TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

PREZYDENT TURCJI ERDOGAN JEST CHORY UMYSŁOWO ! lekarze powinni go dosuną od władzy OTO JAKIE WYPOWIEDZI SKŁADA W OFICJALNYCH WYWIADACH !

PropellerAds

PRZEBIJA WYPOWIEDZIAMI NASZYCH TYTANÓW UMYSŁU – KOMOROWSKI KWAŚNIEWSKI WAŁESA, O GŁOWE CO NAJMNIEJ PRZEBIJA …

ZATEM WYPOWIEDZI DOTYCZACE ROSJI W JEGO USTACH POWINNY BY TRAKTOWANE JAK NA TO ZASŁUGUJE WARIAT ….

OTO JEGO TEZA !!

KIM JEST ERDOGAN PREZIO TURCJI – IDIOTA ? NIEUK , DEBIL ? A MOZE CPUN I ALKOHOLIK Z WIZJAMI ??

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan oświadczył w sobotę, że to nie Krzysztof Kolumb, lecz muzułmanie odkryli Amerykę, i to na długo przed słynnym żeglarzem. Twierdzi, iż ma całkowitą pewność, że kontaktymiędzy Islamem a Ameryką zaczęły się w XII wieku.

Kontakty islamu z Ameryką Łacińską – rozpoczęło odkrycie Ameryki w 1178 przez islamskich żeglarzy.

— oświadczył w sobotę szef państwa tureckiego

Konserwatywny wyznawca islamu, jakim jest Erdogan, wystąpił z tą tezą w transmitowanym przez telewizję przemówieniu na spotkaniu z przywódcami muzułmańskimi z Ameryki Łacińskiej zorganizowanym przez jego rząd w Stambule.

Kolumb po wylądowaniu na Kubie- ujrzał tam meczet zbudowany na nadmorskich wzgórzach

—powiedział turecki premier.

Również dziś, o czym pragnę zapewnić mych kubańskich braci, meczet świetnie by pasował do tych wzgórz

—- powiedział prezydent Turcji.

Ostatnio pierwszeństwo Kolumba jako odkrywcy Ameryki próbują kwestionować niektórzy, zresztą nieliczni muzułmańscy historycy i teolodzy. W opublikowanym w 1996 roku artykule muzułmański historyk Jusuf Mrueh powoływał się na słowa Krzysztofa Kolumba, które miałyby wskazywać na istnienie meczetu na Kubie.

Jednak niemal wszyscy jego muzułmańscy koledzy odrzucają tę hipotezę. Uwaga dotycząca „meczetu” stanowiła, według nich, obrazowe określenie formy jakiegoś wzgórza na kubańskim wybrzeżu.

ansa/PAP

WARIACI POWINNI SIEDZIEC W PSYCHIATRYKU A NIE DRAŻNI MOCARSTWO ATOMOWE …

21 thoughts on “PREZYDENT TURCJI ERDOGAN JEST CHORY UMYSŁOWO ! lekarze powinni go dosuną od władzy OTO JAKIE WYPOWIEDZI SKŁADA W OFICJALNYCH WYWIADACH !

 1. Tylko wariat ośmiela się drażnić mocarstwo atomowe. Dobrze, że Putin jest rozsądny ale jak ktoś przekroczy granice kłamstw to i on może nie wytrzymać.

 2. te wypowiedzi to poprostu brednie ktore większośc zignoruje usmiechem politowania…
  ale…. to ze Putin ma kwity na handel ropą miedzy ISIS a kababem to wie prawie każdy…
  Ale Erdogan zaczął się odgrażać iz takie pomówienia ze strony rosji zostaną ostro potraktowane! Jesli ta nie zaprzestanie!
  ciekawe czym? sankcjami? nastepnym zestrzeleniem samolotu?, zatopieniem rakietowca Moskwa? czy fizycznym zablokowaniem ciesniny Bosfor dla jednostek rosyjskich i jak by to miało przebiegać?
  powyzsze słowa winnego grozącego Rosji w tak jednoznaczny sposób to juz nie wariactwo! to realna grożba rozpetania IIIWS lub w najlepszym wypadku unicestwienia turcji tak iż przez nastepne 50lat się nie pozbierają.

  Erdogan coraz bardziej naciska na odcisk Putinowi, ciekawe z czyjego polecenia? czy to poprostu odwet za prywatne straty z braku dostaw ropy od isis? Interes jego rodziny bardzo na tym traci… a jesli nadal będzie rozsiewać plotki iz za isis stoi rosja to juz sie to dla niego bardzo zle skonczy..

  Nie zdziwię się jak w ciągu kilku dni na forum ONZ Putin wyciągnie odpowiednie dowody na handel przez erdogana i jego rodziny ropą od terrorystow jak i bronią!!!
  Swiatło dzienne ujrzą twarde dowody na wspieranie terrorystów!

  Jak juz kilka dni temu pisałem, turcja zostanie poniżona na forum międzynarodowym!
  takiej zdrady sie nie wybacza, a ruskie w szczególności……

  1. Moze byc ciekawie, a nie ciekawie dla zainteresowanych jak panstwo islamskie wyjmie kwity i pokaze , kto je finansowal i finansuje.To dopiero bylby obciach..i sromota.Nie potrzeba kalacha.Dowody..tez moga unicestwic co poniektorych.Vide rosja i turcja w sporze o handel ropa.

 3. Erdogan – żydowski prezydent Turcji http://www.inspiretochangeworld.com/2015/11/turkey-president-erdogan-is-a-jewish-president/
  Turcją rządzi żydowska sekta – http://www.strategic-culture.org/news/2011/10/25/the-doenmeh-the-middle-easts-most-whispered-secret-part-i.html

  W Polsce za czasów PRL również tworzono taką żydowską sektę. Towarzysze mieli taki własny rejestr. Próbowali na najważniejsze stanowiska państwowe wstawiać tylko z tych rodzin. Nawet próbowano aranżować małżeństwa tylko wewnątrz tej grupy.

 4. to ameryka odkryli muzulmanie.. ??? przeciez podobno to byli ukraincy??? juz sie troche pogubilem… Ponoc Kolumb byl ukraincem i adam i Ewa to byli ukraincy czystej krwi

  Hahahahaha

   1. dobrze że nie przypisali sobie bumerangu…. bo ten został stworzony przez….polaków!
    zaskoczeni? otóż najstarszy bumerang został znaleziony w naszym kraju!
    a propo koła, najstarsza ceramika z malunkami koła i wozów też pochodzi z terenów polski……

    1. Ha ha ha.Bog jest dobry na wszystko.No tak.Bogu co boskie i placono bogu za patenty..Jak to sie nazywalo?.Niewolnictwo,feudalizm..Najlepiej z sytuacji w kwestii spornej wybrnela Andzia,zwalajac wszystko na boga..ha ha.Nie Ona pierwsza..ha ha.

     1. Lepiej zajmij się sposobem wydobywania lawy, Bóg już dawno wymyślił źródło ciepła tylko trzeba umieć z tego skorzystać. Proponuję lawę w kostkach, dla wygody użytkowników.

      1. A kto mu dal te wszystkie przepisy lacznie z lawa?.Niezly haracz od tych patentow pobiera.

  1. Hmm..” .. za zam..za kwestie majatkowe”..Co to jest za ” zam..”..przy okazji kradziezy.Broniu jakis nieswiezy..w mowie.

 5. Kwity religijne w propagandowej wojnie jak widac ida w ruch..Oj bedzie sie dzialo..coraz ciekawiej.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: