DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Szwedzkie i Polskie organizacje kobiece doradzają ożenek z muzułmaninem imigrantem , jako recepte na szczeście . Co na to młode Polki ?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Szwedzkie feministki: Proszę nie brońcie nas gdy będziemy gwałcone przez imigrantów
W Szwecji feministki rozpoczęły nową kampanię przeciwko mężczyznom chcącym bronić kobiety przed gwałtami
eministki w Szwecji prowadzą kampanię przeciwko mężczyznom, którzy po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców, zamordowanej przez imigranta postanowili wymierzyć sprawiedliwość przybyszom z różnych krajów muzułmańskich.
Szwedzkim feministkom nie spodobało się takie działanie. Stworzyły one hasztag #inteerkvinna (nie twoja kobieta). Piszą o swojej nienawiści do rasizmu, faszyzmu, białych mężczyzn i innych rzeczy, które mogą być dowolnie powiązane z zajściami po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców. Histeryzują, że europejczycy powstają przeciwko imigrantom.
Feministki twierdzą też, że boją się szwedzkich nacjonalistów, którzy mogą je molestować seksualnie.

Bez tytułu 3

barritrad.com / kresy.pl

I głos z Polski : Kinga Dunin napisała  „Martwimy się o asymilację? Nie ma lepszego sposobu na asymilację niż małżeństwo, jak wiadomo. Miłość jest w stanie pokonać wszelkie kulturowe przeszkody. Przy okazji może niektórzy zmienią schaboszczaka z kapustą na coś zdrowszego. A piękne i liczne dzieci (polskim mężczyznom, jak widać po wskaźnikach, płodzenie słabo wychodzi) staną się wspaniałymi polskimi obywatelami. Mężczyźni zaś będą mieli motywację – żona, dzieci – do wytężonej pracy.”
Zachwala „orientalną urodę książąt z Orientu”, a przy okazji uderza w mężczyzn znad Wisły: „karki z kartoflanymi nosami i ze świńskimi głowami na kiju”.

http://cdn30.se.smcloud.net/t/photos/t/347506/kinga-dunin_22630857.jpg

pani Kinga znana bardziej z ostatniej sprawy o gwałt , którego dokonała na jakimś polskim „karku z kartoflanym nosem który zamiast głowy miał świński ryj na patyku”

 • oskarżona o gwałt! Dunin miała zgwałcić i regularnie molestować seksualnie pisarza Ignacego Karpowicza.
 • http://www.se.pl/wiadomosci/polska/feministka-zgwalcila-pisarza-kinga-dunin-oskarzona-o-gwalt-na-karpowiczu_425475.html

28 thoughts on “Szwedzkie i Polskie organizacje kobiece doradzają ożenek z muzułmaninem imigrantem , jako recepte na szczeście . Co na to młode Polki ?

 1. One nie myślą …. złapać i pod przymusem wysłać do jednego ze wschodnich zdestabilizowanych krajów. Niechaj tam zaznają swej wymarzonej „miłości” w imię wpojonej im telewizyjnej wartości.

   1. Jednak komentarze pod filmem 1, dorosłych mężczyzn, są poniżej godności, chłopcy mają więcej honoru a potem następuje zbydlęcenie do n-tej potęgi, tylko nieliczni pamiętają co to honor.

    1. Miałam sąsiadkę piętro niżej, chudzina, znerwicowana ale b. spokojna, grzeczna kobieta jednak prawie co dzień słyszałam jakby ktoś kimś rzucał o ścianę, szafę – nie wiem a ona o niczym nie opowiadała. Chłop jak szafa, wielki. I stało się, kobieta zmarła, mieszkanie zaplombowane. Niedługo wrócił, po pół roku, ma nową, młodszą.

  1. Czarne scierwo,tego czarnucha powinno się zajebać. Dlaczego nikt tam się nie ruszyl i nie zajebał tego czarnego smiecia !

 2. niedopchana sfrustrowana raszpla, nie bedzie sie truchlo babochlopskie wypowiadac za prawdziwe kobiety, co to w ogole jest? niech ja wezmie jakis muzulmanin i do garow pogoni to rozum moze wroci.

  1. Masz racje Zagrypiona.Takie doradczynie wyslac na staz do krajow o innej kulturze zycia i seksualnej obyczajowosci to szybko zmienia zdanie.A poza tym jeszcze jest tak,ze znajda sie takie bezwolne kobiety,ktore same nie potrafia myslec,a potrzebuja glupich porad jakichs feministek,co jest przejawem nie doroslosci.Sama wiem,co dla mnie dobre,a co nie i z kim mam sie zadawac, a z kim nie…proste..

  1. Panie jasio to nie pomyłka , wrażenie ze jest to brat może wynika z tego że p. Kinga ma faktycznie 3 dniowy zarost .. oj tam ojtam jakby tobie sie nie zdarzało zapomnie o goleniu

     1. to wpływy znaczy geny mongolskie po gwałtach na naszych 700 lat temu, u mongolow/azjatow tez nie odróżni baby i faceta, wszyscy co nosza okulary maja niestety geny mongolskie u azjatow az 80 proc nosi

  2. blondynki tylko nie wiedza ze corki już nie będą blondynkami po ciapatej spermie, a wiadomo jak araby traktują swoje ciemne laski

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: