TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Niemcy 1 Arab wprowadził w stan histerii i paniki 500 Niemców Chrześcijan , OTO PRAWDZIWY STAN PSYCHIKI TOLERANCYJNYCH NIEMCÓW

Masowa panika w niemieckim kościele. Są ranni

Podczas mszy odprawianej w Wielki Piątek w Essen (Nadrenia Północna-Westfalia) doszło do masowej paniki. Około 500 osób zgromadzonych na kazaniu przestraszyło się agresywnie zachowującego się mężczyzny, który ok. godziny 18 wszedł do budynku kościoła.
PropellerAds

Polizeisprecher Peter Elke zu der Panik bei der Karfreitags-Messe in .

17 thoughts on “Niemcy 1 Arab wprowadził w stan histerii i paniki 500 Niemców Chrześcijan , OTO PRAWDZIWY STAN PSYCHIKI TOLERANCYJNYCH NIEMCÓW

 1. Kto jak kto, ale to właśnie „kościół” w Niemczech już przed paroma laty masowo zasypywał skrzynki pocztowe broszurkami z malunkiem szeroko otwartych ramion na przybyszów wszelkiej maści motywując to miłością do bliźniego.
  Gdzieś tą broszurkę jeszcze zachowałam dla potomności, żeby zrozumiało jak pewna „literatura” wpływa na mentalność ludzką, gdzie atrament jest najbardziej niebezpieczną bronią !

  Mnie to wcale nie dziwi, bo przecież ta diablica Merkel jest też szefową „chrześcijańskiej” partii CDU idącą łeb w łeb z tak zwanym „rządem” !!!

  Kto myśli, niech się więc domyśli do czego służą „religie” ? Najgłupsze stado baranów nie da się tak zmanipulować, jak stada ludzkie, co to nie widziały, a uwierzyły, a jeśli uwierzyły, to tak usranie mają.

  Te cholerne samospełniające się przepowiednie papierowe działają w tym samym kierunku, bo prymitywni podludzie wszystko kupią i im większa bujda, to tym bardziej w nią uwierzą, niestety.

  „Nikt nie jest tak bardzo uwięziony, jak ten który wierzy, że jest wolny . W. Goethe”

  To z artykułu byłego księdza o tytule, jak kościół manipuluje przez władzę.

  https://brd-schwindel.org/wie-die-kirche-durch-macht-manipuliert/

  Póki co, to mamy „radosne święta” polegające na zapchaniu „święconkami” kałdunów i gapienia się w telawizyjne występy pośredników „boskich” ze łbami przykrytymi żydowskimi myckami !!!

  Jaki poziom społeczeństw, to taki poziom ich „wiary” czy „rozrywki” ,którą nam ze wszystkich stron serwują najlepsi, bo żydowscy aktorzy świata.

  Mało kto pamięta, że niejaki Kalkstein o ksywie Kaczyński grał z braciszkiem ” O dwóch takich co ukradli księżyc” . Teraz zamarzyło im się podpierdolenie całej Polski, bo ten drugi też zagrał trupa w „katastrofie smoleńskiej” i którego nikt martwego nie widział , a jednak z „honorami” został „pochowany” na Wawelu.

  Ten drugi skurwiel po prostu się schował, bo „mądry żyd, to zakonspirowany żyd”.

 2. W 2017 roku obchodzić będziemy setną rocznicę objawień Matki Bożej Fatimskiej. Objawienie to mówi nam o niezwykłych wydarzeniach, mających miejsce w Watykanie. Trzecia Tajemnica Fatimska zawiera informacje o ciałach leżących w zniszczonym mieście oraz o zabiciu samego papieża przez żołnierzy. Panujący na większej części globu Kościół Katolicki zostanie pokonany przez siły ciemności. Biskup za biskupem, jeden po drugim będą ginąć. Wraz za nimi księża i wierni. W skrócie pisząc to po śmierci papieża dokona się rzeź chrześcijan.

  Kościół Katolicki wie o tej przepowiedni a całe akta zostały utajnione a do informacji publicznej zostało podane, że treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej dotyczy zamachu na Jana Pawła II z 1981 roku. Jak zauważamy żadne z tych wydażeń nie miało miejsca a sam Jan Paweł II twierdzi, że w trzynaście lat po zamachu proroctwa z Fatimy mają się dopiero urzeczywistnić. Odnosił się wówczas do wydarzeń, które niemal dosłownie przywołują to, o czym wspomina objawienie fatimskie.

  Według badaczy zajmujących się przepowiednią Fatimską zrealizuje się ona w 2017 roku. Wtedy też ma zostać wprowadzony ostatni etap planu masonów i innych ugrupowań przez co Kościół Katolicki zostanie pokonany. Ciekawym faktem jest, że w wielu książkach, które zostały napisane przez księży znajduje się przestroga dotycząca nadchodzącego roku 2017. Z pewnością dojdzie do naprawdę wielkich wydarzeń na świecie.

  1. Kurde ,zauważyłem ,że dziennie jest mniej wiecej 100 subów.Pod koniec roku dojdziesz mniej więcej do 25 tysięcy tym tempem.

    1. Oby ich było jak najwięcej ,ważne żeby liczba widzów i czytelników stale wzrastała, te 100 osób dziennie to i tak dużo.Im więcej ludzi dowiaduje się prawdy tym lepiej. Świetną robote robisz.

 3. Ale się naśmiałem! Dobre. Oczywiście z drugiej strony to smutne i żałosne. Ale na chwilę poprawiło mi humor.

 4. WIDZICIE ……… PO CO IM KARABINY BOMBY .. WYSTARCZYŁA 1 BRODA MUZUŁMAŃSKA U 1 FACETA I ZAŁATWIŁ NIĄ 500 NIEMCÓW .. PRZYJECHAŁO 10 RADIOWOZÓW I 5 AMBULANSÓW MEDYCZNYCH NIE LICZAC STRAŻY POZARNEJ

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: