Dzisiaj przypada 23. rocznica „nocnej zmiany”

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Dzisiaj przypada 23. rocznica „nocnej zmiany”, czyli spisku Bolka, postkomunistów oraz części „liberałów”, przeciwko pierwszemu w pełni niepodległemu rządowi Jana Olszewskiego. Przypomnijmy, że w nocy z 3 na 4 czerwca 1992 roku, kiedy w śmiertelnym zagrożeniu znalazły się interesy ludzi aparatu władzy PRL, chronionych do tej pory okrągłostołowym „dealem”, zaprzęgnięci do działania zostali ówcześni marionetkowi politykierzy. Skutek tego był taki, że PRL-bis – w kształcie zaproponowanym przez Kiszczaka i Michnika – przetrwał. Młodzi Tusk i Pawlak ze swoich ról wywiązali się wzorowo, za co w kolejnych latach istnienia patologicznej III RP zostali hojnie wynagrodzeni.

dla młodych którzy nie wiedzą

WPROWADZENIE W SKRÓCIE

I CAŁY FILM DLA ZAINTERESOWANYCH !!!

PONADTO DZIŚ PRZYPADA 26 ROCZNICA PRZEJĘCIA WŁADZY W POLSCE PRZEZ MARGINES SPOŁECZNY

PLAKAT

11 komentarzy do “Dzisiaj przypada 23. rocznica „nocnej zmiany””

      1. Ano dobra. Z tego wynika, że decycje kto rządzi nie zapadają nawet tutaj. Co z tego, że sobie prezydenta ubezwłasnowalniają. Samoloty spadają jak muchy, drugi smoleńsk zawsze się przyda. Duda został namaszczony przez szatańskie siły. A gawiedź się cieszy, że zmiania idzie. hahaha

       1. Co z tego wynika, ze jestesmy robieni w konia.Toz ja tu pyszcze,ile wlezie i zbieram ciegi tez ile wlezie,zeby do tych pustych lbow wlazlo, ze sily, ktore rzadza swiatem to sily potezne i robily i robia nas w balona.Bo szabelkami w obliczu takich sil mozna sobie tylko pomachac.A i te machania tu i owdzie sa pod kontrola i to scisla.Opamietanie przychodzilo zawzdy, jak doszlo juz do tragedii swiatowych, bo zabraklo w otoczeniu psycholi madrych i odpowiedzialnych, ktorzy by wariatow powstrzymali.Nie robie sobie wielkich nadziei na zmiany, bo nie ma sil na powstrzymanie tego obledu i sil, ktore odsunely by psycholi od swiatowego koryta.To potezna maszyneria, ktorej sluza najtezsze umysly.Tak zawsze bylo.Opamietanie przychodzilo wowczas, gdy wymordowaly tzw. swiatowe elity okreslona ilosc ludzi.Obrzydzenie mnie bierze jak patrze na tych slugusow, ktorzy psycholom oddaja boska czesc..gotujac przy tym cierpienie milionom istnien ludzkich.Tak sobie mysle, ze dobrze by bylo, zeby znalazl sie ktos prawy i pokazal swiatu, ze ten ichni bog w imie ktorego i pod sztandarami, ktorego krzyzuja narody jest tylko wymyslem.W ten sposob jedna z broni wojny z ludzmi przestalaby istniec.Pomarzyc mozna.Tymczasem w swinstwach nie uczestnicze i zadnych krzyzykow nie stawiam i nie oddaje zadnej czci mordercom.Jak mozna glosic milosc do boga i znecac sie nad miliardami istnien ludzkich w imie przykazan i milosci do tego boga.Obrzydliwosc i tyle..

   1. Nadejdzie wkrótce taki dzień, że zginą wszyscy śmiercią szczura.
    Nie topór, nie katowski pień, lecz jęk i uścisk sznura.
    Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, co pomszczą ich okrutne zbrodnie.
    Nieważne, który z nich co czuł, nie może umrzeć godnie.

    Dla woja jest kamienny mur, szlachetnym miecza błysk i lśnienie.
    Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!

    Nadejdzie w końcu taki świt, że wszyscy razem staną w rzędzie
    I razem się rozwieją w mit Ich krew przelana będzie.
    A czerwień marmurowych płyt potomnym zalśni ku przestrodze,
    By nigdy już czerwony świt Nie widniał na ich drodze.

 1. Kurcze…Dziwna sprawa.W roznych swiatowych tzw. demokracjach nie byko okraglych stolow,upadania komuny na iles lap , a bajzel taki sam.Tylko waskiej grupie zyje sie dobrze i coraz lepiej..Ki diabel..Hmmm..No i komuny nie bylo..Czyli …cos z tymi ocenami przyczyn nieszczesc jest nie w porzadku.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!