TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Turcja Erdogan został „SUŁTANEM ” system władzy prezydenckiej został wybrany w wyniku wyborów

Turcy oddali Erdoganowi pełnię władzy Trwa liczenie głosów po referendum

PropellerAds

Ponad 51 procent Turków poparło w referendum zmianę systemu politycznego swego kraju z parlamentarnego na prezydencki – takie są wyniki plebiscytu po przeliczeniu ponad 95 procent głosów. Zgodnie z proponowanymi zmianami w konstytucji, prezydent miałby być jednocześnie szefem państwa i rządu, mógłby sprawować władzę za pomocą dekretów i rozwiązywać parlament,

DZISIAJ ŚWIĘTA WIEC TEN TEMAT NA JUTRO .. BO BARDZO WAŻNY NAWET DLA POLSKI

 

 

 

 

17 thoughts on “Turcja Erdogan został „SUŁTANEM ” system władzy prezydenckiej został wybrany w wyniku wyborów

 1. Bramy do piekła zostały otwarte ! Zresztą podobny numer zrobili diabelscy „wybrańcy” w starożytnym Egipcie otwierając granice na półmałpy !

  Efekt taki, że biała tam rasa została zniszczona !!!

 2. i tu mnie ciekawi czy orzekną władzę erdogana jako totalitaryzm bo jesli tak to USA powinno zaprowadzić u nich demokrację….
  i ciekwi mnie jak odniesie sie do tego UE skoro władza Assada jest totalitarna….

  1. Erdogan nie zostanie dotknięty bo jest im potrzebny do realizacji przejęcia Syria pod wpływy Usraela po to żeby zbudować linie rurociągu która miałaby przecinać teren Syrii, iśc przez Turcje do Europy.

   1. Teoria względności żyda Einsteina na tych łamach została już naukowo obalona, a teraz nadeszła pora na obalenie mitu, że jakoby „perpetuum mobile” nie istnieje, bo jednak istnieje, tylko nafciarze próbowali to zatrzymać.

    Następna bzdura, że ropa naftowa jest ograniczona też padła na ryj, a rury to sobie mogą nafciarze do dupy wsadzić.

    O, boże, jak ja uwielbiam kłaść po kolei te wszelkie bzdury, którymi od wieków karmili ludzkość „uczeni w piśmie” !!!

    1. Nie chodzi o ograniczone zasoby RN ,tylko o gospodarcze osłabienie Rosji która w tym samym celu wysłała wojska do obrony Assada-bo ma tam swój interes. Ropa może być nieograniczona ,ale dystrybucja już tak, a źródła występowania nie występują wszędzie.Kto pierwszy ten lepszy.

 3. Naprzód konie tureckie wodę pić będą z Wisły, po tem owe z podwójnych Indyj, potem przyjdą Afrykańczykowie, a Czech z Polakiem na krepaku siędą” –
  proroctwo Wernyhory

 4. Czyli Erdogan będzie miał większe możliwości decyzyjne do prowadzenia swojej ekspansji ,porównywalne z Putinem lub Trumpem. Skoro taka osoba będzie decydowała o wszystkich ruchach polityczno-strategicznych państwa tzn.że będziemy mieli do czynienia z nowym Stalinem/Hitlerem XXI w. Wpuści hołote islamską za pstryknięciem palca.

  1. Lech X musisz zrozumieć, że nikt nikogo nie wysyła na siłe i nikt nikogo nie musi zapraszac i wpuszczac; Pomijajac juz religie, zwyczajnie nas demograficznie nie ma i kulturowo (narodowo) rowniez; Takze pierdolenie i komentowanie mozecie sobie wsadzic w dupe czy tam gdziekolwiek wam milej 🙂 – nic to nie zmieni.
   …..
   Ponieważ nikt nie skomentował ani jednego filmu, które wklejałem od jakiegoś czasu Pana Krzysztofa Karonia, np. wprowadzenie:
   https://youtu.be/SggDzKOTRAA

   Takze, jakby to napisać w skrócie …. no bye bye. Marnujcie czas na pierdoleniu i komentowaniu i wklejajcie filmiki jak to komu lepiej od kogo – bo ma rower;

   Nic juz nie bede powtarzał – bo to nie ma sensu – tak tylko pisze, bo żegnam sie z Wami pomału 🙂

   1. Knurek, miałem już ci pocisnąć ,ale się powstrzymam.To jest blog informacyjny ,który polega na tym ,że się komentuje i wymienia informacją a filmik który wrzuciłem ,,o rowerze” uznałem za przedstawiający sobą jakąś wartość dlatego w ramach świąt go wkleiłem. Pomine już kwestie wpuszczania i zamykania,nawet takie detale jak info wyżej mają na to wpływ mimo tego ,że stanowią jedynie objawy choroby społeczeństwa europejskiego.Serie wykładów tego Pana z chęcią obejrze.

    1. Mnie tam możesz cisnąc i tak sie nie obraze ;] – takze polecam cała serie tych filmów – szkoda czasu sie wyzywac 😛 a to ze mam nerwa to sam wiesz. Zwłaszcza jak piszesz, zeby cieszyc sie z tego co sie ma – prawda – ale ile mozna sie wozic klepanymi furami, wszystko w kredycie itepe – do chuja przeciez my nie afrykańska wioska :>

     1. Raczej chodziło o końcowe porównanie w filmiku :). Ludziki zabijają się o kase żeby mieć wygodniej siedzieć na dupie czy to w domu czy w aucie, wbijają szpile sobie nawzajem i podieprzają górze, a nie pomyślą ,że to nie ma znaczenia ,nie doceniają i nie potrafią docenić tego ,że np: urodzili się zdrowi i mogą chwytać życie i czerpać większą radość z niego na pożyteczniejsze rzeczy. A co do Pana Karonia, to samo go słuchanie podwyższa świadomość, bat na wszelkiego rodzaju propagatorów ,,Nowej Ery” bez ograniczeń. Postaram się tą wiedze rozsyłać gdzie się da.

   2. Nikt nie komentuje , bo to „tematy niepopularne”i przy tym jeszcze – wymagajace myslenia.
    Niewielu pozostalo logicznie myslacych w epoce tzw. SPECJALIZACJI , SMARTFONOW i przeroznych klamliwych IDEOLOGII.

    1. Kacperkias, a ty komentowałeś? ja widziałem jeden filmik Knura1 kilka postów temu ,ale nie zwróciłem na niego szczególnej uwagi bo nie był dla mnie ściśle związany z tematem.Jeśli już ktoś wrzuca tego rodzaju wykłady to niech doda wstępny opis nad filmem.Inni wrzucają filmiki i też większość z nich nie jest komentowana.

   3. Człowiek ma tylko dwóch wrogów – pierwszy to ten wewnętrzny czyli jego ego, chciwość, próżność, zakłamanie , głupota, naiwność, żądze, strach, poczucie „winy” czy „grzechu”, itd., a drugi wróg zewnętrzny to żyd, który z tych niedostatków robi olbrzymią kasę oraz wojny.

    Jest jak jest, bo ludzie są rozbici i konkurują między sobą, żeby być naj …, najpiękniejszy, najszybszy, najzdolniejszy, najbogatszy, najmądrzejszy, itd., gdzie ludzie zamiast siebie wzajemnie wspierać zwalczają się.

    Pojęcia typu dobrego wychowania, wykształcenia z szerokim horyzontem i logicznym myśleniem zostały wyparte na użytek faszystowskich korporacji, gdzie człowiek dla nich jest martwą rzeczą (prawnie) i warty o tyle, ile płaci podatków i składek ubezpieczeniowych.

    Po co więc takim biorobotom „kultura” , które się zadowolą byle gównem, byle sensacją, byle tandetą i im większe kłamstwa, którymi je żydomedia karmią, to tym bardziej w nie wierzą .

  2. szykuje sie inwazja islamu dlaczego rzad nie przywraca poboru do wojska? turcy nas najada bo islam to 33 stopien lozy masonskiej mamy islamizacje swiata

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: