KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Zjazd ludzi Pawła Kukiza 27 czerwiec Lublin

Na informację o tym spotkaniu czekało wielu zwolenników Pawła Kukiza. Radny sejmiku zapowiedział spotkanie jeszcze podczas wieczoru wyborczego w Lubinie. 27 czerwca w tym samym mieście odbędzie się zjazd woJOWników, na którym będzie mowa o przyszłości ruchu, który tworzy Paweł Kukiz.

Przypomnijmy: Paweł Kukiz zdobył ponad 20 proc. głosów w I turze wyborów prezydenckich. Znany muzyk, obecnie radny sejmiku dolnośląskiego, powtarza, że to dzieło jego wyborców – ludzi, którzy chcą zmiany systemu w Polsce.
Spotkanie odbędzie się 27 czerwca. Wtedy też ma być przedstawiony program nowego ruchu.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3887981,zjazd-ludzi-pawla-kukiza-odbedzie-sie-pod-koniec-czerwca-w-lubinie,id,t.html

16 thoughts on “Zjazd ludzi Pawła Kukiza 27 czerwiec Lublin

 1. No to teraz srają w gacie zarówno PO, PiS, PSL, Jasna Góra, onet.
  Onet atakuje Kukiza. Widać się go boją. http://wiadomosci.onet.pl/kukiz-krol/159rbg
  PSL Przetasowanie. Pisałem o tym już przed 1 turą. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/waldemar-pawlak-czas-zeby-janusz-piechocinski-zrezygnowal-i-oddal-wladze-w-psl-mlodym/wyk9lt

  Wystarczy że Kukiz założy partię, wybierze mądrych na listy i dawne oligarchie odchodzą.
  Zjazd ma się odbyć w Lubinie (Pomiędzy Wrocławiem a Zieloną górą) a nie jak w tytule Lublinie.
  Proponuję by Mizia wziął udział w tym zjeździe i został reprezentantem okręgowym. Forum wyróżniło się odwagą w wyborach. Poparliśmy Kukiza, odsunęliśmy Bronka. W krytycznych dniach forum odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób co mogło przeważyć szalę zarówno dla Kukiza jak i potem dla Dudy.

   1. Kukiz rzeczywiście robi dużo błędów może być natomiast jako symbol niezależności. Ważne jest kim się obstawi i kogo wpisze na listy wyborcze. Jeżeli wpisze ludzi właściwych to zagłosuję, jeżeli złych to straci życiową szansę. Ja czuję że Kukiz woli zostać artystą dokąd to przynosi kasę. Na politykę i partię trzeba przeznaczyć cały swój czas więc nie ma ochoty.

    1. On jest zdalnie sterowany.Majdanski epizod stawia go na rowni z bandziorami, ktorzy morduja niewinnych Ukraincow.To jest tak jak by mordowal Polakow.Tyle w temacie.zwyczajna lachudra..ma krew na swoich lapskach.Lepiej, zeby bsie wycofal z gry.honoru nie uratuje, ale prznajmniej nie dolozy cegielki do rzezi niewinnych ludzi..Obrzydliwy gosc..Nie warto nawet splunac..

    2. to trzeba pojechać na to spotkanie do lublina
     ps. a co do muzyków w polityce polskiej , mają dobrą rękę n.p Paderewski taki król muzyki w swoich czasach 🙂

     1. Trzeba pojechać na ten zjazd do Lub(l)ina (bez tej literki l). To forum ma dużo odwiedzin więc mogło by być dla niego ważnym wsparciem.
      Na ten majdan pojechał pewno bez namysłu i zrobił głupio nie wiedząc kto władzę przejmie.
      Partia Kukiza to szansa na odsunięcie Palikota, SLD, PSL-u. Warto by się coś udało zmienić na scenie politycznej.

      1. w niedzielę zrobię stronę wejściową z tą informacją o zjeździe i zostawię na miesiąc – po wejściu na mzia – wskoczy każdy na ten komunikat

  1. Pozorowane zapasy i Grzesio bierze w nich takze udzial.Grzesio reprezentuje sily, ktore zgotowaly swoimi kazaniami Polakom taki los, do ktorego czesto sie odwoluje.Grzesio widzi wybiorczo.Sam Grzesio niech sie walnie w piersi i zobaczy, kogo reprezentuje, a nie baju baju.Kim sa dla Grzesia tzw. ” tubylcy”?.Z tego moze by Grzesia przepytac.Nazywanie alkoholika , cpuna, ktory bral udzial w krwawej madjanskiej hucpie ” szanownym kontrkandydatem” nie jest dla mnie w dobrym guscie, nie mowiac o guscie politycznym , za ktorym jest powazna funkcja.Funkcja reprezentowania narodu.Niech sie Grzesio nie martwi , bo prezydent elekt bedzie kontynuowal to, co dotychczas.Korwin Mikke to liberal na modle amerykanska, czyli zydoska, wiec nie jest logiczne bajanie grzesia o walce z systemem, popierajac ten wlasnie system.Dziwna i zwodnicza logika Grzesia, ktory zydow nie lubi, ale lubi finansowy liberalny kapitalizm globalny, bedacy dzielem amerykanskich zydow.Ktorych zydow i dlaczego Grzesio nie lubi?..Klamstwo ma krotkie nozki i wczesniej, czy pozniej wylazi.Sam Grzesio moze nie widzi, ale wpisuje sie w budowanie na sile ” antysemityzmu”.Bo jak mozna lubic jednych zydow w ameryce , a nie lubic tych w Polsce, ktorzy sie przyjaznia z tymi w ameryce?..Oj, oj…

   1. Grzegorz się rozpędził i jak najbardziej należy mu się urlop wypoczynkowy, bo mu odpiedala. Nie wiem ile płacą za pierdolenie na wizji, ale chyba mniej niż za filmy.

    1. Spokojna glowa.Gosc siedzi w kieszeni u boga.Zasobni rodzice , a i na procesikach cus mozna ugrac.Ha ha..Bidaczek ma kase i tv, ktora go rzekomo przesladuje,a w niej mu wyswietlaja filmy.Kurde..Ale przesladuja w tej Polsce?.Kurcze..kluby otwieraja mu drzwi rozne.Ciekawe kto placi za te wyklady, no bo chyba w czynie spolecznym to on ich nie daje.Biskupi i opus dei niezle chyba placi za wyklady.Ciekawe co on pali…Chyba z kolonko maja tego samego dostawce he he.

      1. Ano bingo AQQ…Nie chce zle wrozyc, ale lato moze byc gorace i nie tylko ze wzgledu na temperatury…

 2. Ten radny pono rzadko bywa na posiedzeniach sejmiku , a kase pobiera.To jest nieuczciwe brac wynagrodzenie, nie bedac obecnym w pracy.Taka jedna sympatyczna pani o tym opowiada w swoich filmikach.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: