KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

KONIEC G.W W POLSCE SZECHTER PRZECHODZI NA FINANSOWANIE NIEMIECKICH SŁ. SPECJALNYCH -zupełnie jawnie i bez woalowania

Niemcy BND ewakuuje gazete wyborczą do Niemiec ..

W „Die Zeit” powstała platforma dla redaktorów z Czerskiej „do informowania o tworzeniu w Polsce państwa narodowego…

Redakcję Michnika „na uchodźstwie” w „Die Zeit” stworzą : Paweł Wroński, Roman Imielski oraz Michał Kokot.

Trzech redaktorów będzie na „Zeit Online” prowadzić blogi na temat rozwoju swojego kraju. Żeby w Niemczech i Europie pojęto, co się dzieje w Polsce

— czytamy na stronie internetowej „Die Zeit”.

Redakcję Michnika „na uchodźstwie” w „Die Zeit” stworzą : Paweł Wroński, Roman Imielski oraz Michał Kokot.

Z tych trzech redaktorów Michał Kokot nie jest debiutantem. To on jest w „Die Zeit” głównym autorem tekstówPolsce, które następnie w kraju cytowane są  przez jego kolegów jako „głosy niemieckich mediów”. Będziemy śledzić działania redakcji Michnika, szykującej się być może do  emigracji. Najpewniej z przyczyn finansowych.

PRZYSZŁYCHOPOTACH FINANSOWYCH PISMA MICHNIKA PO ODCIĘCIUDOTACJI PAŃSTWOWYCH CZYTAJ TUTAJ.

linki do blogów gadzinowych wklej w momencie ich zaistnienia w internetowej społecznosci …

„zeit.de”

ps. postaram sie skompletowac pełną list nazwisk

skurwesynów którzy chcą uciec z Polski przed odpowiedzialnoscią , szczególnie mam na mysli bydlaków działajacych w branży medialnej i artystycznej ..

91 thoughts on “KONIEC G.W W POLSCE SZECHTER PRZECHODZI NA FINANSOWANIE NIEMIECKICH SŁ. SPECJALNYCH -zupełnie jawnie i bez woalowania

 1. Z ostatniej chwili.
  Facet w kalesonach chodzi po klatce schodowej, czegoś lub kogoś szuka.
  Chyba już się zaczęło. Może szuka demokracji?

 2. To, że ktoś mówi i pisze, jakby się gotowało, to jeszcze nie oznacza, że się gotuje. To oznacza, że jemu we łbie się gotuje.
  I jeśli nie schłodzi się dostatecznie, to mu ciśnienie dekiel zerwie.
  Jest pewna grupa, która już dawno powinna się leczyć, bo nawet w swym kręgu wzajemnie okrada się i okłamuje ale my Polacy spokojni ludzie jesteśmy, bo jeszcze temu gównu krzywdy nie zrobiliśmy.
  Może jest jakaś szansa, jakaś szczepionka, może ktoś to uśpi.

 3. Nie , ale swego czasu czytałrm pewną książkę jak w w porcie gdańskim wyleciał taki sam gazowiec w powietrze i przy okazji niszcząc miasto
  Witaj Miziak , nadal jestem na Pacyficu ! , hahahahahahaha

   1. A jakby tak w jakiejś grze znaleźć taką sytuację i zrealizować celny strzał to może zmaterializowałoby się w realu, a ???
    Przecież materializują się opowieści z książek, filmów – o łodzi podwodnej, o lataniu w kosmos, o wieży wtc, o wyspie utoya.
    Może wystarczy uruchomić wyobraźnię i – stanie się. Ale i tak będziemy musieli zapłacić za ten gaz, chyba, że jeszcze nie wpłynął do naszego portu.

    1. Nie od dzis mam wrazenie,ze te filmy sie robi,zeby sie realizowaly.Takoz rozne ksiazki,co sie pisze i gry,co sie wypuszcza na rynek.

     1. Może te nowsze tak ale te sprzed wieku to była czysta fantazja, o frankensztajnie też, tylko fantazja, małolaty zresztą.

      1. A co powiesz i filmie ” Metropolis”?.Troche juz stary,a jak sie rozejrzysz wokol i pomyslisz ,to moze Ci wydac,ze juz w takim swiecie zyjesz.No i co wylacznie fantazja?.Czy moze wiedza?.

 4. Reblogged this on sowlblog and commented:
  Jestem wzruszony jak czytam „tytul” SKURWESYN, bowiem na Gornym Slasku 60 lat temu mowilo sie SKURWYSYN, ale chlopcy z Czerwonego Zaglebia mowili SKURWESYN. Czyli jedna litera okreslala dzielnice z ktorej Towarzysz pochodzil. Lza zakrecila mi sie w oku ze wzruszenia. WS

  1. Popieram ,choc znam tez okreslenie : skurwesen i okresla tak samo intencje takiego osobnika, Pozdr…

 5. uwaga !!! dziś rozmawiałem z Polakiem służacym w NIEMIECKIEJ ARMII

  2 godziny temu , facet poinformował mnie że – NIE JEDŹ NA ŚWITA DO POLSKI , POD ŻADNYM POZOREM !!!!

  BO WYDAŻY SI COŚ TAKIEGO ŻE NIE BEDZIESZ MÓGŁ WRÓCI , GRANICA ZAMKNIETA Z POWODU POWAŻNYCH ROZRUCHÓW WYWOŁANYCH PRZEZ …….. UWAGA !!! POLSKICH NAZISTÓW !!!

  CZYLI CO ? NIE MAM POJECIA – Z IMIGRANTAMI ???/

  A MOŻE BRATNIA INTERWENCJA UNIJNA NA ZAPROSZENIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ??

  PRZYPOMINAM ŻE PLAN WPROWADZENIA STANU WYJĄTKOWEGO NA ZAJUTRZ PRZEGRANEJ KOMOROWSKIEGO BYŁ GOTOWY , NA OSTATNI GUZIK DOPIETY ……….. DLA CZEGO WTEDY TEGO NIE URUCHOMIONO NIEWIADOMO

  PS. WAŻNE WYRAŹNIE SUGEROWAŁ NADCHODZĄCY WEKEND JAKO SKRAJNIE NIE WŁAŚCIWY NA PODRÓŻ DO POLSKI !!

  BED BADAŁ TEMAT DZISIAJ CAŁY DZIEŃ Z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ

  1. FIU FIUFIU – NIEDOBRZE ABWERSCHTELE BRESLAU I DRESDEN POTWIERDZA – NIE JEDŹ DO POLSKI !!!!!

   szczegółów brak …. ŚMIERDZI Z DALEKA ! CIEKAWE………………………..

  2. Gdyby Niemcy czy Unia zamierzały interweniwać natychmiast w Polsce to nie przenosili by Wyborczej do Niemiec. Oczywiście mogą myśleć by za jakiś czas tutaj wejść wojskowo pod pretekstem wprowadzania norm Europejskich.
   Jednym z pretekstów jest kontrola granic Unii. Takiej propozycji Unii nie można odrzucić, czyli stopniowe przejęcie władzy wojskiem.
   Oczywiście Merkel mogła by tego próbować. Jej poparcie spada do 0. Gdyby wkroczyłą do Polski to jej poparcie było by prawie 100%.
   Sądzę że jednak Francja i Włochy nie zamierzają wywoływać 3 wojny światowej.
   Ja bym wolał wyrzucić Turcję z Europy co by natychmiast rozwiązało problem imigrantów.

   1. dziwne chcą sobie zadrwi 13 gródnia z polaków i pokaza że są nadal u steru tylko pod inną nazwą – jakaś prowokacja 12 – z zaplanowanym wprowadzeniem na zajutrz czyli 13 STANU JAKIEGOŚ MILITARNEGO ?

    1. Pewno że szykują prowokację!! Łby ze stołków lecą jeden po drugim a to się nie podoba. Niesiołowski głośno nawoływał do podpalania siedzib pis-u, petru otwarcie mówi o konieczności zmiany rządu, michnikowe pomioty wyją na cały świat we wszystkich dostępnych im mediach o tym jak to w Polsce upada demokracja. Kowalski zapowiedział obronę suwerenności ojczyzny i blokowanie manifestacji pod TK. Idealna sytuacja do prowokacji, a fachowców w tej dziedzinie mają dobrych o czym niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonać. Skoro już niektóre źródła mówią o polskich nazistach no to chyba wiadomo gdzie będzie prowokacja. Kogo michnik nazywał fafaaaszyystami??

     1. jakaś godzin temu od mojego informatora byłego już posła P.O ( nie kolega zwykły kapuś który MUSI !!! kablowac NAM …. dowiedziałem si że – KOD – SZECHTERA VEL MICHNIKA – SKIEROWAŁ W TAJNEJ KORESPONDENCJI DO TUSKA – MERKEL ….. PROŚBE O ROSPATRZENIE MOŻLIWOŚCI PRZEZ TUSKA – DOKONANIA WOJSKOWEJ INTERWENCJI W CELU PRZYWRÓCENIA „ŁADU DEMOKRATYCZNEGO” W POLSCE !!! – NA PODSTAWIE JAKIEGOŚ PUNKTU TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO KTÓRY UMOŻLIWIA DOKONANIE NAJAZDU NA KRAJ CZŁONKOWSKI U.E -właśnie sprawdzam czy w traktacie lizbońskim jest taki zapis …. czy może kapuś podpuszcza .. konfabuluje …

      poszukajmy razem czy taki zapis faktycznie istnieje bdzie swzybciej

      P.S A JEŚLI JEST TO RZECZYWIŚCIE MOZE BY RZEŹ W POLSCE …….

      1. A TO GNÓJ , MOZE MIEC RACJE

       Opinia niemieckiego profesora Karla Schachtschneidera z uniwersytetu w Norymberdze, który uważa, że wraz z ratyfikacją traktatu lizbońskiego przywrócona zostanie w Europie specyficznie rozumiana kara śmierci za manifestacje, rozruchy czy bunty przeciw władzy. Takie są wnioski naukowca po spotkaniu w niemieckim parlamencie poświęconym traktatowi lizbońskiemu.

       Zdaniem Schachtschneidera, kara ta nie jest zapisana w żadnym osobnym traktacie, lecz jako przypis, ponieważ wraz z traktatem reformującym Unię Europejską, akceptujemy również Kartę Praw Podstawowych, która mówi, że kary śmierci nie ma. Profesor odsyła nas do przypisu:

       „Pozbawienie życia nie będzie uznane za sprzeczne z tym artykułem (czyli zakazem kary śmierci – przyp. Redakcja), jeżeli nastąpi w wyniku użycia siły, która jest co najmniej absolutnie niezbędna:

       a) w obronie jakiejkolwiek osoby przed bezprawną przemocą;

       b) w celu wykonania zgodnego z prawem zatrzymania lub uniemożliwienia ucieczki osobie zatrzymanej zgodnie z prawem;

       c) w działaniach podjętych zgodnie z prawem w celu stłumienia zamieszek lub powstania.” (Artykuł 2, paragraf 2 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, 1950)”.

       1. A TO PISZ W TEJ CHWILI O SYTUACJI W POLSCE NIEMIECKIE MEDIA – JAKO ŹRÓDŁO PODAJĄ , PODAJA PROFESORA STEPNIA

        TYTUŁ JEDEN Z WIELU NA NIEMIECKIM NECIE
        „Sytuacja w Polsce wygląda obecnie bardzo groźnie. – Trzeba za wszelką ceną powstrzymać rządzących”

        „Opozycja nie ma absolutnie nic do gadania”
        – Teraz jesteśmy tylko świadkami kolejnej odsłony demontażu państwa prawa i likwidacji resztek działających w jego ramach instytucji. Parlament już de facto nie funkcjonuje, bo opozycja nie ma absolutnie nic do gadania. Nie działa też Trybunał Konstytucyjny, bo jego wyroki są lekceważone i nie przyjmuje się ich do wiadomości. Zamach stanu się już zatem dokonał. Teraz tylko będziemy czekać – zdaje się na – jakąś falę terroru kierowanego przeciwko ludziom, którzy będą kwestionowali tę sytuację – wyliczał.
        Ekspert przypomniał, że rewolucje można robić także od góry. Wtedy toczą się one w parlamencie, tak jak miało to miejsce w przypadku rewolucji francuskiej, a ulicy używa się wówczas tylko po to, żeby podgrzać nastroje. – Jak ktoś zna przebieg rewolucji francuskiej, to wie, że trwała 10 lat. Z kolei rewolucja rosyjska, która co prawa nie toczyła się w parlamencie, bo parlamentu nie było, przekształciła się ostatecznie w wojnę domową

        W ocenie byłego prezesa TK, sytuacja w Polsce wygląda obecnie bardzo groźnie. – Trzeba za wszelką ceną powstrzymać rządzących, którzy likwidując państwo prawa i wyraźnie dążą do wojny domowej – przestrzegał.

       2. Jego zdaniem może tego dokonać wyłącznie społeczeństwo obywatelskie wspierane niezależnymi mediami. Jednocześnie zaznaczył, że ludzie nie powinni wychodzić na ulice, tylko organizować się od dołu; w komitety obrony porządku konstytucyjnego.
        – Ludzie nie powinni wychodzić na ulice, bo zawładnie nimi przerażenie i zapanuje chaos. Może nawet dojść do strzelaniny, albo mogą pojawić się żądania wprowadzenia władzy dyktatorskiej – wyjaśniał.
        Zaznaczył też, że sprawy mogą postępować w błyskawicznym tempie i zmierzać w bardzo niebezpiecznym kierunku. – Może zrodzić się pomysł, żeby poprosić o pomoc kraje sąsiednie. Niewykluczone też, że Ci sąsiedzi w ogóle nie będą pytali, czy ta pomoc jest potrzebna, tylko wejdą. Przecież Zachód nie będzie ryzykował kolejną wojną światową.

        Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-spor-wokol-tk/komentarze/news-prof-stepien-zamach-sie-juz-dokonal-jestesmy-swiadkami-demon,nId,1937131#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

       3. Kara śmierci zostałą zniesiona ale:
        – Policjantowi wolno zastrzelić człowieka nawet bezbronnego
        – Wiele osób jest zamordowanych a śledztwo blokowane
        – Często w więzieniach niewygodne osoby są podtruwane, doprowadzane do samobójstwa, zabijane przez współwięźniów.

        Karę śmierci zlikwidowano bo są inne sposoby by pozbawić kogoś życia i to mniej widoczne. Europa to życie w wielkiej obłudzie. Zginęli niewygodni: Fe Francji protestujący przeciw energii atomowej, za wykrycie spisku szczepionkowego, w Turcji za opublikowanie artykułów o dostawach bronii.
        Ukryte morderstwa przez rządy/mafie światowe są bardzo częste.

       4. Mizia, dont panic. Naczytałeś się sensacyjnych bzdur w mediach a my śledzimy sytuację w Polsce na bieżąco a dużo się dzieje ostatnio, aż za dużo i za szybko, żeby to uznać za normalny bieg rzeczy.
        W sprawie TK już się tu wypowiadaliśmy ale nie czytałeś i nie wiesz, że „zamach” to przygotowało PO już w czerwcu, jak już się kapnęli, że przerżną wybory to obsadzili TK swoimi ludźmi, w trybie pozakolejkowym. Mając wyłącznie swoich w trybunale konstytucyjnym, mogliby po utracie władzy kierować każdą uchwałę sejmową do TK a tam by – odrzucali każdą uchwałę, że niby niezgodna z Konstytucją. Tak mogli spowodować paraliż Parlamentu. Władza ponad demokratycznie wybraną władzą (teraz PIS).
        Trudno Ci zrozumieć co się na prawdę stało?

       5. Pozwolisz Anno,ze sie wtrace.A pis na zamach czerwcowy pozwolil.Czyli.Sa winni.Co nie umieli liczyc ,jakie beda skutki.Czemuz to nie odwolali sie do Trybunalu i nie zaskarzyli tego niby zamachu?.Co robili ?.Teraz gwaltu i rety..giewalt straszny i hucpa..Jedni sie zamachneli,a drudzy na to pozwolili..chocholi taniec..a ten trybunal zlikwiduja i zrobia se nowy z nadania silnego prezia..hucpa i tyle..

       6. Marysiu, za władzy PO, PIS był opozycją mniejszościową w sejmie i nie miał żadnego wpływu na decyzje koalicji POpaprańców sejmowych. Czyli ich głosy były bez znaczenia.
        Nie bronię ich ale staram się oceniać obiektywnie, czego i Tobie życzę. Jeśli nie masz prawa do decyzji to bądź obiektywna w ocenie. Taka jest nasza wyższość, żebyśmy byli obiektywni.
        Co obecny, wybrany rząd dokona dowiemy się dopiero za jakiś czas. Przekonamy się na własnej skórze. Jestem z zasady przeciwna wszelkim rządom nakazującym lub zabraniającym nam przede wszystkim żyć po swojemu. Bo można cieszyć się życiem nawet żyjąc skromnie ale tyrać do usranej śmierci na trzymających władzę to żadna radość z życia. Zresztą w Biblii też jest przestroga od Boga, kiedy ludkowie prosili Go o króla – „po co wam król, żyjcie zgodnie z Moimi przykazaniami” – jakoś tak im odpowiedział ale głupki uparli się no to teraz mamy – haracze i odsetki od odsetek i może jeszcze pałą w głowę bo myśli – od upragnionej przed tysiącami lat – władzy. Już się od nas nie odczepią 🙁

       7. Tego obiektywizmu malo w takiej demokracji ,jaka obserwujemy i ktora decyduje o naszym zyciu.Przyczyna nie jest taka skomplikowana , bo w niej te mniejszosci i wiekszosci decyduja o racji bytu partyjnych koterii, ktore wykorzystujac taki system mniejszosciowo-wiekszosciowy, zwalczaja sie wzajemnie ,zapewniajac sobie jednoczesnie utrzymanie sie naprzemiennie przy wladzy.Teraz mamy odwrotna sytuacje.Pis jest wiekszoscia teraz ,a PO w opozycji i bija sie o trybunal.Bedac w opozycji mniejszosciowej Pis, mogl zaskarzyc czerwcowa ” afere” z sedziami trybunalu wywolana przez PO.Nie zrobil tego, bo nie chcial.Nie stala na przeszkodzie mniejszosc,jaka wowczas PIS posiadal.Skierowanie ustawy do trybunalu nie wymaga przeciez wiekszosci parlamentarnej.Gdyby PIS zaskarzyl ustawe do trybunalu w czerwcu,wowczas trybunal zobowiazany by byl te skarge rozpatrzyc pod wzgledem jej zgodnosci z Konstytucja.W obecnej sytuacji PO nie zgadza sie z decyzja PIS i obiektywnie stwierdzajac jako opozycja wypelnilo swoj obowiazek.W przeciwienstwie do PIS,ktory jako opozycja zlekcewazyl czerwcowe posuniecie PO.A tak po prawdzie to taki Trybunal powinien byc cialem zupelnie niezaleznym od politykow ,a jego wyroki winny byc wyrokami nie poddawanymi zadnemu glosowaniu.Trybunal ma orzekac ,a nie glosowac.

      2. Jeżeli to tylko – klauzula solidarności- Tytuł VII artykuł 222, ale on dotyczy głównie zagrożenia terrorystycznego. Chyba, że ci skurwiele coś w tym kierunku zmontowali. Wtedy pogłoski o metrze mogą być prawdziwe.

       1. „Ministrowie spraw wewnętrznych Niemiec i Francji chcą, aby służby unijne Frontex mogły interweniować w dowolnym kraju UE bez jego zgody.”

       2. Wiecej unni w unii.zamach sie komus przydal i to bardzo.

     2. Najpredzej spacyfikuja Polakow za antysemityzm.Wszystkie osrodki propagandowe na to pracuja w pocie czola.Takze na ulicach w organizacji heppeningow.Niczym za adolfa ktos usilnie wmawia Polakom ,ze wszystkie nieszczescia to wina jednego.Nikt z propagandystow nie smie tknac przyczyn ekonomicznych wyzysku nie tylko Polakow.Czemu tylko jedna strone medalu pokazuja i jednego winnego?.Korporacje sa miedzynarodowe.

      1. Marysiu, na polskich ulicach jest spokój, nikt nie nawołuje do antysemityzmu ani obalenia rządu. A to, że antysemityzm każdy Polak ma w genach, wyssał z mlekiem matki to nasza, prywatna wiara, przekonanie. Każdy ma Prawo do własnych przekonań.
       Nie martw się o Żydów, dadzą sobie radę, choćby kosztem miliardów istnień, niestety 🙁

       1. Z mlekiem matki to mozna wyssac jedynie ,to co potrzebne niemowleciu do zycia.Idac tym tropem to mozna tez wmowic cieleciu ,ze wysysa jakis -izm z krowiego mleka.Bzdura totalna o tym mleku ,jak i genetycznym uwarunkowaniu antysemityzmu i innych -izmow oraz genetycznej biedy.Pewnie homoseksualizm tez sie wysysa z mlekiem matki i inne zboczenia uwarunkowane hormonalnie i chemia wszelaka w ludzkim organizmie.Nikt nie rodzi sie antysemita ,islamofobem ,homofobem.Slyszalas Andziu o teorii ” czystej tablicy”.Te czyste tablice zapisuje sie w umyslach poprzez religie i rozne ideologie, a srodowisko ekonomiczne i spoleczne dokonuje reszty.Nie mow Andziu,ze kazdy Polak ma w genach.Nie wypowiadaj sie jak kazdy populista w czyims imieniu.Nie jestem antysemitka,ale nie moge tez powiedziec,ze to i owo mi sie nie podoba,bo glupek ,ktory wymyslil teorie o mleku i genach posadzic mnie moze o antysemityzm lub jakis inny -izm.Miliardy istnien to nie tylko wylaczna zasluga jednych.Takie widzenie jednym okiem i jednej strony medalu to propaganda w stylu znanego goscia z epoki pewnej rzeszy.Zwroce Ci uwage na pewne zjawisko.Opinie o wylacznej winie jednej nacji wychodza ze srodowisk , ktore z jednej strony maja jakies korzenie tej nacji lub sie podszywaja pod te korzenie i wmawiaja calej reszcie,ze to Polacy maja tez brzydka przyware.Nie wydaje Ci sie to dziwne i podejrzane?.Przykladzik.Nowo wybrany kierwownik panstwa polskiego swieci chanukowe swieczki i dziekuje radyjy maryja ,ktore znane jest z wypowiedzi traktowanych jako antysemickie.Nie wydaje Ci sie podejrzane,ze tej samej rozglosni dziekuje sam kacznski?.Do kogo sa kierowane z roznych osrodkow plynace rozne analizy wskazujace na wylaczna wine jednych?.No chyba nie do semitow,zeby wzbudzic w nich antysemityzm?.W czyim umysle powtarzane jak mantra maja sie zapisac jedynie sluszne sady o wylacznej winie jednych podczas ,gdy to nie tylko jedni,choc ci jedni tez zasluzeni.Propaganda Andziu widzi jednym okiem.Analitycy rzeczywistosci widza tylko jednych i w okreslonym celu,aby ci do ktorych analizy sie kieruje uwierzyli ,ze to wylaczna prawda,mimo ze ta prawda jest zmanipulowana.Do antysemityzmu sie nie nawoluje.Jego sie tworzy.Tak jak stworzylo go otoczenie pewnego adolfa.Bo nie tylko sam adolf.On byl tylko dobrym propagandysta i wykonywal to,przekonujac niemcow,czego zadalo od niego otoczenie.A to otoczenie to przemyslowcy,naukowcy,niemiecka arystokracja w imieniu,ktorych tenze adolf zwalal wine wylacznie na jednych, ktorych ktos postanowil sie pozbyc.Ale widzi sie tylko jednym okiem i mowi,ze adolf wszystkiemu winien.Najpierw stworzyl adolf propaganda antysemityzm,a potem poszly w ruch czyny.Z kazda propaganda tak jest.Jeden punkt widzenia zawsze prowadzi do propagandy.To narzedzie propagandy i nic wiecej.Nie nawoluje sie do obalenia rzadu..Alez wielu nawoluje.Tego materialu duzo jest na forum w postaci filmikow z roznymi wypowiedziami i w roznych innych miejscach.Te inne miejsca to polityka i jej sluzacy.

       2. Marysiu, za dużo piszesz w wąskiej przestrzeni, tego nie da się czytać.
        Co do radia Maryja to właśnie, po ostatniej hucpie prezydenta i prezia ojciec Rydzyk kategorycznie odcina się od PIS-u więc jego z nimi już nie zrównuj.

       3. Anno.Moze rzeczywiscie u Ciebie wychodzi waska przestrzen.U mnie jest normalnie na moim ekranie.Pisze specyficznie.Takze pod katem automatycznego tlumacza,jesli chodzi o dobor slownictwa he he..Niezly ubaw w tlumaczeniu na zabski..ha ha.Ociec rydzol nie raz sie juz obrazal.Graja do jednej bramki.To widac.I sieja ten zaprogramowany antysemityzm.Ja to olewam.Mysle swoje.

      2. Bywają ewenementy ludzkie, które zakochują się w prostytutkach, homoniewiadomo, to ich prywatna sprawach jeśli nie są zmuszani do tej miłości lecz nie można także zmuszać nas Polaków do kochania Żydów. Albo kogoś lubię (kocham) albo NIE i JUŻ.

       1. Nikt Ci nie karzec kochac Andziu.Propaganda nie zmusza do milosci.Przeciwnie.Ona robi wszystko,aby do tej milosci nie doprowadzic.Zmuszanie kogos do milosci skutek odwrotny wywoluje.Tak sie wlasnie buduje zmuszaniem do milosci rozne – izmy.W te pulapke wielu wpada.Ku uciesze ,tych co sobie taki cel postawili.I milosc wykorzystuja do budowania nienawisci.

     3. Prowokacje się mnożą jak bakterie. Nawet ukazał się wpis na fejsbuku, żeby „zastrzelić J.Kaczyńskiego”, podobno z podrobionego konta ale burza w sejmie była
      z tego powodu. Jak z fałszywego konta to przecież można znaleźć prawdziwego nadawcę.

      1. No wlasnie.Nie bez powodu te prowokacje.To samo wrzeszczal sikorek i ten bibrownik z penisem z bilgoraja.Ludzie ciezko pracujacy nie wymyslaja prowokacji w tym stylu.Wniosek prosty..

  3. „Sueddeutsche Zeitung”: polski rząd łamie prawo
   Niemiecki dziennik „Sueddeutsche Zeitung” zarzuca polskiemu rządowi konsekwentne łamanie prawa. Komentator gazety pisze o dramatycznych wydarzeniach w Polsce i zaskakującym braku reakcji Europy.

   ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

   Jak czytamy, nowy polski rząd, kierowany przez faktycznego przywódcę Jarosława Kaczyńskiego, szybko i cynicznie rozbudowuje swoją władze. Najbardziej dramatyczny przykład to atak na Trybunał Konstytucyjny.

   Autor tekstu pisze, że „propaganda Kaczyńskiego chce wmówić ludziom, że istnieje spór o Trybunał”. Ale to wprowadzenie w błąd. Mamy bowiem do czynienia z konsekwentnym naruszaniem prawa przez nowe władze – podkreśla dziennik.

   Jak czytamy, Europa pozostaje zdumiewająco cicha w obliczu tych wydarzeń. Także sami Polacy prawie wcale nie protestują. Nadszedł najwyższy czas, by się przebudzić – pisze komentator „Sueddeutsche Zeitung”

   ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

   COŚ JEST NA RZECZY BO ŻADEN SZMATŁAWIEC NIE ROBI TAKICH ATAKÓW BEZ PRZYZWOLENIA KOGOŚ WAŻNEGO !!!!

   1. Wydarzenia w Polsce przybrały bardzo zły obrót”

    Z kolei w programie „GPS” na antenie CNN dziennikarz Fareed Zakaria wyrażał obawy o przyszłość Polski, cytując między innymi opinie prof. Andrzeja Zolla na temat zamieszania wokół Trybunału Konstytucyjnego. Dziennikarz porównywał też wydarzenia w Warszawie do tych na Węgrzech pod rządami Wiktora Orbana.

    – Wydarzenia w Polsce przybrały bardzo zły obrót,

    1. Pokrzycza i sie rozejdzie po kosciach.Zamiast trybunalu konstytucyjnego wprowadza na wzor starych demokracji takie cialo strzegace niby konstytucji ,skladajace sie z bylych prezydentow i jakichs wodzow partyjnych z nadania prezydenta.Taka dozywotnia przechowalnie dla kolesi z glownych koterii rzadzacych.Dozywotnia przechowalnie.A spory ewentualne bedzie rostrzygal stosowny sad.O to chodzi w hasle wzmocnienia wladzy prezydenckiej ,ktory bez posrednictwa sejmu bedzie mogl mianowac niekompetntnych pierdzistolkow ,ktorym sie zapewni pelna obsluge kompetentnych doradcow.Zamiast jednego upolitycznionego organu ,jakim jest trybunal konstytucyjny powstanie dobrze platna przechowalnia dla bylych prezydentow tez upolityczniona i zalezna od wodza-prezydenta i rzadzacej jak to oni mowia ” rodziny politycznej”.Jak by nie spojrzec jest to zamach na demokracje , bo pozbawia sejm wplywu na wybor sedziow.Ale za to nowe 2 ciala ( rada konstytucyjna i sad) upolitycznione beda wiecej kosztowac.Bo trzeba bedzie zatrudnic wiecej doradcow zwlaszcza znawcow prawa i sekretarzy roznych .Tak to chyba bedzie wygladac,biorac pod uwage fakt,ze zmiany sie dostosowuje do wzorcow jewropejskich.

    2. TK to ostatnia deska ratunku zydow utracili sejm senat i dlatego nie chca oddac TK polakom ale narod jest z duda i pisem oni tylko ujadaja i kwicza jak swinie petru po psl powinni zamknac ryje za 4 lata beda wybory jak wygraja beda rzadzic a na dzien dzisiejszy morda w kubel

    1. polacy czekali 8 lat na usuniecie zydow z rzadu i sie doczekalismy niech te zydoskie swinie prtru szetyna kwicza nic nie zrobia hu…im w doope 🙂

    2. zydoskie skurwesyny walcza o TK bo tylko to im pozostalo tylko tak moga jeszcze macic w polsce ale h..j moga zrobic tylko po kwicza a pis z duda zrobia porzadek 🙂

    3. Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności ale wokół, tam gdzie mieszkam, remontują domy, ulice, nagle od miesiąca wszystko co należało zrobić już lata temu.

     1. po to zlodzieje zydoscy
      podaje przyklad biednej siedmioosobowej rodzinie zabierali dzieci ktore umieszczano w domu dziecka koszt 7x 2500= 17500
      gdyby ci zlodzieje dali choc 500 zl na dziecko 7×500 = 3500
      wyszlo by taniej i biedna rodzina nie zostala by rozbita tak te kurwy zydoskie z po dzialaja w polsce

 6. Niemcy: Około 30 osób zaatakowało autobus z uchodźcami
  Grupa ok. 30 osób zaatakowała w czwartek wieczorem autobus z uchodźcami, który podjechał do ośrodka dla ubiegających się o azyl w miejscowości Jahnsdorf w Saksonii, na wschodzie Niemiec. O zajściu poinformowała w piątek policja.
  Najpierw zablokowano autobusowi dojazd, a następnie obrzucano go kamieniami i petardami. Jedna z szyb w autobusie została wybita, kierowcy poraniła stopę petarda.

  Ostatecznie uchodźców przewieziono do innego obiektu. Policja wszczęła śledztwo, nie ma informacji o zatrzymaniach sprawców napaści.
  Według Federalnego Urzędu Kryminalnego (BKA) od początku roku w Niemczech doszło już do ponad 800 ataków na ośrodki dla uchodźców.
  W tym roku do Niemiec przybędzie milion migrantów. W zeszłym roku było ich 200 tys. Napływ uchodźców doprowadził do polaryzacji niemieckiego społeczeństwa, wyzwalając z jednej strony ogromną gotowość do pomocy dla uciekinierów, z drugiej zaś doprowadzając do wzrostu poparcia dla sił politycznych i ruchów społecznych domagających się natychmiastowego zaprzestania przyjmowania obcokrajowców.

  1. Do gazoportu wpływa metanowiec. Będziemy płacić za metan więcej niż inni. Ja bym obrzucił kamieniami taki metanowiec jeszcze w cieślinach Duńskich.

   1. Kopacz nazwała ten fakt „niezależnością” gazową. IDIOTKA???
    Gaz sprowadzany z Kataru, raz na kilka miesięcy i do tego specjalne, chłodzone zbiorniki, to będzie nas-Polskę kosztować majątek i kto ZA TO ZAPŁACI? – my, byle jak opłacani pracownicy w tym kurwidole.

    1. Za tym gazoportem był PiS i PO, kiedyś Rokita. Pamiętamy gdy Putin rozmawiał z Kaczyńskim na temat gazu. Kaczyński trzymał haracz dla Gudzowatego który nie sieje a kasę zarabia na gazie.
     Główne zapotrzebowanie na gaz ziemny to produkcja nawozów i tworzyw sztucznych. Jedne i drugie można tanio kupić za granicą i tanio przywieź.
     Można też wybudować gazoport nad morzem śródziemnym i rurociągami po Europie.
     Gazoport to sabotaż Polski.

      1. „Inwestycja jest nie tylko pierwszą w Polsce, ale również jedyną w tej części Europy – zaznaczyła szefowa rządu.
       Jak mówiła, infrastruktura związana z gazoportem oznacza bezpieczeństwo energetyczne Polski. – Ta infrastruktura powoduje, że dzisiaj jesteśmy niezależni od dostaw gazu ze Wschodu”
       Będzie można niezależnie zaopatrywać Ukrainę w gaz z Polski, o to jej biega?

      2. Proponuję by następnym razem ten metanowiec nie dopłynął do Polski a dostawca zapłacił za to ogromną karę. i zbankrutował. W ten sposób pozbędziemy się zdradliwego kontraktu. Obecnie właścicielem kontraktu na dostawę gazu nie są już Katarczycy tylko jakiś bank być może Goldman & Sachs.

       1. Kataryjczycy pilnuja swoich interesow.Ale ochrona srodowiska uszczupli im dochody z ropy i gazu oczywiscie w kontekscie COP21 i podpisanych tam umow,ktore zgromadzeni musza podpisac bez szemrania.Przewodniczacy COP21 wyraznie powiedzial w telewizorze,ze tam zgromadzeni:” Nie sa po to,aby podyskutowac.Sa po to,aby podpisac”.Juz im dochody uszczuplila obnizka cen zapodana przez hameryke.Moze wszystko im przejma,jak im udowodnia,ze sa beee i nie demokratyczni.No i przede wszystkim,ze sa tyranami i nie przestrzegaja praw czlowieka.

       2. Katarczycy pilnują swoich interesów ale zdają sobie sprawę z tego że to był ogromny przekręt. Woleli skasować mniej od razu a wilki bank niech sobie łupi Polskę ile się da.

       3. Jasne,ze tak.Wszyscy swoich intersow pilnuja i nie maja czystych raczek.Wszyscy umoczeni.Tak jak w handel z bronia i z rozwojem terroryzmu.

      3. Podobno mozna by ten sam gaz wydobywac z Baltyku ? lub u wybrzezy Polski ale…..(niestety nie dysponuje linkami n/t temat), niemniej gdzies czytalem o tym.

    2. Może ta obecna Kopacz nie jest tą minister zdrowia E. Kopacz, która pojechała do Smoleńska po katastrofie. Prawdziwa minister zdrowia E.K. …”w 2009 sprzeciwiła się zakupowi przez polski rząd niesprawdzonych i kosztownych szczepionek przeciwko tzw. świńskiej grypie w okresie pandemii, którą ogłosiła WHO (co do której pojawiły się podejrzenia, że może być na nią wywierany wpływ ze strony koncernów farmaceutycznych)” i ślad po niej zaginął, został tylko jej życiorys i sobowtór ???

    3. Zaden kraj nie jest niezalezny gazowo.Kraje starej unii zaopatruja panstwa arabskie.Niemcy i byle demoludy Rosja.Amerykanie tez uruchomili swoje zasoby gazu lupkowego,w ktory zaopatruja Europe.Gazoport musial byc zbudowany dla potrzeb Polski.A jak on moze byc wykorzystywany to inna kwestia.A co dostarcza byly rurociag Przyjazn?.I komu?.

     1. póki co to w Polsce taniej zagotować szklankę wody na ruskim gazie niż na polskim węglu, ot co i droższego gazu nie chcemy bo tu nawet ogniska nie wolno rozpalić

     2. rurociąg Przyjaźń może nie jest już przyjazny ale mamy w Polsce gaz ziemny i zapewne inne możliwości uzyskiwania gazu; z węgla, na pewno nie musimy bulić Katarczykom za ich gaz z krańca świata, ktoś za taki kontrakt zapewne zgarnął kassę

       1. Wszyscy na potege kradna.Prawda zawsze po srodku.Maja u siebie.Opowiem Ci kawal.”Gdyby Mojzesz poszedl z ludem w druga strone to mialby i rope i gaz.”

      1. Unia zadecydowala Anno , bo na razie sa inne zrodla energii.Nie martw sie.Przyjdzie czas jak by co i na polskie zloza do eksploatacji.Powinniscie sie cieszyc ,ze zakopuja kopalnie.Bedziecie mniej bulic za brudne powietrze takze zwiazane z emisja Co2.Chinczyki zabula najwiecej i hameryka.

       1. Co za CO2 ? to idiotyzm, przyczyna sa zmiany w pradach morskich o czym cicho sza …

       2. A za jaka przyczyne te prady morskie sie zmieniaja?.

   2. To teraz dopiero się zaczną śmierdzące dmuchy od północnej i zachodniej strony.
    Idę okna pouszczelniać.

 7. a/d arta – ciekawe z jakich krajów wywiadownie i szpiclownie wezmą pod skrzydła , GAJOSA, LISA, OLBRYCHSKIEGO , I INNYCH POMNIEJSZYCH SS….

  APEL DO POLONII – PROSZ ICH TAM NA MIEJSCU GDZIE BEDĄ CHCIELI OSIĄŚC – GNOIC OBNAŻAC , UJAWNIAC KIM SĄ I DLA CZEGO TAM WŁAŚNIE SĄ – TO WAŻNE !!!

  N.P – LIS CHCE DO CHAMERYKI 🙂

   1. No cześć. 😉

    A niech to gówno wyborcze biorą gdzie chcą, Byle z dala od kraju.

    Cos mi się zdaje, że niedługo naprawdę będzie majdan w Warszawie sponsorowany przez Zachód. Chociaz u nas to nie trzeba, bo na Polsce nie ma kto inny łapy położyć.

    1. W NORMALNYM KRAJU SŁ. SPEC JUŻ WZIEŁY BY NA CELOWNIK TYCH WSZYSTKICH CELEBRYTÓW KTÓRZY GŁOSNO MÓWIĄ O TWORZENIU NA ZACHIODZIE „SZKOLOWNIKÓW” NO ALE CÓŻ WYMAGA POLSKA TO POLSKA TU JEST TRADYCJA WIELOWIEKOWA NIE SZKODZENIA ZDRAJCOM BYDLAKOM I SPRZEDAWCZYKOM OD 1000 LAT TAK BYŁO N.P TAKI KOLEŚ CO SPROWADZIŁ NA POLSKE POTOP SZWEDZKI – UMARŁ W POLSCE PIASTUJĄC WYSOKIE STANOWISKO …..

     TAK SAMO DZIŚ ………..

     1. W ISRAELU N.P TAKI OLBRYCHSKI ZNANY Z JAZDY AUTEM PO PIJANEMU ………….. ZABIŁ BY SI PO PIJANEMU NA DRZEWIE ……… OT WYPADEK KOLEJNY PIJAK SI ZABIŁ …..

  1. I niech tam siedzą psie syny, co rozporządzali się Polską, jak nie przymierzając Kargul pawlakowem kurzęczem jajem.
   A my tu siedzieli otumanione, jak prosto, chłop pańszczyźniany.
   Bo trzeba wiedzieć, że nawet źwierz we mgle tumanieje.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: