20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-19735 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Turcja nawet 20 000 egzekucji kary śmierci dla winnych organizacji puczu..wywiad, którego Erdogan udzielił Becky Anderson z CNN.

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wywiad, ktorego Erdogan udzielil Becky Anderson z CNN. Widzialem wczoraj I wlos mi sie zjezyl na glowie slyszac co ten ‚demokratyczny’ przywodca mowil. Ano powiedzial, ze skoro narod tak sie domaga przywrocenia kary smierci to on jako przywodca tegoz narodu nie ma wyjscia. Dodal, ze dlaczego niby mialby trzymac tych ludzi w wiezieniu I karmic ich dozywotnio. Lepiej bedzie ich zgladzic. Tak, tak dokladnie powiedzial! Dzis rano zas CNN pokazala obrazki z aresztowania wojskowych – setki golych mezczyzn siedzacych nago, po turecku, na betonie pokrytym sloma, z rekoma zwiazanymi z tylu. Jak gole kurczaki ulozone jeden obok drugiego u rzeznika. Moje pierwsze skojarzenie to oboz koncentacyjny, tuz przed zapedzeniem tych mezczyzn do komory gazowej. 

 załącznik , jako uzupełnienie !!

KIM JEST ERDOGAN PREZIO TURCJI .

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan oświadczył w sobotę, że to nie Krzysztof Kolumb, lecz muzułmanie odkryli Amerykę, i to na długo przed słynnym żeglarzem. Twierdzi, iż ma całkowitą pewność, że kontaktymiędzy Islamem a Ameryką zaczęły się w XII wieku.

Kontakty islamu z Ameryką Łacińską – rozpoczęło odkrycie Ameryki w 1178 przez islamskich żeglarzy.

— oświadczył w sobotę szef państwa tureckiego

Konserwatywny wyznawca islamu, jakim jest Erdogan, wystąpił z tą tezą w transmitowanym przez telewizję przemówieniu na spotkaniu z przywódcami muzułmańskimi z Ameryki Łacińskiej zorganizowanym przez jego rząd w Stambule.

Kolumb po wylądowaniu na Kubie- ujrzał tam meczet zbudowany na nadmorskich wzgórzach

—powiedział turecki premier.

Również dziś, o czym pragnę zapewnić mych kubańskich braci, meczet świetnie by pasował do tych wzgórz

—- powiedział prezydent Turcji.

Ostatnio pierwszeństwo Kolumba jako odkrywcy Ameryki próbują kwestionować niektórzy, zresztą nieliczni muzułmańscy historycy i teolodzy. W opublikowanym w 1996 roku artykule muzułmański historyk Jusuf Mrueh powoływał się na słowa Krzysztofa Kolumba, które miałyby wskazywać na istnienie meczetu na Kubie.

Jednak niemal wszyscy jego muzułmańscy koledzy odrzucają tę hipotezę. Uwaga dotycząca „meczetu” stanowiła, według nich, obrazowe określenie formy jakiegoś wzgórza na kubańskim wybrzeżu.

ansa/PAP

PREZYDENT TURCJI ERDOGAN JEST CHORY UMYSŁOWO ! lekarze powinni go dosuną od władzy OTO JAKIE WYPOWIEDZI SKŁADA W OFICJALNYCH WYWIADACH !

JAKIEGO RODZAJU PAŃSTWEM BĘDZIE PO WYMORDOWANIU I USUNIĘCIU WSZYSTKICH PRZESZKADZAJĄCYCH TURCJA ??

WIECIE ?

19 thoughts on “Turcja nawet 20 000 egzekucji kary śmierci dla winnych organizacji puczu..wywiad, którego Erdogan udzielił Becky Anderson z CNN.

 1. PIS wprowadza tylnymi drzwiami GMO – kolejne draństwo

  Stanowisko ICPPC, prezes Sir Julian Rose

  PiS wprowadza GMO tylnymi drzwiami i proponuje przesunięcie terminu wejścia w życie zakazu stosowania pasz GMO o kolejne 4 lata!

  Zakaz stosowania pasz GMO został wprowadzony ustawą w 2006 r. i miał wejść w życie po upływie 2 lat od dnia jej ogłoszenia, tj. od dnia 12 sierpnia 2008 r. Termin wejścia w życie ww. zakazu został jednak ponownie przesunięty na dzień 1 stycznia 2013 r., a później na dzień 1 stycznia 2017 r. …CO BYŁO MOCNO KRYTYKOWANE PRZEZ POSŁÓW PiS.
  UWAGA! Obecny projekt ustawy o paszach, autorstwa Ministra Rolnictwa (PiS), przesuwa termin wejścia w życie ww. zakazu na dzień 1 stycznia 2021 r., czyli o kolejne 4 lata!

  PiS proponuje też tworzenie stref upraw GMO!!!

  Projekt „Ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw z dnia 29 czerwca 2016 „(!) sugeruje, że możliwa jest koegzystencja/współistnienie/sąsiadowanie upraw tradycyjnych i GMO.

  JUŻ OD DAWNA WIADOMO, ŻE NIE JEST TO MOŻLIWE!

  UWAGA! W projekcie ustawy wspomnianej wyżej są min. zapisy:

  Art. 49a 1. Ustanawia się terytorium Rzeczypospolitej Polskiej strefą wolną od GMO, z zastrzeżeniem (!!!) ust. 2:
  Uprawę GMO prowadzi się (!) wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, zwanej dalej strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO… itd.

  Nowa postawa partii Prawo i Sprawiedliwość jest kontrowersyjnym zwrotem od dotychczasowego stanowiska przeciwko importowi i uprawie GMO oraz jego stosowaniu w paszach. Zarówno obecny Minister Środowiska, prof. Jan Szyszko, jak i Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa, Krzysztof Ardanowski, publicznie wypowiadali się za wprowadzeniem całkowitego zakazu GMO m.in. w czasie konferencji prasowej w 2012 roku
  •http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje_arch.xsp?unid=FF16B5E6364B2605C1257A2B00334356

  Z uwagi na mocne stanowisko PiS (w przeszłości), który opowiadał się przeciwko GMO, partia zyskała silne poparcie społeczeństwa, które było zawsze podejrzliwe wobec genetycznie modyfikowanych roślin i wprowadzania ich do łańcucha pokarmowego.

  TO SKANDAL! NOWE STANOWISKO PiS WOBEC POWYŻSZYCH USTAW TO WYRAŹNY GEST POPARCIA DLA KORPORACJI KOSZTEM ZDROWIA, NIEZALEŻNOŚCI I WOLNOŚCI POLAKÓW.

  Niżej podpisane organizacje domagają się, by Rząd PiS wytłumaczył się z tej zaskakującej zmiany w stronę upraw i pasz GMO, które stanowią zagrożenie dla środowiska naturalnego, dla zdrowia ludzi i zwierząt oraz dla polskiego rolnictwa.
  •Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi ICPPC, Sir Julian Rose – prezes, rolnik, pisarz
  •Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO – Anna Szmelcer – prezes, specjalista biolog
  •Stowarzyszenie BEST PROEKO, Anna Bednarek – prezes
  •Stowarzyszenie EKOLAND o/Zachodniopomorski, Edyta Jaroszewska – Nowak, prezes, rolniczka
  •Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT, Lena Huppert prezes

  Adres do korespondencji:

  Sir Julian Rose, prezes
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  34-146 Stryszów 156, Poland, tel./fax +48 33 8797114, biuro@icppc.pl

  jak wprowadzą GMO, MONSANTO BĘDZIE MIAŁO PATENTY NA ZIARNA, TO BEDZIEMY U NICH NA KOLANACH ŻEBRAĆ O JEDZENIE. SAMI SOBIE NIC NIE WYSIEJEMY, BO NIE DADZĄ NASION, POZA TYM, NIE WIADOMO, CZY BĘDZIEMY MIELI MÓZGI, RĘCE, NOGI, MOŻE ZAMIAST TEGO WYROSNĄ NASZYM DZIECIOM I WNUKOM PŁETWY ??

 2. Istambuł , nie całą godzinę temu

  na ulicach gromadzi się tłum żądający od prezydenta wcielenia do Turcji całego obszaru Cypru.

  1. tłum żąda tłum dostanie,tego narod chce…. jakie to proste demokratyczne postępowanie……. Makreli sie włos jezy i to nie tylko na głowie….

 3. W Turcji zablokowano dostęp do WikiLeaks, gdzie zamieszczono maile rządzącej AKP
  • Turecki regulator internetowy zablokował dostęp do WikiLeaks
  • Na demaskatorskim portalu zamieszczono ok. 300 tys. maili członków rządzącej w kraju Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP)

 4. Również nieoficjalnie mówi śię ze Turcja przekazała Grecji ultimatum w sprawie wydania puczystów , albo ich wydacie albo wpuścimy wam 2 miliony imigrantów

  1. A TERAZ KILKA INFORMACJI KRĄŻĄCYCH NIE OFICJALNIE W TURCJI

   ERDOGAN MA ZAMIAR REALIZOWAĆ ZMIANY W KONSTYTUCJI UMOŻLIWIAJĄCE NATYCHMIAST :

   WPROWADZENIE KARY ŚMIERCI

   WPROWADZENIE ZMIAN UMOŻLIWIAJĄCYCH OGŁOSZENIE TURCJI REPUBLIKĄ ISLAMSKĄ

   I WPROWADZENIE DO KODEKSU KARNEGO PRAWA SZARIATU

   BYĆ MOZE NAWET DZIŚ ZOSTANIE TO OFICJALNIE PODANE NA KONFERENCJI PRASOWEJ W KOMUNIKACIE KTÓRY ZAPOWIADAJĄ WŁADZE TURECKIE , JAKO BARDZO WAŻNĄ INFORMACJE

   1. przeciez nawet za hitera takich masowych mordow nie bylo erdogan to biblijny antychryst

    BIBLIJNY ANTYCHRYST umorzy swiatowe dlugi i zaprowadzi z pomoca fałszywego proroka na okolo 3.5 roku ostateczny system finansowy – kto przyjmie znamie nie bedzie4 zyl wiecznie na odnowionej ziemi – OBJAWIENIE JANA 14:9-11 :

    ” On tez sprawia, ze wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymuja znamie na swojej prawej rece albo na swoim czole, (17) i ze nikt nie moze kupowac ani sprzedawac, jezeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzecia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest madrosc. Kto ma rozum, niech obliczy liczbe zwierzecia; jest to bowiem liczba czlowieka. A liczba jego jest szescset szescdziesiat szesc. „OBJAWIENIE JANA 13:16-18.

    http://biznes.onet.pl/forum/erdogan-przestroga-powinien-byc-los-hitlera,508052,2,czytaj-popularne.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: