NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
6 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

KANCELARIA PREZYDENTA PO WYPROWADZCE KOMOROWSKIEGO – czyli co tam zastano !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

STAN LICZEBNY DOKUMENTÓW TAJNYCH I JAWNYCH – 0 -słownie zero , czyli tak jakby przez całą kadencje nie robił nic i z nikim się nie spotykał .

STAN KASY – 0 słownie zero złotych 

I NIKT NIC NIE ROBI W TEJ SPRAWIE 

TO NIE JEST JUŻ ŻADNE PAŃSTWO … TO BURDEL …

To nie są żarty. W tym kontekście wielką zagadką jest to wywożenie jakichś materiałów z kancelarii niedługo po przegranych wyborach przez Komorowskiego.

http://wpolityce.pl/polityka/262371-piotr-baczek-moze-to-byc-przestepstwo-urzednicze-byly-szef-zarzadu-studiow-i-analiz-skw-o-zaginionych-notatkach-komorowskiego-nasz-wywiad?strona=1

10 thoughts on “KANCELARIA PREZYDENTA PO WYPROWADZCE KOMOROWSKIEGO – czyli co tam zastano !!

 1. „bittix87” – a może to pan robi Polaków wała co?? Pluje pan na Stonogę nie mając żadnych dowodów, każdy plujacz tak potrafi i co z tego ? Jak na razie przyglądam się Stonodze ostrożnie i póki co facet wykonuje dobrą robotę pewnie ryzykując wiele ! nie każdego na to stać trzeba sporej odwagi do takich działań ! powinien mieć wsparcie od całego społeczeństwa za ujawnianie patologii władzy a nie podejrzanych plujaczy !
  Osaczają skur…ny faceta już ze wszystkich stron po próbie ujawnienia patologii sądowniczej w Katowicach o której mendia zanurzyły mordę w kubeł !!! Obecne Stonoga (podobno!) musiał mam nadzieję tymczasowo wyjechać z kraju bo nie da się na naszym terenie udupić skorumpowanej władzy rządowej i sądowniczej ! A co społeczeństwo na to ??? Po prostu gówno wiedzą i dlatego można społeczeństwo golić i ogłupiać ile się da !! A i pożytecznych idiotów typu bittix87 do roboty ogłupiania nie brakuje !!!!

 2. ” NAZWISKO-HOLICY przez kate i/od kaia

  Nie mogę nigdy przestać się temu dziwić, jak ciężko ludzie trzymają się spraw, które ich duchowo i cieleśnie zabijają.

  Wprost niemożliwe jest lekceważenie tych, którzy usiłują być wolnymi, ale o tej gruntownej wiedzy w tej sprawie nie chcą słyszeć.

  Jestem zmęczona, z powodu konfliktów, zdrady i głębokiej, ropiejącej nienawiści, kiedy skonfrontowani z tą jedną prostą, a jednak zakutą w kajdany Prawdą, która kontroluje ich dusze, w dosłownym znaczeniu tego słowa.

  Ludzie ciągle pytają o moją „pomoc“, i jeśli im mówię, że wszystko co mogą zrobić, to pokazać, jak mogą sami sobie pomóc, to odwracają majtki i lecą one z krzykiem do swojej martwej kurwy, matki Babilonu, nazywanej również komercją.

  Obserwując ludzi z przeciwnej strony tego szaleństwa, którzy „walczą“ o swoje posiadanie, niech to będą rodziny, dzieci, domy, samochody, itd. z wiedzą , że tym idiotom nic nie należy, bo to zostało z pełnym przyzwoleniem podarowane przez REJESTRACJE wszystkiego.

  Wszystko, co oni LEGALNIE posiadają było kupione albo stworzone poprzez jedno LEGALNE NAZWISKO, które PRAWNIE jest w posiadaniu właścicieli systemu, albo KORPORACJI KORONY/POTROJNEJ KORONY , i nie istnieje nic w JURYSDYKCJI, żeby za jej pomocą mogliby oni przeciwko temu przeciwdziałać.

  A więc, dlaczego ktoś chce być tego częścią ?

  Mnie jest wszystko jedno, w co ktoś wierzy, ponieważ każda/wszystka Prawda, nie wymaga od nikogo jego wiary, tylko akceptacji albo odmowy.

  Nie mogę być odpowiedzialna za decyzje każdego, tylko za moje własne, co jest fundamentalnym prawem podstawowym, którego większa część ludzkości nie posiada.

  Ta gra w długi umożliwia egzystencję gry w nazwisko i te drapieżniki wchodzą w nią, żeby z owiec zdzierać skórę na wszelkich płaszczyznach, zaczynając od policji i od tego idzie to w górę, albo dokładniej powiedziawszy w dół.

  Największym kawałem jest to, że ludzie myślą, że sądy, sędziowie i adwokaci mają władzę w tym szaleństwie, ale to jest policja, która nosi broń dla swoich mistrzów, daleko poza urzędnikami wszystkich sal sądowych.

  Sam widzisz wielu sędziów albo adwokatów, którzy uwięziają niewinnych ludzi.

  Ta gra rozpoczyna się i kończy na tym samym miejscu. Rozpoczyna się to zawsze, kiedy się kłamstwom tego systemu przeciwstawia i punktowi wejściowemu nosicieli Narmer – palety z nazwiskami, mianowicie policji albo mendom na tyłku.

  Jeśli się przedłoży otwarcie pułapkę hipoteczną- i bankową, są to nie sędziowie i adwokaci, którzy wychodzą z fasonu , są to tchórze, którzy wysyłają skrawek z umowy papierowej i mają nadzieję, że nadgryziesz przynętę i że JESTES NAZWISKIEM.

  To jest wszystko, czego oni potrzebują, i ty jesteś grzanką.

  Przyjęcie albo przypuszczenie, że ty nawet myślisz, ty jesteś NAZWISKO, ma ciebie w posiadaniu, zamkniętego, składowanego jako dobro (kapitał humanitarny) i IA – rządzonego . (IA – Izba Adwokacka).

  Całe myślenie jest czystą umową w tym uniwersum, i co TY MYSLISZ, jesteś TY.

  Więc dla wiecznego, logicznego Ego, nie rządzonego przez emocjonalne Ego, przesiewa się po prostu przez „fakty“, gdzie prawdziwa dusza już intuicyjnie wie, aż zrobi to „klik“ (zaskoczy).

  Jestem stale konfrontowany z emocjonalnymi Egos, które te tego nie mogą wyprostować, dopóki emocje i strachy nie zostaną odłożone na bok.

  Tu jest fakt dla ciebie; w pojęciach ciała jesteśmy urodzeni, żyć i „umierać“ oczywiście, z czym wszyscy jesteśmy na komisji samobójczej, jeśli my tak chcemy.

  W end-game (grze końcowej) jest tylko jedna możliwość, którą możemy przegrać, i logicznie patrząc jest to dusza.

  Ta gra toczy się tylko o wybór, który ludzkość ja widzę, która wybiera drzwi z numerem 3, za nimi „nagrodę wybuchową“ jako koza i owce, które przywiązała do kołków.

  To jest dla tych, którzy przypominają sobie telewizyjny show, zwany „Idż na całość“.

  Dla tych, którzy w rzeczywistości we „wszystkich sprawach fizycznych“ zwracają się tylko ku zwariowanej wersji spirytualizmu, zwanej religią, ci nie mogą tego widzieć, przemilczając więc, zgłębianie bestialstwa ich zniewolenia dusz.

  Ego ma również piekielny czas wszystko do akceptowania, co jest absolutnie proste, ponieważ ty zostałeś zaprogramowany od urodzenia, wszystko otrzymać i wszystkim być, co jest skomplikowane.

  Na poważnie, prowadziłeś kiedyś rozmowę, z jednym „intel-hex-you-all“ (intelektuell)?

  Nie, nie ma żadnych przypadków w fonetyce, ponieważ jest to prawdziwą naturą tego „ma-G-ic kin-G-głupota“ (magic Kingdom), kiedy można ujawnić brzmienia szeroko poza rzeczywiste słyszenie in-ten-dead Mene-in-G-s (intended Meanings).

  Mene był pierwszym faraonem i on wykreował paletę przekleństwa Narmer, ta sama, mała książka, którą każdy policjant nosi ze sobą, żeby ciebie umownie związać z tym królem Skorpionem.

  Ironią tej gry jest to, że im więcej logiki używasz, pod kontrolą bez emocji, tym bardziej dziko ukazuje się ta magia, która tobie jest prezentowana.

  Mówi się o przejściu wąskiej ścieżki, milcząc zawsze kiedykolwiek ją odnaleść.

  A więc, my znależliśmy ją i paru z nich idzie dalej.

  Prawda jest bardziej niezwykła, niż fikcja i daleko przytomniejsza i potężniejsza, jeśli już ją raz rozpoznasz.

  Ego, na każdej płaszczyżnie kontroli na tobą, nie dopuści nigdy do tego, tak więc trzymam mocno dla ciebie w myślach mały przysmak, jeśli jesteś zainteresowany na niego spojrzeć.
  Krótko mówiąc ludzkość rozwinęła się do jednej kupy pijanych nazwisko-holików, bawiąc się z kurwą babilońską we wczesnych godzinach porannych nieskończoności, jedzą jej trucizny i są jedną częścią jej rzezi ludzkości.

  Yep, jest to wielka pigułka do przełknięcia, ale najlepiej zduś tego matkojebcę w dół, jak długo jeszcze masz Taurusa, żeby z nim o tym mówić.

  Tak, ty grasz z twoją nieśmiertelnością i im bardziej służysz śmiertelnym aspektom, to tym bardziej będziesz śmiertelny, aż stanie się to duchowo fatalne i ten mistrz, któremu ty służysz, ma ciebie jako nieskończonego niewolnika.

  Smieję sią ciągle, kiedy słyszę krzyczących ludzi, że nie są oni niczyimi niewolnikami i że są wolni, podczas gdy noszą oni torebki i portfele pełne niewolniczych numerów identyfikacyjnych.

  Myślisz, że jesteś wolny?

  Spróbuj więc przekroczyć granicę twojego mistrza bez ID i będziesz widział, jakim kontrolowanym niewolnikiem jesteś.

  Moja rzeczywistość nie ma żadnych granic albo odgraniczeń, i na takiej rzeczywistości się skupiam, i taką również osiągnę.

  Muszę ci powiedzieć, że ta droga, jest niczym przyjemnym, ponieważ wszystko to co myślałeś jest jakoby rzeczywistością, jest tylko dlatego, żeby wyszukać, że wszystko jest tylko gównem.

  Nie ma żadnych pasujących na to słów.

  Nie jest tylko to nieprzyjemne, że natrafiam również na wszystkie gatunki pasożytów, którzy podają się za twoich przyjaciół, i wszystko co ich interesuje w tobie, jest materialną wygraną – nieskończona dusza jest przeklęta !

  To jest problem z tymi, którzy jeszcze myślą, oni są „szaszłykami“, tacy stawiają wartość i stworzenie równo z „rzeczą“, którą mogą cieleśnie zbierać i robią łupy ze wszystkich, żeby to otrzymać.

  Wielu przypuszczało mi dopomóc, ale prawdą jest oni są tylko zainteresowani, na samym końcu pomóc sobie samemu.

  Rzeczywistą częścią, która przysparza radość jest, kiedy ty w nich to zdemaskujesz, ich prawdziwa natura ukazuje się i nie są oni nie mniejsi, niż te demony rządzące tą krainą.

  Szczerze powiedziawszy, ja powinnam była rzeczywiście lepiej wiedzieć o tym, po tym jak ja dokładnie tego samego doświadczyłam w mojej rodzinie i w moim muzycznym życiu.
  Nikt nie znalazł rzeczywistego zainteresowania we mnie, tylko to, co mogli ode mnie otrzymać, niech to będzie pieniądz, prestiż, kontakty, sława,itd., wszystkie te sprawy w moim życiu, których w większości unikałam.

  Ja to wcześnie pojęłam, siatkę kontrolną materialnego gówna i szczerze powiedziawszy, jeśli rzeczywiście jest się gwiazdą, dlaczego konieczność tak intensywnie tego chcieć?
  Odpowiedż jest prosta. Ich status wyprowadził ich w pole i jako następstwo upadli głęboko.

  Rzekome wysokie rangi ludzkości, są tymi, którzy w nich najgłębiej upadli i czepiają się na resztkach swojej konstrukcji, która zostanie zniszczona.

  To jest całkiem proste, jest nieuniknione, kosmiczne prawo dyktowane według złotej reguły.

  Co oni życzą innym, jest dokładnie tym, co oni sami otrzymają, i żaden cud, że oni są skamieniali ( będzie wkrótce dosłowne).

  Poza tym, kim jestem, żeby tratować wolną wolę kogokolwiek?

  Wszystkie umowy robione były w głowach i sercach, długo zanim głupie arkusze papieru wstąpiły na scenę.

  Jeśli ty się z czymś zgadzasz, to jesteś w pełnej umowie z tym, niezależnie od zdania strony przeciwnej i ta umowa rozpoczyna się NATYCHMIAST. Pomyśl to raz.

  Wspaniałe przy tym jest to, że ta umowa może tak samo szybko znowu być rozwiązana.
  Smieję się ze świadectw ślubnych, które przypuszczają ktoś bierze ślub w tym i tym dniu.

  Po prawdzie byli oni już poślubieni w tym mgnieniu oka jak pojawiło się pytanie (zamiar umowy) i odpowiedż „tak“ była pomyślana (umowa przypieczętowana).

  Pieczęć, jako jeden punkt interesów, jest najwyższym zobowiązaniem albo obietnicą, którą ktoś może wykonać, więc bądż ostrożny z tym mieczem.

  Zyć według rzeczywiście dobrej reguły jest nieskładanie żadnych przysięg, coś, gdzie wszyscy starożytni mistrzowie mieli współudział.

  W tej rzeczywistości, wszystko jest do przysięgania o tym albo obietnica tego, umowa tu, tam i wszędzie i ludzie pytają się dlaczego ta planeta jest tak sknoconą sprawą.

  Zwie się to, planuj ją właściwie ?

  Nie, ludzkość jest kupą z nazwisko-holików, gdzie widocznie nic bez nazwiska nie mogą uczynić, które z kolei całą siłę duchową zapewnia komuś innemu.

  Każdemu mężczyznie/ każdej kobiecie, która tutaj to czyta zaproponowałabym przeczytać wszystkie teksty, itd. Do uzyskania większego zasięgu, ale najważniejszy jest „Babilon upadł“ , przede wszystkim jest to streszczenie ponad wszystko wypełnione Prawdą moich ostatnich czterech lat pracy.

  Jest to również nieco wesołe : W pojęciu współczenego czasu w tym, że jestem uważana w tym „ruchu prawdy“ za coś mniejszego jako w udziale czterech lat , i ja jestem pomylona, bo jak wielu ludzi przy szukaniu Prawdy nie mogą tego widzieć, tej obręczy, która wszystkimi rządzi.

  W tej masie, w której jeden znajduje Prawdę i całkowicie w niej trwa, jest miarą wobec tego, jak z tymi wieloma kłamstwami nie można więcej żyć.

  Rozmawiałam z wieloma „guru prawdy“, którzy opowiadają wielkie historyjki, ale jeśli zostaną skonfrontowani z prawdziwą Prawdą ich własnej iluzji, to rozpadają się jak kukła rozcięta przez piłę motorową.Stają się oni pięknie spokojni albo, jak w większości przypadków starają się głośniej mówić, i mówią więcej, aż pomału emocje przejmą ich słaby rozum.

  Jest to albo tak, albo służą oni złośliwemu celowi. Zauważ oszuści są wszędzie, i przybierają każdą formę, żeby zdobyć twoją uwagę.

  Dlatego nie zezwalam na żadne ubóstwianie podestów albo idoli każdego rodzaju. I jeszcze ci powiem, że ty musisz patrzeć na samego siebie, żebyś tu mi nie widział siebie w tym przeklętym marszu głupoty, w roli ratownika, której tak się brzydzę.

  NIE WIERZ w żadne przeklęte słowo na SLEPO, tak jak mówię i piszę, jak to normalnie przebiega w twoim programie.

  Bądż wewnętrznie wystarczająco silny, jako neutralny obserwator. Przyjmij tylko to, co z TOBA współgra, na jakiej płaszczyżnie się znajdujesz, i buduj na TWOJEJ rzeczywistości, z której wybierasz TY.

  Dlatego należą te pisma i dokumenty wszystkim i każdemu, którzy tą Prawdę widzą z ICH perspektywy i wyboru.

  Nie dlatego, że ja ich nie napisałam, lecz dlatego dzielę się po prostu z tymi Prawdami, ponieważ jest to ważne dla wszystkich.
  Możesz doprowadzić kurwy do wody, ale prawdopodobnie utopią się one w Prawdzie zanim tylko one zaczną myśleć, zamiast to połknąć.
  Ja nie jestem dla nikogo ratowniczką, poza moją własną, i w ten sposób zechciał byś wziąć takie samo stanowisko pod uwagę.
  Nie idę za nikim, ale po prostu „zrywać wiśnie“ co intuicyjnie współgra. Duszę można łatwo oszukać, jednak tam gdzie jest nieprzekupne serce, jest to niemożliwe.

  Dolny mózg gadzi jest łatwy do sterowania i może zewnętrznymi, fizycznymi urządzeniami jako elektryczne zaburzenie, smart meter, piramidy( pierwotne smart meter), maszty telefonii komórkowej, nośne fale telewizyjne, itd., być zmanipulowany, a więc jak może ktoś zaufać konstruktowi z zaimplantowanym DNA ?

  Proszę nie mów mi nigdy, że jesteś wolny, kiedy ty jeszcze duchowo/cieleśnie z PRAWOMOCNYM NAZWISKIEM w jakikolwiek sposób, nadal jesteś jeszcze umową związany.

  Nie jesteś niczym niż przeklętym niewolnikiem, oszukanym przez twoje Ego w pozycji defensywnej, tak jak to zawsze przedstawia się z emocjami.
  Ja powiedziałam, że ta pigułka jest matkojebcą, i myślę tak obrazowo i dosłownie.

  Kurwa babilońska pieprzy własne dzieci, odżywia się ich duszami i następnie je utylizuje.
  To właśnie wydaje się tak szykowne dla większości ludzi.

  ZADEN papierowy kram nie bierze w tym udziału, żadne prawne gówno albo coś z fizycznej rzeczywistości /iluzji. Jest to tylko zmiana własnej duszy i serca, żeby zmienić twoje uniwersum, nie więcej i nie mniej niż to.

  Do tych, którzy nadal jeszcze ze mną mają potrzebę użycia tego psycho-bredni-gówna, potrząśnij głową, bądż przez pięć minut spokojny, żeby rzeczywiście słyszeć, bez twojej lewej połowy mózgu psychopatii, które zawsze chce się lepiej przedstawić, i ucz się mówić O.K.

  Jest to niemożliwe cokolwiek wyjaśnić komuś, który jest emocjonalnie poza kontrolą i ja to wiem zawsze z czym to ja mam do czyniena, kiedy się to pokazuje.

  To są ci, którzy ciągle usprawiedliwiają, bronią i stają się emocjonalni, kiedy ich rzeczywistości zostaje przydzielone najmniejsze odchylenie.

  To trwało jakiś czas, żeby wystąpić z tego burdelu, zwanym NAZWISKO, ale prawdą jest, że jest to
  kłamstwo, którego nie mogłam więcej znosić, kiedy podjęłam wybór pozostania w Prawdzie.

  Z innej strony było to blużnierstwo przeciwko mojej prawdziwej tożsamości, gdzie ja prawdziwa dusza nie mogła być częścią tego zła w jakiejkolwiek formie i sposobie.

  Nie, to nie jest żadne łagodne zadanie, ale przecież ta zimna twarda Prawda nigdy nie była wygodnym łóżkiem.

  Ta księżniczka znalazła jedno ziarnko grochu i po prostu je usunęła. Tak jak w tej alegorii, było to wszystko jedno, na ilu materacach spała, między nią i grochem (PEA)/ Prawda.
  Nie mogła być ona wygodna, dopóki to P, to Hex- odbijające Rho nie zostało usunięte.

  Dla niektórych ludzi jest to w porządku współpracować, żeby egzystować i być cześcią ludzkiego niewolnictwa, mordu, gwałtu, ofiar z dzieci i wszystkich rodzajów wyrzyganego zła;
  Ja nie mogłam i nie mogę tego, być częścią z tego i dlatego ZADNYM NAZWISKIEM w krainie handlu/kurwy babilońskiej, który jej własny rodzaj jest z niewygodnego grochu.

  Dla mnie, dla dzieci i ty są tego warci. Pewnego dnia być może, jestem dla ciebie też tego warta.
  Ty musisz mieć wszystko wewnątrz, żeby wszystko wydostać, i co musisz ty uczynić, odciągnąć ciebie jako nazwisko-holika.

  Halo, jestem Kate, byłam na odwyku jako nazwisko-holiczka … mwahs ! „

  Tłumaczyła „nieustraszona“

  https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/namen-o-holiker.pdf

  https://kateofgaiatrans.wordpress.com/deutsch-german/

  https://kateofgaiatrans.wordpress.com/polski-polish/

 3. Dziennie ginie setki ludzi bez potrzeby umierania.Odbierają sobie życie ponieważ już nie wytrzymują.A w tv dostaniesz pilną wiadomość że Kopacz startuje z Jedynki.Ludzie jeśli interesują się

  Polityką to właśnie takimi newsami nic nie znaczącymi.Ludzie dziś są tak ogłupieni nic nie wiedzą ich wiedza jest znikoma.Ludzie karmią się poniżaniem innych ludzi przy czym sami się

  poniżają.Naród Debili ignorantów umysłowych imbecyli.Mózgi mają przemielone na miałko.Teraz w modzie jest w kilku stanąć w bramie okopać kogoś spokojnego i chwalić się na drugi dzień

  jaki to jestem kozak.W Polsce interesujesz się Polityką to się pukają w głowę.Nie interesuj się Polityką ale Polityk się tobą zainteresuje.Narzekają tak jakby sami byli coś winni że pracy nie

  ma,że biedę ma itp. Obecna władza śmieję się z nas ale też wkurwia że niby jest z nami źle ale jeszcze jesteśmy.Polacy nie zdawają sobie sprawy że już tak wiele złego zrobili że to poezja a

  mają jeszcze zamiar gorzej zrobić.Dali na chwile Dudę i Pis aby trochę odcisnąć śrubę.PO za mocno ją docisneło a więc duda może trochę popuścić.Dadzą 500zł na dziecko i Naród ogłosi go

  królem mesjaszem.Naród nie zdaje sobie sprawy że to nie partie nami władają a ci co za kurtyną są.Oni nie nawidzą Polaków i tego kraju o nazwie Polska i nie popuszczą aby on był.Zrobią

  większe bagno i te bagno będzie już nie do zatrzymania.Za 50 lat to Polacy będą jak Indianie w Rezerwatach.Mniej się rodzi niż dziennie umiera.

  Raz przyszedł do mnie nowy listonosz,mama się go pyta ile pan zarabia a on jej odpowiada że 1300zł.Moja mama mówi mu że to bardzo mało a on jej odpowiada że jak na te miasto to i tak dużo.

  Ludzie się cieszą że coś mają a nie myślą że to mało że to jakaś porażka ta wypłata.Pójdzie jeden z drugim po mortadele za 2zł po chleb i tak żyje.Często gęsto nie dojedzą z takiej wypłaty.

  A jeśli ktoś pali to w ogóle taka wypłata na nic mu nie starcza.Polacy szkoda mi was bo jestem jednym z was.Jestem jednym z 5% ludzi myślących.Dlatego często gęsto brzuch mnie boli a boli

  bo człowiek myśli,wie że jest źle a ma być gorzej.Najgorsze jest to kiedy ty wiesz co jest granę a ktoś ci próbuje wmówić że jest inaczej.I też wkurwia to że wielu nie chce słuchać bo wiedzą lepiej.

   1. Stonoga robi Polaków w wała a wy dajecie mu się nabrać.Wszystkie te akcje to wielka ściema.Ustawki robione na zamówienie.Stonoga jest po to aby ludzie widząc go mogli się rozluźnić i nie trzymać w napięciu tego co czują do Polityków.Usłyszą jak Stonoga klnie,wyzywa i się cieszy jeden z drugim.Zobaczcie co zrobili Petelickiemu? Lepperowi? Nie ma ich.Stonoga może mówić co chce robić co chce i nic mu nie jest.Ludzie nie dajcie się nabierać na te sztuczki.Stonoga w wieku 26 lat zajmował się sciąganiem długów od poważnych firm jako prawnik bez Aplikacji.Chyba coś to daje do myślenia.

    Tutaj jest więcej:

    https://zbigniewstonogaczyjatoodnoga.wordpress.com/oskarzam-cz-i-zbigniew-stonoga/

    1. Może i masz racje. A to, że uciekł z PL to też ściema, albo element jakieś układanki ? No i gdzie jest Sumliński, miał zdradzić już dawno sekrety Stonogi w WSI. ….. A tak miedzy nami to w chuju to mam, tak jak inni daleko poza granicami tego gówna.

 4. CZYLI NIKT MU NIC NIE UDOWODNI

  PRÓBKĘ WAM DAM – JAKI TO CZŁOWIEK TEN KOMOROWSKI I Z KIM O CZYM ROZMAWIAŁ JAKO JESZCZE NIE PREZYDENT

  NOTATKA SŁUŻBOWA AMERYKAŃSKIEGO POLITYKA Z KOMOROWSKIM

  „Jak wynika z ujawnionych dokumentów, w 2009 roku ambasador Victor H. Ashe zaraportował do Departamentu Stanu USA, że pieniądze na pokrycie kosztów restytucji rząd zamierza zdobyć sprzedając „państwowe nieruchomości oraz lasy”.

  „Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, […] by »dołożyli się do rekompensat«, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości.”

  jeśli tajny plan wyprzedaży tak ogromnej własności publicznej, narodowej i następnie wypompowania tych pieniędzy za granicę nie wyczerpuje znamion przestępstwa i zdrady stanu, to co je wyczerpuje?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: