywiście skusić na łapówkę i odpowiednio ją zabezpieczyli oraz zatrzymali Syryjczyka.

Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania wręczenia funkcjonariuszom Straży Granicznej korzyści finansowej oraz kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Nie przyznał się jednak do winy i nie chciał dobrowolnie poddać się karze.

Teraz sprawą musi zająć się miejscowy sąd okręgowy. Syryjczyka zwolniono z aresztu i poinformowano o konieczności opuszczenia Polski. Zostanie on i tak ukarany za próby wręczenia łapówki i kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

http://pikio.pl/ale-zenada-syryjczyk-chcial-przekupic-polska-straz-graniczna-taka-kwota-ze-wybuchniesz-smiechem/

MÓJ KOMENTARZ DO TEJ INFORMACJI W FORMIE A.V

 

14 thoughts on “Syryjski imigrant z Niemiec popełnił na terenie Polski 3 przestępstwa , sąd go nie ukarał TARYFA ULGOWA DLA ISLAMU W POLSCE?

 1. Bardzo bym prosił zgłaszać ten kanał.Jest to kanał niemieckich nazistów zakłamujących historie. Im więcej zgłoszeń będzie, tym szybciej zostanie zamkniety tym bardziej ,że raz udalo się go usunąć a teraz próbuje drugi raz go autor reanimować.Jeśli jesteś Polakiem, zgłoś ten kanał.

 2. Ja nie jestem jasnowidzem, ale tak to widzę, bo wiem, że bomby atomowe to fake i co już tu niedawno przekazałam !

  Co za „bomba” uderzyła, że wszędzie ruina i bieda, że ludzie padają od ” medycyny” i odzłodziejskiej sitwy bankstersko-adwokackiej ?

  Poza tym, to nawet I wojna się nie skończyła i druga też nie przechodząc w nowoczesną wojnę hybrydową, gdzie wyjaśnienia o tym rodzaju „niewidzialnej” wojny dla większości białych niewolników można sobie samemu wyszukać w necie.

  Te wszystkie sensacyjki atomowe, to sianie strachu i paniki, żeby czuć się sparaliżowanym i nie myśleć, co to za zaraza niszczy już tyle lat kraj od wewnątrz według wytycznych od ?

  Tak straszno że aż śmiesznie :

 3. Ja byłam pewna że wygra Donald Tramp i jakoś nikt nie mówi o mnie jasnowidząca.Szkoda bo niejednokrotnie mi się t udawało,
  przewidzieć pewne fakty.

 4. http://innemedium.pl/wiadomosc/amerykanski-jasnowidz-twierdzi-ze-13-maja-rozpocznie-sie-nuklearny-holokaust
  Według amerykańskiego jasnowidza, Horacio Villegasa, od wybuchu III wojny światowej dzielą nas tylko tygodnie. Samozwańczy „posłaniec Boga”, który przewidział podobno, że Donald Trump wygra w wyborach prezydenckich, teraz wieszczy globalną wojnę atomową, która rozpocznie się zaledwie za kilka tygodni.

  ciekawe co na to nasz naczelny jasnowidz Jackowski….

 5. Trudno zrozumieć działność „polskiego” wymiaru niesprawiedliwości, jak się nie wie o tym, że „sądy” to prywatne firmy- statki handlowe, a „sędziowe” to kapitanowie handlujące „rzeczami” , bo jedynym prawem na tym świecie jest pirackie „prawo morskie” traktujące każdego zarejestrowanego niewolnika z dowodem osobistym jako towar, jako kapitał humanitarny i który w razie draki z „władzami” otrzymuje ofertę handlową w postaci zaproszenia do handlowego sądu !

  Dlatego też osobnicy napływający inwazyjnie według sterowanej przez czerwoną jewrounię akcji Syria, bez dokumentów tożsamości albo z fałszywkami są traktowani ulgowo przez „sądy” czy prywatną POLICJE w każdym obszarze jewrounii, bo nie są widziani jako rzeczy- martwe OSOBY PRAWNE tylko jako ludzie, którym przysługują prawa ludzkie.

  Tubylczy biali niewolnicy z kartami identyfikacyjnymi „dowodów osobistych” DOBROWOLNIE wyrażają na traktowanie ich jako „bydło robocze” przez wniosek o nie i swój własnoręczny podpis !!!

  O ile piraci w niebieskich mundurkach albo siepacze w czarnych pytają się o NAZWISKO choćby palaczy na przystankach i chcą dowodu osobistego, no to robią z nimi interes, bo albo biedny palacz zapłaci mandat, a jak nie to sprawa pójdzie do sądu, gdzie zostaje bezlitośnie obrabowany ze swojego zatajonego przed nim wewnętrznego konta w Bazylei.

  Trzeba koniecznie poznać i zrozumieć „prawa” narzucone Polakom przez obce kolonialne nie-rządy pasożytujące na niewiedzy czy też ignorancji ludzkiej, bo tylko wtedy można i to często ze skutkiem natychmiastowym odbić ataki tej ponadnarodowej mafii gangsterów i skorumpowanych handlarzy śmierci zwanymi politykami, którzy ze swoimi obłudnymi sloganami i obiecankami grają na czas, niszczą całe kraje i rabują podatki za które prowadzą wojny.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: