NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

POlacy budują elektrownie gazową za 275 000 000 zł w Polsce – aby przekazać ją Francuzom – chcesz powiedzieć FRAJER mów POLAK !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WPROWADZENIE W TEMAT

polski rząd buduje za polskie pieniądze elektrownie gazową aby zapewnić zbyt na ruski gaz w miejsce polskiej elektrowni na polski węgiel , po wybudowaniu za polskie pieniądze cała inwestycja zostaje przekazana za darmo Francuzom ..

co uzyskujemy – wykluczamy zyski dla polskich kopalni , dajemy zarobić Rosji na dostawach gazu i zapewniamy wielkie dochody Francuskiej firmie z kieszeni Polaków

ZAJEBISTA ZAISTE TO STRATEGIA – ZACHODNIE MEDIA ZBARANIAŁY NAJPIERW Z NIEDOWIERZANIA POTEM PISAŁY O POLSKICH IDIOTACH PO CHWILI ŻE TO NIEMOŻLIWE …

A POTEM ŻE JEDNAK MOŻLIWE I PRAWDZIWE , TAK POWINIEN SIĘ WŁAŚNIE ZACHOWYWAĆ PAROBEK

ZAROBIĆ OPŁACIĆ I ODDAĆ SWEMU PANU ZA 1 DOBRE SŁOWO !!

DODATEK SPECJALNY – NIEMIECKI RZĄD REALIZUJĄC ODEJŚCIE OD ENERGII JĄDROWEJ WŁAŚNIE TERAZ REAKTYWOWAŁ I ZMODERNIZOWAŁ 30 ELEKTROWNI WĘGLOWYCH W CELU ZASTĄPIENIA USZCZERBKU PO WYŁĄCZENIU JĄDROWYCH SIŁOWNI W NIEMCZECH .

Nowe elektrownie węglowe jako substytuty energetyki jądrowej
Niemieckie koncerny energetyczne (VATTENFALL EUROPE, EnBW, RWE, i E.ON) planują
budowę nowych i modernizację obecnie użytkowanych elektrowni węglowych, które muszą
wypełnić niszę energetyczną, powstałą po definitywnym wyłączeniu w 2020 roku reaktorów
atomowych. U podstaw tej decyzji leżą względy ekonomiczne, tj”

więcej w linku

POLSKA 🙂 -kurwy i złodzieje wytrują dabili i kretynów , tak start już w tym roku !!! 🙂

275 000 000 zł na inwestycję francuskiej konkurencji polskich firm energetycznych

Polacy wydadzą 275 000 000 zł na sfinansowanie budowy elektrowni, która będzie należeć do… francuskiego giganta energetycznego EDF.

Już wkrótce ma rozpocząć się budowa elektrowni gazowej w Toruniu, która ma zastąpić dotychczasową węglową. Połowę kosztów, czyli 275 mln zł, pokryje spółka PolskieInwestycje Rozwojowe.

Tymczasem EDP, który ma 10% udział w rynku energii w Polsce, podniósł ostatnio ceny o 6%, co uzasadniał… koniecznością zgromadzenia funduszy na inwestycje. Co więcej koncern mógłby sfinansować elektrownię jeśli nie z własnych środków, to z kredytu z jednego z działających w Polsce francuskich banków. Tym bardziej, że zyski z przedsięwzięcia popłyną w postaci różnych tylko do Francji.

http://polskiepiekielko.pl/275-000-000-zl-na-inwestycje-francuskiej-konkurencji-polskich-firm-energetycznych/

CHCESZ KOMUŚ UBLIŻYĆ ?

W STYLU TY: DURNIU , IDIOTO, POJEBIE FRAJERZE …

TE EPITETY OD DZIŚ ZASTĘPUJE JEDNO SŁOWO

TY POLAKU !!!!!

POWIECIE ZE TO ONI A NIE POLACY ??

BZDURA SAMI POLACY POZWALAJĄ W MILCZENIU NA ICH RZĄDY WIĘC JEŚLI NARÓD MILCZY – TO ZNACZY ŻE APROBUJE I DAJE PRZYZWOLENIE NA WSZYSTKO CO ONI ROBIĄ BO ONI WAS REPREZENTUJĄ I DZIAŁAJĄ W IMIENIU WASZYM CO ZAWSZE PODKREŚLAJĄ W MEDIACH 

20 thoughts on “POlacy budują elektrownie gazową za 275 000 000 zł w Polsce – aby przekazać ją Francuzom – chcesz powiedzieć FRAJER mów POLAK !!

 1. HIHIHI ZWRÓCĄ SIĘ DO RZĄDU EWY KOPACZ ABY WYBUDOWALI MI PAŁAC Z 1000 HEKTARÓW POLA
  I PRZYDZIELILI 1800 POLAKÓW JAKO PAROBKÓW W MOIM – PRZEKAZANYM MI GOSPODARSTWIE ROLNYM ZA PIENIĄDZE MIEDZY INNYMI TYCH 1800 PAROBKÓW

  MOŻE BYĆ TAKI W PODOBNYM MIEJSCU W BESKIDACH
  http://p1.sfora.pl/1308c3e0af0f8c6195fec0592c241d85.jpg
  LUB TAKI
  http://www.holidaycheck.pl//data/urlaubsbilder/images/41/1160381669.jpg
  OSTATNIO BYŁEM OGLĄDAŁEM I TE DWA NAJLEPIEJ MI LEŻĄ ….

  1. JA BĘDĘ DOBRYM PANEM PRZYSAM BOGU ŻE JAK KTOŚ SKOŃCZY LAT 50 !!!
   DOSTANIE U MNIE W MAJĄTKU DOŻYWOTNI WIKT I DACH NAD GŁOWĄ

   A NAWET KIESZONKOWE OT Z 1000 ZŁ .

   NIE TO CO PONIŻEJ 72 LATA – EMERYTURA = 20% OSTATNIEJ PENSJI

   wiceminister pracy Marek Bucior przyznaje, że już wkrótce może wystąpić potrzeba jego ponownego podniesienia.
   Podczas tej samej debaty zorganizowanej przez Pracodawców RP, podczas której wypowiadał się Bucior, w podobnym tonie wypowiedział się również główny ekonomista ZUS Paweł Wojciechowski.

    1. ŻADEN NOWY POMYSŁ NA STARYM ZACHODZIE PŁACA GODZINOWA MINIMALNA REGÓLOWANA PRZEZ RZAD JEST OD KOŃCA LAT 70 GDY ZAUWAŻONO ŻE SKRAJNY KAPITALIZM PRODUKUJE TERRORYSTÓW , BIEDAKÓW I KRYMINALISTÓW – DROBNYCH ZŁODZIEJASZKÓW Z GRUBYMI WYROKAMI NA UTRZYMANIU RZĄDÓW – SOCJAL WYCHODZI TANIEJ NIŻ TATA W CIUPIE DZIECI NA ZAPOMOGACH I TP – TO PROSTE DLA NORMALNYCH LUDZI

     15 LAT PRACY NA ZACHODZIE POSZERZYŁO MOJE POJMOWANIE DROGI DO DOBROBYTU POLACY NA RAZIE SĄ 20-30 LAT W D… PODOBA IM SIĘ DURNY KORWIN Z OPOWIASTKAMI O HAMERYKAŃSKIM CUDZIE

    2. Ten typ ataku jest dobrze znany informatykom i nazywany phishing. Tego gościa można wyłapać żywego, ja nie mam czasu na to. Trzeba utworzyć Mizia-brygady a przestaną swoich sztuczek. Atak trzeba uznać za POWAŻNY.

     Ci którzy tam już weszli powinni: oczyścić swój komputer, zakodować hasła, tajne dane na partycję zakodowaną. Mógł też odczytać rodzaj systemu: Windows, Linux, rodzaj i wersję przeglądarki.
     Może więc próbować ataku pirackiego na komputer.
     Najlepiej więc sprawdzić komputer pod względem bezpieczeństwa, aktualność programów, obecność wirusów.
     Można spróbować wziąć rybkę na przynętę. Jakieś niewinne dziecko niech tam wejdzie i poda dane. Zobaczymy czy przyjdą i zwiną jego komputer.
     Profesjonaliści bronią się zaporą sprzętową i programami typu antyPS.
     Na tym forum było w ostatnich dniach kilka innych osób które próbowały przeszkadzać sprowadzając dyskusje na manowce ale to mniej groźne przeszkadzanie.

     1. hihi profesjonalisci piszą z gówno wartego kompa !!! na którym niema absolutnie nic ważnego takiego za 100 zł starego trupa byle otwierał net i nic wiecej a poważnego laptopka ma się na boku 🙂 ja tak robię od czasu słynnego przejęcia 2 lata temu .. jak coś szwankuje wynoszę go do śmietnika i włączam 2 trupa

      1. Mogą ewentualnie namierzyć dom (adres fizyczny) osoby która weszła pod ten link. Taką osobę mogą obserwować, przeszukać dom pod nieobecność lub podsłuch telefoniczny. Mogą też podrzucić na kompa coś co skompromituje właściciela.
       Trzeba być bardzo ostrożnym na tego typu ataki. A tego cwaniaka który z nami zagrał najlepiej ukarać.

  2. Nowego nie wybudują, ale żeby Ci „odbudowali” pałac musiał byś najpierw mocno udokumentować że to bardzo ważny „obiekt historyczny” , doprowadzony do ruiny, a po odbudowaniu wystąpić o zwrot , bo to kiedyś było własnością Twojej rodziny. A i jeszcze odpowiedni rodowód ….
   Tzw. partnerstwo prywatno państwowe mają dobrze przećwiczone i dobrze dopracowane od strony prawnej ( oczywiście pod kątem inwestorów prywatnych) przy budowie autostrad. Czyje są bramki i kto czerpie korzyści?

   http://natemat.pl/113145,milion-zysku-z-kilometra-autostrady-komu-daja-zarobic-polscy-kierowcy

   1. Czyje są bramki i kto czerpie korzyści?

    KURWY ZŁODZIEJE I POTOMKOWIE PRZEDWOJENNYCH ALFONSÓW

    POZA TYM POLSKA JEST NA RAZIE POTRZEBNA W TAKIM STANIE JAKIM JEST – PRYWATNIE CI SAMI CO POLSKĘ CHWALĄ MÓWIĄ WPROST POLSKA TO BANDYCKI KRAJ !!! REPREZENTOWANY PRZEZ SUKINSYNÓW – ALE POTRZEBNYCH SUKINSYNÓW -do czasu po wszystkim kapitał obcy żuci ich na żer gniewu ludu od co

    a co do zwrotów tym z odpowiednim rodowodem g… prawda oddaje się hochsztaplerom i ferajnie z pod PRL owskiej budki z piwem = elytom 3 r.p …

    1. Oczywiście, że to prawda co piszesz, ale tak właśnie wygląda to w naszym kraju!! Złodzieje i wszelkiej maści hochsztaplerzy są „elytami” i czerpią pełnymi garściami!

     1. NO CÓŻ 90% POLAKÓW MILCZY CZYLI IM PASUJE – JEDEN LUBI FIOŁKI A INNY JAK MU NOGI ŚMIERDZĄ ….

      CI OD FIOŁKÓW SĄ ZA GRANICĄ I TROSZKĘ ZOSTAŁO W KRAJU TYLKO DLA TEGO ŻE MAJĄ POWODY DO PRZYMUSU TKWIENIA W SZAMBIE III R.P

   2. sory Polacy n.p dla niemców to dzikusy – u nich 1 afera na 800 euro piwo + kiełbasa+ noclek dla prezydenta niemiec opłacona przez sponsora spowodowała dymisje prezydenta i postawienie go przed sądem – i skazanie za korupcję -W POLSCE AMBER GOLD I NIC – ONI TEŻ CZYTAJĄ I PORÓWNUJĄ POLSKA I POLACY TO DZIKUSY W ICH POJMOWANIU PRAWA

    1. I mają rację!! Dla Polaka każdy, kto ma odrobinę władzy jest „kimś” , czyli niemal nietykalnym!! Duży udział w takim pojmowaniu ma wymiar (nie)sprawiedliwości, gdzie prawo opowiada się po stronie „zasobniejszego portfela”. Zresztą większość ustaw i rozporządzeń jest tworzonych pod konkretne zapotrzebowanie takiego czy innego lobby.

     1. REALIA WIEKÓW ŚREDNICH POPROSTU WROSŁY W UMYSŁY PSEUDO ELIT – POŚMIEWISKO DLA CYWILIZOWANYCH NARODÓW …… BEZ URAZY ALE TAK – KACYK I JEGO FAMILIA ..

    2. I DLA TEGO BĘDĄ NAS DYMAĆ JAK INDIAN W 19 WIEKU

     WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW JEST OPÓŹNIONA W ROZWOJU CYWILIZACYJNYM – PRAWA CZŁOWIEKA, RÓWNOŚĆ W OBEC PRAW WSZELKICH

     W WIEKU XXI – NIE MIEŚCI IM SIĘ W PALE ŻE N.P HYDRAULIK PRZETYKAJĄCY KIBLE TEŻ POWINIEN ZARABIAĆ TYLE ŻEBY JAK PAN MECENAS JEŚĆ HOMARA

     W POLSCE MECENAS JEST ZAKODOWANY W GŁOWACH JAKO GODZIEN HOMARA A HYDRAULIK NIE

     CZYLI DOSŁOWNIE 18 WIECZNA MENTALNOŚĆ …. A NA ZACHODZIE CZŁOWIEK = CZŁOWIEKOWI

     N.P W NIEMCZECH RÓWNE EMERYTURY DLA MURARZA I GENERAŁA ZA TAKĄ SAMĄ ILOŚĆ LAT PRACY

     GENERAŁ = Z ROBOTNIKIEM – BO NA EMERYTURCE SĄ LUDŹMI RÓWNYMI

     A W POLSCE NO JAK GENERAŁ EMERYT MUSI ŻYĆ NA BOGATO Z GIGANTYCZNĄ PRZEPAŚCIĄ FINANSOWĄ POMIĘDZY NIM A SPRZĄTACZKĄ

     CH CHA WIEM TO ZA TRUDNA NA POLSKI ZAKUTY ŁEM ZA 50 LAT ZROZUMIEJĄ

      1. jasne ze tak a co to jakiś luksus – przez 30 lat uczciwej pracy w majątku ten 1 zarobi na swoje dożywotne utrzymanie dom jedzenie i kieszonkowe 50 X !!!!!!!

       wiec jak mu zrefunduję tylko 2-3 tego co wypracował to i tak będzie to z punktu widzenia sprawiedliwości nie SPRAWIEDLIWE
       ALE W OCZACH PRACOWNIKA WIELKIE ..

     1. Mentalność chłopa pańszczyźnianego zmieni się dopiero po wymarciu co najmniej ze dwóch pokoleń. Jeżeli w ogóle się zmieni ….,

     2. A to nie tak, że emerytura to złuoo. Skąd te domy starców, eutanazja jak nie wynalazek bogatych. Do tego rozpierdala rodziny i relacje.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: