NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NAGRANIE AV – SIKORSKI KNUJE Z BONDARYKIEM – SZUKANIE HAKÓW NA p. SZYDŁO

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

http://wpolityce.pl/polityka/261274-stonoga-podsluchuje-sikorskiego-z-bondarykiem-i-ostrzega-beate-szydlo-prosze-uwazac-wyciagaja-pani-rodzinne-sprawy

10 thoughts on “NAGRANIE AV – SIKORSKI KNUJE Z BONDARYKIEM – SZUKANIE HAKÓW NA p. SZYDŁO

 1. Przykazanie VIII.

  W całości wyniszcz i usuń ze społeczeństwa wszelką żydowską myśl i wpływy. Dąż uparcie do jak najszybszego urzeczywistnienia idei białego świata.

  Zniszcz żydowskie wpływy.

  Jest to, ponownie, punkt naszego programu aktualny na czas okresu przejściowego, gdy nadal mamy Żydów siedzących na naszych plecach. Istnieje wiele rzeczy, które możemy zrobić, by szkodzić żydowskim wpływom i niszczyć je, a jedną z najbardziej efektywnych jest nazywanie ich po imieniu i nakłanianie białych ludzi do bojkotowania ich. Będzie to obejmowało kampanie przeciwko żydowskim aktorom, żydowskim książkom, żydowskim politykom i żydowskim przedstawicielom władz. Bądź aktywny w demaskowaniu żydowskich manipulatorów. Gdy ich odkryjesz, żarliwie rozprowadzaj słowo, wzbudź podejrzliwość białych ludzi w stosunku do nich, organizuj białych przeciwko każdej formie żydowskiej działalności.

  Słowo mówione przekonuje ludzi znacznie bardziej niż cokolwiek innego, jest więc efektywne, gdy nieustannie ujawniasz żydowską konspirację i perfidność.

  Organizujcie się przeciwko żydom, bojkotujcie i obnażajcie ich. Walczcie z nimi nieustannie, nie ustępujcie im pola, dopóki najmniejszy ślad żydowskich wpływów, jak i sam pasożyt nie zostanie usunięty z naszych ziem. Chcemy wygnać i wygnamy Żydów z naszej społeczności i oczyścimy ją z ostatnich śladów ich wpływów, które zatruwały nas nazbyt długo. Zwycięstwo będzie nasze. To nieuniknione.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: