NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

RZĄD EWY KOPACZ OTWIERA ZA 7 DNI DLA PEDERASTÓW I PEDOFILI NIESKRĘPOWANY DOSTĘP DO ADOPCJI POLSKICH DZIECI !!!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ALARM !!!!

Pelagia said

3 Votes

ten trudny czas jest wykorzystywany przez rząd, aby cichcem, jeszcze przed wyborami wprowadzić prawo do adopcji dzieci przez homoseksualistów. protestujmy przeciw temu:

http://www.protestuj.pl/chron-dzieci-przed-biznesem-in-vitro-link-1,45,k.html

ADOPCJA DZIECI PRZEZ
HOMOSEKSUALISTÓW JUŻ ZA TYDZIEŃ
W POLSCE – ZAPROTESTUJ!

Zbliża się koniec kadencji parlamentu. Rząd gwałtownie forsuje przyjęcie projektu ustawy o sztucznym zapłodnieniu, choć pracowano nad nim kilka lat.

Na zaproponowanych przez polityków regulacjach skorzysta biznes in vitro i prywatne kliniki, które otrzymają olbrzymie dotacje z pieniędzy podatników.

Jednak można zapytać: co to ma wspólnego z adopcją dzieci przez homoseksualistów?

Biznes in vitro, którego przedstawiciele brali udział w pracach nad ustawą, to nie jedyna grupa interesu, dla której przygotowano ten projekt. Okazuje się, że koalicja rządząca realizuje również ukryte cele homoseksualnego lobby. Ustawę uzupełniono o…

przepis wprowadzający do polskiego prawa
adopcję dzieci przez homoseksualistów!

Pozwoli on kobiecie noszącej ciążę z in vitro wskazać dowolnego mężczyznę jako ojca dziecka. Dzięki temu homoseksualiści będą mogli niejako „kupić” dziecko u surogatki i stać się jego prawnymi rodzicami!

SUROGACJA, IN VITRO I HOMOADOPCJA – NA SKRZYŻOWANIU
TYCH PATOLOGII POWSTAJE NAJWIĘKSZY SKANDAL III RP!

mgr. mariusz trynkiewicz

i jego DZIEŁO ŻYCIA foto. poniżej ( ułaskawiony w III R.P aktualnie zmienione nazwisko i wygląd na koszt podatnika)

III R.P JEST CHOJNA KOSZTEM POLAKÓW – EWA KOPACZ UCHYLA ” RAJU ” ZBOCZEŃCOM BO O BEZPROBLEMOWYM SIĘGANIU PO DZIECI I HODOWLI ICH NA UŻYTEK WŁASNY DO ZBOCZONYCH PRAKTYK

ŻADEN ZBOCZENIEC NAWET NIE MYŚLAŁ MOŻE  ŚNIŁ 

A TU MARZENIA SENNE ZWYRODNIALCÓW REALIZUJE PLATFORMA OBYWATELSKA NA CZELE Z PREMIEREM EWĄ KOPACZ 

POZWOLICIE NA TO ????

MARIAN KOWALSKI MÓWI WPROST BEZ OWIJANIA GÓWNA W BAWEŁNĘ …..

P.S MAM AUTENTYCZNE ZDJĘCIA TYCH SPALONYCH DZIECI – TO ZNACZY CO Z NICH ZOSTAŁO – DAĆ ???

ZAPROTESTUJ

kwestia, o której milczano do tej pory i o której rząd nie wspominał nigdy. Ten projekt, w art. 91 pkt 3, wprowadza zmianę w kodeksie rodzinnym i opiekuńczym, na podstawie której ojcostwo dziecka poczętego in vitro może uznać jakikolwiek mężczyzna wskazany przez kobietę, która nosi tę ciążę. Nie jest potrzebna jakakolwiek relacja biologiczna między tym mężczyzną i dzieckiem, jak również jakakolwiek więź między kobietą, która je urodzi i mężczyzną, którego wskaże jako przyszłego ojca. To jest rozwiązanie prawne realizujące zachcianki homoseksualistów oraz biznesu surogacyjnego, zajmującego się handlem dzieci poczętymi in vitro!

Brak sprzeciwu wobec tej ustawy będzie oznaczał poparcie dla najbardziej skrajnych postulatów homoseksualistów, którzy będą mogli w majestacie prawa uchodzić za ojców tych biednych dzieci. Najpierw zostają one sztucznie powołane do życia a potem, jeśli dożyją swych narodzin, będą przedmiotem najgorszych eksperymentów społecznych!

81 thoughts on “RZĄD EWY KOPACZ OTWIERA ZA 7 DNI DLA PEDERASTÓW I PEDOFILI NIESKRĘPOWANY DOSTĘP DO ADOPCJI POLSKICH DZIECI !!!!

  1. Totalny odlot w sosie prawdy.Rolnictwo nie placi podatkow ha ha, ..Chyba na ksiezycu, bo na ziemi i w Polsce rolnicy placa podatki.Aha.Czyli pani chce,aby obciazyc rolnikow jeszcze wiekszymi podatkami,aby stworzyc lokalna walute niewymienialna na potrzeby rynkow wewnetrznych, czyli krajow niewolniczych.Jak mozna zwalczac niewolnictwo ,tworzac nowe mechanizmy zniewolenia podatkowego.Wiecej podatkow dla rolnikow to zabicie rolnictwa i obnizenie podazy rolniczej, czyli wyjscie z epoki obfitosci i przejscie do epoki obnizenia produkcji rolniczej , czyli zmniejszenie podazy zywnosci i ograniczenie dostepu ludzi do taniej zywnosci.Im wieksze podatki, tym wiecej upadlosci rolnictwa i tym samym mniej zywnosci na rynku i w efekcie zywnosc coraz drozsza.To juz nie odlot.Ale proba ludobojstwa.Boze slyszysz i nie grzmisz.Zakaz udzielania kredytu to skazanie malych przedsiebiorcow na zaglade i tym samym zmniejszenie sie rynku pracy.Obok waluty dla niewolnikow na rynkach wewnetrzych propozycja dalszego funkcjonowania systemu finansjery i jej umocnienie.Kompletny odlot.Czyli sprowadzenie przedsiebiorczosci do roli niewolniczej poslugujacej sie lokalna waluta obok przywilejow dla finansjery.Gdzie sie takie glustwo rodzi?.Koszmar.Chron nas Boze od takich reformatorow.Banicja natychmiastowa dla ksiezycowych teorii.

   1. Czekam jeszcze z cierpliwością, kiedy będziesz się musiał(a) ratować sam(a) banicją na księżyc albo ucieczką w czarną dziurę wirtualno – papierowych kredytów i odsetek . Ze też ta Matka Ziemia taką bezdenną glupotę i ignorancję jeszcze znosi ? Chyba tylko po to, żeby pokazać, że głupców nie sieją , tylko sami się rodzą !

    1. Dzieki za dobra rade.Chetnie odbylabym taka podroz, aby uciec z tej Matki Ziemi, ktora znosi tylu glupcow, ktorzy nie rodza sie glupcami,ale dastaja malpiego rozmu jak powyzej, bo tak ich wytresowal system.Moze by tak kolezanka Nieustraszona odniosla sie merytorycznie i wykazala, w ktorymz to miejscu sie nie zgadza z powyzszym i z jakiego powodu.Smialo..Prawda sie nie boi prawdy.Argumenty cenniejsze od personalnych wycieczek.Jak to mowia ad personam ?.

    2. ha ha .Rolnicy nie placa podatkow.Rzeczywiscie madrosc wyplywajaca z czarnej dziury szarej tresci mozgu jak i cala reszta wykladu z ajwajowym symbolem w tle.

 1. Kolejny koszmar – tym razem chcą wykańczać ciężarne lochy tak wynika z lipcowego wydania „wiedzy i życisa”
  darek Karp – „Prawda o dzikach” fragment ze str. 53:

  Ministerialne plany wybicia wszystkich dzików w woj. podlaskim to niemoralny i bardzo szkodliwy dla srodowiska pomysł. Zwierzę to, chroniąc lasy przed wieloma szkodnikami, rozsiewając wiele gatunków roślin i spulchniając glebę, jest wielkim sprzymierzeńcem polskich lasów i leśników. Dzik jest jednym z ważniejszych ogniw wielkiego łańcucha współzależności międzygatunkowej. Uważam, że zniesienie czasu ochronnego dla ciężarnych i prowadzących młode loch, to niemoralna rzeź na tych zwierzętach.”

  1. Przecież to jasne,kto ma paniczny lęk przed „nieczystymi” zwierzętami i wystarczy spojrzeć do „biblii” według to której czynią to sobie „ziemię poddaną” wszystkie żydowskie geszefty – ministerstwa z „ministerstwem skarbu państwa” na czele !

   UPIK® Datensatz – L
   L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SKARBU PANSTWA
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 426919651
   L Geschäftssitz Ul. Krucza 36
   L Postleitzahl 00 522
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 226959000
   W Fax Nummer 226299838
   W Name Hauptverantwortlicher Borowiec Grzegorz
   W Tätigkeit (SIC) 9199

 2. http://vod.pl/programy-tv/teorie-spiskowe-lekarstwo-na-raka-za-darmo/3cmxh#0

  Eksperci badają pogłoski, które mówią, że tak naprawdę lekarze, korporacje farmaceutyczne oraz politycy spiskują w celu niedopuszczenia do powszechnego użytku sprawdzonych klinicznie metod leczenia raka. Sytuacja zmienia się z każdym tygodniem – co rusz opatentowuje się kolejne lekarstwa, które mają ratować nieuleczalne dotąd choroby. Czy naprawdę ktoś próbuje zablokować pojawianie się na rynku nowych leków? Głośna była niegdyś sprawa dra Stanisława Burzyńskiego, który latami próbował zdobyć akceptację FDA dla swojego rewolucyjnego leku na raka. Amerykańska Agencja Żywności i Leków blokowała przez jakiś czas dopuszczenie metody stworzonej przez Polaka, tłumacząc to utartą procedurą: dotąd tylko ogromne korporacje farmaceutyczne mogły się starać o takie zgody. Czy rzeczywiście ktoś z chęci zysku próbuje zablokować produkcję tanich, skutecznych leków na raka?

 3. „Handel ludźmi? Przecież to mnie nie dotyczy” -​ jesteś pewny?

  Niewolnictwo zazwyczaj postrzegane jest jako odległe zarówno pod względem historycznym, jak i geograficznym. Nic bardziej mylnego. Niewolnictwo istnieje i nieźle prosperuje, a jego współczesną formą jest handel ludźmi, który ma miejsce również w Polsce i dotyczy Polaków wyjeżdżających za granicę. Handel ludźmi jest pogwałceniem praw człowieka i zbrodnią, która może dotyczyć nas bezpośrednio oraz pośrednio. Swoją obojętnością oraz ignorancją możemy być za ten proceder współodpowiedzialni. W jaki sposób? Na przykład dając pieniądze żebrzącym dzieciom romskiego pochodzenia czy przechodząc obok nich obojętnie. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, że takie dziecko może być ofiarą handlu ludźmi? czyt.>>>
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Handel-ludzmi-Przeciez-to-mnie-nie-dotyczy-jestes-pewny,wid,17656611,wiadomosc.html?ticaid=1151a6&_ticrsn=3

  Coraz lepiej! 18 godzin i 57 minut temu

  W złym niedemkratycznym PRLu nie było legalnych burdelów, pornografia była zakazana, homoseksualizm był zboczeniem, a pederaści w podręcznikach nazywani zboczeńcami, wizyta u lekarza nie kosztowała 150 zł, za dentystę się nie płaciło, w szkołach były higienistki, w zakładach pracy stołówki, nikogo nie ścigano za długi, zamiast Prowidentów i lichwiarzy były kasy zapomogowo-pożyczkowe i nikt się nie wieszał przez windykatorów, dzieci miały kolonie i zimowiska, obozy harcerskie, kółka modelarskie i sportowe, były wczasy pracownicze, nikt nie robił na śmieciówkach i nikomu nie wstrzymywano miesiącami wypłaty, robotnik nie był traktowany przedmiotowo, była praca, bandzior bał się milicjanta, nie było ludzi bezdomnych, wózkarzy, żebraków i zbieraczy puszek, nauczyciel miał autorytet, o oszustwach typu Amber Gold mowy nie było, za afery i zbrodnie wsadzali do więzienia na długie lata, a nawet wieszali, każdy obywatel był pewien swojej emerytury w ustawowym wieku. Nie było tak dostępnych jak dzisiaj samochodów, telefonów, telewizorów, pralek, lodówek, ale jest postęp techniczny i tego dobra jest teraz pełno w każdym kraju i w komunistycznych Chinach również. Nie wciskajcie kitu młodzieży o legendarnym occie na półkach sklepowych, bo to akurat było rezultatem strajków. Polska relatywnie do krajów zachodnich jak była biedna tak jest i ciągle na dorobku. Nie miałem zamiaru się rozpisywać, ale jak słyszę Kopaczową bredzącą o sukcesach, to nie wytrzymałem.

 4. ” Nicht das Genie ist 100 Jahre seiner Zeit voraus, sondern der Durchschnittsmensch ist um 100 Jahre hinter ihr zurück.
  — Robert Musil – Schriftsteller – 1880 – 1942″ ( pisarz )

  ” To nie geniusz jest w swym czasie sto lat do przodu, lecz człowiek przeciętny jest za nim sto lat do tyłu. ”

  Z grubsza tłumaczenie filmu, który nagrała i wstawiła do niemieckiego bloga pewna odważna i świadoma kobieta bez uprzedzenia napadnięta przez włamywaczy zwanych komornikami.

  Chcieli oni od niej wyłudzić w gotówce opłatę za propagandę RTV, bo jak sami się przyznali to właśnie w ten sposób „pracują” na swoje życie !

  Kobieta odmówiła jednak „współpracy” nie podając swojego nazwiska ani ausweisu i zażądała odpowiedniej legitymacji urzędowej tłumacząc bandycie, że jego legitymacja „slużbowa” nią nie jest.

  Nie wystraszyła się również policji wezwanej na „pomoc” przez bandytów oraz wskazała na braki formalne pisma, które nie było żadnym prawomocnym wyrokiem z osobistym podpisem sędziego do uzasadnienia „prawnego” na włamanie i rewizji .

  Bańdzior widząc, że kobieta nie da sobie w kaszę dmuchać groził jej odwiedzinami „kolegów” w przypadku, gdyby ujawniła dane o nim.

  Odmówiła podpisania „protokołu” przymusowych odwiedzin tych „gości”.

  Powiedziała na końcu, że ma „prawo domowe” do nagrywania tego, co się dzieje w jej prywatnym mieszkaniu oraz do opublikowania tego w interesie społecznym !

  http://brd-schwindel.org/gez-ueberfall-auf-eine-buergerin-der-stadt-luenen/

 5. Macierzyński dla prowadzących firmę. Rząd zmienia przepisy
  17 zł i 77 groszy miesięcznie zasiłku macierzyńskiego dostanie kobieta, która prowadzi firmę krócej niż dwa lata. To nie żart ani pomyłka ZUS. To nowe prawo, które tylko czeka na podpis prezydenta. – Te pieniądze nie wystarczą nawet na zakup jednego opakowania pieluszek – alarmują Money.pl przyszłe matki. Ministerstwo uspokaja, że świadczenia zostaną podwyższone do 1000 zł. Stanie się tak jednak tylko wtedy, gdy w życie wejdą inne przepisy, nad którymi dopiero pracuje Sejm.

  http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/macierzynski-dla-prowadzacych-firme-rzad,81,0,1836625.html

  1. Jeszcza w ramach unujnego programu dorzuca innych przybyszow.To dopiero bedzie kociol, w ktorym ludziska beda sie zrec miedzy soba na tle rasowym,religijnym,kulturowym,ekonomicznym, czyli o przyslowiowa miche.O to chodzi przede wszystkim.

  1. Glupia baba.Ha ha..Banki zbankrutowac zachodnie.Kobita se zarty robi z ludzi.Polska jest blizej bankructwa niz kraje G-7 i to Polakom w Polsce moze wladza zarekwirowac oszczednosci.Banksterom juz sie marzy obrot bezgotowkowy i takie podpuchy do tego projektu pasuja jak ulal.Ktos jej szepnal na ucho,jak szeptali bolkowi.

   1. Uważaj, bo jak cię ta „głupia” baba namierzy za bezzasadne obelgi i tłumienie Prawdy o banksterach, to dopiero będziesz głupio się tlumaczyć, żeś nie wiedział (a) …, a to jak już dawno wiadomo nie chroni przed odpowiedzialnością … karną oczywiście !!! Co najmniej pięć lat pudła za publiczne szerzenie zniewag i oszczerstw według Kodeksu Karnego !

    1. Pewnie,ze moze namierzyc.Banksterzy tez ja moga namierzyc za probe obalenia bankow, co z pewnoscia tez jest czynem karalnym.No chyba, ze ona ma carte blanche od bankow za nawolywanie do obalenia ich samych , to wowczas nie musi sie bac, ze bankierzy ja namierza i sprawiedliwosc wymierza.Tez te kobiete moge oskarzyc, ze dziala na moja szkode, poniewaz jej dzialania moga spowodowac upadek mojej firmy, ktore na razie nie moze funkcjowac bez obslugi bankowej.Jak myslisz, komu sad w takiej sytuacji przyznalby racje?.Kogo by sad bardziej ukaral?. TTe kobiete za spowodowanie upadku mojej firmy , czy mnie za powiedzenie, ze jest ” glupia”?.Kto bylby wygranym?.Z pewnoscia ja, poniewaz ta pani popelnia przestepstwo i w przypadku, gdyby moja firma z jej powodu upadla ,wowczas moglabym zazadac odszkodowania za poniesione straty.Kady kij ma dwa konce Nieustraszona.Sad normalny orzeka wine i stosowna kare, biorac pod uwage szkodliwosc czynu.W przypadku nawolywania do zamachniecia sie na banki, z pewnoscia sad przyznalby mi racje i tez pomyslalby, ze ta osoba nie grzeszy rozumem i dzialala na moja szkode.Lepiej Nieustraszona brzmi ” nie grzeszyc rozumem”?.Prawda?.A wyraza to samo.Jesli ta pani nie boi sie namierzenia przez banki i publicznie nawoluje do dzialania na ich szkode to oznacza, ze byc moze bankom na tym zalezy, aby je doprowadzic do ruiny i wprowadzic obrot bezgotowkowy i to dopiero bedzie niewolnictwo.

     1. W dodatku pani mowi nieprawde na temat odplatnosci za operacje bankowe, mowiec o bankach zachodnich.Bank pocztowy polski pobiera takze oplaty za operacje finansowe i obsluge konta nawet, jesli nie sa przeprowadzane zadne operacje finansowe.Na pewno nie powierzylabym pieniedzy temu bankowi, bo w jego agendach nawet na telefony nie odpowiadaja i zeby zalatwic prosta sprawe ,trzeba dzwonic do centrali w Bydgoszczy.Taki to jest bank.Zdarzylo mi sie swego czasu poprosic o operacje finansowa bardzo drobna w banku pocztowym.Nie byli w stanie, gdyz powiedziano mi, ze oni tylko wykonuja uslugi o zasiegu polskim, a nie prowadza obslugi miedzynarodowej.Jak ta pani wyobraza sobie swiadczenie uslug polskim przedsiebiorcom , ktorzy dokonuja operacji finansowych , prowadzac dzialanosc na calym swiecie w roznych walutach?.Czyli co?.Przedsiebiorcy beda zmuszeni w takiej sytuacji wspolpracowac z bankami innymi w tym z zachodnimi.Czyli co?.Nie uda sie tych zachodnich bankow zlikwidowac.Jaki sens wprowadzac ludzi w blad?.Podejrzane dla mnie mowienie o tym, ze nie wszyscy maja te pieniadze przenosic do proponowanych bankow.Czyli chodzi o to, aby ta cala akcja chwilowo podreperowac te niby polskie banki i dalej ludzi skubac.

     2. Wydaje sie, ze ta hucpa niby obywatelska ma spowodowac zasilenie banku pocztowego lub innych duza gotowka, aby ten bank mogl spelnic wymogi i dzialac jak kazdy zachodni bank.Pani sie wygadala, ze chodzi o to, aby ” nikt nie oskarzal rzadu polskiego”?..he he, ktory to rzad wyprzedal polskie banki zachodnim i jest tym samym odpowiedzialny za obecna sytuacje, w ktorej funkcjonuja nie lubiane przez te kobiete banki zwane zachodnimi.Czytalam tez, ze bank PKO zostal sprzedany i stal sie pralnia brudnych pieniedzy przez wloska mafie.Moze to plotka, ale takie info pisza w mediach, wiec moze to nie plotka.Nie wiem.Chyba raczej nie mozna oskarzac kogos, kto bazuje sie na mediach, ktore rozne prawdy podaja.Czytelnicy tych mediow tylko powtarzaja.

 6. Niemcy i reszta krajów, gdzie żyją OBCY i ludzie razem od wieków, chcą za wszelką cenę utrzymać niewolniczy system, więc będą z ludzi robili niewolników, jak trzeba to z coraz większym workiem pieniędzy. No chyba, że Góra pogodą ich zmusi do pracy nad sobą, ale zdaje się, że opanowali sztukę manipulacji pogodą… i Góry się nie boja.
  Nie zmienia to faktu, że do istnienia zachód potrzebuje plugawej i złej energii, i zrobią to samo, co robi usa przez ostatnie lata. Ile wojen wywołało usa a ile rosja? W ilu umierali ludzie z całej Europy?
  Każde państwo ma złą przeszłość, bo w każdym mieszkało zło, ale teraz gdy usa przyznało sie do tego, że wywołali zamach na Ukrainie, że sponsorują państwo islamskie i że dążą do wojny globalnej, to przecież widać, kto jakie ma szanse w takiej wojnie i po której stronie warto być.
  Można powiedzieć, że podzielono nas tak jak przed 2 wojną światową, ale tam oba mocarstwa chciały tej wojny, natomiast tutaj jest inaczej, to usa i zachód chce, a Rosja robi wszystko, aby do niej nie doszło, dlatego jeżeli wykorzystamy naszą szansę, aby zmienić cały ten chory system u nas w kraju, żaden pretekst nie otworzy wojny z Rosją, bo pierwsze co powinnismy zrobić, to porozmawiać o tym, aby wyłamać się z tego absurdalnego embarga dla nich i znów móc dzielić się z nimi tym, co daje nam nasza przestrzeń, a poprosić od nich to, co daje im ich przestrzeń.
  Zaczęli to już robić Węgrzy, po cichu robią to Czesi, Cypr, Grecja, więc schowajmy nasze stare uprzedzenia i stare podziały, bo mamy zupełnie inny czas i ważne jest, aby teraz bez emocji i gorzkich żalów za przeszłość, otworzyć oczy i zobaczyć, że razem z sąsiadem buduje się przestrzeń, a nie plugawi się ją swoja zazdrością, zawiścią, dumą, honorem, religią, dogmatem, ego itp… itd…
  Jeżeli my nic nie zrobimy, to zrobią to za nas, ale na pewno nic dobrego wtedy dla nas nie będzie. Mamy szanse zjednoczenia się nie po worki pieniędzy, ale po to abyśmy sami ustalili swój własny program rozwoju naszej przestrzeni i realizowali go własnymi rękami tak, aby nasze dzieci powiedziały o nas:
  TYLKO DOBRZY I MĄDRZY LUDZIE MOGLI NAM ZBUDOWAĆ TAKA PIĘKNĄ PRZESTRZEŃ.

  1. Gdzie widzisz szansę dla Polaków?
   Tak, niedługo będą wybory ale kto zmieni nam rzeczywistość, PIS, PO a może Kukiz, który trzyma nie wiadomo z kim bo lepiej, żeby się nie wydało z kim trzyma. Ja nie widzę opcji kto z kim się zjednoczy. A czas ucieka. Wyborcy znów zostaną w domach.

  2. popieram. na dodatek współpracujemy z niemcami, kt. dużo więcej nam zrobili krzywdy (nawet niemowlęta mordowali bestialsko – rozbijali główki o ścianę – wiem to od rodziny) – ale teraz niemcom tego nie wypominamy, natomiast stale zioniemy nienawiścia do Rosji – dla mnie to dziwne

  3. Rosja powiadasz taka fajna?.Moze warto pamietac, kto stworzyl rosyjski system i jaki on byl.Rosja porewolucyjna to jeden wielki gulag, ktory probowano takze stworzyc w Polsce po wojnie.Nie zrobiono tego gulagu na modle rosyjska, bo bardziej system polski byl bliski jednak zachodowi.Ucierpielismy jednak w porownaniu z narodami rosji niej niz one, jesli przyjmiemy kryterium cierpienia, to jednak mielismy w tym komunistycznym gulagu nieco lepiej pod kazdym wzgledem.Wyszlo teraz, czemu zostawiono Polakom troche tej wolnosci.Calkowicie zniewolony narod nie bylby w stanie obalic tzw. komuny i doprowadzic do przemodelowania stosunkow europejskich pod kazdym wzgledem to jest politycznym, geopolitycznym,ekonomicznym, co zmienilo takze uklad sii politycznych w skali swiata.No i wyszlismy na tym jako narod i spoleczenstwo jak Zablocki na mydle i ” z deszczu pod rynne”, ale ciagle pod zarzad tych samych macherow od przebudowac swiata.

  1. To ten kekus jeszcze nie siedzi w psychiatryku?.No przeciez mial byc tam dawno.Holendersko-niemiecka firma ho ho,coca-cola,nestle .ho ho daje do myslenia.Masonerie zlikwidowac buhabha .Masoneria w kosciele he he i nie tylko.Michnik,borusewicz i lis to nie komuchy..buha ha ha.Przecie bida w Polsce i caly system to dzielo michnikowszczyzny.Nie ma wiecej pytan.Sojusz kowalski, kekus,stonoga,kukiz..uuuu..nie ma wiecej pytan..hucpa.kekus byly pracownik korporacji zrobi proces i wygra, a biedni Polacy zaplaca za te opowiesci o psychiatryku..moze rzeczywiscie ktos ma racje.Goscia wylali z korporacji , bo byl za cienki i nie zauwazyl, ze kapitalizm to walka o zycie i smierc i wlasciciele korporacji to nie swieci Mikolaje.Na miejsce jednego kekusia maja 10 -ciu zdolniejszych, ktorych moga zatrudnic, bo maja taka potrzebe i w kazdej chwili moga zwolnic nawet 100 kekusiow, jesli beda miec ochote..zapowiada sie niezla wojna.Kekusie maja poteznego przeciwnika i moze tych milionow, na ktore licza nie wygraja.Walka na smierc i zycie.

    1. Walka z ” zydem” to bardzo lukratywny biznes jak widac powyzej.Numerek konta w Skokach.A w czynie spolecznym nie mozna powalczyc z systemem?.Walka o reprywatyzacje zgodnie z prawem..cwaniactwo i balamucenie uczciwych i naiwnych ludzi.

     1. Skoro tak piszesz, to pewno tak jest, ale prezentacja dotyczy Tuska i jego szwindli. Żydów nikt tutaj nie oskarża, ówczesnego premiera tak.

      1. To widac, kto napuszcza na wylaczna wine „zyda” i kto czerpie z tego korzysci,przylepiajac Polakom etykiete antysemity i nie tylko Polakom, bo problem jest swiatowy.Donald i spolka to tylko maciupki tyci tyci trybiczek swiatowego systemu moja droga.Wkrotce sie przekonasz, ze ci, co wygraja jesienia beda powielac , to co PO ,ale pod innym szyldem, tak jak to sie dzieje w calej Europie i nie tylko tu.Poczytaj sobie felietoniki u Matki Kurki.Zwlaszcza na temat kukiza i efektow jow-ow to zobaczysz lepiej, co bedzie, bo w innych demokracjach juz to jest.Udanej lektury.Bardzo dobrej lektury.Stare doswiadczone wroble trudno zlapac na demagogiczny haczyk zwlaszcza o wylacznej winie ” zyda”.Wylacznej..

       1. Po pierwsze z demokracji to mamy jedynie demo, po wtóre ..nikogo na żydów nie potrzeba napuszczać, bo oni swoim „chciejstwem” i cynizmem robią to sami, a co do pojesiennego „krajobrazu”… zgadzam się.

       2. Z tego napuszczania robia sami dobre interesy.Nie robia tez sami te interesy bo maja sluzacych.Zgoda i zgoda Krabie z Toba.Wiemy, kto napouszczal kogo na kogo i robil wojny.Reszta miala demos.

    1. Maja wiedze i ja pokazuja.O dziwo..Wiele pokazanych ” fikcji” sie wypelnilo.Moze robia filmy tez dla szpiegow i terrorystow i w ten sposob daja im instrukcje.Jak mozna podejrzewac, ze to co wszyscy widza jest podejrzane.Czy nie brzmi to jak chichot ze starej ksiegi:” Maja oczy, a nie widza” i ” Maja uszy , a nie slysza”.Czyli..pod latarnia najciemniej.Choc nie zawsze.Sa widzacy i tych sie bedzie przesladowac i lowic takze w sieci.Juz sie lowi.

  1. Normalne zjawiska.Ziemia zyje i reaguje.Eksploatacja zloz takich jak ropa,gaz i innych przyspiesza naturalne procesy.Eksperci nie wiedza.Dobrze wiedza, bo sa ekspertami, ale nie mowia lub mowia ,kiedy maja ochote mowic.Rozne eksperymenty, o ktorych sie nie mowi pomagaja pojawieniu sie roznych wydarzen, pod ktore podciaga sie jakies bzdety biblijne, zeby ludzi straszyc.

  1. Szatanom moze przywalic Iran, a nie Rosja.Pozostale kontynenty moga zyc bez ameryki.Ameryka nie bardzo.Bez wysysania kapitalow u innych nie bedzie bogata.Inni to zrozumieli, dlatego hameryka trzesie gaciami.A kto trzesie gaciami , moze zaatakowac, aby nie upasc nizej.

  2. To już wiemy, w usa domy są z dykty, aż się proszą na podpałkę ale…
   Jak wygląda Anioł? Tego nie wiemy.

 7. NO JAK PRZYJADĘ TO SPRAWDZĘ CZY BYŁ JAKIŚ TŁUM ZDROWYCH PSYCHICZNIE POD SEJMEM Z 25 KANISTRAMI BĘZYNY W CELU PODPALENIA TEGO BARDAKU ZWYROLI I SYNÓW KÓRW – POSŁÓW NAJJASNIEJSZEJ III R.P

 8. „Taki „rząd” jakie społeczeństwo ! ”

  Na tonącym Titanicu orkiestra grała do końca, no i chyba tylko po to, żeby tonącym nie było „smutno” !

  https://www.youtube.com/watch?v=gC6GIy_eaBQ

  Może to i lepiej, że dzieci się rodzi coraz to mniej, bo tych, których mi bardzo żal urodzonych już z pozbawionych człowieczeństwa i męskiej odwagi durnych pijanych tatusiów i nieodpowiedzialnych matek Polek człapiących do urn „wyborczych” i łykających propagandę kabaretu psychopatów z ich lewym „prawem” trzeba by było odizolować łacznie z parszywą zarazą o „góry” od nielicznych zdrowych na umyśle i ciele .

  https://www.youtube.com/watch?v=Ez8eWRQtAy8

  https://www.youtube.com/watch?v=mVXyj4Ba8Ak

  1. Idealna hodowla niewolnikow.Zabrac rodzicom srodki niezbedne do wychowania i udawac dobroczynce.Stare recepty odswiezaja.tfuj…nowe-stare.

 9. Jeżeli ta ustawa przejdzie należałoby czym prędzej składać obywatelski projekt aby chętnych na taką adopcję, przed jej zatwierdzeniem, obwieźć po więzieniach gdzie siedzą pedofile i nakazać im wysłuchanie „zwierzeń z pobytu”! tak robią Chińczycy z kandydatami na urzędników państwowych, „narażonych” na korupcję.

  1. a z drugiej strony, jakby u nas nawet coś się takiego zdarzyło, to obwinili by kiboli i innych……. i POzamykali, bo u nas przecież żadnej sprawiedliwośći NIE MA !

  2. a polacy wydmuszki – dobra spadam na 2 tygodnie do Moskwy na zlecenie zimensa – tak tak niemcy bojkotują rosje CHE CHE – WSPÓŁPRACUJĄ PEŁNĄ PARĄ – A POLAKOM MÓWIĄ ŻE PUTIN JEST FUJ MOZE I JEST ALE PŁACI W DOLARACH WIEC MU SIMENS BUDUJE CO PUTIN ZARZYCZY SOBIE – NO TO DASWIEDANIA AUFWIDERZEIN

   1. Mizia – pozdrów Rosjan ode mnie i moich znajomych – niech wiedzą, że nie każdy Polak to bezmózg, że są Polacy co cenią Rosjan 🙂

   1. Dokladnie tak jest.A wszystko przywiewa i zatruwa Europe z hameryki.Niech nikt nie chrzani, ze tam gdzie krolestwa w Europie i koronowane glowy, to jest w porzo.Jest dokladnie odwrotnie.To stamtad, gdzie sa koronowane lby wychodza wszystkie zboczenstwa.Eutanazje,lagalizacja narkotykow,handel macicami,legalna prostytucja,hodowla ludzi in vitro,prawa dla zboczencow,wojny w afryce i gdzie indziej.Tam , gdzie koronowana glowa, tam sie celebruje zboczenia.Rzymski biskup te koronowane lby przyjmuje na audiencjach.Lapka w lapke robia binezsy razem, a chrzania, co innego w plomiennych mowach dla roznych ludow.

    1. Ile jest krolestw w europie?.Niedowiarki niech se sporzadza mapke z krolestwami, z ktorych wychodza zboczenstwa wszelakie.Szwecja-eutanazja,Anglia-surogatki i in vitro,Belgia-legalna prostytucja,Holandia-legalizacja marihuany itd..Jasniej?.

 10. TYLKO REWOLUCJA NARODOWA MOŻE POWSTRZYMAĆ TE SKURWESYŃSTWA

  JEŚLI DO NIEJ NIE DOJDZIE DO DNIA WYBORÓW – POLSKĘ CZEKA COŚ GORSZEGO NIŻ PIEKŁO !!!

  1. Nie otwarty bunt, bo stlumia.Maja przepisy prawne,zeby stlumic.Madrzy ludzie i partia madra w wyborach po stronie ludu i mozna ich wysiudac legalnie.Wedlug demokratycznych standardow i bez rozlewu krwi.

 11. CO POWIWEDZIAŁ TYMOCHOWICZ CZŁOWIEK ELIT W TVN – O HANDLU POLSKIMI DZIEĆMI PRZEZ URZĘDNIKÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!!!!!!!!

  SZOK ??? ALE TO PRAWDA TO SIĘ DZIEJE OD LAT PO CICHU – TERAZ BĘDZIE JAWNE I ZGODNE Z PRAWEM !!!

 12. STARY NUMER P.O POD OFICJALNYM GŁOSOWANIEM NIEWINNIE BRZMIĄCEJ USTAWY – UKRYWA SIĘ WEWNĄTRZ DODATKOWE WROGIE TREŚCI

  USTAWA O ACTA – BYŁA WPROWADZANA WEWNĄTRZ USTAWY O RYBOŁUSTWIE I GOSPODARCE MORSKIEJ !!

  O PEDERASTACH MOGĄCYCH ADOPTOWAĆ PRZEMYCANA W USTAWIE O INVITRO

  1. Dokladnie.Pierwszy etap maja z glowy tzw.umowy konkubinackie im nie wystraczyly.Teraz drugi etap realizacji , tego co przywialo z hameryki to jest zmiana w kodeksie rodzinnym.Malzenstwo i prawo do adopcji oraz in vitro.Beda zboki po sadach wloczyc Polske i beda wygrywac procesy, za ktore zaplaca polscy podatnicy.Francja nie chciala sie zgodzic, to kuchennymi drzwiami i precedensami prawnymi zmusza sie rzad i spoleczenstwo do zaakceptowania patologii.Spoleczenstwa glos sie nie liczyl.Protesty przeciw temu policja potraktowala gazem skierowanym na normalne rodziny z dziecmi , ktore spokojnie udaly sie na marsz przeciw patologii.Jak sie tworzy precedens prawny?.Ano tak.Jada zboczence do hameryki i wynajmuja sobie od glupiej baby brzuch w celu zaplodnienia in vitro.Taka glupia baba rodzi patologii dziecko.Patologia wraca do swego kraju i zada obywatelstwa dla dziecka ” zrobionego” poza granicami kraju.Sady krajowe sie nie godza, wiec patologia je pozywa do strasburga siedziby sodomy i gomory.

 13. POLECAM TE MOJE DWA ARTY OSTRZEGAJĄCE JUŻ DAWNO O TYM A DZIŚ SIĘ MATERIALIZUJE

  POLSKIE DZIECI ODBIERANE RODZICĄ !!! czy bedą oddawane na wychowanie ZBOCZEŃCOM ??
  W „spiski i zbrodnie”

  III R.P – PAŃSTWO POTWÓR – MIĘDZYNARODOWE ŚLEDZTWO INTERPOLU PRZECIW URZĘDNIKOM III R.P

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: