NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

materiał A.V !!! ostatnie godziny kampanii wyborczej WIDZIAŁEŚ TO ?! WIESZ O TYM ?!!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

komentarz zbędny 

KOMOROWSKI WYGRYWA W WYNIKU FAŁSZERSTWA = KRWAWA REWOLTA W POLSCE .

KOMOROWSKI WYGRYWA W WYNIKU FAŁSZERSTWA = KRWAWA REWOLTA W POLSCE .

JEŚLI MIMO WSZYSTKO NIC SIĘ NIE ZMIENI PATRZ LINK

Tymczasowy Prezydent Duda (czerwiec – listopad 2015 r.) WYMIANA ELIT !!! TO JEST CEL!

Tymczasowy Prezydent Duda (czerwiec – listopad 2015 r.) WYMIANA ELIT !!! TO JEST CEL!

TO „MY” NIE BĘDZIEMY CZEKAĆ NA TO CO ZROBI KUKIZ , KORWIN, KOWALSKI I INNI DZIŚ PO STRONIE PRAWDY  I PRAWA ..

„MY”

ZROBIMY PORZĄDEK ZA WAS DLA WAS W WASZYM IMIENIU …. NAWET JAK NIE BĘDZIECIE CHCIELI „MY” WAS URATUJEMY !!

KIM SĄ „MY” NIEDŁUGO SIĘ DOWIECIE …

RZĄD P.O – EWY KOPACZ NA CELOWNIKU AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO . to nie zart.

RZĄD P.O – EWY KOPACZ NA CELOWNIKU AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO . to nie zart.

51 thoughts on “materiał A.V !!! ostatnie godziny kampanii wyborczej WIDZIAŁEŚ TO ?! WIESZ O TYM ?!!!

 1. Tuman cejrowski z koszulka z palmami , ktorej liscie przypominaja marihuane.Lobby narkotykowe zza oceanu tfuj…

   1. Masz jakies dowody na te agenture?.Idac twoim sposobem myslenia, to kazdy kto pisze lub mysli jest czyims agentem.Ty skad przybywasz cytrus?.Masz racje.Ci wszyscy , przynajmniej wiekszosc tych roznych dziennikarzy i celebrytow duzo wie o roznych sprawach.Marysia se wyciaga wnioski i mysli.

    1. Marysia do uslug..he he.Przez to forum mam na pienku z wszystkimi wywiadami he he na swiecie.

 2. A tak sobie teraz przypomniałem: Widziałem raz jak koleś zbierał puszki ze śmietnika,podszedł do niego pan jakiś i dał mu około 50zł.Poczym odszedł.Podszedłem do jegomościa od zbierania puszek i pytam się co chciał a on do mnie że to był turysta z Rosji i że daje mi parę groszy.Zatkało mnie bo przecież w Polsce to dostaniesz ale w pierdol i zabiorą ci puszki a ROSJANIN no właśnie sami sobie odpowiedzcie.A tu zapodaje filmik jak Rosja traktuje obcych:

  https://www.youtube.com/watch?v=w0hurJKOTpU

  Bracia Rosjanie jestem z wami.

 3. No to czekamy na wyniki głosowania narodu dzisiaj,a potem czekamy na poważne kroki ludzi ogarniętych,którzy zaczną coś organizować poważnego w tym kraju,tak jak to dziejię się w innych krajach gdy dochodzi do nie zadowolenia.Ale musi to organizować ktoś kto nie cofnie się i nie będzie patrzył że przed nim jest pełno uzbrojonej Policji.Trzeba tak zmobilizować ludzi aby mieli nadziejię że jak się uda POLSKA jest nasza.Musi ktoś ładną gotówkę szykować aby naród chciał stać i protestować.Musi być mocna organizacja która będzie chroniła przed prowodyrami.Dużo jest do zrobienia ale jest to realne wystarczy brać przykład z Kijowskiego Banderowskiego Majdanu.

  1. Beda wrzeszczec, ze wybory sfalszowano.Sami pozwolili na dowody bez wpisu stalego miejsca zamieszkania.Hucpa na hucpie i hucpa pogania.

 4. Wyjątkowo wysoka frekwencja… wśród bezdomnych? Zdumiewająca mobilizacja w Warszawie
  Do komisji wyborczej w warszawskim Śródmieściu dopisano wyjątkowo dużą liczbę osób bezdomnych. W komisji w Pałacu Kultury i Nauki jest ich aż… 8 procent.To zdecydowanie więcej niż podczas I tury wyborów prezydenckich.
  Jak wynika z informacji podanych przez portal niezależna.pl, w wielu komisjach na warszawskim Śródmieściu w spisach wyborczych pojawiły się osoby, które jako adres zameldowania podały adres działania komisji. To niespotykany jak do tej pory zryw osób bezdomnych.
  Urzędnicy tłumaczyli nam, że te osoby odmówiły podania adresu zameldowania lub go nie posiadają
  — opowiada w rozmowie z portalem osoba będąca na miejscu.
  Tak duże zainteresowanie głosowaniem wśród osób bezdomnych jest zaskakujące. Podczas I tury wyborów prezydenckich nie było tak wielu chętnych do oddania głosu, który nie mieli adresu zameldowania.
  Tutaj chodzi o 8 procent wyborców
  — dodaje informator stwierdzając, że wygląda to na zorganizowaną akcję.
  http://wpolityce.pl/polityka/245682-wyjatkowo-wysoka-frekwencja-wsrod-bezdomnych-zdumiewajaca-mobilizacja-w-warszawie

   1. VOODO ? TY TO NA SERIO BRAŁEŚ 🙂 !!!
    TO BYŁ TAKI ŻART I EKSPERYMENT Z CIEKAWOŚCI CZY DZIAŁA MAGIA – nie jaki sarkozi parę lat temu się zesrał jak pewna gazeta opublikowała jego wizerunek i załaczyła do gazety ulotkę z klątwą i szpilkami które należy wkłuwać aby mu zrobić kuku czarami -TAK SIĘ ZESRAŁ ŻE ZARZĄDZONO WYCOFANIE NAKŁADU Z DODATKIEM SZPILEK I KLĄTW 🙂 – fakt do sprawdzenia w necie

    1. No nie przesadzaj, to mnie nie można żartować?
     Na popważnie to chętnie się dołożę jeżeli jest w tym 5% prawdy.

 5. Co masz na myśli „my” zrobimy porządek ? tysiące ofiar na ulicach Polskich miast ? ogromne demonstracje , to zagrożenie dla niewinnych cywili , jak to chcecie zrobić 🙂 macie tajną armię ? kilka tysięcy liczącą ? czekam na odpowiedź

  1. nie nie mamy tajnej armii , awanturowanie się tłumnie na ulicach to przeżytek i głupota , armi nie mamy ale mamy najlepszych na świecie specjalistów od obalania reżimów (z poza rynku ) , stosujących do walki zdobycze XXI wieku , cywilne technologie które w jednej chwili można przekształcić w broń , bardzo skuteczną i bardzo wybiórczo likwidującą 😉 ” MY” to jakość a nie ilość ..
   OWSZEM DEMONSTRACJE ULICZNE TO JUŻ OSTATNI ETAP …

   żadnych burd ulicznych bo TO ZBRODNIA , BIORĄC POD UWAGĘ ŻE LIKWIDOWANY ORGANIZM PASOŻYTNICZY BĘDZIE WALCZYŁ NA ŚMIERĆ I ŻYCIE -WSZELKIMI METODAMI

   DLA TEGO NAJPIERW ZOSTANIE PASOŻYT OŚLEPIONY , POZBAWIONY SŁUCHU I ŚRODKÓW FINANSOWYCH

   NASTĘPNIE DOBITY DOPIERO NA ULICZNYM BRUKU – STARĄ DOBRĄ DREWNIANĄ PAŁKĄ .. 🙂

   1. obalenie bandy złodzieji w Polsce to koszt oszacowany na około 70 do 100 milionów $
    taka kwota ….. to kwota którą może wyłożyć jeden człowiek z zagranicy bez wielkiego uszczerbku w portfelu … 😉 a chętnych w śród rodaków za granicą nie brakuje

    1. szczególnie hojni są starzy patrioci stojący już nad grobem … bez dziedziców ….. ale kusi ich to że mogą przejść do historii jako wybitni Polscy patrioci … kusi jak diabli ..

     1. jednym słowem POZAMIATANE I POSPRZĄTANE W KRAJU MUSI BYĆ TEGO LATA

      PONIEWAŻ ZASZŁO COŚ NIEOCZEKIWANEGO

      ODROCZONA SPRZEDAŻ POLSKICH LASÓW DOPROWADZIŁA DO NACISKÓW NA RZĄD KOPACZ

      W ZAMIAN ZA ODŁOŻONĄ W CZASIE PRYWATYZACJE LASÓW RZĄD PO W LIPCU SPOTYKA SIĘ W BRUKSELII Z INWESTOREM KTÓRY MA KUPIĆ WSZYSTKIE W POLSCE PRZXEDSIĘBIORSTWA

      WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI – KOPACZ W LIPCU WYJEŻDRZA WRAZ Z 2 MINISTRAMI I ŚWITĄ

      SFINALIZOWAĆ TEN DIL – A TO JEST ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNE DLA NARODU !!

      p.s będzie o tym specjalny art ale nie dziś .

 6. Przestępstwa przeciwko wyborom i referendum

  Art. 248.

  Kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum:

  1) sporządza listę kandydujących lub głosujących, z pominięciem uprawnionych lub wpisaniem nieuprawnionych,

  2) używa podstępu celem nieprawidłowego sporządzenia listy kandydujących lub głosujących, protokołów lub innych dokumentów wyborczych albo referendalnych,

  3) niszczy, uszkadza, ukrywa, przerabia lub podrabia protokoły lub inne dokumenty wyborcze albo referendalne,

  4) dopuszcza się nadużycia lub dopuszcza do nadużycia przy przyjmowaniu lub obliczaniu głosów,

  5) odstępuje innej osobie przed zakończeniem głosowania niewykorzystaną kartę do głosowania lub pozyskuje od innej osoby w celu wykorzystania w głosowaniu niewykorzystaną kartę do głosowania,

  6) dopuszcza się nadużycia w sporządzaniu list z podpisami obywateli zgłaszających kandydatów w wyborach lub inicjujących referendum, – podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  Art. 249.

  Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem przeszkadza:

  1) odbyciu zgromadzenia poprzedzającego głosowanie,

  2) swobodnemu wykonywaniu prawa do kandydowania lub głosowania,

  3) głosowaniu lub obliczaniu głosów,

  4) sporządzaniu protokołów lub innych dokumentów wyborczych albo referendalnych,

  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  Art. 250.

  Kto, przemocą, groźbą bezprawną lub przez nadużycie stosunku zależności, wywiera wpływ na sposób głosowania osoby uprawnionej albo zmusza ją do głosowania lub powstrzymuje od głosowania, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  Art. 250a.

  § 1. Kto, będąc uprawniony do głosowania, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo takiej korzyści żąda za głosowanie w określony sposób, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  § 2. Tej samej karze podlega, kto udziela korzyści majątkowej lub osobistej osobie uprawnionej do głosowania, aby skłonić ją do głosowania w określony sposób lub za głosowanie w określony sposób.

  § 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  § 4. Jeżeli sprawca przestępstwa określonego w § 1 albo w § 3 w związku z § 1 zawiadomił organ powołany do ścigania o fakcie przestępstwa i okolicznościach jego popełnienia, zanim organ ten o nich się dowiedział, sąd stosuje nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet może odstąpić od jej wymierzenia.

  Art. 251. Kto, naruszając przepisy o tajności głosowania, wbrew woli głosującego zapoznaje się z treścią jego głosu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  1. Można jednak kogoś zabrać samochodem na wybory czy też dyskutować na kogo głosować w rozmowie prywatnej. Można też zachęcać do głosowania bez wskazania kandydata.

   1. Można też zrobić osobie wycieczkę do lasu (na grzyby lub jagody) a tam ją oświecić i naprostować.

 7. Niemcy zapłacą za „jedną z największych zbrodni II WŚ”

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-zaplaca-za-jedna-z-najwiekszych-zbrodni-ii-ws/zynb35

  Rekompensata w wysokości 2500 euro na osobę

  Pomimo konfliktu z Rosją w związku z kryzysem na Ukrainie, kanclerz Niemiec Angela Merkel i minister spraw zagranicznych Frank-Walter Steinmeier udali się do Rosji, by upamiętnić tam ofiary wojny i przypomnieć o odpowiedzialności Niemiec za ten mroczny rozdział historii świata.

  Kwota w wysokości 10 milionów euro zostanie w całości podzielona między żyjących byłych sowieckich jeńców wojennych. Szacuje się, że jest ich około 4000. Każdy z nich otrzyma w ramach rekompensaty 2500 euro.

  ==================
  I CO Z KIM SIĘ LICZY ZACHÓD ??? Z PUTINEM CZY GEJOWYM Z RUSKIEJ BUDY ….

  NO PROSZĘ SAMI Z SIEBIE NIEMCY PŁACĄ 😉

  1. Może nie całkiem ślepcy prowadzą, coś tam widzą ale nie wszystko, w hierararchii murarzy tylko ci na górze widzą wszystko, a poza tym nie prowadzą tylko idą z tyłu i popychają jak się nie zatrzymają podzielą los popychanych. Ich mały, zamknięty świat osadzony jest w naszym świecie i tylko od nas zależy czy przetrwają – jak nas nie będzie oni będą już niepotrzebni.

  2. Nie powinniśmy dalej uznawać obecnego systemu i wprowadzić własny, na naszych zasadach. To co się teraz dzieje przypomina partię szachów – my robimy ostatni ruch po którym oni powiedzą mat. Powinniśmy mieć wybór czy chcemy głosować czy nie, jeżeli żaden kandydat mi nie odpowiada to po co mam głosować? Czy odebranie tej trzeciej możliwości jest zgodne z konstytucją??? Ja osobiście chcę mieć wybór – żądam wykreślenia mnie z listy wyborców – to nie jest głosowanie więc jest jawne, wtedy można policzyć kto naprawdę popiera ten system.

   1. Brudną podłogę myje się brudną ścierką. I nawet taka działa. Każdy by chciał dobrze ale gdy trzeba pogonić bandę złodziei to nie ma chętnych.
    Najlepiej umyć tą brudną podłogę tą brudną szmatą.

 8. Głosowanie na Dudę to głosowanie na ciemniaków klęczących przed krzyżem pod pałacem , znów bedą to robić ,wstyd !

  1. I TAK I TAK BĘDĄ KLĘCZEĆ ICH SPRAWA MIERZI CIĘ ?????
   ZA TO WIEM CO BEDZIE DZIAŁO SIE POD TYM KRZYŻEM JAK WYGRA BRONEK HU…….EK
   TO CO DAWNIEJ HGW PRZYŚLE PO CYWILNEMU STRAŻ MIEJSKĄ KTÓRA BĘDZIE SZCZAŁA NA ZNICZE POD KRZYŻEM A MODLĄCYM SIĘ GASIŁA PETY NA SZYJACH

   NIC NOWEGO TO JUŻ BYŁO I TAK BĘDĄ ROBIĆ

   TO JEST DOPIERO WSTYD NA CAŁY ŚWIAT WYSYŁAĆ PACHOŁKÓW MIEJSKICH PO CYWILU POD OSŁONĄ PACHIOŁKÓW W MUNDURACH I SZCZAĆ NA ZNICZE I ZNĘCAĆ SIĘ NAD STARSZYMI NIEDOŁĘŻNYMI STARSZYMI NAWET 0 50 LAT OD TYCH CO SZCZAJĄ I GASZĄ PETY NA ICH GŁOWACH ..

   1. WYSTARCZY JAK BYM TU TERAZ WKLEIŁ – WYSKOKI INCYDENTY Z KAMPANII PREZYDENCKIEJ ROKU 2010 !!

    TAK WSZYSTKO PO KOLEI SKOMASOWANE SAMA PRAWDĘ Z LINKAMI DO TEGO

    SZLAG BY WAS TRAFIŁ DZIŚ – BO POLACY MAJĄ KRÓTKĄ PAMIĘĆ

    POLAKOM TRZEBA ZEBRAĆ WSZYSTKO DO KUPY I NA 1 RAZ WKLEIĆ – WTEDY KREW WRZE

    p.s
    w związku z tym POLECAM POCZYTAĆ W NECIE JAK KOMOROWSKI ZOSTAŁ PREZYDENTEM W ROKU 2010 !!!!

   1. pani Jowita Kacik to była pracownica firmy, która zajmowała się MAW TELECOM INTL” S.A, która przed tragedią smoleńską wygrała przetarg na remont tupolewa o numerze bocznym 101

  2. To nie sa ciemniaki kleczacy pod krzyzem.To sa rozni oswieceni z roznych zakonow.O taka bienkowska tez.Czytac, czytac o zakonach.

   1. W druga strone dziala tak samo.Te same metody.Wszystko w sluzbie dziel i rzadz.Ludzie nie analizuja, nie sprawdzaja i polykaja wszystko jak leci.Jak to falkonidas nazwal polykaja jak pelikan rybe.Wlasnie przeczytalam wypociny goscia na blogu, ktory piszac o festiwalu eurowizji pomieszal miss Francji z wygrana konkursu eurowizji i wlepil do tego Cran , co jest totalna bzdura.Wszystko podlal sosem klamstw, aby osiagnac cel i mieszac.Francuzka nie wygrala konkursu.Wspomniana osoba w tresci artykulu brala udzial w wyborze miss Francji, a nie w konkursie eurowizji.Tak sie ludziom robi wode z mozgu i maci.Jestem dociekliwa, inteligentna i byc moze stad przylepia sie late agentki.No coz..umiem korzystac ze zrodel.Cala tajemnica.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: