TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Ukraińskie media oskarżą niebawem Polskę o wspieranie finansowe REBELIANTÓW Z DONBASU takie informacje już krążą materiał a.v

PropellerAds

ZA CHWILKĘ INFORMACJA BEZ POTWIERDZENIA LINKIEM … ZATEM MOŻNA BRAĆ NIE NA SERIO .. ALE O TYLE CIEKAWA ŻE WARTO TO WIEDZIEĆ CIUT SZYBCIEJ , PO CO A PO TO , ZE BĘDZIEMY WIEDZIELI ŻE POLSKA JEST NA CELOWNIKU INTRYGANTÓW JEŚLI ZROBIĄ TO CO W TYTULE CHOĆBY W 50 % TREŚCI ZNACZY ŻE UPAINA NIE JEST PRZYJACIELEM POLSKI I RESZTKI NAIWNOŚCI Z POLSKICH GŁÓW POWINNO WYPAROWAĆ …

 

13 thoughts on “Ukraińskie media oskarżą niebawem Polskę o wspieranie finansowe REBELIANTÓW Z DONBASU takie informacje już krążą materiał a.v

 1. No to kochani atak USA na Syrię jest idealnie zaplanowany i zrealizowany. Najpierw fałszywa flaga (atak chemiczny na własnych obywateli), teraz bombardowanie przez policjanta świata, wujka Sama i co?

  Jest kwiecień, początek wiosny, a więc nowa fala „uchodźców” rozpoczyna wędrówkę do Europy i mają trzy pory roku przed sobą na transport jak największej liczby „uchodźców” na nasz kontynent. Cały kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, itd. Wygląda na to, że 2015 rok to była mała rozgrzewka przed prawdziwą inwazją. Jakaś kurwa unijna dzisiaj czy wczoraj podziękowała Turcji, Libanowi i chyba Jordanii za przyjmowanie „uchodźców” i powiedziała, że wstydzi się za Europę, że tu w ogóle są jakieś rozważania na temat przyjmowania „uchodźców”.

  Wszystko zaczyna ze sobą współgrać. Wydarzenia, ich czas, ich częstotliwość, itd.

  Takie oskarżenia między BIAŁYMI KRAJAMI jak to powyższe z artykułu są również na rzeczy. To samo dzieje się w UK między Anglią a Szkocją, Irlandią Pł. Wszędzie niepokoje, niesnaski, wszędzie lęki o przyszłość. Psychopaci osiągnęli swój cel i przygotowali „społeczeństwo” na potężne konflikty i wojny oraz na ich rozwiązania.

  Pamiętacie jak po zamachu w Brukseli były kilometrowe kolejki przed dworcami czy stacjami kolejowymi, BO SPRAWDZANO OBYWATELI DLA BEZPIECZEŃSTWA??? Do dzisiaj pamiętam głupca w okularkach, który był szczęśliwy i do kamery szczerzył zęby, że to dobrze, iż są tak duże kontrole, bo to „dla naszego bezpieczeństwa”!!!

  Czyli kurwa tak: Ja wpuszczam do swojego domu arabskich czy murzyńskich dzikusów, albo tych i tych razem. Oni rozpierdalają mi dom, kradną, gwałcą żonę i dzieci, potem zabijają żonę. A ja co robię? Dalej ich (ten syf) pozostawiam w domu, za to ZACZYNAM INWIGILOWAĆ swoje dzieci i mówię, że robię to dla ich bezpieczeństwa. Myślę, że komentarz zbyteczny.

 2. Czyli wszystko jasne. To było do przewidzenia. Jakim trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Przypominam co powiedział jeden z uczestników atakujących polskich wykładowców jechających na Ukraine po przekroczeniu granicy:

  ,,Zrobimy wam powstanie!”

  Do tego przygotowywana ustawa przez jednego z posłów dotyczaca uznania tych właśnie 19 powiatów za ,,ukraińskie ziemie etniczne”.

  Lwów to może Rusin założył,ale kto słyszał o takiej nacji jak ,,Ukropy” ?Przemyśl z tego co dobrze pamietam to Rusini nam zabrali w dawnych wiekach i uważają za swoje .Logika hołoty banderowskiej :).
  Szkoda tylko ,że tak mały wkład wnieśli w rozwój wszystkich tych miast włączając w to kulturowo polski Lwów ,Stanisławów i inne miasta ,które od ukropskiego brudu przewalają się we wszystkich kierunkach. Myśle,że to będzie ich ostatnia już próba na tych ziemiach…:)

  1. Nie brałem pod uwage tego ,że w częsci lubelszczyzny i podkarpacia znajdują się pewne ilości pokładów węgla i jak się okazuje, w pokarpackim źródeł gazu ziemnego.

   1. A ja myśle,że ta potencjalna operacja w ich wykonaniu może mieć jedynie charakter obronny,załózmy ,że w przeciągu 10-20 lat Ukropy zasiedlą te tereny , szczególnie koło Przemyśla i spróbują poprzez wybór ,,demokratyczny” przyłączyć się do Upadliny.Wtedy obstawiliby te miasta działkami,snajperami i cholera wie co jeszcze po to żeby się bronić do czasu wejścia regularnych wojsk rządowych.

    1. Faktycznie, jest tam tego sporo.
     Wszędzie chodzi o surowce.. Dla przykładu separacja Kosova od Serbii miała podobny charakter i do tego miała pełne poparcie świata zachodniego w tym Niemców.Mało jednak mówiło się dlaczego Kosovo było tak istotne od strony geopolitycznej.
     Było i jest pełne bogactw naturalnych wszelkiej maści.Jak to określił Rockefeller: ,,Dar od Boga”.Amerykańskie pieski dopilnowały wszystkiego.Tusek ,piesek Merkeli dotrzymał kroku i niemalże stworzył antypolskie nastroje w Serbii ,ale całe szczęście ,że nasi narodowcy to zmienili w dużej mierze i Polacy budują z Serbamii jak najlepsze relacje,często będąc zainteresowanymi tematem bardziej niż wielu Serbów. W kontekście tych posrańców upadlińskich , takiego poparcia międzynarodowego mieć nie powinni ,aczkolwiek biorąc pod uwage kto tam rządzi na dany moment ,różnie z tym może być.

     1. Chodzi o surowce USRAELOWI, a ukropy to debile do wykorzystania. Oni przeciez jako ukropy nie sa zdolni samodzielnie wydobywać czegokolwiek. To są uposledzone jednostki które ledwo co z drzew poschodzily (dobitnie swiadczy o tym stan ukrainy)

      Co do tych mediów na ukrainie… PEWNIE to Putin nimi staruje i bedzie chcial zepsuc stosunki polsko ukrainskie 😀 (żart)

      1. No wiem,że wszystkim się zajmuje CIA i Mossad i potem Amerykanie wchodzą ,,stabilizacyjnie” to każdego kraju i wyssysają co chcą.
       A co do Ukropów to prawda,To jest bydło ,które potrzebuje nad sobą Pana bo nie nauczyło się człowieczeństwa i kultury.Nie mówimy tu oczywiście o wszystkich Ukraińcach ,ale o tej części ,która lata z obrazkami Bandery i krzyczy ,,Gieroj”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: