loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

67 MILIARDÓW DOLARÓW USA – ZAPŁACI POLSKA ŻYDOM – TO PEWNE NA 99% KOMOROWSKI ZAŁATWIŁ A DOWODY Z KANCELARII TAJNEJ WYPAROWAŁY !!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

NIKT NIE DOWIE SIĘ NIGDY O CZYM ROZMAWIAŁ W TRAKCIE ZAGRANICZNYCH PODRÓŻY BRONISŁAW KOMOROWSKI Z POLITYKAMI I PRZYWÓDCAMI INNYCH KRAJÓW 

Z TEGO CO WIADOMO NIEOFICJALNIE NAZAJUTRZ PO OGŁOSZENIU WYNIKÓW WYBORÓW PÓŹNYM WIECZOREM Z KANCELARII PREZYDENTA WYWOŻONO POKAŹNE ILOŚCI DOKUMENTÓW 

DOKUMENTY NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZOSTAŁY SPALONE LUB ZNISZCZONE W INNY SPOSÓB

Sprawa wyszła na jaw w czasie audytu prowadzonego w Kancelarii. Posłowie PiS nie kryją oburzenia sytuacją. Jak mówią, nie możemy się dowiedzieć, o czym Bronisław Komorowski rozmawiał z zagranicznymi politykami.

„Trudno uwierzyć w taką nonszalancję” – komentuje Witold Waszczykowski. Dodaje, że „jest to działanie na szkodę państwa” i utrudnia zadanie nowemu prezydentowi, gdyż Andrzej Duda nie wie, o czym dyskutował jego poprzednik i jakie składał zobowiązania.

Do zarzutów odniósł się jeden z najbliższych współpracowników Komorowskiego. Prof. Tomasz Nałęcz powiedział, że „są spotkania, które się dokumentuje i spotkania, po których wiedza pozostaje tylko w głowach uczestników rozmów”.

W czasie swojej kadencji Bronisław Komorowski odbył 109 zagranicznych podróży zagranicznych do 40 krajów.

Więcej na ten temat w „Gazecie Polskiej Codziennie”.

I CO ?? ZMIENIŁO SIĘ COŚ ? CI SAMI LUDZIE TE SAME METODY …

TYLKO NAZWY „FIRM” ZMIENILI ….

CHMMM MYŚLĘ ŻE BRAK JAKICHKOLWIEK NOTATEK I PROTOKÓŁÓW ŚWIADCZY O TYM ŻE

BRONISŁAW KOMOROWSKI JAKO JESZCZE NIE PREZYDENT PRZYRZEKŁ AMERYKAŃSKIEMU DYPLOMACIE WYEGZEKWOWANIE Z POLSKIEGO SKARBU PAŃSTWA 67 MILIARDÓW DOLARÓW USA DLA ŻYDÓW …. JAKO ODSZKODOWANIE ZA RZEKOME KRZYWDY JAKICH DOZNALI ŻYDZI W POLSCE OD POLAKÓW NA MAJĄTKACH …

MYŚLĘ ŻE TA SPRAWA ZOSTAŁA ZREALIZOWANA , DO KOŃCA JAKO PREZYDENT WRAZ Z PRZYCHYLNYM RZĄDEM MÓGŁ TO ZREALIZOWAĆ !!

PRZYPOMNIENIE

„Jak wynika z ujawnionych dokumentów, w 2009 roku ambasador Victor H. Ashe zaraportował do Departamentu Stanu USA, że pieniądze na pokrycie kosztów restytucji mienia Żydowskiego w Polsce rząd zamierza zdobyć sprzedając „państwowe nieruchomości oraz lasy”.

„Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, […] by »dołożyli się do rekompensat«, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości.

istnienie takich dokumentów było by dowodem na zdradę stanu DLA TEGO JE ZNISZCZONO 

TAK JAK KOMUNA NISZCZYŁA AKTA W ROKU 1989 – 1992 ..

3 thoughts on “67 MILIARDÓW DOLARÓW USA – ZAPŁACI POLSKA ŻYDOM – TO PEWNE NA 99% KOMOROWSKI ZAŁATWIŁ A DOWODY Z KANCELARII TAJNEJ WYPAROWAŁY !!

  1. A naród ogłupia się filmami nie jakiego Popka Króla nie jakiego z Albanii i mu wchodzą w dupę,zamiast interesować się tym krajem to jeszcze bardziej ryją sobie beret by być umysłowymi imbecylami.

    1. Umowa odszkodowawcza (indemnizacyjna) zawarta w 1960 r. przez Polskę i USA. Na jej mocy Polska przekazała 40 mln dol. na „całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych, zarówno osób fizycznych, jak prawnych, do Rządu Polskiego” z tytułu wszelkich decyzji o przejęciu mienia. Ta suma miała zostać rozdzielona „wedle uznania Rządu Stanów Zjednoczonych”. Dalej umowa stwierdza: „Po wejściu w życie tego układu Rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał Rządowi Polskiemu ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Rządu Polskiego”. Warto tu zauważyć, że strona amerykańska cały czas bardzo dokładnie przestrzega litery tego układu, bo Stuart Eisenstat jest tylko doradcą, a nie członkiem rządu, a wyrażane przez niego „rozczarowanie” z powodu wstrzymania prac nad polską ustawą reprywatyzacyjną nie stanowi przecież popierania jakichkolwiek roszczeń. W umowie czytamy też: „Gdyby roszczenia takie zostały bezpośrednio przedłożone przez Obywateli Stanów Zjednoczonych Rządowi Polskiemu, Rząd Polski przekaże je Rządowi Stanów Zjednoczonych”.
      Z umowy tej jasno więc wynika, że wszelkie roszczenia obywateli USA o odszkodowanie za mienie utracone w Polsce mogą być kierowane tylko i wyłącznie do władz USA. Polska nie może wypłacać żadnych zadośćuczynień, bo stanowiłoby to złamanie obowiązującej umowy, której nie wypowiedziały ani strona polska, ani amerykańska. Gdyby zaś nasze władze chciały obywatelom amerykańskim jakieś odszkodowanie wypłacić, byłoby to narażaniem państwa polskiego na straty oraz łamaniem prawa, a inicjatorzy takich działań musieliby stanąć przed Trybunałem Stanu. Taki sam skutek miałoby uchwalenie ustawy reprywatyzacyjnej przewidującej odszkodowania dla obywateli amerykańskich. Dlatego należy ostrzec polski rząd i parlament, że przyjęcie rozwiązań prawnych zakładających wypłacenie takich zadośćuczynień będzie bezprawiem i działaniem na szkodę państwa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: