TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

pobrane (1).png przycisk

Z ostatniej chwili. We Francji doszło do ogromnej eksplozji

Według najnowszych informacji rannych jest już ponad 30 osób. Do tej pory nie wiadomo jaka była przyczyna wybuchu.

Do wybuchu doszło na festiwalu we francuskiej miejscowości Villepinte.

3 thoughts on “Z ostatniej chwili. We Francji doszło do ogromnej eksplozji

 1. Szkoda że to tylko 1 kwietniowy news 🙂
  Komunikat Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  Warszawa, 1 kwietnia 2017 r.
  Dla ocieplenia relacji polsko-ukraińskich minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski dokonał dziś zmiany na stanowisku ambasadora RP w Kijowie. Po nocnych konsultacjach z partią „Swoboda” i po wyrażeniu akceptacji przez Georga Sorosa ową bardzo ważną placówkę dyplomatyczną objął poseł Stefan Niesiołowski, mąż stanu, powszechnie szanowany na Dnieprem i Dniestrem za swój sprzeciw wobec uchwały Sejmu RP ws. ludobójstwa na Wołyniu.

  Z chwilą przyjęcia nominacji nowy ambasador złożył swój akces do partii „Ukraina jest najważniejsza”, co przez jej lidera Pawła Kowala, jak i posłankę Małgorzatę Gosiewską, zostało przyjęte z dużym zadowoleniem.

  Ustąpujący ambasador, pan redaktor Jan Piekło w uznaniu swoich dotychczasowych zasług został przez prezydenta Petro Poroszenkę mianowany dyrektorem fabryki czekoladek „Roschen” w Kołomyi. Z kolei od „Prawego Sektora” otrzymał on pamiątkowy granatnik przeciwpancerny oraz podręczny zestaw kałasznikowów.

  Rzecznik Prasowy MSZ

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: