NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ALARM !! SPROWADZENI MUZUŁMANIE Z AFRYKI SĄ TAKIM SAMYM ZAGROŻENIEM JAK SPROWADZENI DO POLSKI KRZYŻACY

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Na w stępie oświadczam że Naród Polski jest w stanie otwartej wojny , ponieważ definicja wojny mówi że

jeśli naród został zaatakowany w 4 punktach fundamentu jego istnienia mamy do czynienia ze stanem

WOJNY

I FILAR

GOSPODARKA I EKONOMIA – jesteśmy jako naród z premedytacją utrzymywany w biedzie

II FILAR

KULTURA, NORMY MORALNE I OBYCZAJOWE – jesteśmy jako naród cały czas bombardowani reklamą i promocją zboczeń seksualnych jako stylu życia nowoczesnego człowieka

III FILAR

RELIGIA I TRADYCJA  – WŁAŚNIE W TEJ CHWILI JEST FORSOWANA SIŁOWO PRÓBA WSTRZYKNIĘCIA W ZDROWE JEDNOLITE SPOŁECZEŃSTWO SYFILISU MULTIKULTI – IMPORT AGRESYWNYCH MUZUŁMAN Z AFRYKI

IV FILAR

POKÓJ I ŁAD SPOŁECZNOPRAWNY – OTWARTY ATAK MILITARNY

wprawdzie jeszcze nie mamy takiej sytuacji , ale służby mundurowe III R.P SĄ W PEŁNI GOTOWE DO

PACYFIKACJI RDZENNEJ LUDNOŚCI POLSKIEJ W RAZIE OPORU LUB PRÓBY OBRONY CHOĆBY 1 Z W/W FILARÓW ISTNIENIA NARODU

NARÓD POLSKI JEST W STANIE WOJNY … WOJNY KTÓRĄ NARODOWI WYPOWIEDZIELI FAGASI OBCEGO INTERESU NARODOWEGO …

JEŚLI TERAZ POLACY ZIGNORUJĄ TEN ATAK NA RELIGIĘ KTÓRA JEST FUNDAMENTEM ISTNIENIA POLSKI

I PRZEMILCZĄ DESANT OBCYCH WYPOSAŻONYCH W PARASOL OCHRONNY PRAW NA NIE KORZYŚĆ POLSKIEGO NARODU 

TO KŁOPOTY JAKIE MIAŁA POLSKA W ZWIĄZKU Z SPROWADZENIEM ZAKONU KRZYŻACKIEGO 

DO POLSKI BĘDĄ ŚMIESZNE W PORÓWNANIU Z EKSPANSJĄ MUZUŁMAŃSKIEGO EKSTREMIZMU

PRZYPOMINAM ZOSTAŁ 1 WARUNEK IV ABY UZNAĆ ŻE NARÓD JEST W STANIE WOJNY 

Muzułmanie, którzy napływają do Europy i zamieszkują przedmieścia francuskich, brytyjskich, niemieckich, holenderskich, czy szwedzkich miast nie są zasymilowanymi, spokojnymi patriotami, jakimi są polscy Tatarzy. Muzułmańscy imigranci są zazwyczaj ludźmi, którzy nie chcą przystosować się do zastanych warunków i przestrzegać panujących w goszczącym ich państwie praw i obyczajów. Chcą zazwyczaj korzystać jedynie z dobrodziejstw państwa socjalnego i wolności słowa, aby narzucić „niewiernym” swoje prawa. W Polsce możemy jeszcze pisać i mówić o tym swobodnie. W Europie Zachodniej ludzie nie mają już takiego komfortu. Za krytyczne słowa pod adresem muzułmanów, czy islamu nie tylko mogą stać się pariasami salonu, ale mogą także zostać zaatakowani na ulicy, a nawet zabici. Tak właśnie było w przypadku zabitego 2 listopada 2004 roku w Amsterdamie, holenderskiego reżysera i publicystę Theo van Gogha, któremu 26-letni Holender marokańskiego pochodzenia Mohammed Bouyeri, podciął gardło za krytykę islamu. Choćby dlatego, póki nie jest jeszcze za późno warto rozpocząć na ten temat szeroką debatę. Nastał czas, aby przestać udawać, że zderzenie cywilizacji jest jedynie wymysłem Samuela Huntingtona. Trzeba wreszcie przyjąć do siebie gorzką prawdę o tym, że mamy do czynienia z islamizacją naszego kontynentu.

            Jeżeli ktoś myśli, że przemilczenie tego tematu załatwi sprawę, to się grubo myli. Chowanie głowy w piasek może się bowiem skończyć dla Polski i Europy tragicznie. Nie nawołuje w żadnym wypadku do nienawiści w stosunku do muzułmanów, gdyż są oni takimi samymi ludźmi, jak my. Sam znam muzułmanina, który swoją dobrocią i szlachetnością zawstydziłby niejednego chrześcijanina. Wskazuję jednak na zagrożenie, jakim jest dla Europy sam islam, którego zresztą pierwszymi ofiarami stali się sami muzułmanie. Patrząc bowiem na owoce islamu, trudno nie dojść do wniosku, że nie jest to wcale religia miłości i tolerancji, co zresztą w sposób wyraźny zdaje się potwierdzać liczba kościołów w Arabii Saudyjskiej, czy codzienne informacje ze świata oraz nauki płynące z Koranu, czy Hadisów. I choć kłamstwem byłoby twierdzenie, że każdy muzułmanin to terrorysta, to jednak nie można zaprzeczyć, iż większość terrorystów na świecie to właśnie muzułmanie. Najważniejsza jest jednak sama baza i to, co z tej bazy wynika. Baza islamu, a także jej oddziaływanie na ludzi są zaś nierozerwalnie związane z uciskiem kobiet, agresją względem „niewiernych”, a także brakiem tolerancji i wolności nie tylko w życiu publicznym, ale także często w życiu prywatnym. Islam, jako jedyna wielka religia na świecie stoi w jawnej opozycji, a wręcz wrogości do pozostałych religii. W imię Allacha mordowani są chrześcijanie w Nigerii, Iraku, Syrii i w wielu innych państwach na świecie. Muzułmanie w żaden sposób nie chcą jednak przyjąć do siebie, że problem tkwi w ich religii i na jakiekolwiek polemiki na ten temat reagują agresją, przez co zresztą tylko utwierdzają innych w słuszności głoszonych pod ich adresem oskarżeń.

            Po tym tekście mogę być nazwany islamofobem. Jestem jednak nawet w stanie się z tym pogodzić. Jeżeli bowiem kogoś, kto mówi o otaczającej nas rzeczywistości bez kagańca poprawności politycznej oskarża się dziś o fobię, to w pełni zasługuję na to miano. Trzeba bowiem jasno i dobitnie stwierdzić, że islam jest dla Polski i Europy ogromnym zagrożeniem. Niestety współcześni ludzie tak bardzo ukochali ułudę i iluzję w której żyją, że zamiast pokojowo przeciwdziałać temu ewidentnemu zagrożeniu, nie robią w tej sprawie zupełnie nic, skazując siebie i swoje dzieci na pobudkę przez następcę Sulejmana Wspaniałego albo w najlepszym wypadku przez następcę Jana III Sobieskiego.

JEŚLI NIE CHCESZ ABY POLACY WRACAJĄCY Z KOŚCIOŁA LUB ZAKUPÓW PRZEZ DZIELNICĘ MUZUŁMAŃSKĄ

BYLI ODNAJDYWANI W TAKIM STANIE JAK NA FOTO 

KAPUSIE, PROWOKATOŻY

NIE MOŻEMY POZWOLIĆ NA WPUSZCZENIE ICH DO POLSKI 

26 thoughts on “ALARM !! SPROWADZENI MUZUŁMANIE Z AFRYKI SĄ TAKIM SAMYM ZAGROŻENIEM JAK SPROWADZENI DO POLSKI KRZYŻACY

 1. Problem nie tkwi w ich religii. Tylko w tym co im syjoni wmawiają. ISIS to zbieranina zarobkowiczów, tzw. płatni mordercy dla pieniędzy od bogatych żydów. Także to nie do końca wina religii, aczkolwiek mamy przykład z naszych przodków ukazujący, że religia potrafi mordować. Inkwizycja na przykład, palenie na stosie, etc. Także jeśli islam będzie światowy – to w sumie nic się nie zmieni. Bez obrazy dla obu stron, ale te same oszołomy. |^D

  1. Myślę, że nie jest to kwestia wiary, takiej czy innej lecz jak zwykle chodzi o kasę, żeby wyssać z Europy ile tylko się da pod jakimkolwiek pretekstem i to właśnie jest … terroryzm. Terroryści nic nie robią dla idei ale dla pieniędzy bądź dóbr materialnych. Polska dla nich nic nie jest warta oni chcą stąd przedostać się do bogatych krajów europejskich. Znów durna unia nie pojmuje w czym rzecz.
   Niby-uchodźcy szturmują przejście pod kanałem La Manche, we Francji jest przecież dużo opuszczonych domów, mogliby tam zamieszkać tylko za remont. W Czechach zrobili bunt w obozie dla uchodźców, mieli przecież byt i spokój ale oni chcą do bogatych krajów europejskich!!!

 2. kIM JESTEŚ DEBILU MIZIA GENERAŁEM WOJSKOWYM? ŻEBY NAM WYTYKĆ TRZEBA MIEĆ SZKOŁĘ WOJSKOWĄ ABY BYĆ WODZEM ZROZUMIAŁEŚ STARY TRYPLU

 3. Wywalić i krzyżackie „krzyże” i muzułmańskie „półksięźyce” , bo są to do kurwy nędzy te same podjudzające symbole ustawione naprzeciwko tylko i wyłącznie do wzajemnego brania się za łby po to, żeby ten pejsaty „trzeci” skorzystał !!!

  Już biblijny północny Izrael brał się za łby z Izraelem południowym w imię tego samego niewidzialnego jahwe po to, żeby szczwani militaryści – izraelscy kapłani mogli się do woli nachapać wojennych łupów !!!

  https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

 4. Gdzieś mi mignęło na demotywatorach:
  Cichaczem rząd wprowadza nowe prawo, Rozwiążą zgromadzenia za… okrzyki przeciwko władzy. za PO, PLS LSD, przeciwko głównie PIS i Zjednoczona Prawica.

   1. Z minionej epoki… oni wszyscy są z minionej epoki sama Kopacz z PZPR, i nikt jej na premiera nie wybierał wskoczyła na miejsce Tfuska…
    http://www.mpolska24.pl/post/9254/ochrona-kopacz-z-izraela
    podróże po Polsce premiero Kopacz to przecież imprezy masowe, na każdym przystanku pojawiają się tłumy rozwścieczonych obywateli, którzy najchętniej zrobiliby Kopacz na miejscu drugą Tunezję albo drugi Egipt. Czy to przypadek, że wczoraj na zdjęciach z ucieczki Kopacz z ulic Wrocławia pojawili się rośli młodzieńcy, już nie poubierani klasycznie jak BOR, tylko odziani tak jak izraelskie służby ochrony VIP-ów (zdjęcia) ?

 5. Na południu Thai (90++ buddyzm) przy Malezji też jest z nimi poważny problem i od lat się ciągnie. Winny moim zdaniem za ten stan jest rząd, który za długo przymykał oczy. 15 minut temu oglądałem w TV jak bomby wybuchają tam. Dzień w dzień jest tak. Każdego dnia trupy. I nie mogą sobie z nimi poradzić. Bo się namnożyli i część tych pojebów to tajscy muzułmanie. Od zwykłego dziecka, po wysokiego urzędnika.

 6. W tym temacie przyznaję Panu mizi rację tysiąc razy ! Obawiam się że przy dalszej bierności obudzimy się z ręką w nocniku ! Nienawidzę tzw. „poprawności politycznej”

  „Ostatnie śledztwo wykazało, że policja, pracownicy socjalni, nauczyciele, sąsiedzi, politycy i media od lat bagatelizują powagę zbrodni popełnianych przeciwko brytyjskim dzieciom, ponieważ boją się oskarżenia o „islamofobię” lub rasizm.” –

  to znaczy czego się ku…wa konkretnie boją ????!!!!!!! Co to jest za paranoja ??!!! Powyrzynają nas a my się będziemy bać o tym mówić w imię czego konkretnie ???!!! Jeśliby wszyscy zaczęli głośno krzyczeć jednym głosem olewając tzw. „poprawność” to by ona zniknęła ! I kto w ogóle to gówno wymyślił że wszyscy znaczący tj. politycy i dziennikarze tak strasznie się boją ???!!!

 7. Gazzetta di Mantova doniosła, że muzułmanie ukradli pieniądze z domu parafialnego, podczas gdy lokalny ksiądz i dwie zakonnice byli nieobecni, bo udali się z dziećmi na całodzienną wycieczkę.

  Muzułmanie po kradzieży wypróżnili się i oddali mocz na ołtarz, który służył parafii od czasu zeszłorocznego trzęsienia ziemi.

  „Okazali pogardę dla naszej religii” – powiedział ks. Eugenio Ferrari.
  „A gdybym ja zrobił to samo w ich meczecie, obcięto by mi głowę, prawda?”

   1. ale cisza jaka symulacja obojętności tematem i to gdzie w kraju gdzie 99% nie wyobraża sobie ze sąsiadem mógł by być cygan …. NO ZOBACZYMY JAK TO BĘDZIE JAK JAŚNIE PAN ARAB BĘDZIE TŁUKŁ MORDKĘ PRZY KAŻDYM SPACERKU POLAKOWI

 8. Ostatnio sąd w Londynie skazał siedmiu członków muzułmańskiego gangu gwałcicieli dzieci. Nie tylko gwałcili oni nieletnie dziewczęta, mające nawet 11 lat, ale także brutalnie je torturowali. Głośny proces zmusił Brytyjczyków do zmierzenia się z problemem milczenia nt. rosnącej grupy drapieżnych muzułmańskich pedofilów.

  Ostatnie śledztwo wykazało, że policja, pracownicy socjalni, nauczyciele, sąsiedzi, politycy i media od lat bagatelizują powagę zbrodni popełnianych przeciwko brytyjskim dzieciom, ponieważ boją się oskarżenia o „islamofobię” lub rasizm.

  Read more: http://www.pch24.pl/wielka-brytania–plaga-muzulmanskich-gangow-gwalcicieli,16305,i.html#ixzz3hOIIi04f

 9. ” TEJ CHWILI JEST FORSOWANA SIŁOWO PRÓBA WSTRZYKNIĘCIA W ZDROWE JEDNOLITE SPOŁECZEŃSTWO SYFILISU MULTIKULTI ”

  REASUMUJĄC W TEJ CHWILI JESZCZE NIE MAMY SYFILISU … WIĘC ? WIĘC CHYBA GO MIEĆ NIE CHCEMY

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: