NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

ALARM ! W SŁ.SPEC. POLICJI PROKURATURACH I SĄDACH III R.P – POUFNE WYTYCZNE P.O – CZYŚCIĆ UMARZAĆ I ZAMYKAĆ SPRAWY AFER !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

JAK NIESIE PLOTKA A JEST TO PRAWDA … DO W/W SŁ. SĄDÓW PROKURATUR KOMISARIATÓW I DELEGATUR SŁ. SKARBOWYCH WPŁYNĘŁO W ZESZŁYM TYGODNIU PISMO O KLAUZULI NIEJAWNEJ JAKO WYTYCZNE 

PREZESA RADY MINISTRÓW ORAZ WŁAŚCIWYCH MINISTRÓW

POLECAJĄCE  ZAMYKANIE , UMARZANIE NIE WSZCZYNANIE PONAD 1000 SPRAW KARNYCH KARNOSKARBOWYCH W KTÓRYCH UMOCZENI SĄ CZŁONKOWIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO 

WSZYSTKIE SPRAWY MAJĄ BYĆ POZAMYKANE DO KOŃCA WRZEŚNIA ROKU 2015 

JEDNOCZEŚNIE PISMO ZALECA KONTYNUOWANIE I PRZYŚPIESZENIE SPRAW PRZECIWKO POLITYKOM OPOZYCJI Z SZCZEGÓLNYM NACISKIEM NA REALIZOWANIE SPRAW PROWADZONYCH W OPARCIU O SŁYNNĄ DYREKTYWĘ ZWALCZANIA NAZIZMU, RASIZMU NACJONALIZMU A NAWET FASZYZMU – CZYTAJ RUCHÓW PATRIOTYCZNYCH ..

CZYLI MAMY WIELKIE SPRZĄTANIE I LETNIO WAKACYJNY FESTIWAL POKAZOWYCH SPRAW – DĘTYCH !!!

TAK TO SS…. KOŃCZĄ A KONIEC ICH BĘDZIE ŻAŁOSNY I ŚMIESZNY 

OCZYWIŚCIE JAK DLA KOGO ŚMIESZNY

SITWO PEOWSKO PESELOWSKA 

APARTAMENTY JUŻ CZEKAJĄ 

MIEJSCE DOCELOWE ELYTPO KLĄTWAstop acta stop tusk

10 thoughts on “ALARM ! W SŁ.SPEC. POLICJI PROKURATURACH I SĄDACH III R.P – POUFNE WYTYCZNE P.O – CZYŚCIĆ UMARZAĆ I ZAMYKAĆ SPRAWY AFER !!

 1. „Kiedy bezprawie staje się prawem, obowiązkiem staje się jest opór” – Berthold Brecht

  Niezmiernie cieszę się, że po 70 latach okresu „powojennego”, w którym to również i Niemcy i to z przypisywaną im przez odwiecznych fałszerzy „winą” za wojny światowe podjęli zdecydowany opór przeciwko bandzie „urzędowych” kryminalistów z osłoną policji (!) terroryzujących i okradających bezprawnie zastraszoną i okłamywaną „paragrafami” ludność.
  Zawodowi kłamcy ze szmatławca takiego jak Süddeutsche Zeitung „uprzejmie donoszą” z krytyką samoobrony niewinnych ludzi napadanych w swych mieszkaniach przez kryminalistów w biały dzień, legitymujących się bezprawnymi dokumentami, mającymi wywołać złudzenie prawomocnej „władzy” nad obywatelami i która to makulatura pochodzi z „biura” pisarskich szantażystów i wydawana jest przez pejsatych drukarzy :

  http://brd-schwindel.org/scheingerichtsvollzieher-stossen-auf-gewaltigen-widerstand/

  1. Ciekawe,ciekawe.Mechanizmy te same wszedzie.Niemcy maja sie czego czepic prawnie,bo Niemcy federalne to spolka, a nie ” panstwo”.Spolka pod zarzadem.Z pewnoscia pewnego dnia ta ” spolka” wzmocniona grabieniem panstw w unii z tej unii wystapi i wtedy moze pokaze swiatu to, co juz pokazalo niemieckie panstwo nie raz.Symptomy powtorki z drugiej wojny widoczne:niemcy potezne ekonomicznie i politycznie nie tylko w Europie,wszystkie kraje europejskie zadluzone w dwoch glownych bankach „spolki” usa i niemiec , to jest Miedzynarodowym Funduszu Walutowym i Banku Europejskim z siedziba we Frankfurcie ( jak na razie to tej spolce bylych nazi niezle sie udalo oskubac europejskie narody celem zjednoczenie niemiec i doprowadzenie do wzrostu ich potegi ekonomicznej i politycznej nie tylko w Europie ale takze na swiecie),galopujacy kryzys i wzrost bezrobocia polaczony z naplywem emigrantow poglebiajacych i kryzys ekonomiczny oraz spoleczny owocujace odradzaniem sie tendencji ” narodowych” , ktore w kazdej chwili jakis hitler moze znowuz wykorzystac i byc moze juz szykuje wykorzystanie.Brzydko ta ” spolka ” pachnie i brzydko tez powrot do tzw. niemieckiej ” panstwowosci”.Z ktorej strony by nie spojrzec to czuc, ze komus znowu sie zachciewa zrobic swiatowa rozrobe byc moze.

   1. Chyba siedziałaś na oczach, skoro udajesz głupią i nie zauważyłaś wielu tu już podanych rejestracji administracyjnych geszeftów obrabiających i Polaków !!!
    Też to podjudzanie na „Niemców” wyszło z mody, bo i rdzenni Niemcy jak i Polacy mają tego samego wewnętrznego i śmiertelnego wroga, który po kolei chce pożreć cały świat z użytecznymi idiotami typu Marysia włącznie.

    1. Ty siedzisz na oczach.Jak myslisz, czemu he nagle nie widzisz, tego co masz pod nosem?.Kto napuszcza Polakow na Ukraincow i odwrotnie?.Komu holdy skladal sikorek?.Czyim narzedziem sa niemcy w rzadzie europejskim?.Kto stoi za przywroceniem ” panstwowosci”?.Po co komu w Polsce konstytucja z 35 roku?.Wez sie naucz czytac ze zrozumieniem.Nie dosc, ze jestes slepa , to w dodatku masz pusty leb i widzisz tylko jedno. jest wiecej.Wszystkie sepy graja do jednej bramki, ale jak sie ma pusty leb , to sie nie widzi.Oswiec minie.Kto za tym stoi?.A jak myslisz, czemu ten glupi szwabski rydzol szczuje na zydow?.Czemu tak bardzo chca z Polakow zrobic ” antysemitow”?.Nie widzisz, gdzie siedzi zmija.Ona siedzi wszedzie, a ty jestes slepa.Obudz sie…Te geszefty widze…naucz sie czytac ze zrozumieniem i potem pyskuj.Dobra…dawaj wyjasnienie..

    2. Ci rdzenni Niemcy jak ich podpuszcza ” ci sami” to wjada do Polski na czolgach i odzyskaja, co pono ichnie jest.Niech no tylko maja panstwowosc.Jak myslisz, czemu tak nagle wroclawskiemu srodowisku monarchii sie zachciewa?.Jak myslisz, co ma z tym wspolnego grzesiu braun,ktory widzi jakichs tubylcow?.Wez se odpowiedz…co robil na papieskim stolcu gosc z hitlerwoskiej mlodziezy?.Moze ci opadnie mgla z oczu.Moj tatus mi opowiadal , jacy byli chlopcy po szkoleniach i kursach dla mlodziezy hitlerwoskiej, bo mial z takimi na nieszczescie do czynienia jako ich ofiara.Przestan chrzanic o dobroci niemcow.Moze kumpelka makrelli niejaka steinbach tez ci sie podoba?.Puknij sie w pusty leb..

    3. Jak myslisz, kiedy tfuj..panstwo z von przed nazwiskami moga odzyskac prawo do ” wlasnosci” zamkow krzyzackich na polnocy i zamkow von na poludniowym-zachodzie wroclawsko-opolskim wraz z niewolnikami, ktorych 1050 latemu, co obwieszcza grzesio b. prawie swiety w swych kazaniach o winie ” zyda” wylacznej ochrzcil cesarz tfujj..niemiecki?.Zreszta niewazne, czy wolnych ludzi ochrzczono z ksiestwa morawskiego, czy cesarstwa niemieckiego.Jedna cholera.Trzeba byc wyjatkowo slepym lub udawac slepego, zeby tych swinstw nie widziec.Ba udawac, ze sie nie widzi.Przewietrz sobie szare komory i zacznij myslec,to oczy ci sie otworza.Myslisz, ze wybrano bylego hitlerowca papiezem ot tak sobie?.Pojednanie?.Tfuj..Obrzydliwy podstep, zeby powrocic tylnymi drzwiami i okupowac narod poprzez fundacje,firmy ubezpieczeniowe udzialy w spolkach , przemysle hotelowym,udzialy w klubach sportowych, firmach farmaceutycznych..To wszystko umozliwe haselko ” wolnosc i wlasnosc”, czyli liberalna zaraza.Trzeba byc wyjatkowym tlukiem, zeby nie widziec, tego ze goral z wadowic sprzedal narod diablu…spod znakow gwiazdy i swastyki.He he..diabel sie cieszy …runiczna slowianskosc…

 2. PONADTO KANCELARIA PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO MA PRZYGOTOWANA LISTĘ IMIENNA DOKŁADNIE 46 OSÓB KTÓRE W OSTATNIM TYGODNIU URZĘDOWANIA

  ZOSTANĄ UŁASKAWIONE !!

  p.s postaram sie dziś zamieścic tą listę

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: