TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

U.E Uwolni Polskę od 95% Ukraińców decyzja za 4 dni .Do końca roku 2017 Polska przestanie mieć problem imigracji Ukraińskiej .

PropellerAds

Tego chyba tłumaczyć nie trzeba 🙂 jeśli zniosą wizy dla Ukraińców to !! ci co osiedlali się w Polsce spakują manatki i pojadą do Niemiec …. GŁUPI BY BYLI GDYBY TEGO NIE ZROBILI ci którzy pracowali w Polsce maja juz na tyle odłożonej gotówki że stać ich na zainstalowanie się na zachodzie głównie w Niemczech .

Spowoduje to zapewne exodus milionów młodych Ukraińców z terenów Ukrainy tych Ukraińców którzy do Polski uciekać nie chcieli … ale skoro zachód stanie otworem .. NIE WIADOMO NA JAK DŁUGO zatem będą spierdalać na wyścigi …

informacja agencyjna poniżej

W najbliższy czwartek europarlament ma głosować nad zniesieniem przez UE wiz dla obywateli Ukrainy.

„Możliwe, że decyzja Rady UE w sprawie liberalizacji wizowej zapadnie w maju, choć to jeszcze niepotwierdzone. Jeśli tak się stanie, to już latem Ukraińcy mogliby jeździć do UE bez wiz” – powiedział PAP unijny dyplomata

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/aktualnosci/news-ue-ociaga-sie-z-ostateczna-decyzja-w-sprawie-zniesienia-wiz-,nId,2376700#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

NIEZŁA MIESZANKA POWSTANIE W NIEMCZECH REZUNY Z ISIS I REZUNY Z UPA I OUN 🙂 ……… moze sie chwycą za łuby ? a może zawrą sojusz przeciw Niemcom kto wie , jedno pewne spokoju to juz w Niemczech nie będzie 

23 thoughts on “U.E Uwolni Polskę od 95% Ukraińców decyzja za 4 dni .Do końca roku 2017 Polska przestanie mieć problem imigracji Ukraińskiej .

 1. http://www.europarl.europa.eu/portal/pl :

  – Ukraińcy posiadający paszporty biometryczne będą mogli podróżować do UE (strefy Schengen) bez wizy na pobyt do 90 dni w okresie 180 dni;
  – nowe zasady dotyczą wyłącznie podróży (np. biznesowych, turystycznych lub odwiedzin krewnych);
  – nie będą uprawniały do pracy w UE i nie będą obowiązywały w Irlandii i Zjednoczonym Królestwie.

  1. nie rozśmieszaj mnie kolego bedą turystycznie podrózować bez prawa do pracy A POLACY CO ROBIĄ DO DZIŚ W USA
   DZIESIĄTKI LAT SIEDZĄ NA CZARNO PRACUJĄ JAKO NIELEGAŁY .. TO SAMO POLACY ROBILI OD 1950 ROKU DO 1999 NA CAŁYM SWIECIE …….. UCZCIWI UKRAIŃCY NA WCZASY POJADĄ 🙂 WYSTARCZY PRZYPOMNIĆ JAK POLACY W LATACH 90 W NIEMCZECH SETKAMI TYSIĘCY ROBILI NA CZARNO NA WIZACH STUDENCKICH TURYSTYCZNYCH I TP

   1. Nie zrozumieliśmy się 🙂 Ja osobiście chciałbym ,żeby wyjechali z Polski, bo zatrudnianie ich jest niespecjalnie korzystne dla nas, Polaków (zaniżanie wynagrodzenia). A „turystycznie” mogą wyjechać z Polski nawet teraz, co stoi na przeszkodzie? Dostają wizę do Polski i jadą na zachód, mamy otwarte granice, tymczasem większość siedzi tutaj i woli pracować na legalu. Dlatego myślę że ta zmiana prawa NIESTETY nic nam nie da.

 2. http://www.korreus.pl/walka-o-normalnosc-kredytowa-w-polsce/
  – Mamy legalną lichwę. Do roku 2011 obowiązywał limit oprocentowania plus 5% kosztów dodatkowych, który to został zniesiony i przez 5 lat koszt pożyczek niczym nie był ograniczony. I w sierpniu 2015 r wprowadzono absurdalny limit tzw. dopłat poza-odsetkowych, wynoszący do 100% kwoty kredytu, który nie stanowi realnego ograniczenia lichwy. I za kredyt na 30 lat można zażądać do zapłaty absurdalną 6-cio krotnie większą kwotę. Nawet najdroższe banki wykorzystują ten limit w 15%. A na miesiąc pożyczka z reklamowanym oprocentowaniem 0% może mieć dzięki dopłatom RRSO = 1300%. I jej koszt odpowiadać będzie pożyczce, jak by była ona tylko z oprocentowaniem 300%. Limit tego oprocentowania określany z taką troską przez Radę Polityki Pieniężnej to 10%. Żałosny absurd.

  Takich dopłat pozaodsetkowych nie ma nigdzie na świecie, a jeśli są, to w granicach 5%, jak dawniej u nas. Podstawowym miernikiem kredytu jest oprocentowanie i odsetki i wszystko od razu widać, wszelkie ograniczenia kosztów są już prawie zbędne. A w Polsce oprocentowanie się nie liczy i jest lichwa. Mamy matactwo i cyrk. Interweniowałem w tej sprawie w Komisji Europejskiej, otrzymując wyjaśnienie, że kwestę kosztów kredytów – państwa członkowskie regulują we własnym zakresie. I uregulowały to u nas banki w swoim interesie. To temat dla prokuratury.

  – I mamy grabież ludzi i Kraju. To rocznie ok. 16 mld zł, a to suma znacząca w budżecie i jest porównywalna np. z wydatkami MON. Do tego te tragedie wielu rodzin – jak podają statystyki mamy rocznie ok. 6.000 samobójstw związanych z kredytami.

  1. @Mironik,

   ale większość polaków i tak za całe finansowe zło, za finansowy terror będzie winić „bezrobotnych”, albo tych, co korzystają z tego tkz. programu 500+.

   To jest tak, że prawdziwi mordercy i złodzieje, którzy kradną miliardy mają się dobrze i są postrzegani jako dobrze sobie radzący, a biedota, która albo zarabia gówniane pieniądze, albo jest na pożal się Boże żałosnym zasiłku, to są ofermy, albo niezaradni. Nieraz na forach czytałem jak to lenie, niedorajdy, ŻYJĄCY NA GARNUSZKU PAŃSTWA, niszczą budżet biednego kraju nad Wisłą.

   To co piszesz jest przerażające, aczkolwiek wcale mnie nie dziwi. Wiem, że w Australii było podobnie w latach 80. Ceny tkz. kredytu, lichwiarskiego przekrętu, poszły tak do góry, że ludzie nie mieli możliwości go spłacać, a z tego co pamiętam to doszło też do tego, że banki nakazały spłacić KREDYT NATYCHMIAST!!! Bo banksterzy mogą takie przekręty robić. NIC CI NIE POŻYCZYLI, ale ty masz im spłacać cyferki na komputerze, które to banksterska mafia specjalnie dla ciebie stworzyła.

   W ciągu 15 czy 20 lat zarobki w Australii się podwoiły, ale ceny domów poszły do góry od 15 do 20 razy.

  1. tzn. według Gadowskiego, że 500+ to jest pompowanie kapitału w ludzi, tych co mają dwójkę dzieci przynajmniej … koń by się uśmiał … Takie pierdnięcie finansowe to starcza co najwyżej na wymianę pieluch w dni parzyste jednemu dziecku a nieparzyste kolejnemu w skali dwóch miesięcy . i nic więcej – JEBNIĘCI!!!! Kurwa mać skarpetki na Islandii kosztują 70 PLN.

    1. Ja jak słyszę durniów, którzy twierdzą, że te śmieszne 500+ to ROZDAWNICTWO, które doprowadzi Polskę do bankructwa, albo, że to uczy ludzi lenistwa i takie bzdury, to mnie krew zalewa. Kur…dlaczego ludzie to takie debile???

     Przecież wystarczy się kur… trochę tematem zainteresować, aby dojść do rozsądnych wniosków. Oficjalnie wiadomo, że ponad 83 procent naszych dochodów ZABIERA „PAŃSTWO”, „RZĄD” czy jak to kurestwo nazwać. Ta pierdol… banda złodziejów i skurw…., która sama niczego nie wytwarza, NIE PRACUJE, a żyje i się pasi z pracy ludzi, która tworzy, I TO JEDYNE CO TWORZY, miliony bzdurnych, idiotycznych, często się wykluczających przepisów, praw, zakazów i nakazów, która kradnie nam pieniądze w postaci „podatków”, bo tak to ci złodzieje i skurw… nazywają tę kradzież naszych dochodów, WIADOMO, i niech to zawsze będzie wiadome, że oni niczego ludziom nie dają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni tylko zabierają, nic więcej i zabierają coraz więcej. Te śmieszne 500+ jest tylko małą częścią dawaną rodzinom, którym te tkz. państwo najpierw zajebało wiele tysięcy złotych.

     To tak jak jakiś złodziej wkradł się komuś do domu, okradł go na 20 000 złotych, a potem wspaniałomyślnie oddał tej osobie 1 000 złotych i mówi się o nim jako o dobroczyńcy! Przecież to jest kur… śmieszne i żałosne.

     Sam pamiętam jak mieszkałem w Polsce to w radiu pod koniec czerwca mówiło się o dniu wolności podatkowej. Sprawdziłem potem, że nieraz ten dzień przypadał nawet w połowie Lipca, więc oficjalnie się mówiło, że ponad lub prawie pół roku NAJPIERW PRACOWAŁEŚ DLA PAŃSTWA CZY RZĄDU (JAK TO HUJOSTWO SIĘ ZWIE), a potem dla siebie. A przecież to nie prawda. Dodajmy tkz. podatek VAT na usługi i towary, akcyzy, podatek od psa, od oszczędności, od funduszów inwestycyjnych, parkingi, podatki od psów, podatki ekologiczne, abonament RTV, niedługo kurwa od pierdnięcia i wyjdzie nam ponad 80 procent KRADZIONYCH NAM PIENIĘDZY. Przecież nawet jak się jest krótko na najniższym zasiłku to i od tej kwoty, która nie starcza na życie, ZAJEBIĄ CI PODATEK… więc o czym tutaj mówić?

     Pamiętajmy, że te skurwiele nigdy nam niczego nie dają. Jedyne o czym można mówić, to o tym, ile kradną. Nawet z tych ODDANYCH 500 złotych i tak zajebią ci masę pieniędzy w samym Vacie…to tak jak ten złodziej z przykładu, który zajebał ci 20 000 zł, potem oddał 1000, nazywając się dobroczyńcą, i tak ci zajebie kolejne 500 z tego 1000.

     Ludzie są tak głupi, że strach. Najpierw rozjebali nam cały przemysł tworząc miliony bezrobotnych, wpuścili obce hordy żerujące na Polakach i wyprowadzające miliardy złotych każdego miesiąca, uczynili z polaków tanią siłę roboczą, zniszczyli doszczętnie nasze rolnictwo i rybołóstwo, ale to pikuś, Raptem mamy problem, bo państwo zbankrutuje, BO ROZDAJE 500 złotych na dziecko… Kurwa, ci ludzie się nigdy nie obudzą. Dalej chodzą na wybory głosując na swoich katów i oprawców, a walczą ze sobą. Nieraz jak czytałem komentarze na temat 500+ to myślałem, że mnie szlag trafi.

     A tak na marginesie, nie wiem czy pamiętasz, Mizia, jak to były kanclerz Schroder powiedział publicznie, że ten cały kurewski syf zalewający Europę, który oni nazywają „uchodźcami” przyczyni się do wzrostu gospodarczego, ponieważ ci z psiej dupy uchodźcy dostając zasiłki będą kupować, a więc tworzyć popyt na towary i usługi…

     …to ciekawe kurwa dlaczego to polscy bezrobotni są tak wielkim obciążeniem dla „rządu, czy państwa” dostając marne gówniane pieniądze na pół roku czy rok po tym jak przez wiele lat płacili 83 procent „podatków”, skoro czarny i arabski syf, który nigdy nie zarobił nawet 1 Euro w Europie i nie zapłacił nawet 1 centa podatku w kraju Unijnym może żyć całe swoje gówniane życie na zasiłkach i przyczyniać się do dobrobytu Niemiec? Ciekawe, prawda? Kończę, bo się jeszcze bardziej wkur…

     1. 🙂 dla czego tak jest kilkudziesięciu wybitnych naukowców na przestrzeni ponad 100 lat dowiodło , ze tylko około 10 % populacji ludzkiej jest w pełni autonomicznymi jednostkami reszta niestety TAKZWANYMI WYKONAWCAMI POLECEŃ I REALIZATORAMI OBCYCH ZAMYSŁÓW mówiąc w prost 10 % to twórcy 90 % to ODTWÓRCY lepiej juz nie bedzie .. no chyba że ktoś miał by odwagę przywrócić stare zdrowe prawidła funkcjonowania społeczeństw

 3. + rezuny od Hitlera (to ukrainskie bydło juz raz pokazało że lubi lizać niemiaszkom) – jak się te 3 moce na Polskę rzucą 😀 A Polska szczeka na najbliższych sąsiadów którzy jeszcze conieco rozumu mają… To znowu będziemy w dupie.

 4. No ciekawe czy tak się stanie! Wtedy byłoby tak jak mówisz i piszesz, ukraińcy spierdalaliby do Niemiec, Holandii, Belgii, może Francji i innych zachodnich (islamskich) krajów, czyli zniszczony już przez afrykański i islamski syf Zachód dostałby następny w pierdol.
  To jest przerażające, Europa już się nie podniesie po tym ciosie.

  1. w Polsce zarabiaja średnio 10 zł na h w niemczech minimum wyjdzie im 30 zł na h MOZE SĄ DURNIAMI Z UKRAINY ALE WIEDZĄ ŻE 10 ZŁ TO MNIEJ NIŻ 30 ZŁ 🙂 zapierdalać bedą aż bedzie grzmiało POLSCY BIZNESMENI Z DNIA NA DZIEŃ ZOSTANĄ Z WOLNYMI ETATAMI 🙂 KTOŚ BEDZIE MUSIAŁ KOGOS W POLSCE PRZEPRASZAĆ BYZNESMENI POLAKÓW KTÓRYCH SZANTARZOWALI MAŁOJCAMI TANIMI 🙂

  1. Ludobójstwo jest wciąż przekłamane

   – Polska jest traktowana jak frajer, który ma wyciągać kasztany z ognia na Ukrainie, wysyłając tam pieniądze i pomoc wojskową. Poroszenko wbrew obietnicom wciąż handluje z Rosją, Ukraińcy są nim rozczarowani, w końcu go obalą – mówi „Do Rzeczy” ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

   1. ” Ukraińcy są nim rozczarowani, w końcu go obalą”…upaincy g… sami zrobia…przeciez wiadomo, ze musza byc dolary i strzelcy wyborowi z usraela do kazdego przewrotu…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: