SETKI MAKABRYCZNYCH ZDJĘĆ I NAGRAŃ AV W TELEFONACH IMIGRANTÓW W NORWEGII !!

Fotografie przedstawiające odcięte ręce, głowy, makabryczne zdjęcia torturowanych mężczyzn, a nawet dzieci odnalazła norweska policja podczas przeszukiwania rzeczy osobistych – w tym telefonów komórkowych – imigrantów ubiegających się o azyl.

 

Gazeta „Dagsavisen” poinformowała w tym tygodniu, że służby wywiadowcze obawiają się, iż pośród osób ubiegających się o status uchodźcy, są członkowie zbrodniczych organizacji islamskich z Nigerii, Somalii i Syrii, jak np. Boko Haram, Al-Szabab, czy ISIS.

To prawda, że mamy obawy co do niektórych osób, które przybyły tutaj jako azylanci.( …) Istnieje duża niepewność co do pewnych osób, które są obecnie w Norwegii – tłumaczył rzecznik norweskiej policji. Służby szacują, że dwa procent imigrantów przybyłych wraz z największą falą uchodźców w ostatnich miesiącach, to terroryści.

Poza makabrycznymi zdjęciami ofiar terroru islamskiego odkryto także fotografie z symbolami i flagami ISIS oraz innych organizacji terrorystycznych z Afryki.

 

Źródło: breitbart.com., jihadwatch.org

AS

Read more: http://www.pch24.pl/setki-imigrantow-przybylych-do-norwegii-mialy-makabryczne-zdjecia-z-egzekucji-i-tortur-ofiar-islamistow,40012,i.html#ixzz41Lx6WW3V

P.S DLA CZEGO TO WKLEJAM A DLA TEGO ZE JAK JA NAPISAŁEM WAM INFORMACJE O TYM 3 MIESIĄCE TEMU = OKRZYKNĘLI MNIE POLACY !! SKURWESYNEM KŁAMCĄ I NA BLOGU DZIECKO KRÓLOWEJ POKOJU FANTASTĄ PROWOKATOREM I SIEWCĄ NIENAWIŚCI 

Telefon imigranta zawierał nagrania AV 9 MORDERSTW I 48 GWAŁTÓW ZBIOROWYCH dokonanych na trasie Grecja , Austria !

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/05/telefon-imigranta-zawieral-nagrania-av-9-morderstw-i-48-gwaltow-zbiorowych-dokonanych-na-trasie-grecja-austria/

NO TO MACIE UPRAGNIONY LINK I PO RAZ KTÓRYŚ Z RZĘDU DOWÓD ŻE OKŁAMUJĄ WAS W KAŻDEJ SPRAWIE DOTYCZĄCEJ IMIGRANTÓW !!

PRZYPOMINAM PANI SZYDŁO NIE OKREŚLIŁA SIĘ CZY PRZYJMUJĄ IMIGRANTÓW CZY NIE

TAK WIEM WCZORAJ WAM WIDZOM TV POWIEDZIAŁA ŻE NIE …… WAM WIDZOM POLAKOM POLITYCY MÓWILI JUŻ WIELE RZECZY  A SWOJE ZROBILI

ONA MA TO POWIEDZIEĆ TAK JAK VIKTOR ORBAN NIE SWOIM OBYWATELOM TYLKO OFICJALNIE KANCLERZ MERKEL NA OFICJALNEJ ADRESOWANEJ DO NIEJ KONFERENCJI PRASOWEJ 

NIE WIERZE PISOWI ANI P. SZYDŁO TAK SAMO JAK NIE WIERZYŁEM P.O W KAŻDY J… BAJER KTÓRY FRAJERZY Z NAD WISŁY ŁYKALI A POTEM PŁAKALI JAK GÓWNIARZE W WIGILIJNY WIECZÓR POD CHOINKĄ …

ZOSTAŁO MNIEJ NIŻ 10 DNI DO ZALEWU ISLAMISTÓW POLSKI = POCZĄTKU ZALEWU OTWORZENIA FURTKI MOŻLIWOŚCI !!!

58 myśli w temacie “SETKI MAKABRYCZNYCH ZDJĘĆ I NAGRAŃ AV W TELEFONACH IMIGRANTÓW W NORWEGII !!”

 1. W Norwegii ciapate czują się jak u siebie, już nawet ISIS prawie legalny !!!
  Norwegia: Żołnierze Odyna mają rywali. Islamiści powołują Żołnierzy Allaha.
  „W odpowiedzi na patrole niewiernych z grupy Żołnierze Odyna, my, muzułmanie zdecydowaliśmy się utworzyć patrolującą ulice. Najpierw w Oslo, by zapobiegać złu i wzmocnić dobro” – twierdzi osoba ze środowiska islamistów. Oficjalna nazwa grupy to “Jundullaah”, czyli Żołnierze Allaha. Osoba podająca się za członka grupy przesłała również norweskim dziennikarzom rzekomy oficjalny strój grupy: czarna bluzę z kapturem i flagą ISIS. Norweskie służby nie chcą udzielać komentarzy w tej sprawie.
  Żołnierze Odyna powstali w oparciu o grupę z Finlandii o tej samej nazwie, która ma być powiązana z neonazistami. Po raz pierwszy pojawili się publicznie w Norwegii w połowie lutego. Od tego czasu pojawili się w co najmniej trzech kolejnych miastach.

  Thelocal.no / Kresy.pl

  Polubienie

  1. bez przesady z tymi ciapatymi w norwegi, kilka dni temu rozmawiałem z kumplem ,mieszka tam juz ponad 10lat i powiedział tak – jak narazie ciapate nie odwalają numerów (tam gdzie mieszka na 100%) bo w kazdym norwerskim domu jest broń!
   Norwegowie mają dostep do broni! i jakby jakiś ciapaty wlazm im na chatę to musi sie liczyć z odstrzeleniem!
   a u nas? nawet bejsbola nie wolno mieć! pozostaje sztyl od kilofa…..

   Polubienie

 2. Każdy sposób dobry !!!!
  Niemcy: Na placu budowy meczetu znaleziono martwą świnię z napisem „Mama Merkel”
  Agencja DPA poinformowała o znalezieniu na placu budowy meczetu w Lipsku martwego zwierzęcia na którym ktoś napisał czerwoną farbą „Mama Merkel” (niem. Mutti Merkel). Incydent został potępiony przez burmistrza Lipska.
  Według wyznawców Islamu świnia to zwierzę nieczyste.

  Rp.pl / Kresy.pl

  Polubienie

 3. Poseł Sylwester Chruszcz z klubu Kukiz’15 mówił, że na wiosnę najprawdopodobniej zostanie uruchomiony kanał przerzutowy imigrantów przez granicę polsko-ukraińską. Powoływał się również na informacje przekazane przez Straż Graniczną, według której miesiąc temu na granicy polsko-ukraińskiej zatrzymano 8 obywateli Iranu. Z kolei w ubiegły piątek zatrzymano 13 imigrantów w powiecie lubaczowskim.
  Chruszcz podkreślił, że jeśli państwo polskie będzie przeciwne budowie muru na granicy polsko-ukraińskiej, to będzie w przyszłości odpowiedzialne za „tragedie ludzkie, za to, że do Polski napłynie wielotysięczna fala imigrantów, którą będziemy musieli w Polsce przyjąć”.
  W polskich i niemieckich mediach pojawiały się informacje, że powstaje nowy kanał przerzutowy imigrantów. Po tym, jak nastąpiło uszczelnienie granicy węgiersko-serbskiej, nowa trasa ma prowadzić przez Bułgarię, Rumunię, Ukrainę i Polskę.
  Zdaniem przemyskiego posła Wojciecha Bakuna z klubu Kukiz’15, budowa ogrodzenia jest konieczna. Uważa, że granica polsko-ukraińska na wielu odcinkach jest „granicą otwartą i bardzo trudną do ochrony przez Straż Graniczną” i jej ochrona bez ogrodzenia będzie bardzo trudna w sytuacji znaczącego wzrostu liczby napływających migrantów.
  Według szacunków Narodowców koszt budowy ogrodzenia wzdłuż granicy polsko-ukraińskiej wyniesie ok. 225 mln zł. Posłowie zgłosili w tej sprawie poprawkę do budżetu.

  Polubienie

  1. też mi odkrycie dziś o nowej trasie my ! wiemy to od dawna … państwa narodowe niechcą chronić obywateli OBYWATELE SAMI SIE OCHRONIA ALE WINĘ ZA POWSTANIE MILICJI .. PODOBNYCH DO SS SAMI PONIOSA I DOSTANĄ NA RÓWNI TAKI SAM WPIERDOL JAK DZICY .. W PÓŹNIEJSZYM CZASIE POLITYCY BĘDĄ ZAMYKANI W OBOZACH RAZEM Z DZIKUSAMI PRZY OWACJI NA STOJACO SPOŁECZEŃSTWA /// WSZYSCY CHUJE DOSTANA PO RÓWNO WPIERDOL

   Polubienie

       1. Kris,jak będziesz się wybierał na Krym i Donbas,daj znać…też pojedziemy z Navajo.Daj znać ,czy możemy też zabrać kota .To kot wyjątkowo zadziorny i waleczny,może się przydać .Dag.

        Polubienie

       2. oczywiscie Dag, znajdzie sie miejscem w moim wozie i dla niesfornego kota, jak bedzie za bardzo sobie pozwalac to pojdzie na dach do kofra…;-) hehehhehehe
        dzieki za zaproszenie, w tym roku sie spotkamy daje swoja glowe….

        Polubienie

       1. Navajo powiedział,że ju zacznie pucować pewną rzecz…..pytam :”czy chce Ciebie unieszkodliwić,a on,że nie,tylko żeby ładnie wyglądała „.Dag.

        Polubienie

 4. Polska Wolność
  4 godziny temu
  Na Bałkanach wrze ponieważ imigranci wciąż napływają do Europy i ku swojemu zdumieniu natrafiają na porozstawiane ogrodzenia, a w miejscach gdzie tych barier nie ma ze względu np. na trakcje kolejowe, przejście zagradzają policjanci. Dlatego uciekający przed wojną, zabiedzeni i przerażeni uchodźcy, są zmuszeni bronić się przed jawną agresją z strony stojących na ich drodze płotów i nie przepuszczających ich dalej policjantów. Ujemną stroną tego bronienia się imigrantów jest fakt, iż w rejonie przygranicznym już zaczyna brakować kamieni, ponieważ przybysze szybko zużywają cały okoliczny zapas. Koniecznym staje się, aby UE zapewniła trwałe dostawy kostki brukowej i odłamków skalnych na bałkańskie granice, w celu wyposażenia imigrantów w przedmioty argumentacji bezpośredniej. Niestety Berlinowi nie udało się zablokować politycznymi kanałami, jednoznacznie faszystowskich zachowań z strony mieszkańców Bałkanów, którzy nie chcą wpuścić do siebie uchodźców. Nie zrozumiałe pozostaje dlaczego Europejczycy przeciwstawiają się woli Merkel, która w swej nieskończonej dobroci nadała ludom Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu prawo do zasiedlenia naszego kontynentu?

  Polubienie

 5. nie wiem ile razy trzeba powtarzać iz ci muzułmanie z syrii , imigranci uciekający przed wojną to zwolennicy ISIS i innych terrorystów co umiarkowanie obcinali głowy!
  normalny syryjczyć , pozostał w kraju, walczy z isis bądz uciekł na tereny wyzwolone przez armię syryjską!
  gdzie jest ta cała sylwia? mam doniej pytanie- czy chce mieć w polsce imigrantów pro terrorystycznych popierających i dążących do wprowadzenia kalifatu w UE?
  niech odpowie mi na to pytanie!!!!!!!!!!!!!!!

  nie mam nic przeciwko chrzescijanskim uchodzcom z syrii choć ci ze strony rządowej nie mają się czego obawiać bowiem rezim Assada nie ma nic przeciwko chrzescijanom którzy wspolnie mieszakają z wszelkimi odłamami muzułmanów więc nie mają potrzeby aby emigrowac do UE skoro mogą dostać lokum i pomoc w swoim kraju! powiedzmy szczerze iz syryjscy chrzescijanie uciekają przed ISIS i umiarkowanymi, natomaist reszta ciapatych jest najezdzcami UE!

  więc suma sumarum wyjeb ć . yebaczy z UE!

  Polubienie

   1. Syryjczycy amerykanską demokrację mają głęboko w dupie! mało tego media syryjskie podają takie info, ktore naszym mediamatołkom nie przeszłoby przez gardło, a włos by się zjeżył! syryjczycy są 1000% bardziej doinformowani a nizeli szare masy w polsce i całej UE! u nich wiadomo kto to jest soros, grupa bilderberga, geoinzynieria w wykonaniu USA itp.!!!!!??? tam piszą o temach ktore u nas są zakazane!
    wracając do tematu Assada- on ma poparcie 80% narodu syryjskiego na dzień dobry! taki to straszny reżim….

    Polubienie

 6. Mam pytanie, dlaczego ciapatych w UE tak razi krzyzyk na piersi chrześcijanina a w syrii pod „tyranią” Assada wojska rządowe (tez muzułmanie) w zniszczonym przez ISIS kosciele , stawiają obalony krzyz i oddają honory salutując???
  Jak widać tam pozostali normalni , a do nas sciaga poprostu ludzkie bydło bez szacunku dla drugiego człowieka i jego wiary!!!!
  poprostu w 80-90% rozszczeniowo nastawione bydło! chcące nas nawracac z czym się nie kryją! jakieś wytłumaczenie tego od pani sylwi z fundacji sorosa/batorego usłyszę?

  Polubienie

   1. Bydło, rogacizna – ogólna nazwa zwierząt hodowlanych z rodziny krętorogich hodowanych celem uzyskania mleka, mięsa, tłuszczu, skóry oraz siły pociągowej

    gdybym chcial obrazac zwierzeta nie uzylbym uogolnionej nazwy tylko wymienil konkretna nawet z laciny. zreszta czlowiek to tez zwierze. wiec twoim zdaniem ktore zwierzeta obrazilem?

    Polubienie

     1. w ten właśnie sposób negatywne zachowania, emocje przerzuca się na niczemu niewinne zwierzęta – bydło, psy itp. Potem jakiś prymityw kopie psa, tylko dlatego, że był w pobliżu. Podłych ludzi nazywasz bydłem – to jest właśnie obrażaniem zwierząt. To ludzie są winni wojnom, intrygom itp., nie obarczaj zwierząt okrucieństwem czynionym przez ludzi. Ludzie nie muszą krzywdzić innych, ale tak robią, bo są wiecznie nienasyceni. Zwierzę zabija tylko wtedy, gdy jest głodne. ludzie potrafią godzinami, tygodniami stosować tortury dla przyjemności.

      Polubienie

      1. jestem czlowiekiem bardzo kochajacym wszelkie zwierzeta, ktore nie chca mnie zezrec oczywiscie. wiec „te cyt: negatywane zachowania” to tylko freudowskie pseudo wywody. kocham zwierzeta ale nienawidze ludzi co zachowuja sie jak bydlo! bydlow w znaczeniu debilnym czlowieczym ktore nie ma zwiazku z bydlem zwierzecym!
       teraz mi napiszesz iz ublizam debilom? nie, chorym nie ublizam i nigdy nie ublizalem! skacz lapac mnie za slowka.

       Polubienie

      2. Polak Polakowi do^ebie za byle g*wno. Dlatego wszyscy tak wami krecą. Bo się żrecie o słówka, o drobnostki, a nikt nikomu dobrego słowa nie powie. Tylko sie żrą. Plakac sie chce jak sie na to patrzy. Bo mogę zrozumieć ze eskimos, niemiec, zyd napieprza na Polaka, ale żeby Polak Polakowi……..

       Pozdrawiam i Pelagie i Krista, mimo róznic wszyscy tu ubogacamy miziakowego bloga swoja wiedza itd, ale nie żryjmy się. Bo jest to na ręke innym.

       PS. Też nie jestem ideałem w tej kwestii. Ale czasy nadchodza coraz gorsze, zrac sie odwalamy robotę dla tych trzecich co tylko na to czekaja.

       Polubienie

 7. pisowiec Sasin rodo-wood.

  Edward Mazur z wiki-
  Od lat 70 XX w. do początku lat 90 XX w. był tajnym współpracownikiem II Departamentu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych PRL (kontrwywiad)[2].

  Jest ojcem chrzestnym Jacka Sasina [3], wydawcy gazety reklamowej “Dla Ciebie”[4], którego ojcem jest Józef Sasin, były generał SB.

  Polubienie

 8. Co ósmy imigrant w Niemczech znika bez wieści
  Co ósmy imigrant znika z radaru niemieckich urzędów. Z prawie 1,5 mln zarejestrowanych imigrantów 143 tys. nie dotarło do ośrodków, w których mieli zamieszkać. Jeszcze wyższa jest liczba niezarejestrowanych imigrantów.

  Są 2 możliwości Mizia:

  1- albo po cichu są likwidowani przez niemieckie służby (brak pieniędzy) i po części przeznaczani na „częsci zamienne” do przeszczepów na całym świecie (krociowy biznes)

  2 – albo z tych ludzi tworzona jest (przez masonerię, służby) „BRUDNA ARMIA” do określonych celów np:
  – wywołanie zaplanowanego przez masonerię chaosu w celu budowy NWO (w/g założeń ma powstać z chaosu)
  – wywołanie krwawej rewolty w Niemczech i w rezultacie powrót Niemiec do ideologii nazistowskiej
  – użycie tej „armii” w ewentualnej i PLANOWANEJ wojnie z Rosją
  – względnie przeciw Polsce – w ostatnich dniach wśród niemieckich „polityków” pojawił się pomysł „rewizji” niemieckich granic

  Bo innych możliwości tutaj nie ma…

  Polubienie

  1. Świetne! u nas nikt tego nie zainstaluje,bo cały czas liczy się na obalenie rządu przez kodowców.Kto miałby się tym zająć?Rzad ,który lawiruje i nie podejmuje ryzyka,aby nie narazić się UE,czy przeciwna strona barykady ,która czeka na chaos w kraju.W mętnej wodzie najlepiej się łowi ryby.Dag.

   Polubienie

  1. A więc wszystko przed nami.Rozmawiam z rodzina,ze znajomymi o tym ,co nas czeka niedługo …nie wierzą ,że u nas będzie ,jak na zachodzie z przybyszami…twierdzą ,że nasza polska bieda nas obroni.I nikt nie będzie chciał u nas mieszkać,co oczywiście nie jest prawdą.Po zamknięciu granic,gdzieś ta masa ludzi ,która jest w drodze,będzie musiała wylądować.Wybiorą nasz kraj,niebroniony ,z władzami niezdecydowanymi,co robić w tej kwestii ,Wygląda ,że lato 2016 ,będzie gorące w Krakowie,pod wieloma względami.Obyśmy tylko zdrowi byli,bo na nic więcej nie mamy wpływu.Dag.

   Polubienie

   1. żadna bieda nie obroni patrz była Jugosławia była tam wojna krwawa zaraz po zakończeniu na zgliszcza domów WPROWADZILI SIĘ DO CHORWACJI KOSOWA TYSIĄCE MUZUŁMAN = DLA SOCJALU ? JAKIEGO JAK TAM BYŁO WSZYSTKO ZBOMBARDOWANE I NAWET PROBLEM BYŁ Z CZYSTĄ WODĄ .. A JEDNAK SKOLONIZOWALI TE MIEJSCA TAK ŻE DZIŚ JEST ICH TAM WIECEJ

    PRZYCHODZILI OSIEDLALI SIĘ A ŻEBY ŻYĆ DOSTAWALI CO MIESIĘCZNE WYPŁATY ALBO W DOLARACH ALBO W EURO PROSTO Z ARABII SAUDYJSKIEJ I DO DZIŚ OTRZYMUJĄ NIE PRACUJĄ DOSTAJĄ KASE ZA TO ŻE SĄ MUZUŁMANAMI WŁAŚNIE TAM

    TU NIE CHODZI O SOCJAL .. CHODZI O ZAJMOWANIE MIAST PAŃSTW .. OWSZEM JAKAŚ CZEŚĆ TAK CHCE SOCJALU ALE TO NIE SĄ CI OD SZEJKÓW

    PROSTE PYTANIE DO ZWERYFIKOWANIA = KTO W POLSCE DAJE PIENIĄDZE NA UTRZYMANIE ETATOWEJ STRUKTURY W LIDZE MUZUŁMAŃSKIEJ !!! SZEJKOWIE Z ARABII SAUDYJSKIEJ !!
    DZIŚ TA LIGA ZA PIENIADZE SZEJKÓW JEST JUŻ W CZĘŚCI SPONSOROWANA Z PIENIĘDZY PODATNIKÓW POLSKICH … DOSTAŁA ZGODĘ NA NAUCZANIE W POLSKICH SZKOŁACH W CZĘSTOCHOWIE , KATOWICACH I GDAŃSKU OKOŁO 3 MILIONÓW ZŁ Z BUDRZETÓW MINISTERIALNYCH I SAMORZĄDOWYCH NA NAUKĘ

    KOLEJNE PYTANIE KTO PŁACI ZA JEDZENIE MIESZKANIA I UTRZYMANIE BRODATYM FACETOM KTÓRYCH MOŻNA SPOTKAĆ NA PLACU ZAMKOWYM W WARSZAWIE = KTÓRZY ROZDAJĄ KORAN NAMAWIAJĄ POLAKÓW DO ZMIANY WIARY ???

    PŁACOM IM ZA WYNAJĘTE APARTAMENTY !!!! I PENSJE W WYSOKOŚCI 1000 DO 1500 EURO SZEJKOWIE SAUDYJSCY …. TO JEST ICH PRACA idź zobacz stoją co dziennie

    KTO ZADEKLAROWAŁ SPONSOROWANIE BUDOWY MECZETÓW ZAPLANOWANYCH NA PRZYSZŁOSĆ MOŻE JUŻ W TYM ROKU ROZPOCZĘCIE BUDÓW W = KRAKÓW , POZNAŃ WROCŁAW SOPOT ŁÓDŹ PIOTRKÓW KIELCE ??

    SAUDOWIE ….

    ZATEM JAK WIDZICIE NAWET IM NIC NIE MUSICIE DAWAĆ NIC ZUPEŁNIE NA OKRES MISYJNY PRZYJADĄ SAMI ZAPŁACĄ ZA MIESZKANIA ZE SWOICH PIENIEDZY A MAJA TU PO PROSTU BYĆ

    PROSZĘ BARDZO REPORTAŻ JAK ZAWODOWI MUZUŁMANIE ZASIEDLAJĄ BAŁKANY A PENSJE SPONSOROWANE PRZEZ SAUDÓW SĄ TAK WYSOKIE ŻE CHORWACI PRZY NICH TO BIDOTA

    ZA SAMO NOSZENIE BRODY !!! SALAFICJIEJ MIESIĘCZNY DODATEK DO PENSJI 1000 EURO TO 500 EURO !!

    DLA KOBIETY NOSZENIE CHUSTY LUB BURKI TO DO WYPŁATY W/W TEŻ OKOŁO 500 EURO

    PROSZĘ BARDZO LINK

    https://miziaforum.wordpress.com/2010/10/22/polaku-warszawski-meczet-to-alternatywa-dla-twojej-biedy/

    I NIC WAS NIE OCHRONI WY POLACY PRACUJĄCY BĘDZIECIE BIEDAKAMI W STOSUNKU DO PRACUJĄCYCH W CHARAKTEŻE MUZUŁMANINA W POLSCE

    TAK BO SZEJKOWIE NIE WYMAGAJĄ PRAWDZIWEGO PRZEJŚCIA NA ISLAM PIERWSZYCH OSADNIKÓW CHODZI O TO ŻEBY WIZUALNIE BYŁO WIDAĆ ŻE TU MUZUŁMANIE SIĘ OSIAELAJĄ

    NIE JEDEN BEZROBOTNY POLAK DA SIĘ SKUSIĆ NA TE PIENIĄDZE !!!!!

    I CO WAŻNE NIE BĘDĄ OD TEGO PŁACIĆ W POLSCE ŻADNYCH PODATKÓW BO ZWIĄZKI RELIGIJNE TAKOWYCH NIE PŁACĄ ANI KRK ANI JECHOWI

    TERAZ POWIECIE ŻE W POLSCE NIE ZNAJDĄ TAKICH CO ZA PIENIADZE ZMIENIA WIARĘ

    ZNAJDĄ N.P JECHOWI NIE OFICJALNIE ALE W ZAMIAN ZA PRZYSTĄPIENIE DO NICH POMAGAJĄ DELIKWENTOM MATERIALNIE …. MIEĆ ALBO NIC I CIERPIEĆ Z DZIEĆMI GŁÓD I NEDZE … ALBO 7000 ZŁ PO WYMIANIE EURO NA ZŁ

    PENSJI DLA SIEBIE I DZIECI … NO KOGO TO NIE SKUSI …. ZRESZTĄ JAK ZNAM ŻYCIE I POLAKÓW TO BĘDZIE KOLEJKA DO TEGO ZAWODU /// A POLSKIE ULICE Z DNIA NA DZIEŃ PRZYPOMINAĆ ZACZNĄ PARYŻ CZY BIRINGHAM …

    NO A SZEJKOWIE OGŁOSZĄ CUD ALLACH NAWRACA SETKAMI TYSIĄCAMI NIEWIERNYCH POLAKÓW !!!!

    I TO NA TYLE WSZYSTKO JEST DO SPRAWDZENIA NA STRONACH NAWET RZĄDOWYCH POLSKICH JAK IDZIE WSPÓŁPRACA Z LIGĄ MUZUŁMANSKĄ W POLSCE

    A I CO NAJZABAWNIEJSZE NAJBARDZIEJ I NAJGŁOŚNIEJ PRZECIW LIDZE SIĘ BUNTUJĄ POLSCY TATARZY TEŻ MUZUŁMANIE ALE NIE CHCĄ NAWET SŁYSZEĆ O LIDZE MUZUŁMAŃSKIEJ

    A PRYWATNIE MÓWIĄ WPROST ŻE TO SĄ SKURWESYNY I TRZEBA ICH POWYBIJAĆ BO POLACY POŻAŁUJĄ

    ALE POLACY WIEDZĄ LEPIEJ I NIE ROBIĄ NIC A NAWET JUŻ DORZUCAJĄ SIĘ DO DOTACJI SAUDÓW W POLSCE

    Polubienie

    1. polacy śpią i nie widzą że te zaplanowane tysiące „uchodźców” to tak na serio duża cześć misjonarzy bogatych , żołnierzy i zwykłych muzułman w dużej masie

     OSIEDLEŃCY I KOLONIZATORZY !!!

     TAK POLSKA JEST NA CELOWNIKU KOLONIZATORÓW ISLAMSKICH !!

     LIGA MUZUŁMAŃSKA TO ODDZIAŁ RELIGIJNY = MISJONARZE !!!
     ŻOŁNIERZE Z ISIS // RAMIE ZBROJNE !

     A SZARY LUD BABY Z DZIEĆMI PRZYSZŁY RDZEŃ KALIFATU POLEN

     I TAK TO WYGLĄDA TYLKO WAM SIĘ WYDAJE ŻE NIE PRAWDA TO JEST SAMI TO WIDZICIE A SIĘ OKŁAMUJECIE

     OCZYWIŚCIE ŻE INTERES W ROZP… EUROPY MAJĄ INNI … SOROSOWIE … ALE INTERES MAJA ZBIERZNY Z MUSLIMAMI ZATEM NA RAZIE IDĄ RAMIE W RAMIE

     Polubienie

     1. NAZYWA SIE TO W ISLAMIE

      ISLAMIZACJA EUROPY DŻIHAT , ZASIEDLENIE – Hijra (Hidżra),

      KATOLICY ROBIĄ TO ZA POMOCĄ MISJI , EWANGIELIZACJI A ONI WŁAŚNIE TAK NAZYWAJA TO

      ALE SKĄD WY MACIE TO WIEDZIEĆ CO PISZE W KORANIE JAK WY NAWET NIE WIECIE CO PISZE W BIBLII !!!

      NAWET PAN GADOWSKI ICH NIE ROZUMIE TAK JAK JA JA ICH ZNAM !!!!! I JA JESTEM W 1/4 GENETYCZNIE JAK ONI … I WIEM NA CO ICH STAĆ … PRZYRODZONE GENETYCZNE OKRUCIEŃSTWO .. TAK TO JEST GENETYCZNIE WARUNKOWANE !!!

      ALE WASZA WOLA = JA MÓWIĘ ALLACH SNACK BAR !! 🙂 !!

      Polubienie

      1. JA JAKO JEDYNY A MOZECIE TO SPRAWDZIĆ NA BLOGU ZANIM KTOKOLWIEK PISAŁ CZY MÓWIŁ W TV RADIO NECIE == PISAŁEM WAM O TYM – BO WIEM ZE ANI BOLKI ANI FASZYŚCI ANI KOMUNIŚCI NIE SĄ TAK ŚMIERTELNYM ZAGROŻENIEM DLA POLAKÓW !! DLA NARODU

       ONI WAS COFNĄ O CONAJMNIEJ 400 LAT W POSTĘPIE CYWILIZACYJNYM ….. !!! TO JEST ZAGŁADA DLA NARODU !!

       DOBRA STARCZY I TAK WAS NIE PRZEKONAM ANI NIE OŚWIECĘ …

       Polubienie

    2. Mizia,ja wiem ,ze masz rację i całkowicie się z Tobą zgadzam,ale innych bardzo trudno przekonać do zmiany nastawienia.No cóż ,będą musieli doświadczyć tych przyjemności na własnej skórze.Nie ma na to rady.Dag.

     Polubienie

     1. A wiesz co mi przyszło do głowy?Otóż sporo otyłych kobiet,które krepują się swojej tuszy,a nijak nie mogą sobie z tym problemem poradzić,założą te czarne ,ogromne namioty,aby ukryć swoje przygnębienie, zamiast siedzieć schowane w domu,.Teraz też noszą namioty w różnych kolorach,a jak zaczną im płacić,tylko zmienią kolor na czarny i będzie git.Jeśli Polacy prześpią zagrożenie i islam opanuje nasz kraj,może polska ulica szybko przystosuje się do wyglądu innych miast na zachodzie.Przynajmniej jeśli chodzi o starsze,otyłe kobiety.Kurcze,muszę zacząć intensywnie zająć się odchudzaniem ,bo Navajo nie ścierpi ,baby w czarnych ,ogromnych szmatach.Dag.

      Polubienie

    3. Dokladnie tak to dziala.Nie zapominaj o innych sponsorach.np kataryjczycy.Podejrzewam,ze w Polsce pojdzie szybciej,bo towarzycho dla osobistej kasy z tego byznesu zrobi wszystko.Bogaci szejkowi troche zbiednieja,bo ropka staniala,wiec beda zmuszeni troche ukrocic kase na meczety i pensje dla swoich przesiedlencow.

     Polubienie

   2. Ludzie nic nie rozumieją!
    Bieda owszem dla pracującego Polaka co musi sobie wszystko sam zapłacić ale nie dla nierobów co dostaną darmowy dach nad głową, ulgi i wypasione kieszonkowe!

    Polubienie

   3. Broń widoczna w tłumie

    Opublikowano: 28.02.2016 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z kraju

    Krakowscy badacze pracują nad algorytmem, który pozwoli kamerom wykryć w tłumie osobę trzymającą w ręku pistolet, nóż albo inne niebezpieczne narzędzie. Pracami kieruje dr Michał Grega z Akademii Górniczo-Hutniczej, laureat programu LIDER Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

    „Do zamachów terrorystycznych czy ataków dochodzi coraz częściej. Uważamy, że technologia dojrzała do tego, żeby zaproponować rozwiązanie, które zaalarmuje operatora systemu, że może dojść do niebezpiecznego zdarzenia. Będzie to algorytm analizujący dane pochodzące z kamer. Chcemy, żeby to rozwiązanie działało z kamerami powszechnie stosowanymi na rynku. Być może będzie on instalowany w specjalnych komputerach niewielkich rozmiarów, które będą instalowane razem z kamerą” – wyjaśnia dr Grega.

    Jak tłumaczy, system sam nie podejmuje decyzji i nie wzywa policji. To człowiek ma ocenić, czy sytuacja jest niebezpieczna, czy może akurat w mieście odbywa się święto, w którym historyczne grupy rekonstrukcyjne, np. ułani. System poinformuje operatora o potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, którą widać na wybranej kamerze.

    Narodowe Centrum Badań i Rozwoju dofinansowuje prace nad algorytmem kwotą ok. 1 mln 37 tys. złotych. Program LIDER umożliwia utworzenie zespołu badawczego. Dr Grega współpracuje z pracownikami naukowymi kończącymi doktoraty i studentami ostatnich lat studiów. Jak zaznacza, IT to dziedzina, w której powszechne jest to, że studenci znajdują się na rynku pracy zanim ukończą studia. Za systemy optyczne odpowiedzialny jest w zespole Piotr Guzik, absolwent astronomii na Uniwersytecie Jagiellońskim i specjalista od eksperymentów związanych z uczeniem maszynowym. Andrzej Macierański zajmuje się przeprowadzaniem eksperymentów i rozpoznawaniem obiektów. Krzysztof Rusek specjalizuje się w integracji systemów informatycznych, tak żeby były one gotowe do wprowadzenia na rynek.

    reszta artu Wolne media

    Polubienie

 9. Polska Wolność
  1 godz. ·
  W Berlinie, jak i w innych częściach Niemiec przestępczość w wykonaniu imigrantów zaczyna być imponująca. Ciężko pracują na to politycy i wymiar sprawiedliwości. Politycy obcinają fundusze na policję w całym kraju, pomimo, że Niemcy nie tylko nie przeżywają żadnego kryzysu ekonomicznego, ale wręcz stały się najsilniejszą gospodarką w Europie i jedną z największych na świecie. Ograniczanie pieniędzy na policję, jest więc działaniem mającym na celu obniżenie poziomu jakości pracy tej instytucji, tak by stworzyć przybyszom dogodne warunki na rozwój przestępczości, nim zorganizują się na tyle sprawnie, aby służby porządkowe już nie stanowiły dla nich dużego problemu. Wiadomo przecież, że najtrudniejsze są początki i na tym etapie jeszcze nie zadomowionym przestępcom z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu trzeba pomóc. Z drugiej strony nie każdy bandyta jest na tyle bystry aby umknąć policjantom, nawet jeśli stróże prawa pracują w ograniczonym składzie i zakresie z powodu cięć budżetowych. Z tego powodu dla takich pechowych, mniej rozgarniętych przestępców przeorganizowano wymiar sprawiedliwości, tak by przybysze byli łagodnie traktowani i jak najszybciej puszczani na wolność, niemal na oczach frustrujących się tym faktem policjantów. Skomplikowana, ogromna maszyneria państwowa została tak przeorganizowana przez rządzących, aby w jak najkrótszym czasie rozprzestrzenić w Niemczech chaos. Dzięki temu przerażeni Niemcy, już niedługo z ochotą będą głosować na polityków, którzy w zamian za obietnicę przywrócenia porządku na ulicach odbiorą wyborcom prawa obywatelskie i wprowadzą państwo policyjne. W taki sam sposób do władzy, na drodze demokratycznych wyborów doszedł Hitler. Niemcy sfrustrowani nieporadnością państwa, które nie potrafiło poradzić sobie z kryzysem ekonomicznym, sami wynieśli na najwyższy urząd despotę. Historia właśnie się powtarza.

  Polubienie

   1. az za normalna, i to mnie zastanawia. czyzby doswiadczyla ze strony yebaczy czegoś bardzo niemiłego?!
    hmm oby jej nie przydażył się jakiś „wypadek” bo ruszyła bardzo drazniący temat.
    zresztą w tej kwestii popieram ją na 1000%

    Polubienie

 10. jasnowidząca ostrzega
  Witam.

  Przesyłam szczegóły snu ponieważ mapa pokazała mi się już drugi raz, muszę ją Państwu pokazać. W zaznaczonym obszarze dojdzie do jakiegoś hmm uderzenia nie wiem jak to precyzyjnie można nazwać ? Ucierpią też Czechy nie wiem czy nie bardziej. Co zresztą widać na mapce. X oznaczają bazy wojskowe, miejsca stacjonowania wojsk. O wojskach Czeskich i Niemieckich miałam sen już jakiś czas temu. Poprzedni sen z mapą sprzed jakiegoś tygodnia był z datą i komentarzem.

  15.4 – będzie się działo !!!

  Nie umiem powiedzieć czy to będzie dokładna data na kwiecień czy też 15 i 4 dzień miesiąca.

  Jak coś mi się przypomni dopiszę i tak jestem już spóźniona…

  Niestety sen dotyczył wojny.

  Polubienie

  1. A w chuju mam te fotki. Ja bym chciał, żeby choć jeden z czytelników tego bloga coś kurwa nagrał i pokazał. Bo każdy wie, widzi kurwa, śledzi, a nic nie nagrał, ani sfotografował, ani na oczy nie zobaczył. LOL. Bo siedzą na emeryturach ? zajebani w 4 ścianach ? Jebane lamy

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s