loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

WYBORY !! ALARM !! W ARESZTACH I ZAKŁADACH KARNYCH , nadzwyczajna akcja mobilizacji elektoratu P.O i B.K !!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

informacja z sieci 

powinni sie tym zainteresować profesjonalni nie zależni dziennikarze.

W Polsce we wszystkich kiciach i kryminałach wstrzymano w dniach od 22 do 25 maja wydawanie przepustek PO TO ŻEBY SKAZANI MOGLI ODDAĆ GŁOS W WYBORACH PREZYDENCKICH – A WIADOMO ŻE W 1 TURZE W WIĘZIENIACH I INNYCH ZAKŁADACH PENITENCJARNYCH WYGRAŁ BRONISŁAW 92,8 % !!!
OSADZONYCH JEST OKOŁO 140 000 WIĘC TO SPORY KAWAŁEK ELEKTORATU

TAK BYŁO PO PIERWSZEJ TURZE 

W zakładzie karnym w Wołowie Komorowski otrzymał 72,3 proc. głosów. Duda – 3,29 proc. W zakładzie karnym w Sztumie na obecnego prezydenta zdecydowało się zagłosować 67,2 proc. więźniów. Duda mógł tam liczyć jedynie na 4,8 proc. We Wronkach Komorowskiego poparło 67,7 proc., Duda uzyskał 6,42 proc. Gdyby o wyborze prezydenta decydowali tylko kryminaliści, wszystko byłoby jasne jeszcze w pierwszej turze.

A JAK BĘDZIE JUTRO 24 MAJA GDY PODJĘTO NADZWYCZAJNE ŚRODKI ABY ZATRZYMAĆ OSADZONYCH WSZYSTKICH W KOMPLECIE , ŻEBY MOGLI SPOKOJNIE ODDAĆ GŁOS WYBORCZY ??

„Od Braniewa aż do Wronek, prezydentem tylko Bronek!”

5 thoughts on “WYBORY !! ALARM !! W ARESZTACH I ZAKŁADACH KARNYCH , nadzwyczajna akcja mobilizacji elektoratu P.O i B.K !!

 1. W SUMIE TO W POLSCE TYLKO W POLSCE ŻADEN NIUS

  KRYMINALIŚCI OSTATNIO BYLI WYPOŻYCZANIA ZA DARMO DO PRYWATNYCH FIRM BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH Z P.O PRZY BUDOWIE AUTOSTRAD

  jak sprawa wyszła na jaw to jakiś szef więziennictwa dostał opierdol czy upomnienie

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/01/26/skandal-w-polsce-autostrade-a-2-budowali-niewolnicy-za-posilek-i-ubior-szef-s-l-wieziennej-wypozyczal-wiezniow-prywatnej-firmie-budowlanej/

  WIĘC CO SZKODZI SKAZANEMU ZA 2 PACZKI FAJEK LUB KILO KIEŁBASY NARYSOWAĆ KRZYŻYK W KRATCE …. NIC NIE SZKODZI …

  1. To , ze za darmo to nie za elegancko.Gosc powinien zaplacic kase instytucji wieziennej.Niech sie bandziory sami utrzymuja.Prawa glosu nie powinni miec i tyle.

   1. Wkurza mnie nazywanie tego ‚przywilejem’ jakby coś było z tej demokracj… o idziesz do urzędu pracy a tam ogłoszenia za 1600zł 200km od domu, hehe 40km od domu to już jest 400zł koszt.

    1. Wlasnie.Takie jaja , ze tak powiem z ludzi sobie robia.Ktos, kto nie analizuje , nie widzi, ze jest robiony w konia.Jak w przypadku tych kilometrow.Czemu nie widza ?.Bo nie analizuja.Czemu nie analizuja, bo pozbawia sie ich czasu na myslenie i sie ich programuje, zeby nie mysleli.Dochodzimy w ten sposob do metody programowania ludzich zachowan na poziomie wprogramywania w szare komory pozadanych reakcji.Programowanie, cybernetyka, odruch pawlowa.Jest nadzieja.Polowa ludzkosci mysli i nie da sie zaprogramowac.Byc moze te polowe architekci, murarze beda chcieli wyeliminowac i stworzyc nowa pokarna rase geniuszy.
     Ps.
     Ciekawostka ze swiata.W hameryce poszukuje sie dawcow spermy na uniwersystetach wsrod bardzo zdolnych studentow do doswiadczen in vitro.Potrzebuja geniuszy.

     Ps
     Rzuciles haslo i odtworzylam programowanie.Nieprawdaz?.Potwierdzenie sadu w komencie.Grunt to nie dac sie zaprogramowac w jedna strone , w jeden cel.Myslec, myslec i byc obiektywnym..dazyc do obiektywizmu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: