NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Minęło 5 lat istnienia „miziaforum” opublikowałem 2423 art. przeczytało – 5 000 450 osób – WNIOSEK …… WOLNA DYSKUSJA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

DŁUGOLETNIA ANALIZA  REAKCJI NARODU POLSKIEGO

KTÓRY STACZA SIĘ OD 26 LAT I NA DZIŚ STOI W OBLICZU ZAGŁADY GOSPODARCZEJ FINANSOWEJ I DEMOGRAFICZNEJ

WNIOSEK LOGICZNY…..

„WSPÓŁCZEŚNI POLACY SĄ JAK PIECZARKI – HODOWANI W CIEMNOŚCI I KARMIENI GÓWNEM „

p.s jedynie około 5% przejawia zdolność samodzielnego myślenia i wyciągania logicznych wniosków z tego co dzieje się jawnie i bez woalowania …..

5% TO STANOWCZO ZA MAŁO ABY COKOLWIEK PRÓBOWAĆ ZMIENIĆ 

MOŻE LEPIEJ SIĘ PODDAĆ ZWINĄĆ FLAGĘ I W DOBROWOLNYCH NEGOCJACJACH KAPITULACYJNYCH WYNEGOCJOWAĆ WZGLĘDNIE DOBRE WARUNKI KAPITULACJI , NIŻ CZEKAĆ NA ULTIMATUM O BEZWARUNKOWEJ KAPITULACJI …

40 thoughts on “Minęło 5 lat istnienia „miziaforum” opublikowałem 2423 art. przeczytało – 5 000 450 osób – WNIOSEK …… WOLNA DYSKUSJA

 1. Zobaczcie, kto jest „szefem” ministerstwa „obrony” na Niemcy i sprawdźcie jej nazwisko rodowe, co polecam szczególnie osobom robiącym zakupy w Aldi !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname Bundesministerium der Verteidigung
  L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil BUNDESMINISTERIUM VERTEIDIGUNG
  L D-U-N-S® Nummer 344534870
  L Geschäftssitz Stauffenbergstr. 18
  L Postleitzahl 10785
  L Postalische Stadt Berlin
  Land Germany
  W Länder-Code 276
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 03018242424
  W Fax Nummer 03018248240
  W Name Hauptverantwortlicher Ursula von der Leyen
  W Tätigkeit (SIC) 9711

 2. Jak pisał poeta:

  „Ty nie miej za stracone,

  Co może być wrócone:

  Siła Bóg może wywrócić w godzinie;

  A kto mu ktokolwiek ufa, nie zaginie”.

  Oczywiście „bóg” pomaga tylko tym, którzy sami sobie potrafią pomóc !

  1. I w tym tkwi sedno; trzeba zrobić wszystko co w ludzkiej mocy aby dopomógł Bóg.
   „a kiedy już opadłem z wszystkich sił wtedy nadeszła pomoc”

 3. Będzie, będzie !! A gdyby nawet tak się stało, że znikniemy nawet z mapy, to tym bardziej na wagę złota potrzebne będą „magnesy” ściągające te „opiłki narodu” w jedno miejsce.

  1. 🙂 dzięki ale niewiem czy za kolejne 5 lat będzie o czym pisać z Polski na dziś pozostało już niewiele po 26 latach rozkradania i ustanawianiu przepisów otwierających drogę do zlikwidowania Polski nawet z mapy ……. ciut ciut pozostało

   1. Powiedz tym od swojej roboty, że masz wielki jubileusz i potrzebujesz tydzień wolnego na obchody z przyjaciółmi. My tu czekamy na Ciebie 🙂

     1. Też krwiopijcy, wyzyskiwacze, tak jak u nas. Ale i tak będziemy tu czekać na Ciebie, tylko, że cni nam się. Wracaj jak najszybciej.

       1. Chyba wiesz jak zaprogramować te niemieckie ustrojstwa, żeby nam krzywdy nie zrobiły. Poland-nicht. Liczę na Ciebie.

 4. Największym sukcesem bloga to odsunięcie Komorowskiego.
  Dalsze to odsunięcie Kopacz, PSL-u, Tuska i zatopienie PO.
  Czas poświęcony blogowi się zwrócił. Widząc że PO nasłało na nas agentów w tym Eko więc się nas boją. Oznacza to że zwierz jest już dobrze osaczony. Czas na ostateczny atak!

  1. Potwierdzam. Cieszmy się bo osiągnęliśmy, tu na tym forum to czego pragnęliśmy, wywaliliśmy Tuska z Polski. HURRRA!!! Pozbyliśmy się też Komorowskiego, Kopacz też już dogorywa wraz z POparańcami. Ich już prawie nie ma :)))

   1. Podziwiam optymizm.Wlos im z glowy nie spadnie.No chyba, ze jest taka potrzeba i ktos bardzoooo wazny swiatowy o tym zadecyduje lub zadecydowal.Nie takie przekrety uchodza na sucho na swiecie.Jak morderstwa na oczach swiata przywodcow panstw , majacych armie i wielkie pieniadze.Wa-wskie towarzycho to marne pylki w skali globalnej.

     1. Nie mowie, ze mieliscie taki zamiar.To sa takie sily, ktore morduja i wlos z glowy nie spada.Maja te szatanskie sily nieograniczone mozliwosci.To te szatanskie sily , tak kieruja ludzkimi umyslami,aby na ich zyczenie ludzie wzajemnie sie mordowali, bedac zdalnie sterowani, tak, ze nawet tych sil szatanskich nie widza i to jest dramat.

      1. Znowu brednie piszesz 😉 Szatańskie siły mają OGRANICZONE możliwości, mogą tyle na ile ludzie im pozwolą. Bóg ma NIEOGRANICZONE możliwości ale raczej z nich nie korzysta, dla naszego dobra 🙂 Chyba, być może.

       1. Nasza dzienna gwiazda jest zresztą pierwszym dowodem na to, że w kosmosie dzieje się coś dziwnego. Wystarczy wspomnieć, że od 1901 roku pole magnetyczne Słońca wzrosło o 230 proc. i nikt nie wie dlaczego. Poza tym zaskakujące jest to, że Księżyc znacznie zwiększył swoją szczątkową atmosferę. Od jakiegoś czasu staje się ona coraz większa. Wokół Księżyca powstała już warstwa, składająca się głównie z sodu i sięgająca 6000 km. Według wszelkich dostępnych danych, wcześniej czegoś takiego nie było.
        REKLAMA

        Do kolekcji osobliwości z Układu Słonecznego trzeba dodać to, co sonda Messenger odkryła na Merkurym. Nieoczekiwanie na najbliższej Słońcu planecie skalistej odkryto pokrywy lodowe na biegunach. Na dodatek okazało się, że glob ten ma zaskakująco silne pole magnetyczne. Podobnie wygląda sytuacja z Wenus. Ustalono, że zorze polarne na tej planecie stały się jaśniejsze i to aż o 2500 proc. Smaczku dodaje fakt, że doszło do tego zaledwie w niecałe 40 lat. Można zaryzykować twierdzenie, że nie byłoby to możliwe o ile nie doszło tam do globalnych zmian atmosferycznych.

        Z kolei Mars doświadcza podobno globalnego ocieplenia. Na skutek tych procesów zaobserwowano na przykład zdecydowany wzrost siły burz występujących na powierzchni tej planety. Nie bez znaczenia jest też fakt, że doszło do zupełnego zaniku lodu w obszarach polarnych.

        Zmian nie uniknęły też wielkie gazowe olbrzymy. Chmury plazmy nad Jowiszem zaczęły świecić z 200 proc. większą jasnością. Ogromny pas w atmosferze zmienił przy tym swój kolor. Poza tym chmury stały się cieńsze i zdają się rozpuszczać szybciej niż kiedyś. Zmiany dotknęły też Saturna. Prędkość równikowego prądu strumieniowego znacznie spadła i to zaledwie w ciągu 30 lat. Zjawisku towarzyszy niewytłumaczalny wzrost emisji promieniowania rentgenowskiego na równiku tej planety.

        Dalsze planety również ulegają przeobrażeniom. Uran znacząco zmienił swą jasność. Wzrosła aktywność atmosferyczna skutkująca pojawianiem się chmur. Warto zaznaczyć, że w przeszłości atmosfera była tam bardzo spokojna. Również na Neptunie atmosfera stała się jaśniejsza o około 40 proc. Nawet mały Pluton odnotował anomalię z ciśnieniem atmosferycznym, które wzrosło o 300 proc. i to pomimo tego, że planeta ciągle odsuwa się od Słońca.
        Co do Ziemi, to każdy chyba widzi, że wszystko się zmienia i to bardzo szybko. Pogoda często szaleje, a na dodatek widoczne są znaczące zmiany geofizyczne na naszej planecie. Może za to odpowiadać przesunięcie osi Ziemi, do którego doszło w ciągu ostatnich 30 lat.

        Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/technauka/news-nieznana-sila-wplywa-na-caly-uklad-sloneczny,nId,1841802#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

       2. Och, ja w zeszłym roku prawie codziennie monitorowałam sytuacje na Słońcu, poprzez forum i tam było kilkukrotnie zaskoczenie, że wybuchy plazmy zostawały skierowywane w innym kierunku niż na Ziemię. Tak jakby jakaś siła uniemożliwiała atak na naszą planetę. Nawet zaobserwowano punkciki w pobliżu tarczy słonecznej i jak powstała dziura koronalna to potem jej nie było, ktoś „załatał” 🙂
        Bóg jest GREAT a szatan jest paskuda.

       3. Andziu jasne, ze nieograniczone mozliwosci.Ludzie pozwalaja, bo w szatanskich silach widza cos boskiego i to boskie szatanskie gotuje ludziom pieklo na ziemi, tworzac raj dla szatanow.Wybuchy plazmy skierowane gdzie indziej.Szatan przebrany za boga, bawiacy sie plazmami i chmurkami.Raz deszczyk, raz chmurka , raz ulewa raz gradobicie raz tornado..Kosmiczne gwiezdno-satelitarne wojny ..A muzulmanie padaja jak muchy w czasie ramadanu w Pakistanie i okolicach, bo pan bog zafundowal im ” kanikule”..Jak to bylo?.Kanikula albo psia gwiazda..

   2. PO trzeba odsunąć w tym roku, w przeciwnym razie wykończą nas podatkami, Vat-em, katastrami, odbiorą prawo jazdy itd.
    Aby to poszło sprawnie proponuję utworzenie funduszu roboczego.
    Za każdego odsuniętego ze stanowiska publicznego z listy Mizi proponuję nagrodę dla lokalnej komórki ruchu narodowego lub innej grupy która wykaże wkład w jego odsunięcie. Proponuję więc by lokalne komórki Ruchu Narodowego ujawniały zdrajców i szkodników w swym regionie a będą miały szansę na dofinansowanie społeczne. Wielu emigrantów jest gotowa wspomóc walkę o Polskość tylko nie wie komu wpłacać. Po owocach nas poznają.

    Lista zdrajców https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/25/stefanie-niesiolowski-w-grudniu-zamkniemy-cie-w-domu-wariatow-a-reszte-kolesi-w-wiezieniach-lista-spiochow-p-o-w-urzedach-i-biznesie/

 5. z przykrościa przyznaję Ci rację Mizia. Ostatnio pewna sympatyczna dziewczyna powiedziała, że markety w Polsce sa dobre i nie nalezy na nie nakładać podatków, bo markety daja zatrudnienie. Ona to wie, bo ją uczyli tego na ekonomii. dziewczyny na ekonomii już nie nauczyli, że przez markety( i nie tylko) padło tysiące zakładów rzemieślniczych i kupców, kt. też dawali zatrudnienie i lepsze warunki pracy. Nie pamietam, aby za PRL rzemieslnicy nie mogli póść do toalety tylko musieli siedziec na stanowisku pracy w pampersach

  1. KTO ZA TYM STOI ?

   SORY SKRETYNIAŁE BABCIE MAMY , DZIADKOWIE TATUŚKOWIE

   DUMNI ŻE ICH SYN SKOŃCZYŁ STUDIA – MAG….. INŻ…… DUMNI JAK …

   A NIE WK…… ICH FAKT ŻE ZATRUDNIENI SĄ NA STANOWISKACH SPRZEDAWCÓW W MARKETACH LUB EWĘTUALNIE KIEROWNIKÓW DZIAŁU W TYCH MARKETACH

   SŁOWEM WYKONUJĄ PRACE KTÓRE ZA STRASZNEJ KOMUNY

   WYKONYWALI LUDZIE BEZ ŻADNEGO WYKSZTAŁCENIA LUB PO 3 LETNICH SZKOŁACH ZAWODOWYCH – A KIEROWNICY TO BYLI ABSOLWENCI SZKÓŁ ŚREDNICH

   TAKIE SKRETYNIENIE OT CO !!!!!!!!!!111

   DEBILE DUMNE Z TEGO ŻE ICH DZIECI WYKSZTAŁCONE Z DYPLOMAMI SPRZEDAJĄ W BUDOWLANYCH MARKETACH – BETONIARKI I PALIKI DO POMIDORÓW — INŻYNIEROWIE

   A W MARKETACH TYPU MENDA MARKT – SPRZĘT RTV !!!!!!!!1

   KURWA ŻENADA !!! SZCZYT MOŻLIWOŚCI POGANIACZ SPRZEDAWCÓW !!!!

   1. polscy inz. powinni projektować , konstruować POLSKIE URZADZENIA MASZYNY, SAMOCHODY I ELEKTRONIKĘ

    A NIE BYĆ SUBIEKTAMI W SKLEPACH GDZIE SPRZEDAJE SIĘ OBCE PRODUKTY OPARTE NA OBCEJ MYSLI TECHNICZNEJ ..

    OT CO …..

   2. tak, Mizia, masz 100 % racji. Ale jak widać młodym to pasuje, ważne żeby miał w kieszeni smartphona, ipada i drobne na piwo. Skretynienie młodych osiągnęło zenitu…. niestety. Co im teraz po tych studiach, jak nie zarobi jak człowiek. O ile w ogóle ma jakąś pracę. Dziwię się młodym, że się na to godzą, a poza tym mało kto z nich jest zorientowany, co tak naprawdę dzieje się u nas.

    1. W Polsce się wybiło inteligencje i od lat się powtarza bzdury.Młodzi ludzie kończący studia mają najebane we łbach srake i padake.Do tego ciągle słyszy że musisz pracować i dlatego w marketach znajdziesz ludzi z papierem mgr czy inż tyle czy oni tak naprawdę są mądrzy? Nie oni też są kretynami bo nie analizują.Trzeba wszystko brać na Chłopski rozum.

     1. Bo tak sie ich tresuje w tych szkolach,wychowujac armie uczonych niewolnkow do uslug systemu.Co sie dziwic jak armia profesorow tez sluzy temu systemowi i oglupia ludzi.Jaka wiedza jest sprzedawana , taka madrosc spoleczenstwa.No ale 50 % spoleczenstwa nie uczestniczacego w tej wyborczej hucpie , wie co jest grane i w tej grupie sa madrzy ludzie.Poza tym latwo krytykowac ofiary systemu.Co maja robic ludzie?.Studiuja i ucza sie, bo chca zyc i pracowac , a nie skonczyc na smietniku.Nie mozna miec im tego za zle.Wielu z nich zdaje sobie sprawe, z tego , ze to czego sie ucza to bzdury , ale zeby pracowac polykaja te bzdury.Na wszystkich szczeblach tego systemu tak jest.Rzady tez doskonale wiedza, ze realizujac uchwaly sejmu i lobbystow szkodza narodowi i spoleczenstwu, a jednak to robia.Te markety nie sa zle i rownie dobrze moglyby zamiast smiecia sprzedawac dobra zywnosc i taka ja sprzedaja.Kupuje bardzo dobry drob, ryby, mieso wolowe najwyzszej jakosci , wiejskie zdrowe jajka wlasnie w markecie.Podobne produkty , wrecz te same moge kupic tez na targu.A podatki powinni placic i nie ma przepros.

     2. Geniusz internetu się odezwał, który nie musi pracować. GIŃ Polsko w której grzechem jest chęć uczenia się. Ukrzyżujmy te biedne dzieciaki po maturach za to, że smialy udac się na studia. 😉 No dalej… ;D

      PS. Co ma robic po maturze młodzież? Do pracy? Gdzie, do kogo? Za darmo wolontariat? Stare pierdziele młodych by na rzeź posyłali zamiast na studia a sami dup sprzed monitorów nie ruszą. I hajda mądrości prawić. Analitycy od siedmiu boleści. Wasza Polska tonie (w sumie moja też, ale już nią rzygam, wiec żalu wielkiego nie ma) i nic jej nie uratuje choćbyście się posrali. 😉 Za późno.

    2. Elsa, chyba znasz bardzo niewielu młodych Polaków pracujących za grosze. Na pewno nie pracuja po to by miec ipada ifona. Nie obrażaj ciężko pracujacych ludzi, którzy MIMO WSZYSTKO, mimo tego ciezkiego balastu martwej masy idiotów postanowili zostac w Polsce.

  1. GDYBY W NAWET NAMIBII – URZĘDUJĄCY MINISTER WYPOWIEDZIAŁ SŁOWA ŻE NAMIBIA I NAMIBIJCZYCY

   TO ” HUJ DUPA I KAMIENI KUPA”

   RZĄD TAKI PRZESTAŁ BY ISTNIEĆ W NAJPÓŹNIEJ 48 GODZIN OD OPUBLIKOWANIA TAKIEJ INFORMACJI

   TA 1 INFORMACJA WYSTARCZYŁA BY ABY WŚCIEKLI NAMIBIJCZYCY ŚWIADOMI TEGO ŻE ÓW MINISTER ZAWDZIĘCZA NARODOWI WSZYSTKO CO MA I KIM JEST

   ODPŁACA SIĘ POGARDĄ DLA SWOICH DOBRODZIEJI …..

   SZOK !!!! P O L A C Y …………. SĄ ………………………………….

   1. CO MÓWI CEJROWSKI NIE TYLKO MIZIA …..

    RZĄDZĄ LUMPY Z POD BUDKI Z PIWEM – PRLOWSKIEJ BUDKI !!!

    Cejrowski.
    I dodaje, że inaczej „będziemy mieć PSL cały czas w Sejmie”.
    Tych samych dziadów. Jak słyszałem o kandydaturze na marszałka, Józefa Zycha, który przeklinał w czasie transmisji telewizyjnej, rzucał słowami na „k” w mikrofon. I oni mówią, że to dostojny marszałek. NIE! To jest lump spod budki z piwem. Marszałek Piłsudski mógł sobie pozwolić na przeklinanie, on jeden. Natomiast nikomu innemu nie wolno pyska wycierać sobie wulgarnymi słowami z trybuny sejmowej. To jest dyskwalifikacja tego marszałka. I takich ludzi PSL ma i te wszystkie Elewarry ich żywią. To jest huba na plecach narodu. Tak uważam

    DOWÓD ŻE TO CHAMY I ZWYKŁE CHUJE ? oni nawet nie potrafią się obrazić …….. ostatnia SWOŁOCZ I OSTATNIEJ PROWINENCJI KURWY MORALNE … OT CO !!!!

    DLA PIENIĘDZY SĄ GOTOWI ZNIEŚĆ WSZYSTKO !!!! OT ELITY –

    A NARÓD NIE LEPSZY W 90% !!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: