NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Seria zamachów na Polskiego Prezydenta donoszą agencje zachodnie i krajowe

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

YTYT

Witam właśnie wróciłem i co ? i 😉 I JESTEM PRZERAŻONY ,wczoraj zaraz po przekroczeniu granicy włączyłem radio polsko jezyczne i cóż się tam dowiedziałem .

Ano że w dniu wczorajszym doszło do serii zamachów terrorystycznych na polskiego p-rezydenta , pierwszy zamach polegał na tym ze jakiś człowiek z żółtą reklamówką uniesioną nad głową z odległości około 20 metrów wymachiwał nią nad głową , został zatrzymany pod zarzutem DOKONANIA CZYNNEJ NAPAŚCI NA PREZYDENTA R.P ….

to nie moje słowa to komunikat P.A.P , B.O.R , POLICJI I PROWOKATURY –

w piątek wieczorem przedstawiła Remigiuszowi D., który zaatakował Bronisława Komorowskiego, zarzut usiłowania czynnej napaści na prezydenta Rzeczypospolitej – poinformował PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Toruniu Artur Krause.”

„zamachowiec” usłyszał zarzuty. Za atak reklamówką – grozi mu 5 lat więzienia

ps. po zatrzymaniu w reklamówce ujawniono przepoconą lekko koszulkę ………

Do 2 ataku doszło kilkadziesiąd minut później , polegał on na tym że : człowiek stojący w bliskiej odległości od prezydenta wymachujący materiałami propagandowymi sztabu BRONISŁAWA .K … NAGLE PODARŁ WIZERUNEK UMIŁOWANEGO PRZYWÓDCY I ZACZĄŁ KRZYCZEĆ ” CZYTAJCIE KSIĄŻKĘ PANA SUMLIŃSKIEGO „

B.O.R DOSKOCZYŁ OBEZWŁADNIŁ I ZATRZYMAŁ „TERRORYSTĘ”

USŁYSZAŁ ZARZUTY Z TEJ SAMEJ W/W PROWOKATURY

” DOKONANIE BEZPOŚREDNIEGO ZAMACHU NA PREZYDENTA R.P „

W UZASADNIENIU DODANO IŻ CZŁOWIEK TEN – RUSZYŁ GWAŁTOWNIE W STRONĘ PREZYDENTA …

A WIĘC MEDIA ZACHODNIE PODAŁY BO MUSIAŁY 🙂 IŻ W DNIU WCZORAJSZYM DOSZŁO W POLSCE DO :

CZYNNEJ NAPAŚCI NA PREZYDENTA  III R.P I ZAMACHU ….

CÓŻ DODAĆ ……… PEŁNA PARANOJA JAK U ADOLFA H W OSTATNICH DNIACH URZĘDOWANIA JAKO KANCLERZA NIEMIEC W BUNKRZE …..

p.s SŁYNNEGO ZAMACHOWCA KTÓRY CHCIAŁ WYSADZIĆ SEJM – WŁAŚNIE NA DNIACH ZWALNIAJĄ DO DOMU …..

JAKO ZAŁĄCZNIK ZASTĘPCZY MAT. AV – JAK WYGLĄDA NA DZIŚ SYTUACJA W SZTABIE B.K

ZAPEWNE  WŁAŚNIE TAK … polecam …

25 thoughts on “Seria zamachów na Polskiego Prezydenta donoszą agencje zachodnie i krajowe

  1. najlepsze jest to że w Polsce we wszystkich kiciach i kryminałach wstrzymano w dniach od 22 do 25 maja wydawanie przepustek PO TO ŻEBY SKAZANI MOGLI ODDAĆ GŁOS W WYBORACH PREZYDENCKICH – A WIADOMO ŻE W 1 TURZE W WIĘZIENIACH I INNYCH ZAKŁADACH PENITENCJARNYCH WYGRAŁ BRONISŁAW 92,8 % !!!
   OSADZONYCH JEST OKOŁO 140 000 WIĘC TO SPORY KAWAŁEK ELEKTORATU

 1. taka fobia lub obsesja klasyfikuje się pod schorzenia psychiatryczne. Wskutek dobrze zaplanowanego zamachu ofiary nie przeżywają…..

 2. Niepokój wzbudza fakt, że w czasie debat nie padły naprawdę trudne pytania, może wszystko idzie z planem którego my nie dostrzegamy?

   1. będą mieli szczyt …. chichi – demonstracja za demonstracją aż do skutku ALBO RZĄD PODAJE SIĘDO DYMISJI ALBO ……. CIEPŁE DNI CIEPŁE NOCE MOŻNA SIĘ W WAKACJE GANIAĆPO ULICACH DO BIAŁEGO ŚWITU I OD NOWA

  1. n/t zamachnięcia moje stanowisko:
   bor-owiki zapłacili żeby premię dostac… 😀

   jaki prezio takie zamachnięcie!

   1. KU…… ŻENUA NACAŁY ŚWIAT
    JEŚLI BY NA SERIO TO UZNALI PANOWIE Z ROUTERSA …. TO BY BYŁA SENSACJA -tania marionetka próbuje zainteresować sobą świat … PROPONUJE MU NAROBIĆ W SPODNIE I SIKU I KUPĘ BĘDZIE BARDZIEJ SENSACYJNIE NIŻ ZAMACH …

    1. Przecież miałeś wcześniej cynk, że się wydarzy i się wydarzyło ale tak, żeby się nic nie stało. Potem wypłacą mu odszkodowanie za niesłuszne oskarżenie – z kasy państwowej.

     1. Moze ten caly kekus tez chce sie zamknac w psychiatryku , zeby potem oskarzyc panstwo i zgarnac kase.Zaplaca za takie cyrki podatnicy.Znalezli oszusci sposob na golenie uczciwych ludzi.Kto cwany i przy korycie , ten zgarnia kupe kasy.Hucpa nad hucpa.Najciekawsze i podejrzane jest to, ze takie podejrzane nieszczescia zdarzaja sie ludziom z kregow okolopolitycznych i celebryckich.Madia zwlaszca te niepoprawne internetowe nie biora udzialu w obronie zywczajnych ludzi.Politycy tez obrzucaja oskarzeniami i robia hucpy w sadach, zeby wygladalo, ze te sady takie sprawiedliwe.Balaganiarstwo i tyle.Cwani tez sa celebryci.Sprzedaja za ciezkie pieniadze informacje z zycia, opowiadaja sami ploty o sobie, a potem sie z mediami procesuja.Ulubiona para celebrytow Angelina i Bradd za udzielenie wywiadu otrzymuja wynagrodzenie w wysokosci 2 miliony dolarow.Kilka wywiadzikow i mozna dobrze zyc.Sprzedaja takze do kolorowych gazetek zdjecia swoich i adoptowanych dzieci.Nie kupuje takiego badziewia i nie dam zarabiac prozniakom.

    1. RACJA ALE TERAZ TRZEBA POLITYCZNIE POSTAPIĆ – WYBRAĆ ZAMIAST WYBRAĆ PRZECIW – A LATEM JEŚLI NIE OBALIMY SYSTEMU – TO W JESIENNYCH WYBORACH WYBRAĆ SWOICH NOWYCH MŁODYCH I UCZCIWYCH !!!
     NAJWYŻEJ BĘDZIE PREZYDENTEM FACET KTÓRY BEDZIE WIEDZIAŁ ŻE JEST SIŁA KTÓRA MOZE WYSADZIĆ CAŁY TEN JE…. SYSTEM – I ALBO BĘDZIE SKAKAŁ JAK MU NARÓD KAŻE ALBO ………. JASNE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: