” Rosyjski szpieg” Aresztowany w Polsce , mówi o Syrii , Ukrainie, Polsce i III wojnie światowej . mat. AV

Rate this post

Film Geostrategiczna Ukraina jest badaniem opracowanych w latach dziewięćdziesiątych amerykańskich strategii podboju całego kontynentu Azjatyckiego, utrzymania kontroli nad Europą oraz zdominowania i dekompozycji Chin i Rosji jako głównych, potencjalnych rywali Stanów Zjednoczonych. Ten pomijany w mediach głównego nurtu kontekst, w który wpisane są trwające od wielu lat wojny i kolorowe rewolucje w Afryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie jest niezbędny dla zrozumienia tego co obecnie rozgrywa się na Ukrainie.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak w swojej książce pt „Wielka szachownica” napisał Zbigniew Brzeziński „Dla Ameryki głównym trofeum geopolitycznym jest Eurazja.”, i to jest i będzie przez najbliższe dekady motor napędzający spiralę wojen opracowanych dla ekspansji anglo-amerykańskiego imperium zmierzającego ku globalnej dominacji.

12 thoughts on “” Rosyjski szpieg” Aresztowany w Polsce , mówi o Syrii , Ukrainie, Polsce i III wojnie światowej . mat. AV

 1. Ten wyżej to się pode mnie podszywa ale dobrze mówi. Film zaczyna się od Mateusza Piskorskiego – on już jest aresztowany.

  My wiemy kto ten film będzie oglądał. Każdy trafi do ciupy.

  1. to mnie też wsadź do ciupy, razem z Mizią. Nie chciało mi się tego filmu oglądać, ale po zachęcie ze strony pastora (antychrześcijanina, bo sieje mowę nienawiści) jednak obejrzę .
   Pastorzyna od siedmiu boleści niech mi pokaże, gdzie Jezus kazał nienawidzieć Rosjan

   1. jak widzisz ja nawet tego nie skomentowałem poważnie bo oznaczało by to iż podjołem rekawicę żuconą .. czyli zaproszenie do pojedynku PAN MIZIA NIE WZYWA CHAMÓW NA POJEDYNKI HONOROWE BO CHAM HONORU NIE MA ZATEM WYGLADAŁO BY TO KOMICZNIE GDYBY MIZIA STAWIŁ SIĘ Z SZABLĄ A CHAM PRZYSZEDŁ Z WIDŁAMI ……… WIELKI USZCZERBEK BY MUSIAŁ PAN MIZIA NA HONORZE ODCZUĆ SAMĄ TAKĄ ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ … BEZ WALKI OCZYWISTA na chamów pan mizia ma postronek i batożek , a i to zaszczyt by go spotkał z mojej strony jak mawiał mój pradziadek 🙂

   2. Warto obejrzeć / wysłuchać, chociaż tematyka trudna i trzeba się skupić bo jest pełno informacji. Koleś mądrze prawi. Ale coś czuję, że on z tego pierdla o swoich nogach nie wyjdzie. Mam nadzieję, że ktoś kto coś może i jest władny go stamtąd wyciągnie.

    PS. I tak mamy przejebane. 😉 Póki chrzczeni scyzorykiem są u władz. Polska zawsze będzie podnózkiem, dopóki nie zerwie więzów. Istnieje pewne ryzyko, że wtedy nam zrobią wiosnę jakąś tam, ale jesli bysmy stanęli zjednoczeni przeciw temu, to moglibysmy wygrac. Tylko najpierw trzeba szybko i celnym cięciem pozbyć się wrzodów.

   3. ŻEBYŚCIE MIELI WŁAŚCIWY POGLAD NA OSOBĘ PASTORA CHOJECKIEGO , ZAMIESZCZAM JEDEN Z JEGO WYKŁADÓW SKIEROWANY DO ….. JEGO WIERNYCH
    ZARÓWNO TYTUŁ JAK I TON NARRACJI TEGO „NAUCZANIA” JAK SAM TO NAZYWA JEST …… OCEŃCIE SAMI TO 13 MINUTOWE „NAUCZANIE”

  2. hhahahahhahahaha ale cie gościu poj…….o! niezłe masz zioło….
   wole być ruskom kurvom jak taką tanią prozachodnią ciotą….. 😉

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: