loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
20 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

KUKIZ JOW- twoja mać !!! jeśli okażesz się estradowym alfonsem obcego interesu …!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

W ZWIĄZKU Z TYM ŻE SYTUACJA CO DO INTENCJI PAWŁA KUKIZA – KIERUNKU „ZMIAN” JEST MOCNO NIE JASNA , JESZCZE DZIŚ MATERIAŁ SPECJALNY ….. TU – OPOLANIN O OPOLANINIE – CZYLI COŚ NIECOŚ CZEGO W MEDIACH O KUKIZIE NIE WYCZYTACIE ……

na razie proszę o komentarze co myślicie na temat możliwych zmian i w jakim kierunku one pójdą ..

cdn….. dziś

13 thoughts on “KUKIZ JOW- twoja mać !!! jeśli okażesz się estradowym alfonsem obcego interesu …!

  1. Kukiz znalazł się w nieciekawym położeniu. Czy wiedział od początku, że ktoś próbuje rozegrać jego osobą swoją grę, trudno powiedzieć, jego zachowanie na to nie wskazuje, ale to mogą być tylko pozory. Próbuje wykazać swoją niezależność od „lubińskich szych” ale to są zaprawieni w świństwach starzy wyjadacze, więc pewno smycz mu skrócą, ale na tyle żeby sprawiała wrażenie że nie biega na uwięzi. W każdym razie nic rewolucyjnego pewno nie będzie.

    1. Bez jaj Krab.A wystep na majdanie to co?.Nie wiedzial.Bez przesady.Dorosly chlop i ma nie wiedziec.Jesli nie wie, to oznacza, ze nie nadaje sie do bycia w urzedach, ktore odpowiadaja za los w tym zycie milionow Polakow.Wiadomo jakie sa skutki niepoczytalnosci i niewiedzy.Zadne tluaczenie.

        1. Oni wszyscy z jednej reki jedza Anno.Nie tylko kukiz.To jest swiatowe towarzycho, ktorego nikt nie jest w stanie pokonac.Ono ma wszystko i zrobi, co zechce.A cudow nie ma..Ludziska sie szarpia miedzy soba i buduja marzenia i zyja marzeniami, za ktorymi gonia i ktorych nie dogonia.

  2. Trzeba zadać mu bardzo ostre pytania i nagrać na kamerę.Jeśli zaś nie będzie chciał odpowiedzieć na te pytania to znaczy że są to nie wygodne pytania i boi się ludzi z sejmu którzy pozwalają mu szaleć.A jeśli odpowie to zobaczy się jakie są odpowiedzi.Naród musi przejrzeć na oczy i zobaczyć że nie ma tak naprawdę antysystemowców.Wystarczy zobaczyć co takiego mówił ś.p. Andrzej Lepper i jak skończył,jak skończył Petelicki i wielu innych którzy chcieli jak najlepiej dla tego kraju.Np. Taki Stonoga ich człowiek robi co chce i nic mu nie jest ale naród nie analizuje tego i łyka szybko że to musi być wspaniały człowiek bo zrobił tyle i tyle w ostatnim czasie,zrobił bo ktoś mu kazał bo jest od nich.Sam to mógłby co najwyżej zesrać się w gacie żurem GMO!!!!

  3. Mizia mam wazna sprawe do Ciebie jak mozna do Ciebie napisac chce zebys to przeczytałi powiedzial jak mozna tej kobiecie pomoc ona jest ofiara synalka bylego sbeka chodzi o jej corke… Pleaseee to nie na forum publiczne

  4. „…, bo ładny miała piosnka rym, … ” , i na takie samo „rym bim bim” na „politycznej scenie” ( tłum. w wykonaniu morderców i zlodziei) i tu w wykonaniu „artystycznym” w żenującej błazenadzie Kukiza nikt normalnie myślący z minimalnym wyczuciem estetyki nawet nie spluje !

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: