loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

ZGŁOŚ SIĘ I PATRZ NA RĘCE !!! WAŻNE !!!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Zarejestruj się!

Forum RKW
Ruch Kontroli Wyborów
pilnuje prawidłowego przebiegu głosowania i liczenia głosów.
Forum to system komunikacji i informacji RKW.
Telefony interwencyjne RKW
534 569 592 oraz 883 198 661
w godz. 9.00-20.00, od poniedziałku 18.05 do niedzieli 24.05
(w noc wyborczą do 2.00 w poniedziałek 25.05
LISTA KOORDYNATORÓW
UWAGA!
Aby przesłać wyniki wyborów do niezależnego systemu liczącego, wejdź na:
https://siepoliczymy.pl/register.html

Po zalogowaniu:
1. wybierz grupę „RuchKontroliWyborów”,
2. odszukaj i oznacz komisje, z których niezwłocznie prześlesz wyniki [można wybrać do 10 komisji].
Poszukiwani są koordynatorzy i chętni do sfotografowania większej liczby protokołów.
Po rejestracji i zalogowaniu prosimy wybrać grupę „RuchKontroliWyborów”, znaleźć i wybrać komisje, które będą przez
Państwa obserwowane. I których dane przelą Państwo w dniu wyborów.
Można wybrać do 10 komisji. Nadal poszukiwani są koordynatorzy i chętni do objechania większej liczby komisji.

KOORDYNATORZY

Obszar Koordynator Email Telefon
Okręg 1 Wrocław Tomasz Małek tomasz.malek@solidarni2010.pl 504 239 470
Powiaty okręgu 1 Wrocław
Wrocław Tomasz Małek tomasz.malek@solidarni2010.pl 504 239 470
oleśnicki Maciej Bućko mbm.bucko@gmail.com 695 135 456
strzeliński Jacek Augustyn jacekaugustyn11@gmail.com 605 105 243
średzki Robert Jarosław Bogusławski jrbpolska@gmail.com 603 097 350
trzebnicki Bartłomiej Kuźmicki kuzbart@wp.pl 605 463 606
wrocławski Mirosław Parejko mirko@parejo.pl 601 715 864
Okręg 2 Jelenia Góra
Powiaty okręgu 2 Jelenia Góra
bolesławiecki Barbara Emiliańczyk rkw.boleslawiec@gmail.com 534 946 599
kamiennogórski Marek Mazur rkwkamiennagora@gmail.com 505 875 728
Okręg 3 Legnica Andrzej Lorenc andrzej.lorenc@10g.pl 600 671 698
Powiaty okręgu 3 Legnica
Legnica Andrzej Lorenc andrzej.lorenc@10g.pl 600 671 698
jaworski Janusz Karpiej januszkarpiej@wp.pl 691 687 712
legnicki Juliusz Bończak/ Józef Leszczyński bonjo@wp.pl; jozef_leszczynski@hotmail.com 603 133 031/
601 498 317
polkowicki Wojciech Fenrich w.fenrich@rhr.com.pl 512 435 496
Okręg 4 Wałbrzych Ernest Nosko RN rkwwalbrzych@gmail.com 501 708 345
Powiaty okręgu 4 Wałbrzych
dzierżoniowski Roman Gabrowski i Janusz Maniecki gabroman@interia.pl; janusz.maniecki@onet.pl 691 488 000
i 721 170 681
kłodzki Krystyna Śliwińska krystyna.sliwinska@onet.eu 604 453 771
Okręg 5 Bydgoszcz
Powiaty okręgu 5 Bydgoszcz
Bydgoszcz Bogdan Dzakanowski bydgoska.liga.rodzin@gmail.com 664 432 709
bydgoski Barbara Szyffer rkw.bydgoszcz@gmail.com 662 626 111
świecki Maciej Różycki solidarni2010bydgoszcz@gmail.com 502 506 960
Okręg 6 Włocławek Mariusz Stachowiak skrzynka.mariusz@gmail.com 602 831 955
Powiaty okręgu 6 Włocławek
aleksandrowski Tomasz Kleps purtk65@gmail.com 787 349 410
włocławski Mirosław Roszczyniała miroslaw.roszczyniala@gmail.com 793 985 454
Okręg 10 Lublin Wojciech Radkowiak wradkowiak@gmail.com 693 809 890
Okręg 9 Biała Podlaska
Powiaty okręgu 9 Biała Podlaska
Biała Podlaska Łukasz Wawryniuk lukaszwawryn@wp.pl 606 459 968
Okręg 10 Chełm Grzegorz Słupczyński ecoinsbud@interia.pl 825 633 535
Powiaty okręgu 10 Chełm
Chełm Joanna Wiesława Kowalczuk chelm.klubgp@wp.pl 514 441 775
chełmski Ryszard Bejda brak 602 514 069
krasnostawski Roman Fornalski brak 723 866 210
Okręg 11 Zamość Krzysztof Sowa sowa_pio@wp.pl 696 438 136
Powiaty okręgu 11 Zamość
Zamość Adam Kaleniuk adam.k2611@gmail.com 502 268 847
biłgorajski Marian Skubis rkwbilgoraj@gmail.com 791 955 920
hrubieszowski Józef Baczewski jozefbaczewski@gmail.com 510 283 714
tomaszowski Marek Grabowski brak 508 842 032
zamojski Cezary Radliński cezaryradlinski@gmail.com 601 975 527
Okręg 12 Zielona Góra Tomasz Naruszewicz tomasz.naruszewicz@gmail.com 781 100 105
Powiaty okręgu 12 Zielona Góra
Zielona Góra Beata Pachnik Łozińska beata.doradztwo@gmail.com 502 067 838
krośnieński Tomasz Szydło tomak-sz@wp.pl 724 446 344
nowosolski Ryszard Szablowski roszada@poczta.onet.pl 882 155 565
świebodziński Artur Kubacki sklepkubus@wp.pl 509 292 293
wschowski Jan Kotwicki jankotwicki@wp.pl 609 625 230
zielonogórski Beata Pachnik Łozińska beata.doradztwo@gmail.com 502 067 838
żagański Konrad Holc konrad.holc@o2.pl 785 089 444
żarski Kazimierz Drozd / Józef Łahucik lahucik@onet.eu 662 205 682 /
602 719 943
Okręg 13 Gorzów
Wielkoposki
Kazimierz Sokołowski kazik755@gmail.com 609 720 577
Powiaty okręgu 13 Gorzów Wielkoposki
strzelecko-drezdenecki Krzysztof Cichowlas cichowlas.krzysztof@wp.pl 500 041 520
sulęciński Zenon Fabianowicz f_z@op.pl 602 134 770
Okręg 14 Łódź Jan Królikowski sztablodzrkw@gmail.com 729 214 037
Powiaty okręgu 14 Łódź
Łódź Wiesława Kapitańczyk rkwlodz@gmail.com 662 475 083
Łódź-Bałuty Piotr Sawościan balutyrkw@gmail.com 668 281 797
Łódź-Górna Adrian Kaczmarkiewicz kaczusak@gmail.com 609 143 061
Łódź-Polesie Tomasz Załęski / Maria Piotrowicz
t.zaleski@poczta.onet.pl;
piotrowima@gmail.com
730 166 599
po 15:00
Łódź-Śródmieście Marek Skrzypiński techteks@gmail.com 506 058 988
Łódź-Widzew Arkadiusz Szczepaniak widzewrkw@gmail.com 691 344 364
brzeziński Sebastian Terka climbman121@gmail.com 501 025 190
łódzki wschodni Radosław Pająk rpspider@o2.pl 793 002 592
pabianicki Karol Jabłoński karol.jablonski@poczta.fm 570 353 326
zgierski Sylwester Andrzejczak sylwester_andrzejczak@o2.pl 606 687 376
Okręg 15 Piotrków Trybunalski
Powiaty okręgu 15 Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski Marcin Pietras rkw.piotrkow@gmail.com 503 845 786
bełchatowski Jarosław Brózda jaroslaw.brozda@gmail.com 602 715 768
radomszczański Waldemar Szwedowski waldemar.sz.rkw.radomsko@gmail.com 512 103 625
tomaszowski Szczepan Goska waldekg2010@gmail.com 501 428 673
Okręg 16 Sieradz Anna Stefaniak annastefan92@gmail.com 533 682 281
Powiaty okręgu 16 Sieradz
pajęczański Artur Nawojski rkw-wielun@wp.pl 884 920 596
poddębicki Dorota Więckowska dorotawieckowska@tlen.pl 668 421 750
sieradzki Michał Świniarski rkwsieradz@gmail.com 796 129 452
wieluński Artur Nawojski rkw-wielun@wp.pl 884 920 596
wieruszowski Artur Nawojski rkw-wielun@wp.pl 884 920 596
zduńskowolski Piotr Szczepanik brametzw@wp.pl 509 723 665
Okręg 17 Skierniewice
Powiaty okręgu 17 Skierniewice
Skierniewice i skierniewicki Maciej Kotliński/ Waldemar Kiszczak rkwskierniewice@gmail.com;waldemar.kiszczak@gmail.com 601 076 733/
606 467 423
łowicki Wojciech Gędek KGP Łowicz
wgedek@gmail.com;
lowicz.klubygp@wp.pl
606 408 918
rawski Roman Trawiński romtraw@gmail.com 668 248 651
Okręg 18 Kraków Władysław Tyrański kragino@gmail.com 607 693 541
Powiaty okręgu 18 Kraków
Kraków Tadeusz Kaznowski solidarni2010-krakow@o2.pl 510 398 378
chrzanowski Jolanta Kupiec JolaKupiec320@interia.pl 509 592 471
krakowski Władysław Tyrański kragino@gmail.com 607 693 541
myślenicki Michał Rudkowski michal.rudkowski@interia.pl 505 180 067
proszowicki Stanisław Iskra rkw.kpr@gmail.com 791 342 965
wadowicki Zbigniew Małecki zbigmalecki@tlen.pl 502 404 358
wielicki Tomasz Kasprzyk kasprzyk.t@gmail.com 509 359 531
Okręg 19 Nowy Sącz Antonina Węglarz nw11@wp.pl 784 187 722
Powiaty okręgu 19 Nowy Sącz
Nowy Sącz Tomasz Baliczek tomekbaliczek@poczta.onet.pl 606 454 948
gorlicki Marek Gawor KGP klubgpgorlice@wp.pl 604 445 809,
(18) 352 63 08
limanowski Jadwiga Sikoń jaga.sikon@gmail.com 513 426 355
nowosądecki Dariusz Mroczek dmroczek@takemusu.pl 602 760 782
nowotarski Jadwiga Nieckarz j.nieckarz@interia.pl 603 796 575
tatrzański Katarzyna Gąsienica katarzynagasienica@gmail.com 603 219 596
Okręg 20 Tarnów Lech Józef Michalski rkwtarnow@intarnet.pl 14-65-19-455 / 519-716-403
Powiaty okręgu 20 Tarnów
Tarnów Piotra Dziża rkw@intarnet.pl 692 282 970
bocheński Ludwik Korta lkorta@wp.pl 14 612 24 00 /
515 275 443
Okręg 21 Warszawa Max Bylicki mbylicki@miridamox.pl 501 200 351
Powiaty okręgu 21 Warszawa
Warszawa Bielany Piotr Zajkowski niedlagender@gmail.com 693 911 779
Warszawa Ochota/ Włochy Krzysztof Jabłonka zakjablonka@gmail.com 663 030 202
Warszawa Śródmieście Paweł Zdun dudaprezydentem@gmail.com 604 583 535
Warszawa Mokotów Włodzimierz Sobczyk dublinerkw@gmail.com 501 140 292
Warszawa Ursynów Krzysztof Pastuszko k.rukowy02797@gmail.com 694 002 054
Warszawa Praga Południe Max Bylicki mbylicki@miridamox.pl 501 200 351
Warszawa Żoliborz Ireneusz Czmoch icz@ruchkontroliwyborow.com 532 343 489
Warszawa Bemowo Karol Jaroszyński overhereiam@gmail.com 605 322 366
Warszawa Wilanów Przemysław Marek Chmielewski przemyslaw.marek.chmielewski@outlook.com 730 276 032
Warszawa Białołęka/ Targówek Adam Szatkiewicz szatkiewicza@gmail.com 510 556 428
Warszawa Wola Joanna Pyzel jpyzel@poczta.onet.pl 501 107 292
Warszawa Wawer Żaneta Kulik szowa156@gmail.com 792 029 353
grodziski Mariusz Rodak rm74078@gmail.com 538 997 811
legionowski Andrzej Zdun azdun01@gmail.com 692 443 703
nowodworski Anna Ładzińska
hohotaktak@wp.pl;
ladzinskanna@gmail.com
510 132 174
otwocki Piotr Kwiatkowski piotr.tomasz.kwiatkowski@gmail.com 511 400 396
piaseczyński Wojciech Jabłoński wjablonski@value.com.pl 663 738 138
pruszkowski Agnieszka Kaczorowska-Budek akaczorowskabudek@gmail.com 604 240 620
warszawski zachodni Lucjan Mączewski lucjanmacz@gmail.com 602 267 633
wołomiński Piotr Dąbrowski koordynatorRKW@gmail.com 724 431 020
Okręg 22 Ciechanów
Powiaty okręgu 22 Ciechanów
płoński Hubert Gburzynski hubertgb@gmail.com 789 074 930
Okręg 24 Płock
Powiaty okręgu 24 Płock
żyrardowski Adrian Witas witasadrian@gmail.com 500 512 032
Okręg 25 Radom Mateusz Bracisiewicz mbracisiewicz@yahoo.pl 509 843 085
Powiaty okręgu 25 Radom
Radom Mateusz Bracisiewicz mbracisiewicz@yahoo.pl 509 843 085
grójecki Grażyna Kijuc warka249@wp.pl 794 773 087
Okręg 26 Siedlce Maciej Kublikowski kublikowski@wp.pl 692 386 488
Powiaty okręgu 26 Siedlce
Siedlce i siedlecki Janusz Ginter janusz.ginter@studio3d.pl 512 487 776
garwoliński Maciej Kurowski klubgp.garwolin@gmail.com 665 993 859
miński Wojciech Rawski wojtek.rawski@gmail.com 601 515 370
węgrowski Michał Piotrowski michal1989piotrowski@gmail.com
783 026 221

łosicki Bronisław Izdebski izdebskibr@wp.pl
607 413 155

sokołowski Sawomir Hardej biuro@kraska.home.pl
604 473 175

Okręg 27 Opole Jerzy Łysiak j.lysiak1945@gmail.com 602 133 017
Powiaty okręgu 27 Opole
opolski Jerzy Łysiak kontakt@kontrolawyborow.opole.pl 602 133 017
Okręg 28 Rzeszów Waldemar Maślanka comtechrz@gmail.com 669 299 245
Waldemar Maślanka comtechrz@gmail.com 669299245 669 299 245
Okręg 29 Krosno Józef Sowiński jusow@interia.pl 695 166 540
Powiaty okręgu 29 Krosno
Krosno i krośnieński Józef Sowiński jusow@interia.pl 695 166 540
Okręg 31 Tarnobrzeg
Powiaty okręgu 31 Tarnobrzeg
mielecki Artur Mryczko artur.mryczko@gmail.com 793 037 300
Okręg 32 Białystok
Powiaty okręgu 32 Białystok
Białystok i białostocki Danuta Rodziewicz rkwgrabowka@gmail.com 889 981 159
hajnowski Bogusław Łabędzki rkwhajnowka@gmail.com 609 037 559
Okręg 33 Łomża Elżbieta Sulkowska rkwolomza@gmail.com 784 934 051
Okręg 34 Suwałki
Powiaty okręgu 34 Suwałki
Suwałki, augustowski, sejneński, sokólski, suwalski Sławomir Stańczuk rkwsuwalki@gmail.com 731 937 979
Okręg 35 Gdańsk Marek Skiba PR/Braun rkw.okreg35@gmail.com 502 650 655
Powiaty okręgu 35 Gdańsk
Sopot Andrzej Ewert andrzej.ewert@gmail.com 601 652 661
starogardzki Tomasz Boszka tboszka@onet.pl 501 415 389
Okręg 36 Gdańsk Anna Kołakowska gniady1@wp.pl 881 921 289
Powiaty okręgu 36 Gdańsk
Gdańsk Anna Kolakowska gniady1@wp.pl 881 921 289
Okręg 37 Gdynia Jagoda Wawrowska rkwjawagdynia@gmail.com 516 397 999
Powiaty okręgu 37 Gdynia
Gdynia Jagoda Wawrowska rkwjawagdynia@gmail.com 516 397 999
pucki Jadwiga Łukomska-Raszka raszkajadwiga@gmail.com 509 319 157
wejherowski Wioletta Mackiewicz-Sasiak violetta.sasiak@gmail.com 606 917 957
Okręg 38 Słupsk Paweł Jankowski rkw.slupsk.pj@gmail.com 737 421 568
Powiaty okręgu 38 Słupsk
Słupsk Paweł Jankowski rkw.slupsk.pj@gmail.com 737 421 568
lęborski Jacek Karcz svw.jkarcz@gmail.com 693 331 530
Okręg 39 Katowice Maciej Odorkiewicz maciej.odorkiewicz@solidarni2010.pl 517 461 424
Powiaty okręgu 39 Katowice
Gliwice Elżbieta Kogowska ekogowska.wybory@gmail.com 724 710 212
Katowice Piotr Wazl piotr_wazl@poczta.onet.pl 793 876 196
Ruda Śląska Krzysztof Połap rkw.rudaslaska@gmail.com 668 402 095
Siemianowice Śląskie Mariusz Piotrowski mariusz.piotros@gmail.com 500 170 281
Sosnowiec Wojciech Grabowski napoleon.czarny@wp.pl 605 918 156
Świętochłowice Henryk Bąkowicz henrykbakowicz@gmail.com 791 270 371
Zabrze Janusz Irzyk janusz.irzyk@gmail.com 607 516 113
gliwicki Rajmund Russin rajmundr@op.pl 727 901 645
tarnogórski Adam Ochman ochman.adam@gmail.com 669 855 948
Okręg 40 Bielsko-Biała Rafał Dudziak rafaldudziak@web.de 606 277 331
Powiaty okręgu 40 Bielsko-Biała
Bielsko-Biała i bielski Pronobis Szymon rkw.bielsko@gmail.com 724 387 632
wodzisławski Robert Radecki rradecki74@gmail.com 667 807 804
żywiecki Adrian Midor adi.kamil@interia.pl 508 669 025
Okręg 41 Częstochowa
Powiaty okręgu 41 Częstochowa
Częstochowa i kłobucki Jerzy Zimny ksd.tv.zimnyjerzy@gmail.com 694 755 474
lubliniecki Dominik Pyka pyka.dominik@gmail.com 721 138 633
myszkowski Jerzy Zimny ksd.tv.zimnyjerzy@gmail.com 694 755 474
Okręg 42 Kielce
Powiaty okręgu 42 Kielce
Kielce Tomasz Brojewski homerus@homerus.pl 504 499 007
Okręg 43 Olsztyn Wioletta Machniewska klubgpolsztyn@gmail.com 662 042 204
Powiaty okręgu 43 Olsztyn
Olsztyn Anna Prot aniaprot@wp.pl 506 062 578
ełcki Marek Chybowski chybowskimarek56@wp.pl 513 149 885
kętrzyński Andrzej Michalski michalski_andrzej@wp.pl 600 556 858
olsztyński Anna Prot aniaprot@wp.pl 506 062 578
szczycieński Elżbieta Matwiejczuk brak 662 194 664
Okręg 44 Elbląg Wioletta Machniewska klubgpolsztyn@gmail.com 662 042 204
Powiaty okręgu 44 Elbląg
Elbląg Grzegorz Wołoszczak grzegorz.woloszczak@o2.pl 606 995 873
bartoszycki Zbigniew Makarewicz stal-gaz.zbyszekm@wp.pl 601 459 634
elbląski Grzegorz Wołoszczak grzegorz.woloszczak@o2.pl 606 995 873
lidzbarski Danuta Kielak danutakielak@gmail.com 511 374 865
Okręg 45 Poznań Janusz Szczęsny andromedajanusz1@gmail.com 791 711 067
Okręg 46 Kalisz
Powiaty okręgu 46 Kalisz
kaliski Tomasz Sobczyk sobczykusie@o2.pl 602 531 099
krotoszyński Marek Doliński mareczek19641964@gmail.com 601 716 646
ostrowski Bogusław Cebulski cebbog@gmail.com 506 470 403
Okręg 48 Leszno
Powiaty okręgu 48 Leszno
nowotomyski Janusz Dymowłok jd.07@wp.pl 509 705 181
śremski Krzysztof Łożyński rkwsrem2015@gmail.com 795 412 139
Okręg 50 Szczecin
Powiaty okręgu 50 Szczecin
Szczecin Grzegorz Czarnecki rkw.szczecin@gmail.com 501 042 830
Świnoujście Włodzimierz Kotuniak rkw.swinoujscie@gmail.com 604 185 352
gryfiński Bartosz Ponicki rkwgryfinski@gmail.com 692 865 308
myśliborski Ireneusz Szczepanik ireneusz.szczepanik@gmail.com 661 408 260
Okręg 51 Koszalin
Powiaty okręgu 51 Koszalin
Koszalin Wojciech Malinowski rkwkoszalin@gmail.com 508 209 494
drawski Jan Grzymała drawski@ruchkontroliwyborow.com 502 473 585
kołobrzeski Jerzy Jeliński eljot.ja@gmail.com 943 512 129
świdwiński Maciej Dąbrowski maciek.dab@interia.pl 607 256 068

Jeśli nie odnajdujesz swojego powiatu skontaktuj się z Koordynatorem Krajowym Sieci RKW
Tel. +48 502 225 232
Email: biuro@ruchkontroliwyborow.com

11 thoughts on “ZGŁOŚ SIĘ I PATRZ NA RĘCE !!! WAŻNE !!!

      1. Jasne, ze nie chce ” murarzy”.Murarze bez boga chca swiat budowac.Wolodia z innymi ” architektami” trzyma z krzyzem i narodowy socjal buduje.Jedna cholera , czy czarne, czy czerwone.Graja do jednej bramki w ” skoku cywilizacyjnycm”.W srodku specjalisci od swiecznikow.

        1. Na posty rozum, certy są testowane na pierwszej turze, a w drugiej mają być wykorzystane. Pffff. Posiadania ich przez 3 osobę nie stanowi zagrożenia, ponieważ musi to autoryzować chujek tam wciśnięty posiadający kody pisemne (zdrapki). Niebawem…..

        2. Ciekawe..Kody smody.Mozna zmienic.Wystrarczy miec dostep.A kto ma dostep?.Ten co przygotowuje system.Glosowania elektroniczne to dopiero hucpa.Zawsze beda wygrywac, ci co maja wygrac.Jak za stalina i lenina.100% normy, a moze i wiecej.

    1. jedna liczy i veryfikuje a druga liczy odrębnie pod koniec vszytkiego kontaktują się ze sobą i tylko podają vynik ilu głosovało… jeśli u kogoś się nie zgadza liczą jeszcze raz. obyvie viedzą czy głosy są popravnie lub nie popravnie oddane, liczenie jest odrębne v celu veryfikacji zgoności.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: