M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png nowy baner ogłosz rejestracja ustawienia konta dodaj ogłoszenie likwidacja moje

Koniec Miziaforum i wszystkich innych stron portali , piszących i mówiących bez ogródek .

Największe media społecznościowe oraz giganci tacy jak Google czy Microsoft, poparły plan Unii Europejskiej, którego celem jest zwalczenie mowy nienawiści w Internecie.

Facebook, Twitter, Google i Microsoft zawarły umowę z Komisją Europejską, która może doprowadzić do usunięcia w przeciągu 24 godzin wszelkich treści związanych z mową nienawiści a także blokadą dostępu do stron takową zawierających na terenie Unii Europejskiej. Firmy zacieśnia także współpracę z organizacjami społecznymi zajmującymi się zwalczaniem rasizmu i nienawiści w Internecie oraz pomogą promować „alternatywą narrację”.

Unia Europejska od pewnego czasu szuka sposobu na zwalczenie mowy nienawiści, której wysyp pojawił się w Internecie w związku z kryzysem migracyjnym i ostatnimi atakami terrorystycznymi.

Ostatnie ataki terrorystyczne przypomniały nam o pilnej potrzebie zajęcia się internetową mową nienawiści. Media społecznościowe są niestety jednym z tych narzędzi, którymi grupy terrorystyczne posługują się by radykalizować młodzież- powiedziała komisarz sprawiedliwości Vera Jourova.

Z porozumienia ucieszyły się środowiska żydowskie- Jest to historyczne porozumienie, które nie mogło nadejść w lepszym czasie- powiedział Mosze Kantor, przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów.

Reuters/

p.s ale ja jestem od dawna przygotowany na pisanie papierowe , dzięki ABN w budowie 🙂 mamy taka możliwość drukowania w 16 miastach wojewódzkich w Polsce i kilka miejsc poza granicami Polski, nakład od 2 do 5 tysięcy w formacie A-4 wielostronicowym , wychodzący raz w tygodniu , nieodpłatnie … 🙂 , i podejrzewam że papierowe wydanie było by o wiele lepsze w sensie docierania do ludzi ..

NO ALE TO TAKI PLAN AWARYJNY INICJATYWA TROSZKĘ PONAD 20 OSÓB … NA RAZIE ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE .

30 thoughts on “Koniec Miziaforum i wszystkich innych stron portali , piszących i mówiących bez ogródek .

  1. TO JEST WAŻNE WOJSKA USA STACJONUJĄCY GDZIE KOLWIEK NA ŚWIECIE STAWIAJĄ 1 WARUNEK KTÓRY POLSKA JUŻ SPEŁNIŁA A MIANOWICIE – ŻOŁNIERZE USA NIE PODLEGAJĄ NA POLSKIEJ ZIEMI POLSKIM PRAWOM !!! SKARBOWYM , KARNYM !!!! jeśli coś przeskrobią , odpowiadać będą tylko w USA – typowy przepis jak dla SS manów w 1943 w Polsce ………… A SĄDY W USA TRAKTUJĄ TE SPRAWY PRZESKROBAŃ W KRAJACH KOLONIALNYCH Z 🙂 BARDZO WIELKĄ POWAGĄ … I RÓWNIEŻ WIELKĄ ……………. czytaj arty na temat przestępstw żołnierzy USA w krajach stacjonowania !!!!!!

   BARDZO OBSZERNY MATERIAŁ I BARDZO CIEKAWY … SZCZEGÓLNIE SPRAWY GWAŁTÓW ROZBOJÓW I ZABÓJSTW NA TUBYLCACH …….. A SKRÓTOWO POCZYTAJCIE SOBIE O STACJONUJĄCYCH W NIEMCZECH , JAPONII

   1. Coraz lepiej…Beda mogli rozrabiac jak w krajach okupowanych i ogarnietych wojna.Czyli beda mogi szczelac jak do kaczek, torturowac, pacyfikowac i nie odpowiadac przed wladzami tubylczymi.No i kto na to sie zgodzil?.Ruskie byly beee, a hamburgery cacy..eh…i wyjeci spod prawa.A jak kto zrobi w takich warunkach jakas rewolucje, to beda czuwac nad jej dobrym przebiegiem, jak czuwaja tu i tam.A Polska bedzie Polakow wydawac hamburgerom jak by co…niczym polanskiego sie probuje.Beda plakac tubylcy jak im zafunduja obowiazek ekstradycji…

    1. A tego polanskiego nie przez przypadek wybrali, zeby przepchnac ustawe o ekstradycji.Piekne kukulcze jajo ktos podrzucil ciemnemu ludowi..bo przecie pedofil, wiec lud zazada zmienic prawo.Polanskiemu to zwisa.Swoje przezyl, odejdzie na lono Abrahama , a ustawa zostanie.

  1. A ja bym tych gosci z wybiorczej podala do sadu za prowokacje i zazadala wysokiego odszkodowania.Mozna to tak prowokowac i podszywac sie pod kogos innego?.Czy to aby nie jest karalne?.A tymczasem dwaj gnoje uchodzcy zaatakowali Polaka w Calais, pocieli nozem i zostali zwolnieni, bo nieletni.Co na to milosnicy bandziorow i prowokatorzy?.He…

 1. Nie tak prędko koniec, Panie Mizia, nie tak wędko. Robili już ACTA i ch. co z tego im wyszło.

 2. Według rozumienia prawodawstwa unijnego, nie wolno krytykować Islamu, ani islamistów zwanych „uchodźcami”. Nie wolno też wiązać islamu z terroryzmem i nawoływać do obrony własnej ojczyzny przed wynarodowieniem i konwersją religijną. Krytyka tego wszystkiego jest uważana obecnie za niedopuszczalną „mowę nienawiści”.

  Nie wolno też krytykować pod żadnym pozorem Żydów oraz państwa Izrael. Domyślnie jest to uważane za antysemityzm i można popaść w kłopoty, ponieważ polscy prokuratorzy boją się umarzać takie sprawy w obawie przed uznaniem sprzyjania „antysemicie” co może złamać karierę w sądownictwie. Zwykle więc służby tropią takich delikwentów ze wzmożoną gorliwością. Przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów, Mosze Kantor, uznał porozumienie UE z internetowymi gigantami za historyczne i dodał, że „nie mogło nadejść w lepszym czasie”.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowa-umowa-ue-z-internetowymi-gigantami-z-usa-moze-rozpoczac-fale-walki-z-wolnoscia-slowa

  1. oby im to bokiem wyszło…… to się nie może dobrze skonczyć! przy tych , tych „………..” wujek Adi to przedszkolak,a Stalin byłby dumny jak paw.

   1. Dobra spierdalam stąd, godziny jakie tu straciłem lepiej poświęciń rodzinie, interesą i przyszłości. Wyspać się jak człowiek a nie tylko wkurwiać. Co mnie kurwa obchodzi, jak sam spierdoliłem w pizdu z Europy co tam u was skoro mnie to nie dotyka. Jakie to kurwa proste jest. Czemu wciąż mam się upadlać a nie ma to żadnego zanczenia w ogóle dla mnie i mojego otoczenia. No nie. Także pierdolcie się. Gadajcie se o wojnach, linkujcie, żydujcie, kurwa róbta co chceta i wszystkiego najlepszego. Większość i tak nawet nie wchodzi na linki ani nie kuma co się gada poza tym co sami linkują. 😛 Także bye bye ja idę robić soczki, zawsze 50 PLN na dzień ++ i rodzinna frajda + wynagrodzenie 3400 co miesiąc Euro nie licząć premii (starczyło 3 lata na obczyźnie na początek) No to w chuju mam was biedaków ciuchlandów. Ostatni kieliszek na zdrowie i pa. Ale pamiętaj, jak skurwione życie będziesz prowadził to w kolejnym wcieleniu bedzie ono jeszcze gorsze 🙂 Zostawiam was, chodziaż nikt nie będzie tęsknił za mną. Taki urok tego forum i innych również. Nikt ci tutaj nie pomoże – kumasz ? czy linka dać. :555555 ;(

    1. DOKŁADNIE TAK JEST !! FORUM NIE FORUM POLSKA TO BAGNO I NIC POZA WIADOMOSCIAMI JAK DOSTANĄ WPIERDOL ICH NIE INTERESUJE … TAKI TO KRAJ I TACY LUDZIE NORMALNYCH MOZE NAWET MNIEJ NIŻ 3 % CUDÓW NIE OCZEKUJ

    2. PS POC WCHIDZISZ .. SKĄD JA TO ZNAM .. CZY CHCESZ CZY NIE SŁOWIAŃSKA DUSZA DOPADA CIE .. WIEM BYŁEM O WIELE WIELE DŁUZEJ POZA POLSKĄ A JEDNAK , WIESZ CO TYLKO POLACY I RUSCY TAK MAJĄ SERIO NAWET 40 LAT POZA POLSKA … A JEDNAK CIAGNIE … NA PRIW TO JEST TEMAT A NIE TU .. ALE TRZYMAJ SIE … DLATEGO JA MIESZKAM BLISKO JAK MNIE DOPADA WSIADAM W AYTO ZA 1 H JESTEM WIDZĘ POGADAM WKÓRWIA MNIE I MAM SPOKÓJ NA 3-5 MIESIĘCY 🙂 TAKI JESTEM WYRACHOWANY A JAK MIAŁEM KIEDYS DYSTANS SAMOLOTOWY ABY SOBIE REALIA POLSKIE PRZYPOMNIEC TO BYŁO GORZEJ BO DROŻEJ ..

     1. Sęk w tym, że ja nie chce wracać, ani zajrzeć do PL i to jest ten ból chyba. Raz na 2-3 miesiące dopada mnie strzyga i budzę się we śnie w Polsce i jest tak fajnie przez pierwszy dzień, a następnego dnia zaczyna się taka chujnia, dalej wszyscy już po swojemu każdy ora jak może i ja zostaje sam. Wtedy zdaje sobie sprawe, że co ja zrobiłem i ostatecznie budzę się „szczęśliwy” tu gdzie jestem teraz.

      Poza tym grafik mam dość napięty na ten rok. Nawet nie ma kiedy wrócić gdyby się nawet chciało na kilka dni. Przez następny rok średnio co 3 miesiące mam wizytatorów / wakacjowiczów, całymi rodzinami na wakacje – wszyscy to Polacy, tylko od 8+ lat na emigracji.

      PS. troche zluzuje, wrzuce raz na jakiś czas fotkę, filmik od siebie – w sumie MF to jedyne miejsce społeczno / polityczne gdzie się udzielam; wszystkiego dobrego;

      1. 🙂 !!!! NO TAK BO MOZNA SOBIE ULŻYC POJECHAĆ PO CAŁOŚCI I NIC … I O TO CHODZI A POLSKA JAK TO POLSKA CORAZBARDZIEJ ZACZYNA BYĆ PODOBNA DO EUROFEDERASTYCZNEJ RESZTY POMIMO STYLIZOWANIA SIĘ W MEDIACH NA ZMIANY PRAWICOWE ,, NIC Z TEGO PODSKÓRNIE ROBIĄ SWOJE … PO MAŁU I PO CICHU CZYLI BYŁ SYF JEST SYF I BEDZIE SYF…

   2. 10/10 😉 ja dostane chyba z 50 lat do odsiadki za mowe miłości, i pochlebne zdanie o bardzo nas kochajacych, pracowitych i płacących na nas składki – przyjezdnych wielbicieli natury pod postacią zwierzątek kopytnych którym jakze w szczegolny sposób okazują uczucia i szacunek…….

  1. kurcze musze uciekać z kraju bo mam 6cio pak PETow i co najmniej 3 kartony…….
   każdy z WAS co ma dwie butelki pet i karton oraz sznurek jest torrorystą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Mam takiego pomysła aby prawnie zakazać uzywać przez osoby prywatne butelek PET, szklanych i kartonów!
   np kupisz TV- pakują w papier…pralka- do worka, laptop- do folii , do wszystkiego tylko nie kartonów! a jesli juz sie klient uprze to niech wpierw uzyska stosowne pozwolenie z komendy głównej policji….. jak wiemy kartony zabijają, Hanka B. była pierwszą ofiarą.
   Woda – tylko do naczyń własnych np wiaderko, miska itp, ewentualnie naczynie szklane choć i to powinno być zakazane bo mozna w tym przenoscic koktajl mołotowa….

   1. taka mała ciekawostka butelka PET moze całkiem skutecznie być wykorzystana jako TŁUMIK DO BRONI PALNEJ DO ODDANIA OKOŁO 3-4 STRZAŁÓW JEST TAK SAMO SKUTECZNA JAK PROFESJONALNY TŁUMIK 🙂 tylko trzeba przystosować trwa to około 1 minyty , nie napiszę jak bo zaraz podpadnę pod paragraf o terroryźmie

   2. patrz gadżety Brunona K. jakieś stare komórki i kabelki 😀
    ach szkoda chłopa ;(
    -wnuczek (tełołysta*) zafajdał mi łazienkę mentosy + cola!!!!!!!! dzięki ze obyło się bez antytełołystów*
    :-D))))

 3. Niech tam sobie robią co chcą poprawni. Im więcej się będą starać tym więcej darknetu. Może i dobrze mnie przygłupów bo większość Fejsowych i tak nie wie co to jest i jak to uskutecznić. Może wrócą do łask inne protokoły jak irc, które mi osobiście bardziej leżą, albo coś nowego. Zapodaj na mizia.com skrót dla poprawnych a z grubej ruby na miziaforum.onion. Kryptowaluty itepe. Mogą ssać ogólnie 😛

 4. „dopóki, nie zaczniecie się przeciwstawiać ZŁU! W SKÓRZE DOBRA, DOPÓTY NATURA BĘDZIE WSZYSTKIM ODBIERAĆ WSZYSTKO PRÓCZ ŻYCIA”

 5. Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk poinformował, że wprowadzony zostanie jednolity podatek. Wobec tego zniknie PIT oraz składki na ZUS i NFZ. Dodatkowo polityk podał, że bogatsi będą płacić większe podatki. Zmiany mają wejść w życie z początkiem 2018 roku.

  O planach rządu Beaty Szydło mówił minister Henryk Kowalczyk na konferencji zorganizowanej przez Centrum Analityczne Polityka Insight.
  Zapadła już polityczna decyzja, będzie jednolity podatek. Jest taka wola polityczna, jest zielone światło Komitetu Rozwoju. Zapadła już decyzja: tak, będziemy to robić. Mam nadzieję, że za dwa lata nikt nie będzie już pamiętał, co to jest PIT
  – powiedział. Oznacza to, że nie będziemy już rozliczać podatku PIT, zniknął składki na ZUS i NFZ. Zamiast tego każdy Polak zapłaci jednolita daninę – podaje money.pl.

  Minister dodał, że powołano zespół roboczy przy Komitecie Rozwoju. W jego skład wchodzą ministrowie resortów związanych z gospodarką.

  Dokładne założenia projektu powstaną w wakacje, lub wczesną jesienią. Prace legislacyjne mają zakończyć się do końca roku. Dopiero wtedy będzie wiadome, jak wysokie obciążenia będziemy płacić.
  Na razie nie będziemy podawać żadnych stawek. Trzeba je dobrze skalibrować, a będzie to możliwe dopiero na końcowym etapie
  – powiedział Henryk Kowalczyk. Zmiany mają być neutralne dla budżetu.

  Rząd planuje rok na wprowadzenie zmian, wdrożenie nowego systemu, który dotknie urzędy skarbowe i Narodowy Fundusz Zdrowia. Sam ZUS będzie potrzebował dziewięć miesięcy na zmiany.
  Są elementy, które komplikują system. W tej chwili mamy ulgi dla studentów, dla rozpoczynających pracę, mamy obniżone składki dla firm przez pierwsze dwa lata ich działalności, różne oskładkowanie umów śmieciowych. Narosło nam dużo skomplikowanych mechanizmów i obecnie odprowadzamy około dziesięciu różnych składek. Takie uproszczenie jest zatem potrzebne
  – podawał minister.

  W tej chwili osoba zarabiająca płacę minimalną jest obciążona bardziej niż zarabiający powyżej średniej.
  „Polityka Insight wyliczyła, że w przypadku pensji minimalnej z 2015 roku – 1750 zł brutto miesięcznie, tzw. klin podatkowy wynosi 39 proc. Klin to różnica pomiędzy całkowitym kosztem zatrudnienia pracownika, a tym, co ten pracownik otrzymuje na rękę. W przypadku prezesa spółki skarbu państwa, który zarabia średnio 23 650 zł brutto, klin wynosi tyle samo – 39 proc. Ale już kiedy ów prezes zmieniłby formę zatrudnienia z umowy o pracę na umowę zlecenie, klin skurczyłby się do 28 proc. W przypadku pensji minimalnej klin wręcz wzrósłby do 40 proc.”
  – pisze money.pl.

  W przypadku prowadzenia własnej firmy, która odprowadza podatek liniowy różnica jest jeszcze większa. W przypadku pensji minimalnej klin rośnie aż do 61 proc., a w kwestii umownego prezesa – spada do 22 proc.

  To jest niezdrowe. Jak ktoś więcej zarabia, powinien płacić wyższe podatki, a przynajmniej nie niższe. Chcemy to zrobić za jednym zamachem: uprościć system i zlikwidować degresywne stawki podatkowe
  – zaznacza minister.

  Jakie korzyści może osiągnąć rząd po wprowadzeniu zakładanych zmian? Rewolucja ma przyczynić się do zwiększenia zatrudnienia, likwidacji umów śmieciowych.
  Nie chcemy ściągać więcej pieniędzy, ale nastąpi przeniesienie obciążeń z grup słabo zarabiających w stronę bogatych
  – przyznaje Kowalczyk.

  Przy okazji reformy nie zniknie KRUS, za to rolnicy mają być częściowo włączeni do nowego systemu.
  Problem rolników jest specyficzny, bo płacą stawki ryczałtowe. Dopóki nie zaczną liczyć dochodów, nie ma mowy o zmianach. Obecny system nie zachęca do rozwijania pozarolniczej działalności
  – powiedział polityk.

  1. ciekawe, co zrobią z moimi składkami ZUS, kt. zgromadziłam do tej pory. jak mi zakoszą mój kapitał zusowski, to będę musiała się zapożyczać aby przeżyć, a wtedy jakiś Mirek mi powie, że jestem menelem, kt. sam sobie jest winien.

    1. Z tych mundrosci wynika, ze najbardziej oplaca sie pracowac do smierci pod warunkiem, ze ma sie prace ha ha ha.Jeszcze lepiej nakrasc ,gdzie sie da i byc tzw. inwestorem.Nie ma problemow z praca i emerytura.Albo wygrac w totka i nic nie robic…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: