Seria zamachów na Polskiego Prezydenta donoszą agencje zachodnie i krajowe

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

YTYT

Witam właśnie wróciłem i co ? i 😉 I JESTEM PRZERAŻONY ,wczoraj zaraz po przekroczeniu granicy włączyłem radio polsko jezyczne i cóż się tam dowiedziałem .

Ano że w dniu wczorajszym doszło do serii zamachów terrorystycznych na polskiego p-rezydenta , pierwszy zamach polegał na tym ze jakiś człowiek z żółtą reklamówką uniesioną nad głową z odległości około 20 metrów wymachiwał nią nad głową , został zatrzymany pod zarzutem DOKONANIA CZYNNEJ NAPAŚCI NA PREZYDENTA R.P ….

to nie moje słowa to komunikat P.A.P , B.O.R , POLICJI I PROWOKATURY –

w piątek wieczorem przedstawiła Remigiuszowi D., który zaatakował Bronisława Komorowskiego, zarzut usiłowania czynnej napaści na prezydenta Rzeczypospolitej – poinformował PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Toruniu Artur Krause.”

„zamachowiec” usłyszał zarzuty. Za atak reklamówką – grozi mu 5 lat więzienia

ps. po zatrzymaniu w reklamówce ujawniono przepoconą lekko koszulkę ………

Do 2 ataku doszło kilkadziesiąd minut później , polegał on na tym że : człowiek stojący w bliskiej odległości od prezydenta wymachujący materiałami propagandowymi sztabu BRONISŁAWA .K … NAGLE PODARŁ WIZERUNEK UMIŁOWANEGO PRZYWÓDCY I ZACZĄŁ KRZYCZEĆ ” CZYTAJCIE KSIĄŻKĘ PANA SUMLIŃSKIEGO „

B.O.R DOSKOCZYŁ OBEZWŁADNIŁ I ZATRZYMAŁ „TERRORYSTĘ”

USŁYSZAŁ ZARZUTY Z TEJ SAMEJ W/W PROWOKATURY

” DOKONANIE BEZPOŚREDNIEGO ZAMACHU NA PREZYDENTA R.P „

W UZASADNIENIU DODANO IŻ CZŁOWIEK TEN – RUSZYŁ GWAŁTOWNIE W STRONĘ PREZYDENTA …

A WIĘC MEDIA ZACHODNIE PODAŁY BO MUSIAŁY 🙂 IŻ W DNIU WCZORAJSZYM DOSZŁO W POLSCE DO :

CZYNNEJ NAPAŚCI NA PREZYDENTA  III R.P I ZAMACHU ….

CÓŻ DODAĆ ……… PEŁNA PARANOJA JAK U ADOLFA H W OSTATNICH DNIACH URZĘDOWANIA JAKO KANCLERZA NIEMIEC W BUNKRZE …..

p.s SŁYNNEGO ZAMACHOWCA KTÓRY CHCIAŁ WYSADZIĆ SEJM – WŁAŚNIE NA DNIACH ZWALNIAJĄ DO DOMU …..

JAKO ZAŁĄCZNIK ZASTĘPCZY MAT. AV – JAK WYGLĄDA NA DZIŚ SYTUACJA W SZTABIE B.K

ZAPEWNE  WŁAŚNIE TAK … polecam …

25 komentarzy do “Seria zamachów na Polskiego Prezydenta donoszą agencje zachodnie i krajowe”

    1. RACJA ALE TERAZ TRZEBA POLITYCZNIE POSTAPIĆ – WYBRAĆ ZAMIAST WYBRAĆ PRZECIW – A LATEM JEŚLI NIE OBALIMY SYSTEMU – TO W JESIENNYCH WYBORACH WYBRAĆ SWOICH NOWYCH MŁODYCH I UCZCIWYCH !!!
     NAJWYŻEJ BĘDZIE PREZYDENTEM FACET KTÓRY BEDZIE WIEDZIAŁ ŻE JEST SIŁA KTÓRA MOZE WYSADZIĆ CAŁY TEN JE…. SYSTEM – I ALBO BĘDZIE SKAKAŁ JAK MU NARÓD KAŻE ALBO ………. JASNE

  1. n/t zamachnięcia moje stanowisko:
   bor-owiki zapłacili żeby premię dostac… 😀

   jaki prezio takie zamachnięcie!

   1. KU…… ŻENUA NACAŁY ŚWIAT
    JEŚLI BY NA SERIO TO UZNALI PANOWIE Z ROUTERSA …. TO BY BYŁA SENSACJA -tania marionetka próbuje zainteresować sobą świat … PROPONUJE MU NAROBIĆ W SPODNIE I SIKU I KUPĘ BĘDZIE BARDZIEJ SENSACYJNIE NIŻ ZAMACH …

    1. Przecież miałeś wcześniej cynk, że się wydarzy i się wydarzyło ale tak, żeby się nic nie stało. Potem wypłacą mu odszkodowanie za niesłuszne oskarżenie – z kasy państwowej.

     1. Moze ten caly kekus tez chce sie zamknac w psychiatryku , zeby potem oskarzyc panstwo i zgarnac kase.Zaplaca za takie cyrki podatnicy.Znalezli oszusci sposob na golenie uczciwych ludzi.Kto cwany i przy korycie , ten zgarnia kupe kasy.Hucpa nad hucpa.Najciekawsze i podejrzane jest to, ze takie podejrzane nieszczescia zdarzaja sie ludziom z kregow okolopolitycznych i celebryckich.Madia zwlaszca te niepoprawne internetowe nie biora udzialu w obronie zywczajnych ludzi.Politycy tez obrzucaja oskarzeniami i robia hucpy w sadach, zeby wygladalo, ze te sady takie sprawiedliwe.Balaganiarstwo i tyle.Cwani tez sa celebryci.Sprzedaja za ciezkie pieniadze informacje z zycia, opowiadaja sami ploty o sobie, a potem sie z mediami procesuja.Ulubiona para celebrytow Angelina i Bradd za udzielenie wywiadu otrzymuja wynagrodzenie w wysokosci 2 miliony dolarow.Kilka wywiadzikow i mozna dobrze zyc.Sprzedaja takze do kolorowych gazetek zdjecia swoich i adoptowanych dzieci.Nie kupuje takiego badziewia i nie dam zarabiac prozniakom.

 1. Niepokój wzbudza fakt, że w czasie debat nie padły naprawdę trudne pytania, może wszystko idzie z planem którego my nie dostrzegamy?

   1. będą mieli szczyt …. chichi – demonstracja za demonstracją aż do skutku ALBO RZĄD PODAJE SIĘDO DYMISJI ALBO ……. CIEPŁE DNI CIEPŁE NOCE MOŻNA SIĘ W WAKACJE GANIAĆPO ULICACH DO BIAŁEGO ŚWITU I OD NOWA

 2. taka fobia lub obsesja klasyfikuje się pod schorzenia psychiatryczne. Wskutek dobrze zaplanowanego zamachu ofiary nie przeżywają…..

  1. najlepsze jest to że w Polsce we wszystkich kiciach i kryminałach wstrzymano w dniach od 22 do 25 maja wydawanie przepustek PO TO ŻEBY SKAZANI MOGLI ODDAĆ GŁOS W WYBORACH PREZYDENCKICH – A WIADOMO ŻE W 1 TURZE W WIĘZIENIACH I INNYCH ZAKŁADACH PENITENCJARNYCH WYGRAŁ BRONISŁAW 92,8 % !!!
   OSADZONYCH JEST OKOŁO 140 000 WIĘC TO SPORY KAWAŁEK ELEKTORATU

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!