TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Raj dla zboczeńców zwyrodnialców i sadystów , to religia bliskowschodniego islamu

PropellerAds

Dedykowane pani Ochojskiej , Dunin i Szczuce ,oraz innym hybrydom…

Przeciętny Polak mężczyzna to : ZWYRODNIAŁY SADYSTA I GWAŁCICIEL .. tak informuje świat p. Ochojska !

Wkraczamy w ciemny i zamknięty świat, gdzie kobiety są zmuszane do utrzymywania przez lata stosunków seksualnych z bliskimi członkami rodziny.

Tutaj znęcanie się nad kobietami jest niezwykle powszechne, a dziewczynki i kobiety muszą ukrywać swoje piękno za oszpecającymi chustami czy burkami. W tym świecie mężczyźni mają ciche przyzwolenie na gwałt, ponieważ i tak kobieta jest postrzegana jako prowodyr.

Gwałt i zmuszanie do współżycia

W artykule The Independent pod tytułem Question of Honor, na temat przestępczości związanej z seksem w środowiskach muzułmańskich, przytoczone zostały dane policji brytyjskiej, według których prawie 17 000 kobiet każdego roku staje się ofiarami agresji związanej z honorem, włącznie z morderstwami. Jak mówią szefowie  policji, liczba przymusowych małżeństw również jest bardzo duża, a oficjalne statystyki to tylko wierzchołek góry lodowej.

Vib Klarup Voetmann, dyrektor schroniska dla kobiet Dannerhuset w Kopenhadze, na łamach gazetyKristelig Dagblad stwierdził, iż 70% z 1400 kobiet zgłaszających się do centrum co roku, ma korzenie bliskowschodnie. Donnerhuset jest tylko jednym z czterdziestu takich schronisk w Danii, więc istnieje prawdopodobieństwo, że aktualna liczba maltretowanych kobiet szukających pomocy terapeuty jest zdecydowanie większa, a możliwe, że przekracza nawet kilka tysięcy, bo należy również wziąć pod uwagę fakt, że wiele muzułmanek milczy, bojąc się zemsty ze strony rodziny.

Przymusowe małżeństwo to forma napaści

Jeśli chodzi o zmuszanie do małżeństwa, dziennikarze oraz media nadal nie potrafią pojąć, że jest to nie tylko pogwałcenie podstawowych praw człowieka, ale jednocześnie zamach na kobiecą seksualność. W takich związkach kobieta musi utrzymywać stosunki płciowe z mężczyzną, którego sama nie wybrała. Co więcej, taki stan rzeczy utrzymuje się przez wiele lat, bowiem rozwód jest dla kobiet rzadko dostępny.

Jeszcze bardziej odrażającą cechą takich małżeństw jest to, że kobiety są zmuszane do poślubienia członka swojej wielopokoleniowej rodziny. W Pakistanie na przykład, blisko 70% (wg. badań duńskiej gazety Jyllands-Posten) wszystkich małżeństw to tzw. związki wewnątrzrodzinne, natomiast w Turcji liczba ta waha się między 25-30%.

Tego rodzaju związki są nie tylko traumatycznym przeżyciem, ale są także nienaturalne w sensie biologicznym. Zgodnie z artykułem z duńskiego dziennika BT: Endogamia wśród emigrantów pochłania miliony, konsekwencją takich stosunków są często dzieci z upośledzeniami fizycznymi i umysłowymi. Kiedy kuzynostwo ma potomstwo, ryzyko upośledzenia dziecka wzrasta dwukrotnie, a koszty leczenia pokrywa państwo. I dalej: Tylko w roku 2000 obliczono, że 13% dzieci w Kopenhadze pochodzi z rodzin imigranckich i stanowią one 24% dzieci poważnie upośledzonych.

W wielu takich muzułmańskich małżeństwach panna młoda jest wyjątkowo młoda. Dziewczynki nie mają realnej szansy na odmowę, tak więc wniosek, że wykorzystywanie seksualne jest wkalkulowane w małżeństwo, nasuwa się sam. Szwedzka badaczka Pernilla Ouis, która sama jest muzułmanką, sporządziła raport, dotyczący tzw. przemocy usprawiedliwianej obroną honoru. Badania przeprowadziła na Bliskim Wschodzie, a w konkluzji napisała: Wczesne zawieranie małżeństw może być postrzegane jako wykorzystywanie seksualne z uwagi na bardzo młody wiek dziewczynek. Jej wnioski były tak obciążające, że artykuł został ocenzurowany przez organizację Save the Children, która zajmuje się ochroną praw dzieci (!) i która zamówiła raport.

Kultura muzułmańska to raj dla podnieconych seksualnie mężczyzn

sex-islamic-paradise-heaven-muhammad-virgins-hourisWedług Koranu, jeśli muzułmański mężczyzna odda życie za wiarę, zostanie wynagrodzony 72 dziewicami, których błona będzie odtwarzać się po każdej penetracji. Z perspektywy zachodniej psychologii jest to dość żenujące i niedojrzałe, że jedna ze światowych religii obiecuje seks, w dodatku z dziewicą, jako nagrodą główną. Większość ludzi, którzy mają już za sobą burzę hormonów i osiągnęli choćby minimum dojrzałości, najpewniej zgodzi się, że taki cel został stworzony przez bardzo prymitywny typ ludzki oraz do takiego jest skierowany odbiorcy.

Islamski raj jest głównym celem dla napalonych i bezdusznych mężczyzn, którzy czują się niepewnie w towarzystwie kobiet wyzwolonych seksualnie. Powszechne wychwalanie tego raju w środowiskach muzułmańskich wskazuje na to, że kultura ta osiągnęła niemały sukces jeśli chodzi o stwarzanie tego typu mężczyzn.

Niestety wizja tego seksualnego edenu, gdzie każdy mężczyzna może wziąć kobietę i zrobić z nią co mu się podoba, jest bardzo powszechna również wśród współczesnych muzułmanów, którzy bynajmniej nie oddali życia za swoją religię. W wielu przypadkach muzułmanin może zgwałcić muzułmankę i nie poniesie za to kary, ponieważ w tej kulturze istnieje przeświadczenie, że to kobieta sprowokowała gwałt.

Trzeciego sierpnia 2009 roku duńska telewizja Danmarks Radio podała komunikat, że gwałty dokonane przez zorganizowane grupy, to rozpowszechniające się zjawisko w kręgach imigranckich: Młodzi mężczyźni o innym niż duńskie pochodzenie byli odpowiedzialni za gwałty na dziewczynkach ze swojego środowiska. Mężczyźni ci byli świadomi faktu, iż dziewczęta będą tak przerażone reakcją rodziny, że nie powiedzą o gwałcie nikomu.

Kristina Aamand, która jest pielęgniarką z Centrum Ofiar Gwałtu, również pochodzi z muzułmańskiej rodziny i pracowała z wykorzystywanymi seksualnie dziewczętami. Dziś jest kierowniczką w poradni terapeutycznej New Virginity (Nowe Dziewictwo), z którą każdego miesiąca kontaktuje się jedna lub więcej młodych emigrantek zgwałconych przez swoich pobratymców. Aamand tak komentuje to zjawisko:
Jako muzułmańska dziewczynka jesteś wychowana w wierze, że jeśli dopuścisz się przedmałżeńskiego seksu to Allach Cię ukarze. Seks przedmałżeński jest, zgodnie z islamem, najbardziej haniebnym aktem jakiego możesz dokonać. Niektórzy chłopcy wykorzystują ten pogląd przeciwko dziewczynkom, ponieważ to one będą się wstydzić i to one poniosą karę.

Postrzeganie dziewcząt jako winnych gwałtu jest cechą rodzin o fundamentalnych poglądach religijnych. Taka rodzina nie pozwoli kobiecie, aby samotnie przebywała w obecności mężczyzny, który nie należy do jej rodziny. Ponadto, za każdym razem, gdy wychodzi z domu musi jej towarzyszyć męski członek rodziny. Zatem pojawia się przypuszczenie, że potencjalnym gwałcicielem może być ktoś z rodziny, jak wujek, brat, kuzyn, ojciec czy dziadek.

Islamski raj dla napalonych i zboczonych muzułmanów doczekał się legalnego paragrafu wiosną 2009 raku w Afganistanie. Hamid Karzai, prezydent Afganistanu, zatwierdził prawo mężczyzn do gwałtu na swoich żonach, jeśli nie uprawiali seksu przez ponad cztery dni. Na szczęście prawo to zostało wycofane ze względu na międzynarodową presję. Jednakże media i literatura są pełne przykładów dotyczących muzułmańskiego znęcania się nad kobietami.

Somalijka Ayaan Hirsi Ali opisała to szczegółowo w swojej książce The Caged Virgin, przedstawiającej życie w społeczeństwie muzułmańskim. Równocześnie media dostarczają bardziej absurdalnych przykładów; jeden dotyczy szesnastoletniej jordańskiej dziewczyny, która została zabita przez swojego wuja. W jej ciele znaleziono osiem kul. Wszystko dlatego, że została zgwałcona. Okolicznością łagodzącą, jeśli można tak w ogóle spojrzeć na tę sytuację, było to, że wujek chciał zabić dziewczynę zanim urodzi się dziecko gwałciciela. Inna historia opowiada o ośmioletniej dziewczynce porzuconej przez muzułmańskich rodziców, ponieważ chcieli uratować honor rodziny po tym jak ich córka go splamiła, zostając zgwałcona przez czterech chłopców.

Organizacja schronisk dla kobiet w Danii doświadczyła czterokrotnego wzrostu liczby dzieci i młodych ludzi poszukujących ochronny przed przemocą domową. Lene Johannesson, kierowniczka sekretariatu stwierdza: Pomimo stałego, kilkuletniego wysiłku włożonego w integrację, młode dziewczyny nadal padają ofiarą tzw. ataków w imię honoru.
Możliwe, że muzułmańskie przekonanie dotyczące kobiet jest powodem tego, że 100% gwałtów w Oslo (gdzie sprawca i ofiara wcześniej się nie znali) w latach 2006, 2007 i 2008 były popełniane przez emigrantów o tzw. niezachodnich korzeniach. Szczególnie gorzką wersją tego zjawiska jest historia pewnej Irakijki, która zorganizowała gwałty na przynajmniej osiemdziesięciu różnych kobietach. Jej celem było, aby pokrzywdzone odczuły, że teraz nie mają po co już żyć, więc dokonanie zamachu samobójczego to jedyna możliwość ocalenia honoru rodziny.

Zgodnie z prawem szariatu islamu, kobiety muszą przedstawić przynajmniej dwóch męskich świadków napaści, aby ich sprawa w ogóle dostała się do sądu. Nawet jeśli kobieta będzie mieć na tyle determinacji, żeby w kraju muzułmańskim, z sędzią kierującym się prawem szariatu, wnieść sprawę dotyczącą gwałtu, to i tak niemożliwe jest, aby wygrała, bo jedynymi męskimi świadkami tragedii będą najprawdopodobniej sami gwałciciele.

Rzeczywistość jest taka, że większość światowej populacji muzułmanek, czyli około 700 milionów kobiet, pozostaje bez jakiejkolwiek ochrony przed seksualnymi napaściami, których dopuszczają się członkowie ich rodzin lub mężczyźni z ich środowisk.

Co gorsza, jeśli chodzi o przyjemność kobiet z seksu, to fakt, że kobieta może w ogóle ją mieć, nie jest akceptowany w krajach muzułmańskich, więc łechtaczka zostaje usunięta, najlepiej jeszcze przed osiągnięciem dojrzałości płciowej. Dwudziestego stycznia bieżącego roku w New York Timesiepojawił się artykuł A cutting Tradition podający, że 96% dziewczynek z Indonezji, najgęściej zaludnionego kraju muzułmańskiego, jest poddanych obrzezaniu jeszcze przed czternastym roku życia.

Islam wypacza seksualność swych wyznawców

Dlaczego w Islamie i w kulturze muzułmańskiej kobiety i ich prawo do decydowania o swoim ciele znaczą mniej niż mężczyźni i ich prawa? Dlaczego muzułmańskie kobiety są bite, gwałcone i obrzezane dużo częściej niż kobiety innych kultur? Jest wiele możliwych odpowiedzi; bardzo konkretną podaje Koran: według Allacha i jego proroka Mahometa, kobiety zwyczajnie mniej znaczą od mężczyzn (Koran, 4;34). Abstrahując od świętej księgi, należy stwierdzić, że z psychologicznego punktu widzenia zazwyczaj boimy się tego, czego nie lubimy. Po zbadaniu ponad stu muzułmańskich mężczyzn odebrałem wrażenie, że mężczyźni ci odczuwają strach i niepewność przed kobiecą seksualnością, która pod wieloma względami jest silniejsza od męskiej. Kobiety mogą kochać się dłużej niż mężczyźni, którzy często czują się zażenowani, gdy nie potrafią kontrolować wytrysku i tym samym zaspokoić kobiety. Poprzez pominięcie jej potrzeb mężczyzna walczy z faktem, że kobieta w tej podstawowej sferze życia jest mocniejsza od niego.

Należy również nadmienić, że ten mechanizm psychologiczny w innych kulturach występuje jako cecha charakterystyczna dla męskich szowinistów. Jednak żadna inna religia czy kultura nie stworzyła tak wyraźnej sekciarskiej rytualności związanej z żeńskim seksualizmem, jaka obecna jest w islamie; to podejście skupia się na stłumieniu i ukryciu seksualności oraz kobiecych pragnień. W wywiadzie przeprowadzonym przeze mnie z Kristiną Abu-Khader Aamand pod tytułem Project New Virginity (2009), Aamand mówi: Kontrola społeczna kobiet ma na celu zabezpieczenie rdzenia muzułmańskiej kultury, której większa część skupia się wokół kobiecej seksualności. Nie ma tu znaczenia czy kobiety same zdecydowały się nosić szal, chustę oraz burkę – sam fakt, że dzielą z mężczyznami ten pogardliwy pogląd na swój temat, tylko pogarsza sytuację.

Muzułmańskie stanowisko wobec kobiet oraz przewrażliwione podejście do ich seksualności są szkodliwe nie tylko dla muzułmanek, ale również dla psychicznego rozwoju samych mężczyzn. Seksualność muzułmanów jest wypaczona z powodu braku możliwości przeżycia spokojnego i pełnego miłości związku z kobietą. Tym samym pozbawieni zostają  radości i rozwoju, które niesie ze sobą czułe i pełne wspólnego szacunku uczucie miedzy mężczyzną a kobietą. Mężczyźni stają się bezduszni, a podczas aktu seksualnego są niewrażliwi i skupieni na sobie.

Rozmawiałem z dwiema prostytutkami, które potwierdziły, że seks z muzułmańskimi mężczyznami trwał zdecydowanie krócej i dał im mniej satysfakcji niż stosunki z innymi mężczyznami. Te same przekonania odnajdziemy, wkraczając w głębszą psychologiczną analizę, którą jako pierwszy zajął się Carl Gustav Jung: jeżeli przez mężczyznę zdławiona jest kobiecość w świecie zewnętrznym, to automatycznie tłumione są jego żeńskie właściwości, tzw. amina i staje się mniej wrażliwy, mniej kreatywny, intuicyjny, towarzyski i spokojny.

Pozostali mężczyźni – ci którzy szanują kobiety i cenią rzeczy, których się od nich uczą otwierając się na nie, oraz chcą, aby mały one wolną rękę w wyborze partnera, stroju, czy stylu życia – czują się w obowiązku chronić je, gdy są atakowane i wykorzystywane przez takich mężczyzn, którzy nie pozwalają swoim kobietom żyć tak jak one tego chcą i którzy nie dostrzegają ich wartości. Mężczyźni nie potrafiący stworzyć związku z kobietą to emocjonalnie niedojrzali szowiniści, niegotowi na doświadczenie cudownego seksu. Podczas terapii okazuje się, że ten typ mężczyzn posiada chory obraz swojej własnej atrakcyjności.

W stronę dziecięcej pornografii

muslim_marriageWypaczenie seksualności i brak doświadczenia związanego z równą i odwzajemnioną miłością mogą być przyczyną coraz większego zainteresowania żarliwych muzułmanów dziecięcą pornografią. W artykule z 17 października 2008 roku zatytułowanym Związek pomiędzy dziecięcą pornografią a muzułmańskimi terrorystami odkryty podczas policyjnych obław, Times Online podaje jak brytyjskiej policji udało się znaleźć mnóstwo materiałów dotyczących dziecięcej pornografii w komputerach ludzi podejrzanych o terroryzm. Policja zauważyła wyraźny związek między zwolennikami teokracji czy też fundamentalizmu islamskiego, a korzystaniem z tego rodzaju pornografii. Ich pedofilskie zapędy nie odbiegają od czynów ich proroka Mahometa; bowiem poślubił on sześciolatkę i zaczął z nią współżyć gdy miała lat dziewięć. Nie tylko terroryzował okolice dziesiątkami bitew, lecz dodatkowo dał zezwolenie swoim poplecznikom na gwałty na niemuzułmankach.

Fakt, że ponad połowa panien młodych w Afganistanie w chwili zawarcia małżeństwa ma poniżej piętnastu lat, odbiega od biologicznego uwarunkowania i zachodniego przekonania, że dziewczyna nie powinna uprawiać seksu przed osiągnięciem dojrzałości seksualnej. Jednym z najbardziej groteskowych przykładów jest historia ośmiolatki z Arabii Saudyjskiej, która została zmuszona do poślubienia czterdziestosiedmioletniego mężczyzny. Z pomocą matki dziewczynka złożyła pozew o rozwód, ale w świetle prawa saudyjskiego (opartego na szariacie) musiała pozostać ze starszym od niej sześciokrotnie mężem.

Chomeini pochwala pedofilię i sodomię

verguenza021Ajatollah Chomeini, nieżyjący już przywódca polityczny i religijny Iranu, który przeprowadził tam rewolucję islamską w 1979 roku, napisał książkę Tahrirolvasyleh, która jest spisem zasad dotyczących zachowania muzułmanów. Cytat:Mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie za pomocą dziecka. Jedynym warunkiem jest to, aby nie penetrować waginy, seks analny jest dopuszczalny. Gdzie indziej Chomeini napisał:
Jest wskazane, aby dziewczynka została poślubiona na tyle wcześnie, żeby jej pierwsze krwawienie miało miejsce w domu jej męża, a nie ojca. Każdy ojciec, który wyda córkę w tak wczesnym wieku, uzyska miejsce w raju. I dalej: Mężczyzna może uprawiać seks ze zwierzętami takimi jak owce, krowy czy wielbłądy, jednakże po wytrysku powinien je zabić.

A teraz kilka słów dotyczących praw kobiet: Kobieta, która przyjmuje sakrament małżeństwa, nie ma prawa opuścić domu bez zezwolenia męża – musi być mu dostępna, aby zaspokajać wszystkie jego potrzeby i nie może odmówić oddania mu się, chyba że istnieją ku temu uzasadnione religijnie powody.

Co istotne, Chomeini nie uważa również, że seks analny męża z własnym synem jest wystarczającym powodem do rozwodu: Jeśli żonaty mężczyzna uprawia seks analny ze swoim synem, bratem czy ojcem, to jego małżeństwo trwa nadal.

Z psychologicznego punktu widzenia utrzymywanie stosunków seksualnych dorosłych mężczyzn z nastolatkami, czy z kobietami, które nie oddają im się dobrowolnie, jest przykładem zboczenia i to bez względu na to, co mówią prorocy, przywódcy religijni, Koran, czy generalnie kultura. Mamy tu do czynienia z patologicznymi cechami charakteru, a przez to, że kultura muzułmańska tak szybko się rozrasta, cechy te stają się coraz to bardziej powszechne. Wiele wskazuje na to, że kultura muzułmanów wypacza męskie libido i zapewnie dlatego spotykamy się z tak wieloma przypadkami napaści na tle seksualnym w środowisku islamistów.

Największa wyszukiwarka internetowa Google zdaje się tylko potwierdzać to, że świat muzułmański zainteresowany jest najbardziej perwersyjnym rodzajem seksu. Google Trends to program, który pokazuje w jakim najczęściej kraju i języku określone słowa są wyszukiwane. I tak wpisując seks z dzieckiem, Google Trends wskazuje, że kraje muzułmańskie zajmują cztery na pięć miejsc, a język to przeważnie indonezyjski i arabski. Natomiast jeśli poszukamy słowa gwałt, kraje islamu wyskakują na trzech miejscach z czterech i tu ponownie indonezyjski i arabski są w czołówce. Wpisując dla żartu seks z osłem otrzymamy dość poważny wynik: muzułmanie zajmują znowu cztery z pięciu miejsc, ale jednocześnie zmienia się język poszukujących – tym razem pojawia się turecki i arabski. Chomeini zapewne nie uniósłby brwi ze zdziwienia.

Bez wątpienia istnieje mnóstwo wytłumaczeń dlaczego poszukiwanie tego rodzaju seksu jest tak popularne w największych krajach muzułmańskich, lecz wiele do myślenia daje w tym kontekście fakt, iż w świetle islamu i kultury muzułmańskiej miłość i wolny seks są czymś złym i chorym.

Podsumowanie

Umiejętność otwarcia się na zdrowy, pełen miłości seks pomiędzy kobietą i mężczyzną, to podstawa, na której opiera się nasze zdrowie psychiczne. Dopóki w kulturze muzułmańskiej kobiety nie będą postrzegane jako równe, dopóty muzułmańscy mężczyzni i muzułmańskie społeczeństwa pozostaną zapóźnione psychologicznie. Na podstawowym ludzkim poziomie islam i kultura muzułmańska mogą być bardzo niezdrowe dla ludzkiego rozwoju. A konkluzja jest taka: efektem tej sytuacji psychologicznej jest to, że napaści na tle seksualnym rozpowszechniają się wśród muzułmanów w niepokojącym tempie.

Nicolai Sennels
http://europenews.dk
Tłum. EmKa

53 thoughts on “Raj dla zboczeńców zwyrodnialców i sadystów , to religia bliskowschodniego islamu

 1. nie rozumiem jak mozna gloryfikowac Rosje ?! za tamtych komunistycznych czasow !! kazdy polak musial niestety byc zmuszany do ciezkich robot w kilku ogromnych stoczniach !! bylismy niemal zmuszani do prac w bardzo rozwinietym przemysle ciezkim i lekkim.KOPALNICTWO ZAJMOWALO DRUGIE MIEJSCE W SWIECIE !! mozna tak ciagnac jeszcze dlugo !! juz ttylko to powtzej wykazuje jak wredna i uciazliwa byla dla Polakow komunistyczna Rosja! .Teraz ,kiedy juz reformy Balcerowicza zostaly dokonane w 100 procentach i polacy sa czlonkami U.E :),polacy maja prawdziwa wolnosc !! NIKT ICH NIE ZMUSZA DO UCIAZLIWEJ PRACY!! BO JEDYNYM PRZEMYSLEM W REKACH POLAKOW JEST …PRODUKCJA ROZANCOW I KSIAZECZEK DO NABOZENSTWA !! NIKT ICH NIE ZMUSZA DO ZAMIESZKANIA W DOMACH KOMUNALNYCH !:) MOGA SOBIE MILOJONAMI WEDROWAC ZA PRACA PO CALYM SWIECIE !! ,NIKT ICH NIE ZMUSZA DO PRZYMUSOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ!! POLACY TERAZ SPACERUJA SOBIE MILJONAMY PO POLSKICH MIASTACH ,WIOSKACH !! JEST MNOSTWO ALKOCHOLU ,PRZEROZNYCH NARKOTYKOW ! PONADTO 2 MILIONY POLAKOW MIESZKA SOBIE POD GOLYM NIEBEM I …PODZIWIA PIEKNO GWAZDZISTEGO NIEBA,DZIECI POLSKIE NIE MUSZA SIE PRZEJADAC W DOMACH 🙂 BO MAJA ODPOWIEDNIO DOBRANE SKLADNIKI!:) W SZKOLACH SLOWEM DZIEKI OGRAGLEMU STOLOWI I PAPIEZOWI WOJTYLE ZAWDZIECZAMY TE OBECNE LUKSUSY DEMOKRACJI I …PRAWDZIWEJ WOLNOSCI !!

 2. Obywatel GC
  Paryż-Moskwa 17.15 – 1987 r.

  „… i nad Europą pochylony tak
  dotykam Moskwy
  więc sen udawaj – błagam, nie budź wart
  bo płonie Paryż …

  … o pochyl nad Sekwaną Moskwo pochyl się
  i rozpuść oszronione włosy swe
  nad nami Moskwo
  nad nami Moskwo

  o pochyl ponad ogniem Moskwo pochyl się
  i rozpuść oszronione włosy swe
  bo płonie Paryż
  bo płonie Londyn
  bo płonie Madryt
  pali się w Rzymie… „

 3. Rząd chce nadać obcym wojskom uprawnienia Sił Zbrojnych RP !!!!!!
  Rząd zaproponował wprowadzenie zmian w ustawie o pobycie wojsk obcych na terytorium RP, które zakładają m.in. możliwość nadania siłom obcych państw takich samych uprawnień jak te, które przysługują polskiej armii. Decyzje o tym miałby podejmować prezydent na wniosek szefa MON, bez konsultacji z Sejmem.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/rzad-chce-nadac-obcym-wojskom-uprawnienia-sil-zbrojnych-rp

 4. kto chce zostać wolontariuszem?
  http://www.krakow2016.com/zostan-wolontariuszem
  oczywiscie nie za darmo! wpierw trzeba wykupić jeden z trzech pakietów wolontariusza! aby pomagać za darmo wpierw trzeba za taką mozliwosc zapłacic – od 50 do 300zł. !!!

  hmm.. przepraszam czy mogę u pana w firmie popracować? zapłace panu 2tys na miesiac… obiecuję bedę tyrac jak wół po 10-12h…

  1. Heh pytanie powinno brzmieć – czy chce się pan rozerwać? I jak bardzo?. Mam nieliche przekonanie, że na SDM to dopiero gruchnie…

  1. CZYTAŁEM TO JAKIŚ KUTAFON Z MARGINESU NA DODATEK CPUN DAŁ SIE KUPIŚC ZA WOLNY DOSTĘP DO CHASZU O CZYM SAM PISZE ….. TAKICH SKURWESYNÓW NAJEMNYCH …. PO 20 DO KAWY RANO .. BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA …. BYŁ TAKI CZAS 🙂

 5. Zalew imigrantów – kto ma w tym interes?

  http://innywariant.weebly.com/uploads/4/5/7/2/4572546/7416621_orig.jpg

  migranci szturmują Unię Europejska. Unia, zamiast się bronić, przyjmuje ich z otwartymi ramionami. Wyjątkiem są Węgry dające odpór hordom zza morza. Ludzie zza morza, nazwani przez francuskiego egiptologa Gastona Maspero Ludami Morza, doprowadził do destabilizacji Bliskiego Wschodu na przełomie XIII i XII wieku przed naszą erą i zagrozili Egiptowi. Wikipedia tak o nich pisze:

  http://innywariant.weebly.com/blog/zalew-imigrantow-kto-ma-w-tym-interes

   1. A ty i Nvajo bez dyskusji w maju do mnie na wypoczynek góry jeziora lasy wszystko na miejscu czekam na tel. !!! i bez p… że coś tam coś tam … teraz macie dojazd komfortowy

   1. Gdy kot powącha nervosol ,też szaleje,kładzie się na plecach i robi różne ” dziwne „rzeczy.Ubaw po pachy.Dag.

     1. hahahahaha zakładamy kącik kota u Mizi….. ze tez jak kot sie nie mogę nacpać kocimiętką. hahaahahaha wąchałem i nic, a mój kociamber pokładał się ze śmiechu….

  1. One wytwarzają z tej marychy różne mazidła i medykamenty, choć gdzieś czytałam, że rząd chce im zakazać działalności.

  1. Burmistrz Rotterdamu wydał oświadczenie skierowane do holenderskich muzułmanów. „To zupełnie niezrozumiałe: jak można zwracać się przeciwko wolności? Jeśli komuś wolność się nie podoba, to na miłość boską, niech spakuje walizki i wyjedzie”. Dodał, także: „na świecie istnieją miejsca, w których możecie być sobą, żyć tak jak chcecie i nie zabijać niewinnych dziennikarzy. Jeśli tu się wam nie podoba, bo nielubiani przez was satyrycy wydają gazetę, to powiem wam, że możecie wypierdalać. (…)

   1. aelz ! to co napisane powyzej to……..OBRAZA NASZEGO JEZUSKA Z NAZARETU!!I JEGO ,NAUK!!! PRZECEZ W PISMIE „SWIETYM” JEST WYRAZNIE NAPISANE,,JAK CI ZLOCZYNCA UDEZY W PRAWA SZCZEKE ,TO MU NADSTAW PRAWA..AZ SIE ZLOCZYNCA ZMECZY!! A KATORZYNICY Z OBITYM PYSKIEM ,:) POWINNI ZLOCZYNCOWI ,,,PRZEBACZAC !! BO ON NIE WIE CO CZYNI!!!!:) NAJBARDZIEJ PRZESTRZERGAJACY WIARY I PRAW WYPLYWAJACYCH Z NOWEGO TESTAMENTU SA……….SEKRETARZE Z BRUKSELI W U.E.!!! LEJA Z DZIALEK WODNYCH DO KAZDEGO BIALEGO EUROPEJCZYKA ,WIOEZIENIE SA JUZ SAPCHANE SETKAMI BIALYCH EUROPEJCZYKOW KTORZY NIE POSTEPUJA ZGODNIE Z NOWYM TESTAMENTEM !:). NATOMIAST GDY DOCHODZI DO CZYNIENIA Z WYZNAWCAMI ,STAREGO TESTAMENTU !!!TU JUZ POLICJA I SLUZBY SPECJALNE STAJA SIE …BEZRADNE!!! I UCIEKAJA W POPLOCHU!! BO JEST W BIBLJI NAPISANE …SZANUJ BLIZNIEGO SWEGO JAK …SIEBIE SAMEGO

  2. W Polsce rodzinom żyjącymi w biedzie, zamiast pomóc, zabiera się dzieci. Tysiące ludzi nie ma pracy. Mieszkania też nikt za darmo nie dostanie. Za to stać nas na utrzymywanie zupełnie nie przystosowanych do naszej kultury i światopoglądu „obcych”. To jest chore!!!!

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/slaskie/news-lokalne-media-syryjscy-uchodzcy-juz-na-slasku,nId,2170325#pst107672000utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

   1. ROZWIĄZANIE ZAJEBAĆ TE WASZE WSZE ELITY … ICH przodkowie U MOJEGO PRZODKA GNÓJ Z POD KONIA BRALI I GRZBIET DO WSIADU NADASTAWIALI A U WAS SĄ ELITĄ …. POJEBAŁO WAS ??/

   1. Polacy są niczym dzieci we mgle !!! Jak próbują coś zorganizować to już „czynniki oficjalne” siedzą im na plecach !! Zresztą popatrzeć na ostatnie wydarzenia w Belgii jak policja okłada swoich a sprzeciw wobec terrorowi wypisywany jest kredą na ulicach, to nie tylko ręce opadają. Może kupmy sobie zawczasu pudełka kolorowej kredy i uznajmy że jesteśmy gotowi na to co ma być !!

  1. no przeczytałem albo lipa albo .. typowa rekrutacja marginesu … taki mógł zostać zarówno jechowym jak i szyntoistą ,,,, trafił na werbunek islamski został islamistą …. TRAFIŁ BY NA KOGOŚ INNEGO BYŁ BY TU WYWIAD Z ,,,,,,,,,, TYPOWY CZŁOWIECZEK Z PLASTELINY ….. ZERO KRĘGOSŁUPA … dużo tu mówią te epizody z narkotykami …. to gówno biorą nałogowo tylko czarnuchy i zera !

 6. Słowacy przynajmniej mają dobry pretekst, my niestety już nie !!
  Słowackie ministerstwo spraw wewnętrznych ogłosiło, że kraj nie może niestety przyjąć żadnych muzułmańskich uchodźców bowiem nie jest w stanie zapewnić im miejsc kultu gdzie mogliby oni praktykować swoją religię.
  Rzecznik ministerstwa Ivan Metik powiedział, że wprawdzie Słowacja mogła by przyjąć nawet do 800 uchodźców lecz niestety w kraju nie ma żadnych meczetów co postawiłoby integrację uchodźców pod znakiem zapytania. Dodał także, że większość migrantów i tak nie chce zostawać na Słowacji, która traktowana jest przez nich jako kraj tranzytowy w drodze do Niemiec,
  Tylko w zeszłym miesiącu do Europy przybyło 110 tysięcy uchodźców.
  Express.co.uk

  1. jeśli będą dokładnie trzymali sie tego co poniżej to dobrze nie stryjczyk wróg a muzumanin … islam to gorzej jak syfilis kiła i hiv razem wzięte !

   Zanim uchodźcy przybyli do Polski, musieli udokumentować, że są chrześcijanami m.in. poprzez akt chrztu, czy zaświadczenie o przynależności do konkretnej wspólnoty w Syrii. Jak zaznaczał w rozmowie z lokalnym medium, Przemysław Kawalec z warszawskiej Fundacji Estera wnioski nawróconych „od wczoraj” nie były brane pod uwagę.
   „To jest bardzo delikatna sprawa. Wystarczy jeden terrorysta, aby zagrozić naszemu społeczeństwu. Bardzo na to uważamy” – zapewnił Kawalec.

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/slaskie/news-lokalne-media-syryjscy-uchodzcy-juz-na-slasku,nId,2170325#pst107683073utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  2. jesli to są całe rodziny w dodatku chrzescijanskie to faktycznie są to uchodzcy. Jak wiemy chrzescijan w syrii ISIS morduje na dzien dobry. Zastanawia mnie dlaczego nie zostali po stronie rzadowej u Assada? tam chrzescijanie mogą zyć spokojnie nikt ich nie rusza za wiarę.
   Chorzow to niedaleko mnie, nie mam nic przeciwko chrzescijanskim syryjczykom bo ci prawdziwie uciekajacy przed terrorem islamu, bedą się asymilować, zyc i pracować, natomiast islamską zarazę nierobów nalezy jak najszybciej wyp…. z naszego kraju.

   Na razie nie robiłbym wielkiego halo z tego powodu, juz raz Estera sprowadziła 150 osób z czego pozostało kilka bo reszta nocą spierdzieliła do niemiec.

 7. Demokracja po amerykańsku !!…. Grunt że jest geszeft !!!
  Syria: rebelianci uzbrojeni przez CIA walczą z tymi, których uzbroił Pentagon.
  Obie strony walczą ze sobą na równinach pomiędzy Aleppo a granicą z Turcją. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy walki pomiędzy nimi uległy intensyfikacji. Potwierdzają to zarówno dowódcy walczących oddziałów, jak i amerykańscy oficjele. CIA uzbrajało islamskich bojówkarzy z Fursan al Haq, znanych również jako Brygada Rycerzy Sprawiedliwości, w m.in. w kierowane pociski przeciwpancerne TOW, pochodzące z zapasów saudyjskich. Z kolei amerykański Pentagon wspierał Syryjskie Siły Demokratyczne, złożone głównie z Kurdów. Amerykanie zrucali im broń i zaopatrzenie, a także zapewniali pomoc ze strony swoich sił specjalnych.
  W połowie lutego bojówkarze obu grup starli się ok. 20 mil na północ od Aleppo. SSD wyparły Rycerzy Sprawiedliwości z miasta Marea. Do podobnych starć dochodziło również w mieście Azaz przy granicy z Turcją, które jest głównym punktem tranzytowym bojowników i zaopatrzenia pomiędzy Aleppo a Turcją.
  Jak pisze „Los Angeles Times” pokazuje to wyraźnie, jak małą kontrolę amerykański wywiad i wojskowi mają nad oddziałami, które finansują i szkolą.
  W tym miesiącu prezydent Barack Obama zatwierdził nowy plan Pentagonu, zakładający wyszkolenie i uzbrojenia rebeliantów. Ma to być ponowne uruchomienie, który jesienią został zawieszony po serii kompromitujących porażek. Jedna z grup wyszkolona i uzbrojona przez USA została szybko rozbita podczas zasadzki, a pokonani oddali znaczną część amerykańskiej amunicji i sprzętu w ręce organizacji powiązanej z Al.-Ka’idą.
  Latimes.com / Kresy.pl

  1. tu chodzi o handel ,zalegajacej w magazynach broni!! .ostatnio z HaMERYKI wyslano kilka kontenerow broni dlugiej i krutkiej ! do pewnych plemion w dorzeczu Orinoko w Brazyli .bedacy tam na miejscu chrzescijanscy Misjonarze juz tak skutecznie sklucili kilka tubylczych plemion ze ,luki i noze juz nie wystarczaja !:) sklucaj ,dziel i potem ..zadz

 8. No to szykujmy chleb i sól, bo wędrowcy u bram….
  Nielegalni migranci zatrzymani na granicy polsko-ukraińskiej.
  Ukraińscy pogranicznicy zlokalizowali cztery osoby gdy były już „kilka metrów” od polskiej granicy, twierdzi ukraińska telewizja. Okazało się, że wraz z trzema mężczyznami i kobietą z Somalii i Sri Lanki było jeszcze małoletnie dziecko. Po zatrzymaniu mężczyźni zostali natychmiast skierowani do ukraińskiego ośrodka, zaś kobieta wraz z dzieckiem pojechała do szpitala. Dziecko było bowiem chore. Ukraińscy pogranicznicy twierdzą, że odnotowali wzrost przepływu nielegalnych imigrantów w marcu.

  uatoday.ua/kresy.pl

  1. no juz pisałem o tym czekajmy na dogranie technicznych spraw na szlaku turcja mołdawia ukraina Polska niemcy szwecja norwegia

   wtedy sie dopiero zacznie

    1. I jeszcze o manipulacjach mediów na temat KODu…..komentarz z onetu….
     Tak oszwabia onet . Wczoraj teksty o zaproszeniu Kijowskiego do USA , wizytach w Kongresie, spotkaniach z senatorami a dzisiaj w innej gazecie ….
     „Fundacja Freedom House nie organizuje wyjazdu Komitetu Obrony Demokracji, a tym bardziej nie sponsoruje biletów za ocean. Mateusz Kijowski nie będzie miał również wykładu, a jedynie spotkanie z ekspertami.
     —informuje „Gazeta Polska Codziennie”.
     Informacje o wyjeździe Kijowskiego do USA, „GP” otrzymała od fundacji Freedom House. Jak poinformował Robert Ruby, dyrektor ds. komunikacji fundacji:
     Nie jesteśmy sponsorem ani organizatorem tej wizyty. Rolą Freedom House jest służenie jako gospodarz w małych spotkaniach, w których będzie uczestniczyło kilkoro specjalistów z zakresu praw człowieka. Nie będą one prezentowane na forum publicznym i nie zawierają się w nich formalne prezentacje lub przemówienia.
     „Gazeta Polska Codziennie” informuje, że za wyjazd do USA płaci Komitet Obrony Demokracji. Sam Mateusz Kijowski nie chciał komentować sprawy, odsyłając „GP” do biura prasowego KOD.”
     Piętnowac kłamstwo szwabskich mediów !!!!!! zwiń
     Dag.

     1. W NORMALNYM KRAJU DO LOCHU WPIERDOL PO JAJKACH I PROPOXYCJA WSPÓŁPRACY ZA 4 TYGODNIE KONIEC OPOZYCJI …. DAJCIE ZLECENIA A ZAŁATWIE TO TANIO SZYBKO … PIS NIE UMIERZADZIĆ I TYLE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: