PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Pilne ! UKRAINA SZTAB POLSKO LITEWSKO UKRAIŃSKIEJ BRYGADY PRZERZUCONY NA UKRAINĘ ! rozpoczyna ćwiczenia ?! 31.03.2017 r.? WOJNA WISI NA WŁOSKU…

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Witam pilna informacja za chwilę w formie nagrania A.V i dodatku tekstowego

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

JAK MYŚLICIE CZY JEST TO WŁAŚCIWY CZAS ABY RELOKOWAĆ SZTAB BRYGADY LITEWSKO POLSKO UKRAIŃSKIEJ NA TERYTORIUM UKRAINY KTÓRA JEST JUŻ UWIKŁANA W DZIAŁANIA ZBROJNE … BRYGADY KTÓREJ POWSTANIE JEST UZASADNIONE KONTRĄ DO SIŁ ZBROJNYCH ROSJI….. TERAZ GDY W MOSKWIE TRWA DESTABILIZACJA PORZĄDKU WEWNĘTRZNEGO ? I TO SAMO W MIŃSKU , A PONADTO SERIA PROWOKACJI ANTYPOLSKICH ?

TO JEST DOBRY CZAS NA WPROWADZANIE SZTABU BRYGADY SFORMOWANEJ PRZECIWKO ROSJI ??  NO CHYBA ŻE CHCE SIĘ WOJNY TO TAK JAK NAJBARDZIEJ TAK NALEŻY TERAZ ZROBIĆ …….

 

Litewsko-polsko-ukraińska brygada szykuje się do manewrów

OPUBLIKOWANO: DZISIAJ, 31 MARCA, 13:18

LITPOLUKRBRIG RAPID TRIDENT 2017

 • LITPOLUKRBRIG Rapid Trident 2017
 • LITPOLUKRBRIG Trident 2017
 • LITPOLUKRBRIG RAPID TRIDENT 2017

Zespół oficerów z litewsko-polsko-ukraińskiej brygady uczestniczy w konferencji planistycznej manewrów Rapid Trident w Jaworowie na Ukrainie. Są to wielonarodowe ćwiczenia, prowadzone między innymi z dużym udziałem US Army Europe na Ukrainie.

Jak informuje Mjr Tomasz Pędzik, delegacja Wielonarodowej Brygady pod dowództwem Szefa Sztabu ppłk Eligijusa Senulisa wraz z przedstawicielami USAREUR (United States Army Europe) uczestniczyła w procesie przygotowywania ćwiczenia. W ostatnich dniach przeprowadzono grę wojenną (z ang. war-gaming) na poziomie dywizyjnym, podczas której za planowanie części działań odpowiedzialni byli oficerowie  LITPOLUKRBRIG.

Współpraca z naszymi partnerami z europejskiego dowództwa armii USA pozwala nam zebrać cenne doświadczenie i wiedzę” – podkreślił Zastępca Szefa Sztabu ds. Operacyjnych ppłk Dariusz Czekaj. „Opracowaliśmy scenariusz, który będzie wykorzystywany w trakcie ćwiczenia RAPID TRIDENT, a w trakcie przygotowań najbardziej wymagającym i interesującym elementem był udział w grze wojennej„.

http://www.defence24.pl/571109,litewsko-polsko-ukrainska-brygada-szykuje-sie-do-manewrow

MATERIAŁ AV.

25 thoughts on “Pilne ! UKRAINA SZTAB POLSKO LITEWSKO UKRAIŃSKIEJ BRYGADY PRZERZUCONY NA UKRAINĘ ! rozpoczyna ćwiczenia ?! 31.03.2017 r.? WOJNA WISI NA WŁOSKU…

 1. Histeryczny art. i jeszcze podpierający się zdjęciami z chazar-defence, tuby propagandowej chazarów i ukrów. „Jednostka” istniejąca ” na papierze,bez jakichkolwiek wartości. Mięsem armatnim nawet nie jest. Czy kiedyś razem „ćwiczyli” ? Zapewne tak ,wódę góra dół. 100 górników z Donbasu i po zabawie.

 2. http://wdolnymslasku.com/2016/12/14/szok-kierownictwo-sadu-w-kajdankach-za-lapowki-a-kasta-sedziowska-wrzeszczy-o-niezawislosci-kulisy-wielkiej-operacji-cba-i-prokuratury-krajowej/
  Gigantyczny skandal w wymiarze sprawiedliwości i dowód na to, że kasta sędziowska przez lata czuła się bezkarnie! Dziś rano, w ramach gigantycznej operacji CBA i Prokuratury Krajowej zatrzymano całe kierownictwo Sądu Apelacyjnego w Krakowie. Zarzuca się im łapownictwo w monstrualnych rozmiarach! Wśród zatrzymanych znalazł się także Dyrektor Centrum Zakupów Dla Sądownictwa Marcin B. Tymczasem Krajowa Rada Sądownictwa podnosi jazgot o niszczeniu niezależności administracyjnej sądów. Ta rzekoma „niezależność” miała w Krakowie swoją cenę. Nawet 10 milionów złotych łapówki

 3. Misia nie pierdol. Sztab na stole układa pionki a 40 milionów ruskich siedzi w schronach. I jak się ktoś pojawi to zdetonują z 5 elektrowni atomowych dmuchaną swoim sprzętem a chmurką wytruje całą Europę aź po Portugalię skutec’nie i na 300 lat. Dodatkowo w Bałtyku zatopiony 450tyś ton broni chemicznej i myślisz że w przypadkowym miejscu ? A ja ci mówię to nie byli głupcy jak się teraz rodzą i najpierw tam posadzili kilka atomówek tak aby fala śmierdzi ego syfu dotarła do Zakopanego. Ale do jakiegoś g..a może dojść bo im się termin przydatności do użycia atomowej kończy a przewirowanie kosztuje i pewnie nie zawsze jest możliwe.

 4. Zacharowa niczym nasza Pawłowicz :
  Rzecznika MSZ Rosji skomentowała oskarżenia Kijowa o ostrzał konsulatu w Łucku. W odpowiedzi na wypowiedzi ukraińskiego ambasadora Andrija Deszczycy, który oświadczył, że „Rosja nie jest zainteresowana dobrymi relacjami między Polską i Ukrainą” i że „w związku z tym doszło do prowokacji” rzecznik MSZ Rosji na swoim profilu na Facebooku napisała – ” Bosko. Ja bym jeszcze dodała, że z pomocą działań hybrydowych Rosja przyczyniła się do mianowania Deszczycy ambasadorem w Polsce po to, żeby skompromitować Ukrainę w oczach Polaków.”

 5. Oj, poseł Winnicki musi bardzo uważać na ciężarówki….
  W związku z serią ataków na polskie pomniki na Ukrainie, a ostatnio – zamachem terrorystycznym na konsulat RP w Łucku, poseł Robert Winnicki złożył interpelację z wnioskiem o dowody przesądzające winę obywateli Federacji Rosyjskiej w tych wydarzeniach.
  Do tej pory o winie rosyjskiej mówił m.in. minister Antoni Macierewicz, który stwierdził w wypowiedzi dla Telewizji Trwam, iż „trzeba sobie zdawać sprawę, że jest to część łańcucha wydarzeń, które dotyczą nie tylko Ukrainy. Łańcucha wydarzeń związanych z dążeniem, by za wszelką cenę skłócić państwa i narody”. Jak zaznaczył szef Ministerstwa Obrony Narodowej, cel tego ataku to „posiać nienawiść między Polską a Ukrainą”. a winę „trzeciej strony” wskazywał także szef ukraińskiej dyplomacji Pawło Klimkin czy ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca.

  Swoją interpelację Robert Winnicki zaadresował do premier Beaty Szydło. Jej treść jest następująca:

  Szanowna Pani Premier, zwracam się z prośbą o odpowiedź na pytanie: O ilu przypadkach udowodnionej obywatelom Federacji Rosyjskiej winy za antypolskie prowokacje na Ukrainie wiadomo na obecną chwilę rządowi Rzeczypospolitej?
  Z poważaniem, Robert Winnicki, poseł na Sejm RP

  kresy.pl

  Prof. Włodzimierz Osadczy, dyrektor Centrum Badań Wschodnioeuropejskich Ucrainicum Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.:- powstała „sekta wyznawców trzeciej siły”, ambasador Polski w Kijowie jest jej guru.
  Naukowiec nawiązał w ten sposób do ostatnich komentarzy m.in. na temat ostrzelania z granatnika polskiego konsulatu w Łucku.
  Prof. Osadczy zaliczył do tej sekty „znanych dyplomatów, ambasadora Ukrainy w Polsce, znawców relacji polsko-ukraińskich, których się namnożyło teraz bardzo dużo”. Jako „guru” tej grupy profesor wskazał ambasadora Polski w Kijowie Jana Piekłę.

 6. Geszefciarz wojenny Macierewicz czyli żyd Singer jak widać przerabia polskie mięso armatnie na gotówkę. Oj, szweje , czy nie moglibyście w końcu tych pukawek do wzajemnego wyniszczania się białej rasy użyć przeciwko waszym odwiecznym katom i złodziejom z pejsami ?

 7. Poroszenko 30 marca ogłosił światu wstrzymanie walk w Donbasie od 1 kwietnia… prima aprilis ? Ale, dzisiaj wyleciał w powietrze w Mariupolu pułkownik SBU. Ciekawe kto go wysłał do najwyższego- separatyści czy prawy sektor, bo tam przecież jest ich siedziba i bastion.
  O eksplozji poinformował szef SBU Wasyl Gricak. Samochód wyleciał w powietrze w mieszkaniowej części Mariupola o 8:30 zabijając pułkownika Ukrańskiej Służby Bezpieczeństwa Aleksandra Karaberiusza – powiedział Gryczak.
  Śledztwo w sprawie rozpoczęła ukraińska policja, która podejrzewa, że za zamachem mogli stać sabotażyści z Donieckiej Republiki Ludowej.
  https://images.unian.net/photos/2017_03/thumb_files/630_400_1490946139-2878.jpeg

 8. WIADOMOŚCI – DORZECZY.PL
  Szewach Weiss: Po wojnie część Żydów zamieniła się w katów w UB

  O trudnej historii polsko-żydowskiej mówi w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” Szewach Weiss, były ambasador Izraela

 9. 4h temu
  Duże manewry armii Rosji i Białorusi
  Rozpoczęły się wspólne ćwiczenia sił specjalnych oraz jednostek spadochronowych Rosji i Białorusi. Rosyjski resort obrony podkreśla, że łączny obszar wykorzystany podczas manewrów taktycznych obejmie aż 12 tysięcy kilometrów kwadratowych na terenie obu państw.

 10. A ZA CHWILĘ WAM POKARZE NAGRANIE Z CWICZEŃ WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ IMIENIA A. MACIEREWICZA

  Z TYM MŁODY POLAKU W REKACH PÓJDZIESZ NA DONBAS ALBO I NA MOSKWĘ JAK PAN MACIEREWICZ KARZE NA POLECENIE USA ………… 🙂 tylko mocno usiadżcie bo z wrażenia pospadacie na dupska

%d bloggers like this: