TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Dlaczego amerykańskich podatników ma interesować Ukraina? – takie pytanie zadał sekretarz stanu USA wczoraj na spotkaniu grupy G7

PropellerAds

Rex Tillerson zszokował ministrów spraw zagranicznych krajów grupy G7 swoją wypowiedzią na temat Ukrainy.

Dlaczego amerykańskich podatników ma interesować Ukraina? – takie pytanie zadał sekretarz stanu USA Rex Tillerson na spotkaniu ministrów spraw zagranicznych krajów grupy G7, które odbyło się wczoraj we Włoszech.

Minister spraw zagranicznych Francji Jean-Marc Ayrault, który zrelacjonował rozmowę mediom, odpowiedział Tillersonowi, że amerykańskim podatnikom powinno zależeć na „silnej politycznie, bezpiecznej i silnej ekonomicznie” Unii Europejskiej.

Jak podaje agencja Bloomberg, pytanie całkowicie oszołomiło dyplomatów i „dało do myślenia” europejskim politykom w kwestii ewentualnego złagodzenia sankcji USA wobec Rosji, pomimo ostatniego wzrostu napięcia pomiędzy oboma krajami. Wcześniej Tillerson wypowiadał się za utrzymaniem sankcji USA i EU nałożonych na Rosję po aneksji Krymu.

Rzecznik Departamentu Stanu proszony o wyjaśnienie pytania Tillersona nazwał je „zwrotem retorycznym”.

(Na podst. Kresy.pl)

12 thoughts on “Dlaczego amerykańskich podatników ma interesować Ukraina? – takie pytanie zadał sekretarz stanu USA wczoraj na spotkaniu grupy G7

 1. Dlaczego? ano dlatego, że to amerykański rząd tą upadlinę zorganizował i wykorzystuje do swojej wizji tej części świata. To część amerykańskich senatorów, głównie pochodzenia handlowego podżega do wojenki. To zamorskie „imperium dobra” wprowadza upadlińcom dymokrację. To, że ich podatnicy, podobnie jak my, mają za to płacić jest oczywiste !!!!

  1. gra toczyła się o Krym gdzie juz stacjonowałyby amerykanskie psywojny osaczając FR i mając całe morze czarne na widoku….
   niestety plan się wysrał, Putin powiedział przebijam, a pozniej był juz tylko szach i mat za jednym posunieciem. Tak dobrze to zorganizowano iz sami emrykanie w pierwszej chwili nie wiedzieli kto i co robi….. a jak sie juz ocknęli to było za pózno na reakcję.
   MOże i tez dostali wiadomosć od Putina coś w stylu ” wiemy iz wysłaliscie swoich snajperów na majdan, więc lepiej siedzcie cicho dla swego dobra..”

   dodatkowo wybranie Trampka trochę im też plany spierdzieliło…

  2. można to porównać do kupna przez np Ciebie auta, oldtajmera tylko mały nakład finansowy i bedziecie z rodzina smigać starym mercem w kabrio…
   tylko iz merc okazał się trupem, skarbonką bez dna a jego remont koncowy to lata świetlne…..
   co zrobi reszta domowników? powie Ci dlaczego my mamy nadal płacić ? to TY kupiłeś tego oldtajmera i sam sobie łoż na niego!
   My się wypisujemy !
   ot i to wszystko, dlaczego zwykły amerykanin ma płacic na upadlinę?
   (skoro zrobią to polacy?)

   1. Nie, amerykański rząd nie jest instytucją samodzielną oderwaną od społeczeństwa i nie prowadzi polityki w której to społeczeństwo nie uczestniczy. A skoro uczestniczy w taki czy inny sposób, to czynnie lub biernie akceptuje i wspiera działanie reprezentującego go grandziarza! A grandziarz jest tylko wykonawcą poleceń mafioza, u którego na garnuszku siedzi. Grandziarz narozrabia i napaskudzi a kosztami obciąża się społeczności na które grandziarz napadł. Mało tego… mafiozo musi mieć wymierne korzyści, bo inaczej pokaże grandziarzowi żółtą lub czerwoną kartkę. I tak przelewa się krew i kolonizuje kolejne ludy! tylko po to żeby je podporządkować i skolonizować.

    1. suma sumarum każdego społeczeństwa to dotyczy… nas też.
     i tu pytanie czy my mamy płacic za np działania szaszego Gromu na bliskim wschodzie ,? dlaczego skoro jestem przeciwny?
     TY , JA biernie czy czynnie akceptujemy działania np Macierwicza…
     więc adekwatną oczywistoscią jest iz bedziemy płacic na u-krainę…
     wbrew naszej woli.

     1. I w tym sęk, że my płacimy, choć wbrew swojej woli, a pan dyplomata usraelski stwierdza, że podatnika amerykańskiego to nie dotyczy, cóż go to interesuje?! inni niech płacą!!! za krzewienie dymokracji na modłe amerykańską, no i oczywiście na tworzenie pokojowych baz amerykańskich!

     2. ale amerykańce robią to dla siebie a my pomagamy kolonizować dla kogo? to jest większa rozgrywka bo robimy to za frico a jaki jest powód tej darmowizny?

  1. Ukraina posiada bardzo bogate zasoby surowców a także źródła wód mineralnych. Ameryka, żeby trwać na swoim poziomie potrzebuje tego. Oni nie zrezygnują ze swojego dostatku bo to daje im pewność przetrwania, nie tak jak Polacy co żyją poniżej minimum egzystencji i pewnie dlatego boją się własnego cienia.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: