NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

67 MILIARDÓW DOLARÓW USA – ZAPŁACI POLSKA ŻYDOM – TO PEWNE NA 99% KOMOROWSKI ZAŁATWIŁ A DOWODY Z KANCELARII TAJNEJ WYPAROWAŁY !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

3 thoughts on “67 MILIARDÓW DOLARÓW USA – ZAPŁACI POLSKA ŻYDOM – TO PEWNE NA 99% KOMOROWSKI ZAŁATWIŁ A DOWODY Z KANCELARII TAJNEJ WYPAROWAŁY !!

 1. Zobowiązanie do wypłaty żydom odszkodowania, czyli zrobienia kolejnego geszeftu na „głupich polaczkach” zostało podjęte chyba w 2011r na „tajemniczej sesji” części polskich władz w Izraelu. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, ale powściągliwi w relacjach. Od tej pory różni ludzie z różnych państw i rządów hurtem zaczęli przypominać, że Polska ma zobowiązanie wobec icków, z którego się nie wywiązuje. A przecież oni zobowiązali się do czegoś, co już dawno było uregulowane:

  „Wszystkie polskie rządy w ostatnim 20-leciu borykały się z problemem roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, zwłaszcza roszczeń Żydów z USA. Rządzący Polską politycy odnosili się do tych żądań na różne sposoby, ani razu jednak nie słyszałem odpowiedzi, że problem roszczeń został rozwiązany raz na zawsze i to już 50 lat temu. Nie znam wypadku, aby liczący się kierownicy polityki polskiej przywołali jako argument fakt podpisania w dniu 16 lipca 1960 r. traktatu odszkodowawczego zawartego pomiędzy rządem USA a rządem Polski. Układ ten regulował sprawę roszczeń majątkowych instytucji i obywateli amerykańskich od Polski za mienie pozostawione i ocalałe na terenie Państwa Polskiego po II wojnie światowej. O dokumencie tym pod koniec ubiegłego roku przypomniała Myśl Polska i chwała jej za to.! Cytuję za M.P. z dnia 6-13.12.2009 r.: „Zgodnie z art. 1 tegoż traktatu/umowy rząd Polski zobowiązał się zapłacić, a rząd USA przyjąć, 40 mln ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub odnoszących się do mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości spłacona i rozliczona dnia 10 stycznia 1981 roku.”

 2. PYTANIE KTO UWAŻA ŻE ODCHODZĄCY PREZYDENT MA PRAWO NA PYTANIE NASTĘPCY
  GDZIE SĄ DOKUMENTY SPRAWOZDAWCZE Z TWOICH SPOTKAŃ I GDZIE SĄ PIENIĄDZE Z KANCELARII

  ODPOWIEDZIEĆ … A CHUJ CI DO TEGO .

  p.s i niech wskaże kraj w którym się tak rozstaje z urzędem

  1. Co mógł obiecać jako Marszałek Sejmu , już jako prezydent w porozumieniu z przychylnym premierem mógł zrealizować bez problemu .
   A przynajmniej sprawę tak ustawić aby jej realizacja była prosta dla „wierzycieli”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: