NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

P.O ALARMUJE SWOICH !!! – UBECY , SBECY, LWP- powcy, MILICJANCI I KABLE – UCIEKAJCIE Z POLSKI !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ZAKAMUFLOWANE OSTRZEŻENIE I RADA JAK ZACHOWAĆ BANDYCKIE PRZYWILEJE EMERYTALNE

NA WYPADEK ZNISZCZENIA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ GWARANTA BEZKARNOŚCI I WYPŁATY WYSOKICH EMERYTUR ZA POPEŁNIONE ZBRODNIE NA POLSKIM NARODZIE

POLECAM PRZECZYTAĆ ZAWARTOŚĆ LINKA INTERII

ci co czują już stryczek na szyi PRYSKAJĄ

FAJNA BAJECZKA – ALE CZY BAJECZKA TVN CZY ZAKAMUFLOWANA RADA – UCIEKAJCIE TE GRÓBE EMERYTURY SIĘ DA PRZELEWAĆ NAWET DO BURUNDII
Emigracja emerytów. Najpierw z Polski wyjechali młodzi, teraz walizki pakują seniorzy

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/raport/emerytury/news/emigracja-emerytow-najpierw-z-polski-wyjechali-mlodzi,2124099,1021?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

A W SWOIM CZASIE PISAŁEM PODOBNY ART . TYLKO Z INTENCJOM POMOCY BIEDNYM EMERYTOM
https://miziaforum.com/2013/04/30/polski-emerycie-zwieksz-swoje-dochody-o-300-popraw-opieke-medyczna-z-psiej-na-swiatowy-poziom/

I W ZWIĄZKU Z TĄ RADĄ MIAŁEM PO 2000 SPAMÓW – W KTÓRYCH PISANO MI ŻE JESTEM IDIOTĄ ŻE TAK SIĘ NIE DA ŻEBYM NIE WPROWADZAŁ W BŁĄD LUDZI

=================================

A TERAZ ARTYKUŁ NA INTERII PISZE WPROST ŻE TAK SIĘ DA CZYLI TRANSFER EMERYTURY TO PROSTE

I WYRAŹNIE PISZĄ ILU „POLAKÓW” TYCH Z WYSOKIMI ŚWIADCZENIAMI OD 3000 DO 7000 ZŁ I WYŻEJ
JUŻ WYJECHAŁO I DOI POLSKĘ BO PIENIĄDZE TAM WYDAJĄ A NIE W POLSKIM WARZYWNIAKU

MAŁO TEGO ZACHĘCAJĄ DO UCIECZKI SUTO NAGRADZANYCH WYSOKIMI ŚWIADCZENIAMI

O CO CHODZI – CHODZI O TO ŻE OSTRZEGAJĄ TYCH BENEFICJENTÓW III „WOLNEJ” R.P

MILICJANTÓW , SBEKÓW, UBEKÓW, LWP owców i innych ŻE P.O MOŻE ZNIKNĄĆ A W RAZ Z TYM ZNIKNIE PARASOL OCHRONNY – PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA ZBRODNIE – I ISTNIEJE RYZYKO ŻE TE EMERYTURY MOGĄ ZOSTAĆ WSTRZYMANE

GDY ZUS ZAWRZE UMOWĘ O TRANSFERZE ŚWIADCZENIA N.P Z IRLANDZKIM ODPOWIEDNIKIEM ZUS – TAKIEGO ŚWIADCZENIA NIE DA SIĘ POMNIEJSZYĆ – SĄ SPECJALNE PRZEPISY MIĘDZYNARODOWE – W TEJ MATERII.

W/W ART TO UKRYTY ALARM DLA SWOICH – UCIEKAJCIE POZA JURYSDYKCJE PAŃSTWA POLSKIEGO BO ONO MOŻE ZMIENIĆ STOSUNEK DO WAS …

WSKAZUJĄ ŻE MOGĄ ŻYĆ BEZKARNIE ZA GRANICAMI JAK ZBRODNIARZ

BRAT ADAMA – ARONA MICHNIKA – SZECHTERA

p.s nic z tego agenci AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO … WYTROPIĄ ZŁAPIĄ I ALBO NA MIEJSCU

ALBO PO PRZYWIEZIENIU DO POLSKI …………..

258 thoughts on “P.O ALARMUJE SWOICH !!! – UBECY , SBECY, LWP- powcy, MILICJANCI I KABLE – UCIEKAJCIE Z POLSKI !!

 1. Natrafiłam już na otoczkę „prawną” w literaturze Brechta, Steinbecka, Tucholskiego i innych, ale tym razem natrafiłam na Sienkiewicza w tym komentarzu do całego filmu
  „Kymatica” :

  „… SĄDZĄ NAS BANDYCI – Prawem morskim – Admirality Law
  Prawo – to tylko język żydowskich bandytów, bardzo podobny do polskiego !
  Fragment „Szkice węglem” H.Sienkiewicz. –
  „Wyraźnie stoi napisane, że kto się będzie wtrącał do dobrowolnego kontraktu, będzie sądzony…m.o.r.s.k.i.m.. s.ą.d.e.m.., – a czy wiecie, durnie, co to jest ..m.o.r.s.k.i.. s.ą.d..? Wy… .tego, durnie, nie. wiecie, m.o.r.s.k.i ..s.ą.d.. to jest… Tu wydobył chustkę i utarł nos, potem głosem zimnym i urzędowym tak dalej swoją rzecz prowadził:
  …który, kpie jeden z drugim, nie wiesz, co jest m.o.r.s.k.i.. s.ą.d,..- to wsadź tylko nos w taką sprawę, a poznasz, co jest.. m.o.r.s.k.i ..s.ą.d, ..aż cie siódma skóra zaboli. Jak się ochotnik znajdzie za podpisowego, to tobie jednemu z drugim wtrącać się do nich wara. Ugoda podpisana, świadkowie są, i… s_z_a_b_a_s! – To się rozumie w jurysprudencji, a nie wierzysz, to patrz w procedurze i w zsyłkach. A jeśli i piją przy tym, to i cóż? Albo to wy nie pijecie, durnie, zawsze i wszędzie?
  Gdyby sama sprawiedliwość z wagą w jednym, a gołym mieczem w drugim ręku wylazła zza wójtowskiego pieca i stanęła nagle między ławnikami, nie byłaby ich więcej przestraszyła jak ten morski sąd, procedury i zsyłki. Przez chwilę panowało głuche milczenie i dopiero po niejakim czasie ozwał się Gomuła cichym głosem, na który obejrzeli się wszyscy, jakby zdziwieni jego śmiałością” – „S_z_k_i_c_e . w_ę_g_l_e_m” – H.Sienkiewicz rozdz. V) ”

  1. To se sprawdz, czemu Sienkiewicz tak pisal.Krzyz w koronie ci pomoze moze, jesli jestes madra, a nie mundra.

    1. Ludzie matoleja takze od nadmiaru ziol.Naukowo udowodnione.Opium dla ludu..Kto wymyslil bez ziol?.he he

 2. Poprawione tłumaczenie i już w całości artykułu ” Kredyty, hipoteki … ” :

  KREDYTY, HIPOTEKI KTO JEST KTO W TEJ GRZE OSZUSTW ?

  Z oppt

  Dla jednego przestępstwa, dla każdego przestępstwa, musi być dowód na istnienie INTENCJI, gdzie nieznajomość przepisów nigdy nie jest usprawiedliwieniem , zarówno na poziomie cielesnym
  i / albo duchowym.

  Już od dłuższego czasu udowodniliśmy, że rzeczywiście jakiekolwiek/ każde użycie LEGALNEGO NAZWISKA z CROWN COPYRIGHT jest oszustwem, niezależnie od tego, czy byliśmy tego świadomi czy też nie.

  O ile ignorancja tej prawdy nigdy nie była komuś intencją, jest to również żadne usprawiedliwienie.
  Ci, którzy tworzą przepisy muszą się do nich zastosować.

  Do tego do czego się zgadzamy jesteśmy poprzez rozmyślną zgodę w umowie.

  Rozchodzi się tu o odzyskanie naszej pełnej odpowiedzialności , nie więcej i z pewnością nie mniejszej.

  A więc, co się dzieje naprawdę, kiedy ktoś idzie do banku z powodu pożyczki, hipoteki, itp. ?

  W wyniku naszej dobrowolnej akceptacji „wszystkich rzeczy systemu“, było wiele ukrywania, ponieważ nasza niewiedza uczyniła nas ślepymi.

  To już nie jest więcej błahostką.

  Zyjący nie może więcej wchodzić w żadną umowę z martwym przedsiębiorstwem, lecz ktoś, kto działa jak martwa fikcja jurysdykcji, może to.

  Jest to ważne dla obu stron tego równania, z każdą umową albo handlem, na które każda strona wyraziła zgodę.

  Powiedziałem nie podpisała, lecz wyraziła zgodę.

  Jeśli ktoś wyraził zgodę do uczynienia czegoś, to jest on już w tej umowie wypełnioną duchową intencją i odpowiednio do tego zobowiązany.

  W tym momencie, w którym to nawet pomyślałeś o otrzymaniu pożyczki, byłeś już w umowie via tą samą intencją.

  W moich wszystkich wysiłkach do odkrywania tego, co naprawdę się stało prześledziłem wiele śladów wulgarności, zwanej prawem.

  Jedna rzecz, która zawsze wychodziła na powierzchnię, to ta, że ta każda drobina prawa systemu była czystym fizycznym odwracaniem uwagi po to, żebyśmy nigdy nie rzucili okiem na duchową naturę tych spraw.

  Sygnowanie na jednej linii czyni ciebie podpisującym.

  Jeden „X“ na linii oznacza „żadna wzajemność“, „partia uczciwości“, UCC tego czy takiego prawnego szaleństwa, ponieważ ja nigdy zbyt głęboko nie uderzyłem w prawdziwe, głębokie aspekty duchowe, głównie będąc zwrócony z uwagą widzenia na to „co na dole“ i nie w rzeczywistości „tak również u góry“.

  W obliczu myriad przekrętów i zwrotów w przede wszystkim prawnych sprawach stało się to wystarczająco jasne, że cały system prawa i jego matactwa jest niczym innym, jak manewrem odwracającym uwagę, kreacją, z egocentrycznym, utraconym rozsądkiem zadowolonym grą z diabelskimi szczegółami.

  Prawda jest taka, że każda umowa, w którą weszłeś z twoim legalnym NAZWISKIEM , jest, była i będzie zawsze czystym oszustwem, dopóki nie odkryjesz pierwotnych zamiarów legalnego NAZWISKA twórców tego systemu.

  Metryka urodzenia jest według wszelkiego prawdopodobieństwa dowodem, którego ktoś potrzebuje, żeby wszystkich i każdego oskarżyć, którzy próbują tworzyć, podstawy prawne do oskarżeń w przypuszczeniu/ insynuacji poprzez użycie tego NAZWISKA .

  Wskazuje więc to na niezawoalowany pierwotny grzech pierworodny ( grzech spadkowy).

  Był to mój albo twój zamiar, popełnić świadomie oszustwa ?

  Naturalnie, że to nie tak, lecz o tym, który to oszustwo z legalnym NAZWISKIEM utworzył nie można tego powiedzieć.

  Już sam fakt, że jakiś policjant nosi mundur, jest wystarczającym dowodem na działanie z premedytacją wskutek wykonywania swojego obowiązku poprzez pomoc i podjudzanie żywej istoty w nieświadomym popełnianiu oszustwa, ponieważ policjant nie ma ZADNEJ kompetencji bez połączenia z NAZWISKIEM, ponieważ on sam jest martwy przez swoje przyzwolenie .

  Nie jest to żadnym przypadkiem, że policjanci na swoich wizytówkach „ nie do identyfikacji“
  („ not for identifikation“) stoi napisane, jeśli byś już taką otrzymał.

  Niedawno otrzymałem taką od przyjaciela i jest to dowód na to, że oni standartowo są zmuszani do wywierania na nas presji.

  Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli pożyczkę z banku albo ci odpowiednio głupi, którzy się chcą poważyć na to, jest tu to coś do przemyślenia.

  To konto, o którym myślisz, że jest twoje, nie należy do ciebie. Twoje NAZWISKO należy do CROWN ( korony) ; to legalne, nie to prawomocne.

  Jeśli ktoś niestety wyjawi swoje nazwisko, można natychmiast z tego wnosić i przyjąć, że chodzi o te legalne.

  Bank jest zarejestrowanym towarzystwem akcyjnym, tak jak twoje nazwisko z czym jako skutek należy do CROWN.

  W tym przypadku są również ZAREJESTROWANE ONZ i WSZYSTKIE narody.

  Mówi sie dużo na temat NWO, który ma nadejść. Prawda jest taka, że NWO jest już w pełni sił i w działaniu. Najprostszym sposoben do zatuszowania tego ludziom jest stałe mówienie, że jeszcze go nie ma.
  Nie możecie czegoś znaleść, jeśli myślicie, że czegoś nie ma.

  NWO istnieje od tysięcy lat, już tak długo , jak istnieje system wymiany / pienieżny.
  Dzisiejsza wersja jest taka sama, jak stara, gdzie znak bestii, legalne NAZWISKO i nierządnica Babilonu, jest handlem.

  Jeśli mi nie wierzysz, to spójrz jak daleko poruszysz się w świat bez twojej prawnej IDENTYFIKACJI i w dniu codziennym przy handlowaniu/ podróżowaniu/ przeżyciu.

  Pozwólmy sobie spojrzeć z tym wspaniałym zapleczem , co się tak naprawdę dzieje, kiedy pójdziemy do banku po pożyczkę albo hipotekę ?

  Na zewnątrz wygląda to tak, że jak ktoś idzie do banku, spotyka się z urzędnikiem bankowym, żeby dopytać się o warunki kredytu/ hipoteki ( przedstawionych w umowie) i stwierdzeniu , poprzez przejście iluzji „czy masz szansę“.

  Zostaje sporządzony „papierowy kram“ i voila, bank daje ci pozornie niezbędny kapitał.
  W tym świecie widząc to raz jako normalne, powinno byś takie wyjaśnienie wystarczające .

  Pozwól nam tutaj wziąć na przykład jedną hipotekę. Myśl zawsze przy tym, że tylko żywy z żywym może zawierać umowy, nigdy z przedsiębiorstwem albo martwą rzeczą.

  Więc spójrzmy na tylko jednego żyjącego będącego stroną, bo bank zawsze jeszcze jest martwym stowarzyszeniem. Więc prześledźmy żyjących ludzi, którzy w tym uczestniczą , są w to wciągnięci.

  Dla ułatwienia będę nazywał pierwotny bank jako martwą korporację.

  Z nazwą Bank Anglii, ponieważ był to pierwszy bank i który do siebie zerwał żywą koronę w postaci Williama III, zastąpił przez siebie martwą koroną, z kolei po prostu nazwaną CROWN CORPORATION – korporacja korony .

  Ponieważ jesteś tylko ty i urzędnik kredytowy albo manedżer bankowy, którzy są żyjącymi stronami, kto więc póżniej rozmyślnie wypożycza pieniądze ?

  Pomyśl o tym, że tylko żyjące strony mogą uskuteczniać umowy, nigdy martwi.

  Przy czym do tego dochodzi ugoda wszystkich żyjących uczestniczących w tej grze i różne umowy, które są poufne, poprzez wyrażenie zgody , są też duchowo związane poprzez ZAMIAR.

  Menedżer bankowy musiał być zgodny ze swoją wolą, wypełniając formularz bankowy, żeby pracować dla banku i on jest z tym w umowie z nim i dla banku albo dokładnie powiedziawszy, jego własnością, który ustala wszelkie warunki dla towarzystwa kapitałowego.

  Za każdym martwym przedsiębiorstwem stoi żywa istota. Przedsiębiorstwo egzystuje tylko z powodu zamiaru tego, który go miał tylko po to, żeby je stworzyć ; Fakt.

  Teraz wiemy, kto jest partnerami w umowie i są tylko ty i ci żyjący, w roli jako menedżer bankowy, związani w całości ze swoimi wszystkimi zobowiązaniami, które on/ ona przez potwierdzenie się jako pracownik danego banku ostatecznie posiada.

  W przypadku banku Anglii obowiązuje to, że ten kto posiada urząd, jest „corporation sole“ / duszą.

  Co się naprawdę dzieje, kiedy TY udzielasz kredytu dla menedżera bankowego, nie dla ciebie samego.

  To jest menedżer bankowy, który otrzymuje pieniądze, żeby kupić TWOJ dom, o którym myślisz, że jest twój. Dalej więc czytaj w umowie, że ty tylko uważany jesteś jako „WŁASCICIEL GRUNTU“.

  To jest BM, posiadacz działek, nieruchomości, domów, a nie ty albo sam bank.
  Tobie zostały przedłożone dokumenty, żebyś je podpisał.

  Ale czego nie wiesz, to umowa ta została w pierwszej linii zawarta , jak się zdecydowałeś ją zawrzeć, żeby ją otrzymać i wtedy była PRZYPIECZETOWANA , jak ją dotknąłeś.
  Używałeś rękawiczek jak ją dotykałeś, żeby ją podpisać ?

  Prawdopodobnie nie i to było twoje DNA i DNA BM, które tą umowę przypieczętowały, nie atrament.

  Kiedy rozpoczniesz pojmowanie DNA połączenia, rozpoznasz, dlaczego z ciebie jako niemowlakowi
  zdobyto twoje DNA z odcisków stóp i z pobraniem krwi. Uczyniono to, żeby stworzyć prawomocne połączenie między twoim DNA i twoim NAZWISKIEM , z daną zgodą PRZYPIECZETOWANIA przy tym, jak twoi rodzice twoje NAZWISKO ZAREJESTROWALI. To jest dowód, tylko jako jedna KOPIA z oryginału, zapieczętowanej umowy w KSIEDZE RODU.

  Tak, Twoje DNA może być łatwo połączone do twojej mamy i taty, gdzie DNA mitochondrialne od mamy jest stałym zapisem wszystkich linii genealogicznych.

  Co się dzieje, kiedy podpisujesz umowę z twoim nowym dłużnikiem, zwanym menedżerem banku, bo to tak jest, że ty jesteś poręczycielem jego KREDYTU ?

  A ty masz tylko status wtórny w tym porozumieniu, którego jego rzeczywistym właścicielem jest reprezentant banku i dlatego NIGDY więcej nie będziesz widział oryginału, bo on nie należy do ciebie.
  Wszelka odpowiedzialność za kredyty, za każdy pojedynczo opiera się na barkach każdego żyjącego, który pracuje dla i w każdym/ wszystkich instytutach finansowych i jest częścią każdego/wszystkich kredytów, itp.

  Ponieważ wszystkie sprawy KORONY, wszystkie sprawy należą do Banku Anglii i wszystkie sprawy są zarejestrowane i wszystkie są własnością korony, do kogo więc należy każda pojedyncza ?

  To nie jest żaden piękny obraz, ale ogromnie chytry podstęp, który w końcu wyszedł na światło dzienne.

  Krótko powiedziawszy, to ty pożyczasz pieniądze menedżerowi bankowemu, żeby oni mogli kupić twój dom , w ten sposób możesz tylko być dzierżawcą i wtedy, kiedy odsetki na hipotekę nie zostaną zapłacone, co zapewne uczyni bank ?

  To była pożyczka dla menedżera bankowego, a wy pozostaliście na zewnątrz już od pierwszego dnia, jak wam zezwolili płacić za ich długi, jako ich poręczyciel.

  Tego nie można prawnie obejść, ponieważ ty jesteś trzecią stroną w tej całej szaradzie banku z tą grą oszustw.
  Nie masz żadnego prawnego wsparcia, ale to ty MASZ prawo; „pobitego na śmierć”, prześladować prywatnym oskarżeniem tego znanego ci już menedżera banku, odbiorcy kredytu.

  Podstawową skazą piękności tego triku jest to, że jak tylko to oszustwo zostanie odkryte, które zostało umyślnie zaprojektowane, oszustwo to i wszystkie umowy uznane są za nieważne,
  nunc pro tunc.

  Legalne nazwisko było zamiarem, tak jak również kredyty i hipoteki każdego rodzaju.
  Umowa zawsze ułożona jest między tobą i inną żywą częścią.

  Co z kolei dzieje się, kiedy bank tą działkę oddaje do przymusowej licytacji, której to współpracownik więcej nie opłacił ?

  Pomyśl o tym, pracownik, alias menedżer bankowy, ma życiową umowę ze swoim pracodawcą, który go zatrudnił i z tym tak to idzie przez wszystkie stopnie w górę aż do zarządu, do głównie odpowiedzialnego za wszystkich, dyrektora generalnego zarządu.
  Zbędne jest mówić, ale bank prawnie wyrywa dla siebie działkę, którą należy do jego pracownika i ciebie jako dzierżawcę z niej wyrzuca i jadą dalej, żeby przechytrzyć kolejną ofiarę , do tego samego oszustwa.

  To jeszcze nie jest wszystko; jest to nowy początek zniszczenia tej kurwy z Babilonu, tej martwej matki Korony, jak Kronos, która pożera własne dzieci, żeby nigdy nie mogła zostać strącona.
  Ale jednak , ta kurwa przegapiła mnie do pożarcia, chociaż z ledwością temu uszłem.

  Weżcie sobie czas, żeby to sobie przyswoić, bo to wymaga czasu , żeby zajrzeć za kulisy.
  Jedynym dla mnie pożytkiem z lewej półkuli jest kodowanie kreatywnych, eterycznych myśli prawej półkuli, w której żyję.

  Ty znajdujesz się w lewym polu, kiedy nie jesteś w prawdziwym rozsądku i będziesz na zawsze poddawany takiemu traktowaniu, aż sam wyrwiesz z siebie „normalne” myślenie, które bazuje tylko na programowaniu.

  Wszystkie płaszczyzny świata jurysdykcji zostały używane tylko po to, żeby nas trzymać poza prawdziwą ścieżką życia, w porównaniu do niewiarygodnych, martwych umów.

  Na samym początku musimy odkryć oszustwo NAZWISKA i to jak nasze samozadowolenie i akceptacja została nadużyta przeciwko nam, żeby z tym odkryć prapoczątek tego oszustwa.
  W ten sposób na tym świecie możemy oddzielić martwych od żywych.
  Ci wszyscy z legalnym nazwiskiem i identyfikacją są widziani jako martwi przez swoją własną akceptację i my jesteśmy tymi żyjącymi, tymi „nowo narodzonymi”, którzy sprawują rzeczywistą władzę.
  Ponieważ w obrębie tych menedżerów bankowych albo tych co zawsze, którzy z tobą działali z umowami , jest też „oskarżony” automatycznie martwymi fikcjami wskutek twojego przyzwolenia.

  Odwrotnie my, żyjący, jesteśmy SWIADKAMI tych zbrodni, WYLACZNIE i w pierwszej linii oszustwa NAZWISKA .

  Nadszedł czas, że my domagamy się pociagnięcia do odpowiedzialności tych szkodników i ich mistrzów, gdzie nieznajomość faktów , nie jest żadnym usprawiedliwieniem, jak i w ten sam sposób była również i nasza niewiedza.

  Jeszcze raz, rzeczywiście winni chcą, abyśmy się wzajemnie zwalczali, jednak ci prawdziwi przestępcy posiadają te przedsiębiorstwa.

  Jednak będziemy paru z tych ludzi oskarżać, żeby ich wstawić na listę. Radość z każdego pojedynczego zwycięstwa na tej liście jest tym, co zmienia całkowicie panoramę systemu.
  Jest to władza jednego, dosłownie.
  Co teraz, kiedy trzeba się się obudzić ?
  Tak to jest nieco spóźnione, jednak jest to moje życzenie po prostu skończyć z tym bezsensem i po prostu dalej żyć.

  Najlepszą częścią złotej reguły jest to, że za każde komuś aktywnie wywołane cierpienia, tak jak w lustrze będzie się musiało to samo przeżywać osobiście, a więc bądź rozważny z tym, czego sobie życzysz, przede wszystkim innym z naprzeciw.

  Co posiejesz, będziesz zbierał, jest to czysta prawda i fakt. Dla tych, którzy to czytają i chcą prywatnie zaskarżać znajduje się sędzia pokoju albo podobni w twoim regionie, na początek tego procesu.

  Myśl o tym, że jak tylko ci awanturnicy poczują flintę, będą robić ci trudności, przy których nie będzie tobie proponowana żadna pomoc. Leży więc to na twoich barkach jak i na moich, ale ja nigdy nie przyjmuję już jednego nie w odpowiedzi i każde/wszystkie sprawy , które się zwalają na jakiekolwiek/ wszystkie sądy , należą do nich.
  Jeśli jakiś urzednik sądowy dotkął się twoich papierów, jest więc sąd poprzez umowę ze swoim pracodawcą zobowiązany, jego pracodawca, w jego imieniu.
  Każdy, kto się dotyka w świecie fonetyki, touché .

  Dalszy ciąg nastąpi, wiele miłości,
  kate z Gai

  Przetłumaczyła kate z Gai,
  opracowanie Frank (OPPT-INFOs)

  http://brd-schwindel.org/kredite-und-hypotheken-wer-ist-wer-im-betrugsspiel/

 3. Ty to wiesz, ja to wiem, a do wielu to nie dociera. Nawet nie próbują tego ogarnąć. Myślenie, to b. bolesny proces dla wielu, niestety….

  1. Ktoś już mi kiedyś powiedział, że „Spoleczeństwa mają takie rządy, na jakie sobie zasługują !” i jest to niestety gorzka prawda.

 4. ” I ja przypuszczam, że jak jakiś człowiek, który nie jest przywykły w tej czy innej formie pójść za buntowniczymi myślami, widziany z czysto ludzkiego podstawowego punktu posiada uszkodzoną strukturę duchową „.

  Bardzo spodobał mi się ten cytat, bo wyjaśnia on pokorny stan lemingów głuchych, ślepych i obojętnie tkwiących w papierowych kajdanach „prawa” z jego martwą literą !

  „Und ich behaupte, daß ein Mensch, der nicht unter der einen oder anderen Form gewohnt ist, aufrührerischen Gedanken nachzugehen, vom rein menschlichen Standpunkt aus betrachtet, eine defekte Geistesverfassung besitzt.
  — Gilbert Keith Chesterton – Autor/Journalist – 1874 – 1936 ”

  „Wer den Teufel nicht kennt, kann der auch ihn nicht besiegen ! ” – Ten kto diabła nie zna, nie może go również pokonać” i dlatego wspominałam tu często o urzędowych „diabełkach tkwiących w szczegółach” , które będąc masowo widoczne stawały się niewidoczne uchodząc w ten sposób jakiejkolwiek uwadze i namysłowi na przeróżne sposoby maltretowanego psychicznie i ograbianego przez całe życie niewolnika na podstawie prawnej fikcji NAZWISKA, będącego własnością „prawną” CROWN CORPORATION .

 5. Jadąc na wybory zaproś sąsiada. Umów się jeszcze dzisiaj że go podwieziesz.
  Krótka instrukcja: Komorowski to wyprzedaż ziemi, lasów, zadłużanie to zabory. Więc głosuj na Dudę.

  1. Wolna-polska (Henryk Pająk) tutaj bezmyślnie przekopiował tekst niczym papuga Dr Jaśkowskigo który się czasem myli.
   To my proponowaliśmy odsunięcie układu głosując na Kukiza. Tamci proponowali bojkot wyborów, czyli pozwolenie układowi by się wybrał sam.

   Są słabi, niemyślący. Warto ich zaprosić tutaj by przedyskutowali z nami kto miał rację. Komora trzeba odsunąć. Komor to wyprzedaż ziemi, lasów. Komor-Tusk-PO to rozbiór Polski.

    1. Jaśkowski pisze interesujące artykuły na temat medycyny. Jednak czasem pisze na inne tematy np polityka, atomistyka i wtedy się często myli. Reklamować go należy. Ale te artykuły poza medycyną należy czytać z ostrożnością. W tym o wyborach poprawnie skrytykował władze, natomiast nawoływał do bojkotu.

   1. Tylko psycholom zalezy na popularyzowaniu broni.Hameryke chca w Polsce zrobic.Mozna sobie jechac do takiej cywilizaji , gdzie mozna posiadac bron, a nie wciskac innym.Takim psycholom daje sie doktoraty.Nie doktoraty takim sie naleza , a kaftany bezpieczenstwa, bo psychole sa zagrozeniem dla normalnych ludzi.

 6. KREDYTY, HIPOTEKI KTO JEST KTO W TEJ GRZE OSZUSTW ?

  Z oppt

  Dla jednego przestępstwa, dla każdego przestępstwa, musi być dowód na istnienie INTENCJI, gdzie nieznajomość przepisów nigdy nie jest usprawiedliwieniem , zarówno na poziomie cielesnym

  i / albo duchowym.

  Już od dluższego czasu udowodniliśmy, że rzeczywiście jakiekolwiek/ każde użycie LEGALNEGO NAZWISKA z CROWN COPYRIGHT jest oszustwem, niezależnie od tego, czy byliśmy tego świadomi czy też nie.

  O ile ignorancja tej prawdy nigdy nie była komuś intencją, jest to również żadne usprawiedliwienie.

  Ci, którzy tworzą przepisy muszą się do nich zastosować.

  Do tego do czego się zgadzamy jesteśmy poprzez rozmyślną zgodę w umowie.

  Rozchodzi się tu o odzyskanie naszej pełnej odpowiedzialności , nie więcej i z pewnością nie mniejszej.

  A więc, co się dzieje naprawdę, kiedy ktoś idzie do banku z powodu pożyczki, hipoteki, itp. ?

  W wyniku naszej dobrowolnej akceptacji „wszystkich rzeczy systemu“, było wiele ukrywania, ponieważ nasza niewiedza uczyniła nas ślepymi.

  To już nie jest więcej błahostką.

  Zyjący nie może więcej wchodzić w żadną umowę z martwym przedsiębiorstwem, lecz ktoś, kto działa jak martwa fikcja jurysdykcji, może to.

  Jest to ważne dla obu stron tego równania, z każdą umową albo handlem, na które każda strona wyraziła zgodę.

  Powiedziałem nie podpisała, lecz wyraziła zgodę.

  Jeśli ktoś wyraził zgodę do uczynienia czegoś, to jest on już w tej umowie wypełnioną duchową intencją i odpowiednio do tego zobowiązany.

  W tym momencie, w którym to nawet pomyślałeś o otrzymaniu pożyczki, byłeś już w umowie via tą samą intencją.

  W moich wszystkich wysiłkach do odkrywania tego, co naprawdę się stało prześledziłem wiele śladów wulgarności, zwanej prawem.

  Jedna rzecz, która zawsze wychodziła na powierzchnię, to ta, że ta każda drobina prawa systemu była czystym fizycznym odwracaniem uwagi po to, żebyśmy nigdy nie rzucili okiem na duchową naturę tych spraw.

  Sygnowanie na jednej linii czyni ciebie podpisującym.

  Jeden „X“ na linii oznacza „żadna wzajemność“, „partia uczciwości“, UCC tego czy takiego prawnego szaleństwa, ponieważ ja nigdy zbyt glęboko nie uderzyłem w prawdziwe, głębokie aspekty duchowe, głównie będąc zwrócony z uwagą widzenia na to „co na dole“ i nie w rzeczywistości „tak również u góry“.

  W obliczu myriad przekrętów i zwrotów w przede wszystkim prawnych sprawach stało się to wystarczająco jasne, że cały system prawa i jego matactwa jest niczym innym, jak manewrem odwracającym uwagę, kreacją, z egocentrycznym, utraconym rozsądkiem zadowolonym grą z diabelskimi szczegółami.

  Prawda jest taka, że każda umowa, w którą weszłeś z twoim legalnym NAZWISKIEM , jest, była i będzie zawsze czystym oszustwem, dopóki nie odkryjesz pierwotnych zamiarów legalnego NAZWISKA twórców tego systemu.

  Metryka urodzenia jest według wszelkiego prawdopodobieństwa dowodem, którego ktoś potrzebuje, żeby wszystkich i każdego oskarżyć, którzy próbują tworzyć, podstawy prawne do oskarżeń w przypuszczeniu/ insynuacji poprzez użycie tego NAZWISKA .

  Wskazuje więc to na niezawoalowany pierwotny grzech pierworodny ( grzech spadkowy).

  Był to mój albo twój zamiar, popełnić świadomie oszustwa ?

  Naturalnie, że to nie tak, lecz o tym, który to oszustwo z legalnym NAZWISKIEM utworzył nie można tego powiedzieć.

  Już sam fakt, że jakiś policjant nosi mundur, jest wystarczającym dowodem na działanie z premedytacją wskutek wykonywania swojego obowiązku poprzez pomoc i podjudzanie żywej istoty w nieświadomym popełnianiu oszustwa, ponieważ policjant nie ma żadnej kompetencji bez połączenia z NAZWISKIEM, ponieważ on sam jest martwy przez swoje przyzwolenie :

  Nie jest to żadnym przypadkiem, że policjanci na swoich wizytówkach „ nie do identyfikacji“

  („ not for identifikation“) stoi napisane, jeśli byś już taką otrzymał.

  Niedawno otrzymałam taką od przyjaciela i jest to dowód na to, że oni standartowo są zmuszani do wywierania na nas presji.

  Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli pożyczkę z banku albo ci odpowiednio głupi, którzy się chcą poważyć na to, jest tu to coś do przemyślenia.

  To konto, o ktłrym myślisz, że jest twoje, nie należy do ciebie. Twoje NAZWISKO należy do CROWN ( korony) ; to legalne, nie to prawomocne.

  Jeśli ktoś niestety wyjawi swoje nazwisko, można natychmiast z tego wnosić i przyjąć, że chodzi o te legalne.

  Bank jest zarejestrowanym towarzystwem akcyjnym, tak jak twoje nazwisko z czym jako skutek należy do CROWN.

  W tym przypadku są również zarejestrowane ONZ i wszystkie narody.

  Mówi sie dużo na temat NWO, który ma nadejść. Prawda jest taka, że NWO jest już w pełlni sił i w działaniu. Najprostszym sposoben za zatuszowania tego ludziom jest stałe mówienie, że jeszcze go nie ma.

  Nie możecie czegoś znaleść, jeśli myślicie, że czegoś nie ma.

  NWO istnieje od tysięcy lat, już tak długo , jak istnieje system wymiany / pienieżny.

  Dzisiejsza wersja jest taka sama, jak stara, gdzie znak bestii, legalne NAZWISKO i nierządnica Babilonu, jest handlem.

  Jeśli mi nie wierzysz, to spójrz jak daleko poruszysz się w świat bez twojej prawnej IDENTYFIKACJI i w dniu codziennym przy handlowaniu/ podróżowaniu/ przeżyciu.

  Pozwólmy sobie spojrzeć z tym wspaniałym zapleczem , co sią tak naprawdę dzieje, kiedy pójdziemy do banku po pożyczkę albo hipotekę ?

  Na zewnątrz wygląda to tak, że jak ktoś idzie do banku, spotyka się z urzędnikiem bankowym, żeby dopytać się o warunki kredytu/ hipoteki ( przedstawionych w umowie) i stwierdzeniu , poprzez przejście iluzji „czy masz szansę“ ?

  Zostaje sporządzony „papierowy kram“ i voila, bank daje ci pozornie niezbędny kapitał.

  W tym świecie widząc to raz jako normalne, powinno byś takie wyjaśnienie wystarczające .

  Pozwól nam tutaj wziąć na przykład jedną hipotekę. Myśl zawsze przy tym, że tylko żywy z żywym może zawierać umowy, nigdy z przedsiębiorstwem albo martwą rzeczą.

  Więc spójrzmy na tylko jednego żyjącego będącego stroną, bo bank zawsze jeszcze jest martwym stowarzyszeniem. Więc prześledźmy żyjących ludzi, którzy w tym uczestniczą , są w to wciągnięci.

  Dla ułatwienia będę nazywał pierwotny bank jako martwą korporację.

  Z nazwą Bank Anglii, ponieważ był to pierwszy bank i który do siebie zerwał żywą koronę w postaci Williama III, zastąpił przez siebie martwą koroną., z kolei po prostu nazwaną CROWN CORPORATION – korporacja korony :

  Ponieważ jesteś tylko ty i urzędnik kredytowy albo manedżer bankowy, którzy są żyjącymi stronami, kto więc póżniej rozmyślnie wypożycza pieniądze ?

  Pomyśl o tym, że tylko żyjące strony mogą uskuteczniać umowy, nigdy martwi.

  Przy czym do tego dochodzi ugoda wszystkich żyjących uczestniczących w tej grze i różne umowy, które są poufne, poprzez wyrażenie zgody , są też duchowo związane poprzez ZAMIAR.

  Menedżer bankowy musiał byś zgodny ze swoją wolą, wypłniając formularz bankowy, żeby pracowaś dla banku i on jest z tym w umowie z nim i dla banku albo dokładnie powiedziawszy, jego własnością, który ustala wszelkie warunki dla towarzystwa kapitałowego.

  Za każdym martwym przedsiębiorstwem stoi żywa istota. Przedsiębiorstwo egzystujetylko z powodu zamiaru tego, który go miał tylko po to, żeby je stworzyć ; Fakt

  Teraz wiemy, kto jest partnerami w umowie i są tylko ty i ci żyjący, w roli jako menedżer bankowy, związani w całości ze swoimi wszystkimi zobowiązaniami, ktłre on/ ona przez potwierdzenie się jako pracownikdanego banku ostatecznie posiada.

  W przypadku banku Anglii obowiązuje to, że ten kto posiada urząd, jest „corporation sole“ / duszą.

  Co się naprawdę dzieje, kiedy TY udzielasz kredytudla menedżera bankowego, nie dla ciebie samego.

  To jest menedżer bankowy, który otrzymuje pieniądze, żeby kupić TWOJ dom, o którym myślisz, że jest twój. Dalej więc czytaj w umowie, że ty tylko uważany jesteś jako „WŁASCICIEL GRUNTU“.

  To jest BM, posiadacz działek, nieruchomości, domów, a nie ty albo sam bank.

  Tobei zostały przedłożone dokumenty, żebyś je podpisał.

  Ale czego nie wiesz, to umowa ta została w pierwszej linii zawarta , jak się zdecydowałeś ją zawrzećżeby ją otrzymać i wtedy była PRZYPIECZęTOWANA , jak ją dotknąłeś.

  Używałeś rękawiczek jak ją dotykałeś, żeby ją podpisać ?

  Prawdopodobnie nie i to było twoje DNA i DNA BM, które tą umowę przypieczętowały, nie atrament.

  Kiedy rozpoczniesz pojmowanie DNA połączenia, rozpoznasz, dlaczego tobie jako niemowlakowi

  zdobyto twoje DNA i twoim NAZWISKIEM , z daną zgodą PRZYPIECZęTOWANIA, jak twoi rodzice twoje NAZWISKO ZAREJESTROWALI. To jest dowód, tylko jako jedna KOPIA z oryginału, zapieczętowanej umowy w KSIęDZE RODU.

  Tak, Twoje DNA może być łatwo połczoen do twojej mamy i taty, gdzie DNA mitochondrialne od mamy jest stałym zapisem wszystkich linii genealogicznych.

  Co się dzieje, kiedy podpisujesz umowę z twoim nowym dlużnikiem, zwanym menedżerem banku, bo to tak jest, że ty jesteś poręczycielem jego KREDYTU ?

  I ty masz tylko status wtórny w tym porozumieniu, którego jego rzeczywistym właścicielem jest reprezentant banku i dlatego NIGDY więcej nie będziesz widział oryginału, bo on nie należy do ciebie.

  Wszelka odpowiedzialność za kredyty, za każdy pojedynczo opiera się na łopatkach każdego żyjącego, który pracuje dla i w każdym/ wszystkich instytutach finansowych i jest częścią każdego/wszystkich kredytów, itp.

  c.d.n.

  Jutro przekażę kolejną część z tego tłumaczenia o przekrętach ” prawa” dla nieświadomych tego polskich niewolników :

 7. „Szanowni Państwo, w głośnej ostatnio sprawie taśm, na których szef CBA mówi o prawdopodobnym kierownictwie ministra MSW w prowokacji na Marszu Niepodległości w 2013r. i spaleniu policyjnej „budki” pod ambasadą FR dziennikarzom umknął chyba jeden mały szczegół całego wydarzenia. Otóż jak do tej pory nie słyszałem by ktoś zapytał np. rzecznika Policji jak to możliwe że 11.11.2013r. rzeczona budka była pusta, kto wydał strzegącym ambasady policjantom rozkaz opuszczenia posterunku, mimo że Policja a konkretnie wydział ochrony placówek dyplomatycznych ma obowiązek ochrony tychże 24h/7 dni w tygodniu. Dlaczego dowódca zabezpieczenia Policji zgrupował kilkuset policjantów od frontu ambasady a przy tylnej bramie nie było NIKOGO? Byłem tam wtedy wśród uczestników Marszu, kilkadziesiąt metrów dalej gdy wybuchł pożar i uważam że gdyby stało przy budce choćby 10 z tych policjantów, którzy byli od frontu do niczego by nie doszło.
  Sprawę należy maksymalnie nagłośnić więc wysyłam to również do innych redakcji, choć z uwagi na zaufanie jakim cieszy się wasz naczelny u p. Pawła Kukiza do was ten mail trafia jako pierwszy. Uważam że należy o tym poinformować społeczeństwo, temat jest też dla prokuratury. Powinni zostać przesłuchani wszyscy policjanci z wydziału ochrony placówek dyplomatycznych, którzy mieli wtedy służbę, dowódca zabezpieczenia, naczelnik WOPD mł. insp. Sławomir Suchan lub jego poprzednik jeśli to nie on wtedy dowodził. Ktoś w końcu powie prawdę jak było. Warto też poinformować posłów, którzy złożyli zawiadomienie ale to już pewnie z mediów się dowiedzą.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości w dążeniu do prawdy. Walcie w nich jak w bęben, bo teraz panika i strach największe.

  P.S. czytam właśnie książkę Wojciecha Sumilińskiego „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” i nie dziwię się że BK tak się tej książki obawia. Zaczyna się od śledztwa CBŚ Policji a potem coraz większy horror. Bronek był i jest im potrzebny jako parasol osłonowy do wałków na setki milionów złotych. Na końcu sprzedadzą resztki Polaków razem z Wisłą, borem i lasem.

  Jak kto nie zamierzał iść na wybory to niech to jeszcze raz przemyśli bo obudzi się za parę lat w strefie Gazy z WSIogunem na karku.”

 8. Szwajcarska demokracja bezpośrednia. Politycy mają tak ograniczoną władzę, że często nawet nie warto znać ich nazwisk. Każdą ustawę uchwaloną przez parlament można przecież odrzucić za pomocą referendum. Jeśli ustawa nie dotyczy zmian konstytucyjnych, wystarczy zebrać jedynie 50 tys. podpisów w ciągu 100 dni. W przypadku zmian konstytucyjnych ustawa musi zostać zatwierdzona przez obywateli, poprzez referendum (tzw. referendum obowiązkowe). W takim systemie, gdzie decyzje „rządzących” nie są ostateczne, korupcja nie ma większego sensu. Istnieje jeszcze jeden mechanizm szwajcarskiej demokracji bezpośredniej, który może narobić wiele zamieszania w rachubach polityków. Jest nim inicjatywa społeczna. Aby wylansować referendum, dotyczące konkretnej inicjatywy, wystarczy zebrać 100 tys. podpisów w przeciągu dwóch lat. To gwarantuje, że decyzje podejmuje zawsze obywatel i to właśnie on ma ostateczny głos. Pełna szwajcarska demokracja bezpośrednia odbiera prawie zupełnie władzę „rządzącym”, a co za tym idzie degraduje zawód „polityka” do rangi mniej lub bardziej pospolitego zawodu. Parlament w Szwajcarii jest najtańszym parlamentem w Europie. Jak to kiedyś zabawnie sformułowali dziennikarze szwajcarskiego radia: „tańszy niż bilet do kina, a często dostarcza więcej zabawy. Szwajcarski parlament kosztuje pojedynczego obywatela około OŚMIU FRANKÓW NA ROK. W Szwajcarii politycy nie kasują horrendalnych „diet”, nie mają służbowych samochodów, domów, „borówek” (urzędników BOR), etc… Miesięczna pensja parlamentarzysty jest o około 50 proc. większa od średniej krajowej, ale mniejsza niż trzykrotność minimalnego wynagrodzenia. Według polskich realiów, nasz polityk zarabiałby mniej niż 4 tys. zł, licząc według średniej krajowej lub też mniej niż 2800 zł, gdy policzymy według minimalnego wynagrodzenia. Jest więc rzeczą zupełnie normalną, że politycy, nawet ci najbardziej znani, dojeżdżają do pracy tramwajem lub na rowerze, robią zakupy w supermarketach są jedynie urzędnikami i wypełniają swoje funkcje, mniej lub bardziej starannie, jak każdy inny pracownik.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-sondaz-prezydencki-duda-48-proc-komorowski-44-proc,nId,1801162#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  no tak tylko najpierw trzeba pilnowac tych co licza glosy w komisjach wyborczych

  1. Jak dobrze sprzedac ” calgon”?.Prosto.Podlaczyc wodociagi z woda bogata w wapn.I interes sie kreci.

   1. calgon dla nierozgarnietych a wystarczy używać sól kuchenną
    chlorek sodu (NaCl) – 99,0 % bogate zastosowanie a na nieznajomości idiotów za taka sól można zgarnąć grubą kasę! 😀

    kamien usuwamy octem.

    1. Idiotow AQQ.Nie wszyscy sa chemikami i posiadaja znajomosc chemii na poziomie podstawowym.Bedzie jeszcze gorzej ze znajomoscia chemii , gdyz ciagle manipulacje programami szkolnymi ograniczaja podstawy wiedzy.O to chodzi w reformach programowych, aby stworzyc armie glupich ludzi, ktorym sie wciska calgon i sprzedaje wysoko wapienna wode.Taka kombinacja pozwala rowniez tym samym sprzedawcom zakladac rozne ekologiczne stowarzyszenia i walczyc z zanieczyszczeniem srodowiska.Truc i walczyc z zatruciem.Ot idiotyzm.Idioci , to ci ktorzy z ludzi robia idiotow, majac w tym cel.Kasa, kasa…Lepiej nie doprowadzac do zakamienienia pralki , wowczas nie ma potrzeby odkamieniania.Zwiazki zawarte w calgonie nie pozwalaja na wytracanie sie wapnia i osadzania sie go na systemie grzewczym.Uzywam sol do zmywarki do naczyn.Zamiast jakich srodkow zapachowych polowke cytryny, ktora odswieza i pomaga w likwidacji osadzajacego sie tluszczu.

    1. Jak ta butelka nos plukac?.Sole maja wlasciwosci lecznicze i zapobiegawcze odpowiednio dozowane.W przypadku blony sluzowej nosa i gardla wskazane sa z zawartoscia siarki.

    2. Sol kuchenna jest swietna do plukania gardla w przypadku wirusowych stanow zapalnych.Mozna sobie roztwor zrobic z letniej wody i gardlo plukac.

  1. Ja też nie chcę ale Polacy w ojczyźnie są chyba mniejszością narodową.
   Ciekawe rzeczy piszą, że władza została zdelegitymizowana ponieważ frekwencja na ostatnich wyborach była niższa niż 50% i mają dobrowolnie oddać władzę.
   Posłuchają głosu ludu czy czekają na REWOLUCJĘ?

   1. Zmiana starego garnituru nieduczonych na uczonych technokratow specjalistow od zarzadzania i marketingu.Proste wymiana na specjalistow od programowania i realizacji wytycznych ” skoku cywilizacyjnego” w strone transhumanizmu szeroko pojetego.

  1. tam na Gajówce są osoby wmawiajace Polakom, że eksmisje na bruk sa dobre:

   https://marucha.wordpress.com/2015/05/20/rzad-mial-w-dupie-cale-gornictwo-przez-7-lat-bienkowska-demaskuje-stopien-pogardy-platformy-dla-wlasnego-kraju/#comment-483188

   więc musiałam wstawić z neta (byc może okupant zatrze i te ślady):
   o eksmisjach na bruk w sejmie

   http://orka2.sejm.gov.pl/Debata3.nsf/118b9e577f3fceeac125746d0030d0fa/f6d64e26c3f12190c125749b0031f688?OpenDocument

   fragment:

   Poseł Mariusz Krzysztof Grabowski:

   Panie Marszałku! Wysoki Sejmie! W naszej ojczyźnie, która winna być wspólnym domem i miejscem godnego życia wszystkich Polaków, dramatycznie rośnie liczba osób i rodzin, którym odmawia się prawa i szans do zaspokojenia tak elementarnego dobra, jakim jest własny dach nad głową.

   Od kilku miesięcy szczególnie szybko wzrasta liczba Polaków eksmitowanych na przysłowiowy bruk oraz rodzin, które z obawą patrzą w przyszłość, bo widmo takiej eksmisji już teraz zagląda im do oczu. W imię liberalnej, egoistycznej filozofii, w imię kultu pieniądza, kapitału i materii, które są stawiane ponad człowiekiem i jego godnością, ponad słusznymi prawami rodziny, poprzedni parlament głosami lewicy umożliwił wyrzucanie Polaków na bruk. „””””

   prosze nie myśleć, że w internecie bedzie opisany każdy pojedynczy przypadek wyrzucenia Polaków na ulicę, to tylko kilka, ( te które znam osobiście nie sa opisane w internecie) :

   http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,12634542,Eksmisja_na_bruk_matki_z_dzieckiem__Sad_sie_zgodzil.html

   http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,10003721,_Rzeczpospolita___Wraca_eksmisja_na_bruk__bo_brakuje.html
   http://pl.indymedia.org/pl/2007/04/28372.shtml?comments=true
   komentarz:

   Doczekałem się
   sylas61 10.05.2007 18:04
   W 1999r zostałem razem z żoną i 13 letnim dzieckiem wywalony na bruk. Do tej pory jestem bez stałego zameldowania z rodziną. Taki system. Dotknęła ją klątwa ludzi którzy za jej pomocą znaleźli się w takiej sytuacji. Sam rzuciłem na nią klątwę. Z całego serca życzyłem jej wszystkiego najgorszego. Nie żałujcie jej!

   1. polska to kraj 800 tys urzednikow i reszta baranow do golenia za gierka bylo 150 tysiecy
    dla porownania usa ma 400 poslow
    u nas 465 plus 100 senatorow plus 800 osob w kancelarii bronka 😉
    kazdy senator to 20 tysiecy miesiecznie czy my jestesmy najbogatszym krajem na swiecie haha 🙂 🙂 ze nas na to stac????
    w polsce wystarczy 300 poslow
    i likwidacja darmozjadow z senatu
    dwor bronka powinien liczyc max 150 nie 800 osob
    ludzie ten system jest chory idzcie na wybory i pilnujcie czy nie falszuja teraz komorek niech juz idzie sobie na wypoczynek do tworek a jesienią dorznąć zydow z po

    1. skoro zlikwidowano huty stocznie cukrownie itd to po co dla kogo pozostawiono 100 darmozjadow z senatu pytam dla kogo ?????

     1. ludzie jezeli nie mamy przemyslu bo nam zlikwidowali 7 milionow emigrantow to po co nam tylu urzednikow czy to jest to tanie panstwo ?????
      nie te 800 tys urzednikow i senat to jest wrzod ktory trzeba wyciac natychmiast

    2. ja gdybym zostal prezydentem to pierwsza rzecz jaka bym uczynil likwidacja senatu oraz o polowe bym zmniejszyl bande urzednikow z 800 do 400 tysiecy
     nastepnie wysokie kary i wyroki dla przestepcow gospodarczych itd

     1. pierwszy by siedzial ten co zakupil pedolino drugi bak a bronka oddal bym na kuracje pod warszawe do tworek na 3 miesiace

  1. Pytanie zasadnicze, czy stan zdrowia PBK pozwala na pełnienie funkcji prezydenta a tym samym kandydowanie? Czy ktoś to sprawdził? Mamy prawo wiedzieć.

   1. dobre pytanie
    jedynie psychiatra moze na nie udzielic odpowiedzi 😉
    wedlug mnie powinien byc leczony 😉

 9. W Polsce na szeroką skalę są stosowane tzw. psychuszki. Do psychiatryka może łatwo trafić każdy przeciwnik władzy lub ofiara nadużyć funkcjonariuszy. Teoretycznie badanie psychiatryczne jest obowiązkiem w postępowaniach karnych, gdy istnieją uzasadnione wątpliwości co do poczytalności podsądnego. Należy wówczas ustalić czy sprawca czynu może ponosić za niego karę, czy też jako człowiek chory, powinien zostać poddany leczeniu. Jednakże w tym zakresie istnieją duże możliwości popełniania „błędów”. Na przykład. przypisując niewygodnej osobie nieudowodniony czyn zabroniony, a potem rzekomą niepoczytalność, wymiar sprawiedliwości może ją spacyfikować na całe lata. Oto 2 przykłady z bardzo wielu, które prześledziłam.
  http://3obieg.pl/kekus-i-talaga-z-krakowa-ida-do-psychuszki-pomozmy#comment-889891

  1. To człowiek z monitor-polski.pl. Oni sieją zamęt, szukają naiwnych a nie robią nic pożytecznego.
   Teraz przed wyborami rozmawiamy o miliardach na jakie Polskę rozgrabiono a nie o drobiazgach. Monitor chciałby naszą uwagę przekierować na bzdury.
   Monitor-polski nawoływał do bojkotu 1 tury wyborów a można było ich odsunąć. Jest tutaj podpadnięty. Mądry człowiek tam nie wchodzi.

   1. zauwazcie jak te zydy robia balagan a potem znikaja bez sladu rostoski tusk buzek i inni przyjdzie taki czas ze beda siedziec w pierdlu mowie wam

      1. No przecie prawde mowie, a nie wierza.Zmieniaja stolki i zadania.Jow-y przypieczetuja dziedzicznosc partyjnych etatow.

 10. Nie napiszę nic nowego tylko to co pisałam wcześniej, przed pierwszą turą. Rządzącym bardzo zależy aby frekwencja była jak najniższa. Bojkot wyborów nic nie da, ponieważ nie ma progu, poniżej którego wybory byłyby nieważne. Tak czy owak wybiorą się sami. A co to daje nam, krajowi? ano to że nasza ociężałość już praktycznie doprowadziła do królowania dwupartyjności!! Realizujemy dokładnie założenia spin doktorów po-pis! Każdego innego potrafimy zdyskredytować i pokazać, że jest be, be!
  Jeżeli chodzi o najbliższe wybory, proponuję aby każdy zastanowił się sam co będzie jeśli wygra Komorowski? Co będzie jeśli wygra Duda? Trzeba pamiętać, że wybieramy prezydenta a u nas póki co nie obowiązuje system prezydencki więc popatrzmy na kandydatów pod takim kątem. Ja zagłosuję na Dudę, bo ten przynajmniej lasów nie sprzeda !! Komorowski ze swoją bandą już chciał! Innych punktów nie będę wymieniać bo i po co. I jeszcze jedno: młodych, gniewnych z pazurem nie wolno odsyłać do narożnika i prawić im dyrdymałów, to oni są nadzieją i przyszłością tego kraju!! Jeżeli nie wyemigrują.

  1. Na miejscu mlodych wyjechalabym z domu wariatow i jak najdalej od takich, ktorzy szczuja i chca wyrnac te oglupiana przez slugusow barbarzyncow mlodziez.Pa pa ..

 11. Napewno każdy z nas próbował normalnie dyskutować z pijanymi …

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/odurzony-demonem-2-2015-02

  Oczywiście u niemieckich sąsiadów sytuacja jest taka sama, bo straszliwi błaźni z niby rządu na oko w ludobójczym i rabunkowym amoku tak samo bredzą, co niestety wszystkie otumanione mendiami masy kołchozu jewropejskiego biorą za szczerą prawdę !

  http://brd-schwindel.org/images/2015/05/dei-deutsche-scheinbundesregierung-5.jpg

  ” Tak,
  ja sprzedaję Wasze zdrowie, podarowuję Waszą przyszłość, zniewalam Was, zatruwam Was, nie udostępniam Wam leczenia, pomalutku zezwoliłam Wam utrzymywać się z jałmużny zasiłków ( Hartz IV), wysyłam Was na wojny

  No i ?

  Tak długo jak mi wierzycie, zamiast w samych siebie, jestem bardzo z Was zadowolona

  A teraz znowu hop, hop …

  pracować, konsumować, oglądać TV, ząbki fluoryzować i dalej do łóżka ”

  Całość wraz z innymi obrazkami upiornego teatru „polityki” i ich kryminalnych „gwiazdorów” :

  http://brd-schwindel.org/die-scheinregierung-in-deutschland/

  1. Jest tfujj..fajna stronka Transhumanizm Polska.Tam pisza, wroza i mowia tez o ” transreligii ” i planach fajnych kosciolow i religii.

   1. Tfuj „Marysia” nie rozmydlasz się znowu o nieistotnych pierdołach, jakby ci jednego „kościoła” z jednym bogiem wojny Jahwe było za mało ?

    1. Nie Nieustraszona.Maja pod nosem, a nie widza.Albo udaja, ze nie widza.Oswieceni to klucz.Szkoda mojego czasu.Pa pa pa…sama sobie odpowiedzialas.Dalej sobie dopowiesz..pa pa

  1. Zloty okres jest.Polacy powyjezdzali, pracuja i placa podatki w Polsce.Prawdziwie zlote zniwa.

 12. „… W dniu dzisiejszym dowiedziałem się od Janka Pospieszalskiego, że najbliższy jego program z zaplanowanym moim udziałem zostaje zdjęty z anteny bez podania przyczyny.

  Seria ostatnich medialnych zdarzeń i ich dziwna koincydencja szokują nawet mnie, nawykłego do sytuacji niecodziennych. Lisy, Sianeckie i inne Tumanowicze postawione w stan gotowości. Tu już nawet nie chodzi o jakość debaty publicznej, poziom demokracji czy partycypacji społecznej obywateli. Ale o skalę i możliwości Systemu w manipulacji rzeczywistością.

  To już jest wojna.
  …”

  Paweł Kukiz

  1. Pisałem już o rządowej kontroli mediów przez ukryte finansowanie. Napiszesz coś niewygodnego dla nas to pieniążków nie dostaniesz.
   Część tych tajnych pieniędzy to prenumeraty część to ogłoszenia reklamowe niepotrzebne.
   Z tego powodu te wielkie portale się bały wpuścić innych poza tymi z układu.

  1. Odpowiedzią jest mój komentarz powyższy. https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/17/p-o-alarmuje-swoich-ubecy-sbecy-lwp-powcy-milicjanci-i-kable-uciekajcie-z-polski/#comment-235301

   Henryk Pająk pokazał swoją bezradność. Nie potrafi działać w tak złożonej sytuacji. Złożoność sytuacji przekracza jego zdolność podejmowania mądrych decyzji.
   Pająk jedynie potrafi krytykować i bojkotować wybory. My natomiast myślimy i wybieramy mądrzejszą decyzję. Pająk się ośmiesza.

  1. Dyskutowaliśmy na tym blogu i stwierdziliśmy że Bronek to duży diabeł którego należy odsunąć a Duda to mniejszy diabeł którego należy kontrolować. Na wybory więc trzeba pójść i zmobilizować jak najwięcej osób by zagłosowało na Dudę.
   Jest na forum plan odsunięcia Tuska-PO https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/16/komorowskiego-propozycja-dla-mlodych-wypedzenie-wiezienie-cmentarz/#comment-234855
   i tam jest wszystko wytłumaczone.

   1. To jest Twój plan, kto ma go zrealizować, Duda?
    Niestety istnieje niebezpieczeństwo, że pis, za pomocą Dudy-prezydenta wciągnie nas do wojny z Rosją. To zbyt wielkie ryzyko wybrać Dudę. Masz jego gwarancję, zapewnienia, że nie będzie atakował Rosji? Oczywiste jest, że globaliści chcą wojny z Rosją i dążąc do tego wybiorą nam odpowiedniego prezydenta, który to zrealizuje.
    Nasze rozważania za i przeciw to tylko gdybania a od tysięcy lat realizowany jest pewien plan.

    1. Polska jest już w wojnie ekonomicznej z bankierami światowymi i ludzi którzy im na to przyzwalali trzeba odsuwać a nie trzepać się ze strachu.
     Oczywiście trzeba jasno powiedzieć Dudzie że nie miał naszego poparcia tylko się utworzyła duża grupa która nie pozwoli prezydentom nas niewolić.
     Polacy nie chcą wojny z Rosją i jej nie będzie. Gdy Duda będzie miał takie ciągotki to go będzie łatwiej odsunąć niż Komora obecnie.

     1. Polska jest tez przedmiotem tej wojny.Swiatowe sily moga Polske i Polakow zdmuchnac w kazdej chwili.No chyba, ze bozia sie nie zgodzi.Zgodzila sie na wojne na Ukrainie bozia.Bozi jest w Polsce dobrze, wiec wojny na jej teren nie sprowadzi.Narod jak najbardziej mozna krzyzowac.

      1. Z Dudą będzie łatwiej.
       Komorowski ma poparcie zorganizowanej bandy złodziei którzy go popierają bo im gwarantuje życie z grabieży Polski.
       Duda ma poparcie PiS-u. Jest to poparcie religii katolickiej. Ci są patriotami, niestety manipulowani przez kościół. Nie zarabiają na tym pieniędzy więc można z nimi dyskutować.
       W 1 turze głosowałem na Kukiza bo chciałem odsunąć Bronka i Dudę.

    2. haha polska bedzie toczyc wojne z rosja haha
     do tego potrzeba mocarstwa atomowego a polska nim nie jest co najwyzej moze z ukraina sie bic o lwow ludzie nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie rzucal sie na rosje tylko jakis debil lub agent zydoski jak poroszenko na upainie 🙂 😉

     1. Mocarstwa atomowe nie uzywaja atomu, bo im nie zalezy na totalnym zniszczeniu.Ciezkiej kasy nie dorabialy by sie lobby zbrojeniowe i panstwa handlujace bronia oraz rozni przemytnicy od ktorych gangi te bron kupuja.Im zalezy na lokalnych konfliktach i testowaniu nowych zabawek tfujjj wojennych.Testuja w afryce drony na ten przyklad.

  1. Marek.Nie. spolecznie i nie dla dudkow.Widze, ,ze sie niezle dudka ludzi, wiec mam czas i skrobne troche.Ty nie zauwazyles, ze takich pisarzy jest wiecej?..He he Oni tez pewnie za dudki.Co?.

   1. Szkoda oczu i czasu na czytanie jej komentow. Ale jak zauważyłam, to chyba nie jest tu lubiana

       1. Nie stac cie na nic madrzejszego do powiedzenia.Okaze sie okaze…

     1. chciałam delikatnie dać jej do zrozumienia, że jej pisanina jest malo strawialna 🙂 i niemerytoryczna

      1. Jest strawialna i dobrze wiesz , czego dotyczy.Jak najbardziej merytoryczna i przede wszystkim syntetyczna.Taka rasa..he he.

    1. Tajemnica jest prosta Elsa.Trudno byc prorokiem miedzy idiotami.To ukrzyzuj Marysie, bo jej nie lubisz.

     1. „Niechaj się nikt nie łudzi. Jeśli ktoś spośród was mniema, że jest mądry na tym świecie, niech się stanie głupim, by posiadł mądrość.” No to chyba nie jest z nami tak najgorzej, skoro już jesteśmy idiotami 🙂

      1. Krabie.Dobrze powiedzialas.Zostancie ze swoja madrascia.Masz racje.Nie ten glupi , kto na glupiego wyglada i ten ktoremu glupstwo sie przypisuje.Zegnam.

       1. A kto jest madry, a kto glupi to sie okaze.Plujcie, plujcie ile tylko mozecie.

     2. zwisasz mi. Ale ja nie mam monopolu na wszystkie mądrości i nie popisuję się pseudo wiedzą. Każdy jest w czymś trochę lepszy i nie wszystko musi wiedzieć, dlatego poszukuje różnych info. A tobie sie wydaje, że jesteś najmądrzejsza i racja po twojej stronie. A komentujący tu to wredne i głupie istoty.Dyskusja to nie forsowanie swoich jedynych racji. Zajrzyj do psychologii kwantowej, to może ci się rozjaśni horyzont.

      1. Ty mi z psychologia kwantowa nie wylatuj , bo temat znam.Bardzo dobrze sie wiaze ta psychologia z tranhumanizmem.Cala armia psychologow wykorzystujaca teorie kwantowe i cybernetyke grzebie w mozgach podsuwajac rozne obrazki na fejsbuku i bada reakcje ludzi na nie.Planisci w ten sposob gromadza wiedze o upodobaniach, aby w przyszlosci stworzyc sztuczna inteligencje takze z wprogramowanym programem uczuc religijnych.Odtworza dla swoich potrzeb psychike ludzi dobrych i barbarzyncow.Przypomnij sobie jak bronek wcale nie bredzil o potrzebie ” stworzenia grzecznych dzieci” w projekcie ” architekta”.Albo jest wtajemniczony bardzo wysoko, albo nie ma bladego pojecia i te fraze mu wcisnieto.Nigdy nie mowilam , ze komentujacy to wredne istoty.Czytalam i czytam z uwaga i cos skomentuje w sposob odpowiadajacy mojej wiedzy i analizom po przestudiowaniu wielu zagadnien i zrodel.Nie bede pisac bzdur , ktore nie sa w zgodzie z moimi przemysleniami nawet , jesli trzeba by isc pod prad.Nie ja traktuje piszacych jak idiotow i nikogo nie wyzywam i nie szczuje.Byc moze nie zauwazylas lub nie chcesz zauwazyc.Nalezysz jednak do grona atakujacych za inne zdanie niz Twoje.Zarzucasz mnie monopol na wiedze, a Twoje niektore reakcje na inne zdanie potwierdzaja, ze to Ty ten monopol chcesz posiasc.Ja szukam i porownuje, aby nie ulegac manipulacjom wszechobecnym, co moze wywolywac i wywoluje reakcje , tych ktorzy czuja sie zagrozeni.Nie zauwazylam, zeby miala miejsce tutaj dyskusja.Owszem jest dyskusja, ale dopuszczajaca jedynie sluszne zdaniem dyskutantow opinie.Albo nie zauwazylas, w co watpie.Raczej nie dopuszczasz , ze ktos ma racje i dlatego staje sie przedemiotem ataku.Dobrze wiesz podobnie jak inni , ze mam duza wiedze z roznych dziedzin, ze szukam i uzupelniam moja wiedze.Gdyby tak nie bylo nie popelnilabym na tym forum zadnego komentarza nawet najkrotszego, ktorego sfrormulowabie wymaga duzej wiedzy z roznych dyscyplin.Bedzie koniec krotkich komentarzy, bo psychologia kwantowa czyha, zeby wydrzec pewna tajemnice i zbadac mechanizmy jej, aby zastosowac w kreacji czlowieka-maszyny-robota ze sztuczna inteligencja.Twoje okreslenie zwisa mi nie jest oznaka sympatii i tolerancji, ani checi do dialogu.Okauje sie, ze komentarze moje nie sa jednak takie glupie i sa inni myslacy w podobny sposob.Pa pa..

       1. Jeszcze ci dorzuce Elsa do psychologii kwantowej.Juz w latach 70-tych wykladano teorie tzw. ” nauczania programowanego”.Teraz sie je realizuje poczawszy od przedszkola.To bylo w epoce wykladania filozofii pani szyszkowskiej tez.

       2. Wniosek.Nic nie wzielo sie z powietrza i przez przypadek.Ikona tfujj..liberalizmu i libertynizmu juz przygotowywala grunt teoretyczny pod obecna praktyke.

       3. wiedziałam. Cierpisz na przerost formy nad treścią. Taka mundra, a tak cie tu minusują, zastanawiające…… To był ostatni twoj koment, który przeczytałam, nadal piszesz byle co…… pewnie takie wytyczne.

       4. Minusuja, bo sie boja.Probujesz zapedzic w przyslowiowy kozi rog?.Minusuja, ci ktorzy boja sie prawdy.Nie musisz czytac.Czytam wszystko i wyciagam wnioski.Tak postepuje madry czlowiek.Mundry zas manipuluje, ale madry nie ulega manipulantom i szuka w wielu zrdodlach.Mundrym przeszkadzaja madrzy, dlatego minusuja, bo sie boja odkrywania manipulacji.Powinnas wiedziec.Chyba, ze ty z mundrych, co dusze diablu zaprzedadza i posuna sie do kazdego falszerstwa i dranstwa.Idz moze na neon.Tam znajdziesz mundrych, ktorzy wykorzystuja ludzi do swych obrzydliwych celow z premedytacja i udaja madrych jak rozne rebeliantki, ktore cudze teksty z cudzymi zdjeciami wklajaja i chwala sie mundroscia, ale nie swoja.Bo tacy mundrzy, ze przed kamera ni me ni be powiedziec nie potrafia, ale teksty wklejaja cudze.No coz..Trafilas na madra, a nie mundra..

      2. Udowodnij elsa wytyczne.Prosze bardzo.Wytyczne to maja rozne konfederacje blogerow i tam szukaj.

    2. Gdybym byla idiotka kupowalabym na zdrowie herbatki polecane, rozne rozniste z roslinek , ktore maja takie dzialanie jak opium.Nie sprawdzajac , co sie w nich zawiera i jadla, co mi idioci na sluzbie u barbarzyncow podsuna.

  1. Mnóstwo bredni.

   Referendum dotyczące wojny z Rosją to oczywiście sianie zamętu.

   Zdanie „Największym sukcesem tych wyborów Prezydenckich jest to że Polacy nie poszli na wybory” to oczywiście bzdura. Gdyby Polacy poszli na wybory i zagłosowali na innego który jest Polakiem to by pewno przeszedł w 1 turze. Niegłosowanie Polaków jest sposobem na to by żydzi wybrali swojego na Prezydenta Polski.

   Mylenie Ukraińców z Chazarami to kolejny przejaw kompletnej niewiedzy. Ukraińcy to Słowianie. Chazarzy przybyli do Ukrainy ze wschodu.

   Tyle bredni że nawet nie mam czasu tego dokładnie komentować.

   1. Jak tak lubisz slowian i slowianska ideologie wez no popatrz na takich tworcow fajnych tfujj…Ciekawa tfuj.. produkcja.Vimeo-Tworcza 10 Group Slavonic Afterword albo Vimeo -Tworcza 10 Group-Manorhouse in Szreniawa albo Vimeo- Tworcza 10 Group-Slavonic Sancutuary in Gniezno.Poczytaj sobie ” blog polski” i takie cus ” Slawische Wallanlagen in Deutschland.Tam to sa ciekawe tfujj.. rzeczy, ze wlos sie na glowie jezy od tej slowianszczyzny.

     1. Większość Polaków to Słowianie i blog opolczyk dobrze odpowiada Polskości.
      Po wejściu tutaj chrześcijaństwa Rzym kasował wszystkie pamiątki dawnego państwa Króla Kraka potem Wandy. Był to sposób Rzymu na ich imperium, bez historii a jedynie że my to chrześcijanie a tamci to heretycy. Czyli rozbijanie Słowiańszczyzny.

      1. Ta tak polskosc.adolf ze swoja banda postanowil te ziemie slowianskie zjednoczyc.Tak ten adolf nie lubil tego rzymu, ze sam papiez go blogoslawil w jednoczeniu slowianszczyzny z bogiem na pasach i ogniem dla narodow.Wczesniej jeszcze byl taki lenin, ktory tez z misja jednoczenia slowianszczyzny wyrznal miliony ludzi i zaglodzil.Ty nie widzisz analogii?..

    1. Blog polski (opolczyk) znam i mnie nie szokuje, choć czasem sądzę inaczej.
     „Slawische Wallanlagen in Deutschland” znalazłem, niestety niemieckiego nie znam.
     Sądzę że jestem typowym Słowianinem. Wyglądam trochę podobnie jak Pudzian, chociaż teraz nie ćwiczę i jestem szczupły. Nawet żyły widoczne w tych samych miejscach. Widać jednak wyraźnie kości, mięśnie i skórę. Bez tłuszczu. Po wadze mieczów Grunwaldzkich (i po DNA) wynika że to musieli być tacy ludzie.
     Z mojej rodziny takimi mieczami by zawalczyli 2 dziadkowie, 2 wujkowie, ojciec i ja gdybym ćwiczył.
     Tereny Słowiańskie za króla Kraka były do Łaby lub nawet do Renu. Potem Rzym prowadził nawracanie mieczem i pojawiła się Germania od łacińskiego Gers main czyli za rzeką.

      1. Tego znajdziesz sporo, nie będziemy tutaj pisać. Nie wszyscy Słowianie mają oczy niebieskie, jest około 8 sylwetek. Nawet nie znam wszystkich sylwetek.

       1. Ten milosnik slowian tfujj..hitler tez selakcjonowal i gazowal nie-slowian..wedle wygladu, sylwetki..i innych cech.

       2. Adolf Hitler to był sposób bankierów na zniszczenie Europy od wewnątrz. Początkowo Europa przewodziła światu. Po dwóch wojnach światowych to USA przejęły władzę nad światem.
        W tych 2 wojnach zginęło wiele więcej Słowian niż innych. Bankierzy by ukryć ich finansowanie wojen robią z mniej istotnych wątków szum.

       3. Polskosc.Co Ty opowiadasz?.Widac skutki nowego pisania historii.Otrzasnij sie.Usa stworzyla Europa.Wez no se poczytaj, kto i w jaki sposob skolonizowal Ameryke.Kto wyrznal w pien i zawlokl tam europejskie choroby.Jak nie wiesz, to Ci podpowiem.kosciolek nawracal pogan.Hitler sam wojny nie zrobil i wspolpracowal z ameryka.Dziwne, ze wymordowano tylu ludzi , a jednak ocalaly monarchie, rozne religijne przybytki, bankierzy i wlasciciele roznych kapitalow.Cus mi to na kooperacje wyglada.Nie chrzan.Hitler to figurant i wykonal zadanie stojacych za nim.

       4. Zrobili se fejzbuk i analizuja, kogo w przyszlosci do odstrzalu przeznaczyc, a kogo zachowac.Po zdjeciach widac , kto slowianin z germansko-rzymskimi rysami, a kto nie.No i ten sabat w gdansku w 70 rocznice dziedzictwa tfujj..wojny daje do myslenia.

       5. Jeszcze se polskosc poczytaj w wolnej chwili , kiedy germanskie plemiona podbily rzym, tworzac swoje panstwo.Jak juz ten rzym podbili , to tez mieli papiezy.Mozna sobie we Wikipedii poczytac.Miliesmy niedawno papieza z jungend mlodziezowki niemieckiej.

     1. Niebieskie oczka, blond wloski, tezyzna fizyczna…hmm.adolf wiecznie zywy jak lenin.Cos w tym jest.Po blogach widac..Hmm..germania to frankowie i utworzenie cesarstwa rzymskiego nardodu niemieckiego bez zadnych podbojow , wiec ta slowianskosc mocno naciagana.Wlacz tlumacza..bedzie latwiej.Tam sa ladneee tfuj kwiatki.Majace przekonac narody i niemiecki i polski do pojednania.Skoro juz jestesmy slowianami to latwiej bedzie zyc z ta swiadomoscia w niemieckiej rzeszy.Strasza zydem, a skok na lasy , ziemie i jeziora krzyzaki szykuja, dopinajac do tego slowianska religie..szczwane i dobrze pomyslane ideologicznie zarowno dla Polakow jak i Niemcow.Kurcze..adolfa idea..nie gdzie oni szukaja tych nazi, bo wszyscy szukaja i nie moga znalezc tak jak i boga szukaja i szukaja..

      1. Ok 800r była granica Limes Sorabicous między Słowianami a Germanami w okolicach Łaby. Potem było Limes Saxonaie w okolicy Hamburga. Wcześniej za króla Kraka była dalej na zachód. Granica szła stopniowo na wschód. To było zdobywanie terenów mieczem. Ok 1939r pod Berlinem była miejscowość Stara Wieś co jest nazwą Słowiańską.
       Adolf I Lenin nie byli Słowianami co łatwo widać po ich budowie. Matka Adolfa też nie byłą Słowianką co łatwo widać z jej zdjęcia choć jest ono bardzo złej jakości.

       1. Teraz strach pokazac zdjecie gdziekolwiek jak juz takie analizy sie robi.Dobra..Jakis moze dowod na istnienie tego krola Kraka.Legendy zawieraja rozne informacje.To , ze kosciol chrystianizujac podbijal i niszczyl kultury pogan to prawda.Komu tak bardzo zalezy na odgrzebywaniu przeszlosci poganskiej?.Nie zauwazyles , ze to sie robi, aby latwiej narody polaczone w obszarze panstwa przekonac do prgramu jednej europejskiej rzeszy, federacji, zwiazku , czy jak ten twor chcesz nazwac.Wezowa metoda i szczwana.Tak jak szczwane bylo niby ukrzyzowanie jezusa, zeby stworzyc dwie propozycje religii monoteistycznej wywodzacej sie z jednego zrodla.A tym zydom tak zle w epoce ksiazat nie bylo.Byli kaplanami, sluzyli w swiatyni i byli sekretarzami ksiazat egipskich.

     2. Ciekawostka z unii.Schulz otrzymal za prace dla unii ” medal karola wielkiego”.Mozna se poczytac o tej postaci w wikipedii.

      1. polskosc said
       Maj 19, 2015 @ 2:21 PM
       Adolf Hitler to był sposób bankierów na zniszczenie Europy od wewnątrz. Początkowo Europa przewodziła światu. Po dwóch wojnach światowych to USA przejęły władzę nad światem.
       http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html
       NAZISTOWSKIE KORZENIE „BRUKSELSKIEJ UE”
       www4.dr-rath-foundation.org/pdf-files/complaint/polish-complaint.pdf
       http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/

       1. Usa i niemcy zawsze wspolpracowaly.Tak sie sklada, ze elity z klas wyzszych w europie na wojne sie zgodzily.Cudow nie ma.Najwieksze straty byly wsrod ludnosci cywilnej.Ksiezniczki i ksiazeta i ich rodziny w partyzance nie byly.To ubodzy walczyli z pieklem szalenstwa stworzonego przez tzw. elity i zawsze tak bylo.Ciekawe czemu duchowni nie szli do partyzantki?.Ze niby nie mogli zabijac.Taaa…Poza tym to europa kolonizowala ameryke i nie tylko usa, ale kanade tez.Nie ma co sie licytowac.Bez wspolpracy nie byloby tego , co bylo.Panstwa i rzadzacy zwalczaly sie i zawieraly sojusze.Tak bylo dawno dawno temu i teraz tez.Wojny wywolywaly elity, a narody placily zyciem.Z bozym blogoslawienstwem jak najbardziej.

     3. „Germanie” jako lud a nie nazwa terenu na mapie powstali pod konieć 7 wieku ze zjudaizowanych przez Awarów Franków. A potem wraz z ich podbojami i sukcesami w wyrzynanej judaizacji/ germanizacji przeszła na tereny słowiańskie zwłaszcza jak terenem rządziła zapatrzona w pustynny nazizm prokatoobłudnicza przechrzta jak to mieli chociażby Czesi którzy nam wbili sztylet w plecy podrzucając znajdę „mieszka” uzurpatora.

      Przed najazdem Awarów znanych też jako chazarskie żydowstwo czy ashkeNAZI yude żadnych germanów/ szwabów w Europie nie było dlatego ci też równie intensywnie jak żydzi w okupowanej Palestynie szukają (czytaj fabrykują) dowody na swój wielowiekowy pobyt na tych terenach jednocześnie niszcząc i przewłaszczając wszelkie odkopane zabytki kultury autochtonicznej jakie dało im się przywłaszczyć zawrzeszczając ich prawowitych właścicieli (chociażby „żydowski” heksagram i menora pokradziona z kultu słowiańskiego Marduka z Krymu (stolicy Kaganatu Słowian – ostateczny rozpad około 850 ne).

 13. O, jaka piękna reklama mająca wywołać zaufanie z kluczami słownymi jak „fundacja” , „kultura prawna”, tajemnicze „Ordo Iuris” czyli po łacinie „porządek prawny” !

  ” Porzućcie jednak wszelką nadzieję” bo i ten żydowski geszeft symulujący „prawo” wykorzystuje rozpacz ludzką spowodowaną przez „prawo morskie” na stałym lądzie, żeby okłamani petenci fundowali pasożytom społecznym beztroskie i bezkarne życie !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname FUNDACJA INSTYTUT NA RZECZ KULTURY PRAWNEJ ORDO IURIS
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 427006561 Numer rejestracyjny
  L Geschäftssitz Ul. Gornoslaska 20/6
  L Postleitzahl 00-484
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  Telefon Nummer Brak numeru telefonu i faxu !!!!
  Fax Nummer
  W Name Hauptverantwortlicher Kwasniewski Jerzy Adam Szef geszeftu , czyżby z tych Kwaśniewskich ???
  W Tätigkeit (SIC) 8699 Klucz działalności z waszyngtońską rejestracją poniżej :

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  STATISTICS & DATA | SIC MANUAL

  This page allows the user to search the 1987 version SIC manual by keyword, to access descriptive information for a specified 2,3,4-digit SIC, and to examine the manual structure.

  Enter a SIC CODE:
  Enter the search keyword(s):

  Search Help and Examples

  8699 Membership Organizations, Not Elsewhere Classified Członkostwo w bliżej nieokreślonej organizacji ?

  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Kto naiwnie „funduje” składki wyłudzone na jakiekolwiek „dobre” cele sam sobie opłaca sznur na którym zostanie przez czerwono – czarną mafię powieszony !!!

   1. Pelagia nie bądz naiwna.
    na fundacjach żerują różne cFelebryty, sam bronek mówił że jego dzieci tak pracują*.

    1. z pewnościa masz rację, ale „niechcący” cos dobrego musza zrobić, aby kase od nas wydusić. chyba, że to wszystko kłamstwo

     1. Taaa..nie chcacy.z premedytacja rujnuja ludzi i wpedzaja w biede, aby potem wyciagac kase na niby charytatywna pomoc, ale sami sie bogacac przy tym.Oni biednych gdzies.Bieda to nich byznes..wielki byznes.

  1. to wszystko i wiecej … prywatne firmy !

   UPIK® Datensatz – L
   L Name RZECZ POSPOLITA
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 426527943
   L Geschäftssitz Ul. Matejki 2/12
   L Postleitzahl 40-077
   L Postalische Stadt Katowice
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 483220906
   Fax Nummer
   Name Hauptverantwortlicher
   W Tätigkeit (SIC) 8699

   L Name ZAKŁAD UBEZPIECZEN SPOŁECZNYCH
   L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil ZUS
   L D-U-N-S® Nummer 422245449
   L Geschäftssitz 3-5 Ul. Szamocka
   L Postleitzahl 01-748
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 226671000
   W Fax Nummer 48226672662
   W Name Hauptverantwortlicher Jaroszek Pawel
   W Tätigkeit (SIC) 6371

   L Name ZAKLAD UBEZPIECZEN SPOLECZNYCH INSPEKTORAT OSTROW MAZOWIECKA
   L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil ZUS
   L D-U-N-S® Nummer 522277359
   L Geschäftssitz Ul. Dubois 1
   L Postleitzahl 07-300
   L Postalische Stadt Ostrow Mazowiecka
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   Telefon Nummer
   Fax Nummer
   W Name Hauptverantwortlicher Wypych Pawel
   W Tätigkeit (SIC) 9999

   Trefferliste zur UPIK® Suche
   Um zur Detailansicht der Geschäftspartnerinformationen zu gelangen, müssen Sie auf einen Namen klicken.
   L SAD REJONOWY Ul. Katedralna 13 Unternehmensstandort Kolobrzeg
   L SAD REJONOWY 3 Ul. Sw. Andrzeja Unternehmensstandort Sroda Slaska
   L SAD REJONOWY 302 Ul. Jana III Sobieskiego Unternehmensstandort Wejherowo
   L SAD REJONOWY Ul. Boleslawa Chrobrego 31 Unternehmensstandort Brzeg
   L SAD REJONOWY Ul. Tadeusza Kosciuszki 20 Unternehmensstandort Brzesko
   L SAD REJONOWY 13 Ul. Szarych Szeregow Unternehmensstandort Słupsk
   L SAD REJONOWY Ul. Sadowa 6 Unternehmensstandort Kedzierzyn-Kozle
   L SAD REJONOWY Ul. Biecka 5 Unternehmensstandort Gorlice
   L SAD REJONOWY Ul. Jozefa Marka 19 Unternehmensstandort Limanowa
   L SAD REJONOWY 5 Plac Konstytucji Unternehmensstandort Gdynia
   L SAD REJONOWY Ul. Bohaterow Warszawy 42 Unternehmensstandort Szczecinek
   L SAD REJONOWY Ul. Rynek Glowny 14 Unternehmensstandort Oswiecim
   L SAD REJONOWY Ul. Kosciuszki 5 Unternehmensstandort Sanok
   L SAD REJONOWY Ul. Szczecinska 1 Unternehmensstandort Czluchow
   L SAD REJONOWY 1 Ul. dr Juliana Smolika Unternehmensstandort Nowy Sacz
   L SAD REJONOWY 2 Ul. Bolesława Prusa Unternehmensstandort Ostrow Mazowiecka
   L SAD REJONOWY Ul. Armii Krajowej 3 Unternehmensstandort Jaslo
   L SAD REJONOWY Al. Henryka 23 Unternehmensstandort Chrzanow
   L SAD REJONOWY Ul. Katowicka 2 Unternehmensstandort Kluczbork
   L SAD REJONOWY 3 Ul. Park Chopina Unternehmensstandort Swiebodzin
   L SAD REJONOWY 19 Ul. Złotoryjska Unternehmensstandort Legnica
   L SAD REJONOWY 15 Ul. Jednosci Robotniczej Unternehmensstandort Słubice
   L SAD REJONOWY Ul. Tadeusza Kosciuszki 30 Unternehmensstandort Starogard Gdanski
   L SAD REJONOWY Ul. Przyzamcze 2 Unternehmensstandort Lebork
   L SAD REJONOWY Ul. Lipowa 1 Unternehmensstandort Bialogard

 14. wszyscy wiemy jak dobrze żyje się rodzinom za władzy PO:
  informacja z Ordo Iuris– bronimy rodzin przed rozbiciem
  Dzieci są w Polsce odbierane rodzicom
  Szanowna Pani,

  Jeszcze niedawno cieszyliśmy się z pierwszego procesowego sukcesu w śledztwie dotyczącym prof. Bogdana Chazana. Już dziś z przyjemnością chciałbym podzielić się z Panią informacją, że prawnicy Ordo Iuris odnieśli w ostatnich tygodniach kolejne dwa ważne sądowe zwycięstwa na zupełnie innym, ale ogromnie ważnym polu naszej działalności procesowej!

  W postępowaniach przed sądami w Łodzi oraz Warszawie udało się nam powstrzymać nieuzasadnione interwencje urzędników, zamierzających rozbić dwie zdrowe i piękne rodziny.

  Działamy wyłącznie dzięki wsparciu naszych darczyńcówKażdego dnia w Polsce kilkoro dzieci jest odbieranych rodzicom przez sądy, policję i pracowników socjalnych. Do tych rodzinnych tragedii dochodzi nierzadko z powodu anonimowego donosu lub złośliwego zawiadomienia. Na podstawie zarzutów, które często nie mają żadnego oparcia w rzeczywistości, siłą izoluje się dzieci od rodziców, umieszczając je w domach dziecka lub rodzinach zastępczych, rozrywając więzi i zostawiając trwały ślad emocjonalny, którego nie zapomina się do końca życia.

  Jednym z celów działania Instytutu Ordo Iuris jest pomoc rodzinom, stającym wobec wrogiego aparatu administracji państwowej.

  Sąd w Łodzi wszczął postępowanie w sprawie Ewy i Tomasza, rodziców trójki dzieci – Nataniela, Kamili i Szymona. Procedura została uruchomiona na podstawie donosu o rzekomej przemocy, złożonego przez kobietę skonfliktowaną z p. Ewą. Nad małżeństwem zawisła groźba ograniczenia władzy rodzicielskiej. Nasi prawnicy objęli oskarżonych opieką prawną, a sąd w całości podzielił ich argumentację i uznał, że Ewa, Tomasz i ich dzieci to normalna, kochająca się rodzina. Dzięki temu dzieci są wciąż z rodzicami!

  Łącząc wsparcie naszych darczyńców z pracą prawników Ordo Iuris zapobiegamy zbędnym i tragicznym w skutkach ingerencjom państwa w zdrowe relacje rodzinneDo drugiego sukcesu adwokatów Ordo Iuris doszło w Warszawie, gdzie sąd stwierdził brak podstaw do ograniczania władzy rodzicielskiej nad małoletnim Mikołajem. Postępowanie zostało wszczęte na podstawie złośliwego zawiadomienia dyrekcji jednego z przedszkoli, które zarzucało rodzicom nieudolność wychowawczą i brak przeciwdziałania problemom adaptacyjnym 7-letniego Mikołaja. W toku postępowania, pełnomocnik rodziców, przedstawiając szereg dowodów, wykazał, że zarzuty stawiane rodzinie są zupełnie nieprawdziwe.

  laurka
  Laurka od dzieci, którym pomogliśmy dzięki wsparciu naszych darczyńców
  Sąd zakwestionował wszystkie zarzuty przedszkola pod adresem rodziców. Wskazał, że rodzice Mikołaja tworzą wspaniałą rodzinę, gdzie funkcjonują prawidłowe więzi. W ocenie Sądu uczestnicy prawidłowo dbają o rozwój syna, zapewniają mu bardzo godziwe warunki życia, darzą szacunkiem i miłością. Nie ma zatem mowy o jakimkolwiek zagrożeniu dla dobra dziecka.

  Mikołaj i jego rodzeństwo pozostaną z rodzicami!

  Nasze sukcesy nie mogłyby mieć miejsca, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dzieci, którym pomogliśmy w tych i poprzednich sprawach, wciąż pamiętają o nas i regularnie obdarowują zespół Ordo Iuris swymi laurkami. Z radością dzielimy się tymi pięknymi wyrazami wdzięczności.

  Dziękujemy!

  Z wyrazami szacunku,

  Fundacja Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
  ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa

 15. okupanci zydoscy szykuja sie do sfalszowania wyborow p o raz kolejny chca to zrobic ludzie wyjdzcie na ulice szykuja kolene falszerstwo

  1. Wg własnych sondaży i wielu witryn internetowych więcej chce głosować na Dudę. Komorowski może mieć większość w Warszawie.
   Przypomnę tylko słowa Stalina. „Nieważne jak głosują, ważne kto liczy głosy”.
   Proponuję dawać do zrozumienia Komorowskiemu że przekręt nie przejdzie. W przypadku oszustw wyborczych oszuści bezwzględnie za kratki lub rewolucja.

    1. Sądzę że na tym blogu problem wyborów był najlepiej prowadzony. Kluczowymi wpisami są:
     Strategia odsunięcia Tuska-PO https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/16/komorowskiego-propozycja-dla-mlodych-wypedzenie-wiezienie-cmentarz/#comment-234855
     Pożegnanie z Bronkiem, Tuskiem https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/16/komorowskiego-propozycja-dla-mlodych-wypedzenie-wiezienie-cmentarz/#comment-235012
     Stan umysłowy Komorowskiego https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/16/komorowskiego-propozycja-dla-mlodych-wypedzenie-wiezienie-cmentarz/#comment-234959
     Wojciech Sumliński – Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego https://www.youtube.com/watch?v=mHMlqow82dA

     Na pewno trzeba pójść zagłosować i to na Dudę a po wyborach od razu powiedzieć Dudzie by z nami nie grał.
     Ci którzy proponują nie iść na wybory pozwalają wybrać większego złodzieja.
     W tym filmiku Podziemna TV są błędy merytoryczne. Skomentuję je po wyborach. Nie będziemy się teraz obkładać gdy czas odsunąć Komora.

  1. Ten filmik wygląda na tzw czarną propagandę. Być może żyd udaje Polaka by ośmieszyć Naród Polski. Tak robią w USA. Nie mam czasu oglądać do końca. Jeżeli ktoś ma czas to warto nas uprzedzić.

  2. Ten film to ośmieszanie narodu Polskiego. Sugerują że Polacy tacy są.
   Proponuję by zainteresować nim Ruch Narodowy lub lospolski.pl
   Może zgłoszą do sądu o zniesławienie Narodu Polskiego. Prawie na pewno to nie Polak.

  1. nie znam nikogo kto popiera komora a oni daja mu 51% ludzie idzcie na wybory pilnujcie liczenia glosow szykuje sie kolejny falsz i oszustwo

  2. polacy aby wypedzic zydow z polski mamy dwa cele usunac komora i na jesieni po moze w koncu po 25 latach okupacji zwyciezymy

  3. dla tych co maja niskie iq jesli chcecie zeby polska byla wolna i nie zadzili zydzi glosujcie na dude i pis

    1. nie rob sobie jaj to ze byl na tym spotkaniu nie znaczy ze jest zydem a w prost przeciwnie krytykowal ich potem

      1. komor jest gorszy wykonuje polecenia przeciw polakom duda tego nie robi ja tez moge wejsc do synagogi ty zrobisz mi zdjecie i co jestem zydem ? haha 🙂 pojebalo cie 🙂 kahaha

       1. No no Falkonidas.Przedmurze chrzescijanstwa.Wyszlo bokiem narodowi.

       2. Chrzescijanie z tego samego zrodla.Przecie sie podzielili.Na cesarstwo wschodnie i zachodnie za porozumieniem stron.No moze nie tak calkiem za porozumieniem.Troche sie poklocili o wladze.Nazywaja toto schizma wschodnia.Jedenego wyznaja boga , ale maja problemy z ustaleniem dat narodzin i innych swiat.Zdaje sie, ze juz sie dogaduja i w koncu zrobia te jedna religie.Mimo , ze sie podzielili chrzcili i lupili.

 16. Co tam jedno „oko” , które nawet u potężnego cyklopa wybił kamieniem pewien mitologiczny spryciarz i w ten prosty sposób pokonał silnego mięśniaka !

  A oto mój „kamień prawdy” : MSW jako żydowska firma jest „koniem trojańskim” z zasady mająca podjudzać do wzajemnego brania się za łby glupich gojów, bo bez tego przemysł wojenny musiałby ogłosić bezrobocie !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAW WEWNETRZNYCH

  L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil MINISTERSTWO SPRAW WEWNETRZNYCH I ADMINISTRACJI

  L D-U-N-S® Nummer 423396879 Numer rejestracyjny geszeftu !

  L Geschäftssitz Ul. Stefana Batorego 5 Miejsce geszeftu !
  L Postleitzahl 02 591
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226212020 Tu trzeba zadzwonić z pytaniem o podpalenie budki !!!
  Fax Nummer
  W Name Hauptverantwortlicher Stachanczyk Piotr Szef tego geszeftu !!!
  W Tätigkeit (SIC) 9111 Klucz przemysłowy geszeftu zarejestrowanego w Waszyngtonie DC !

 17. Szef MSW B.Sienkiewicz polecił swoim służbom podpalenie budki strażniczej przed ambasadą rosyjską, podczas Marszu Niepodległości w 2013r.!!!
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1444037,Afera-tasmowa-Szef-MSW-Bartlomiej-Sienkiewicz-polecil-podpalic-budke-strazacka-przed-rosyjska-ambasada
  Platforma leci na łeb na szyję. Ktoś za tym stoi.
  Może to nic nie znaczy a może wiele… córka Dudy zmieniła zdjęcie na swoim profilu, teraz pokazuje swoje JEDNO oko.

 18. cytaty z rozmowy Bieńkowska-Wojtunik.

  „I tak samo poszli, spalili budkę pod ambasadą”

  „… Wojtunik:

  Widzisz, ale facet nauczył ich, że on dzwoni i on im rozkazuje.

  I tak samo poszli, spalili budkę pod ambasadą, bo minister osobiście wymyślił taką… wiesz z takiego…

  Bieńkowska:

  Taką koncepcję, tak, tak. …”

  a reakcji tzw. narodowców na takie info brak .

   1. Inna idea w toku.Obalic monarchie i dotychczasowe religie i stworzyc swiatowy komunizm , ale z zachowaniem dotychczasowych elit.

 19. Bez sensu..Zrobcie cos jak inni.Fajnego i rzuccie w siec i pokazcie swiatu , ze nie jestescie tacy jak Was pisza.Pokazcie piekna Polske i Polakow, a nie tylko szczujnie za szczujnia.Inni potrafia pokazac..Stac Was..Wezta sie do roboty , a nie tylko pokazujcie jak sie zrecie..Takimi pierdolami i szczuciem tylko psujecie opinie o Polsce i jej wrogowie sie ciesza..chamstwo sie zwalcza godnoscia i kultura , a nie chamstwem.Cham sie cieszy z chamstwa..

  1. A co takiego fajnego chcesz żebyśmy my Polacy zrobili? Oddali lasy i ziemię albo najlepiej wszyscy wyjechali z Polski? Wtedy nie będziemy tacy jak o nas piszą? Weźta się do roboty? – przecież tu wszyscy pracują po 12h dziennie przynajmniej 6 dni w tygodniu statystycznie do końca swojego życia.

   1. Widzisz.Wszedzie tak jest.Przede wszystkim nie szczuc Polak na Polaka i nie dac sie wciagac w prowokacje, ktorych celem jest wywalenie Polakow z ich ziemi , pacyfikowanie i przyszywanie laty antysemitow.Na poczatek olac prowokacje i prowokatorow.Nie uczestniczych w ichnich prowokatorow swietach,nie latac na spedy na stadiony i pokazac, ze Polak to czlowiek dumny, kulturalny a nie bydlo na stadionie.To proste..jak drut.Nie wdawac sie w bojki z policja prowokowane , aby mlodych pacyfikowac.Ladnie sie ubierac, a nie zakladac na siebie lachy, ktore reklamuja nacpane celebryty.Nie cpac i nie chlac na umor.Pic z kultura.Inny tez sie zmusza do oddawania ziemi.Spojrz co robia z imigrantami z afryki.Niestety liberalizm i tzw. nieograniczone prawo wlasnosci pozwala na handel ziemia i ludzmi.

  2. A przed ucztą potrzeba dom oczyścić ze śmieci.
   Najpierw trzeba odsunąć te bandy złodziei, potem redukcja podatków. Polacy będą mieli dochody i budowali własne zakłady. Obecnie to podatki i złodzieje a reszta na nich tyra za grosze.

   1. Ile lat ma Polskość? zresztą jesli jesteś facetem to chłopcy do póznej starości są dużymi dziećmi i uwielbiaja bajki.

    1. Jak z wypowiedzi widać moje są bardziej merytoryczne niż twoje. Ty jedynie próbujesz ośmieszać innych. Czyli jak sam piszesz bawisz się w szkolne zabawy. Lubisz takie zabawy to się baw. Jednak te dni przed wyborami są bardzo ważne i my tutaj dyskutujemy sprawy wyborów. Swoje śmieszne zabawy pokażesz nam po wyborach dla odprężenia.

      1. Mamy o czym dyskutować.
       Ja w pierwszej turze głosowałem na Kukiza by odsunąć tych 2 diabłów Bronka i Dudę. Poszło dobrze, ale trochę brakło. Teraz trzeba tego większego diabła Bronka odsunąć a Dudę kontrolować. Oglądnij sobie film o Bronku-WSI-Pro Civili do którego link podałem powyżej. Wtedy nam napisz co sądzisz o Bronku. Chcesz by taki został?

       1. – już oczy straciłam oglądając-czytając te materiały a rozpowszechniając Prawdę dorobiłam się niewybrednych określeń typu wywrotowiec, wiedzma.

       2. AQQ. Ten film o Bronku to wywiad z Sumlińskim. Wystarczy go wysłuchać. Załaduj sobie ten film, włącz go i słuchaj. Nie musisz patrzyć w ekran, zaoszczędzisz oczy. Naprawdę włos się jeży na głowie gdy się słucha tego o Bronku i WSI. Rabunki, morderstwa itd.

       3. To że Bronek to dno i wodorosty to wiadomo. Nie musisz tego w każdym komentarzu podkreślać. Bo to wiemy. Nie jesteś na onecie, a na forum gdzie ludzie MYŚLĄ. Zresztą co to jest za logika? Głosować na przeciwnika bo ten pierwszy jest jeszcze gorszy. Co za mizerność ciągle wybierać g*wno?

        To może dla równowagi zapodasz coś o Dudzie i PISIE bo cały czas tego Komora wałkujemy bez sensu. Zaraz jakaś zbłąkana owieczka uwierzy, że Duda naszym wybawcą. 😉

       4. Zagrypiona. Nie jestem na onecie bo tam mnie systematycznie usuwają. Poszukaj kto założył onet (i TVN). Duże media w tym onet mają ukryte finansowanie z budżetu państwa. Nic ryzykownego nie napiszą. Te media ukrycie finansowane piszą to samo.

   2. Tak, bo podatki są wprost proporcjonalne do ilości tych co nic nie robią. Jeżeli 90% nic nie robi to 10% musi zarobić na siebie i na te 90% z tąd podatki – 90%.

    1. Masz rację. Marysia się trochę myli, trochę mało odważna ale zagra z nami.
     Jest na tym forum agentura Tuska-PO broniąca obecnie Komorowskiego (Falkonidas, AQQ). Mojego planu odsunięcia Tuska-PO nie są w stanie obalić merytorycznie przez tyle dni. Mamy nad nimi (Tusk,PO,Bronek,WSI) przewagę intelektualną. Wygramy!

     1. Ty polskosc lecz się na nogi, nie wciskaj mi tu agitki popis-dów!
      szykuj kamasze i proce, walcz za miedzynarodowego żyda.
      ja wybieram* Putina… pana Putina! 🙂

      1. Nogi mam zdrowe, sylwetkę sportową. Zapraszam panią na bieg 14km, pływanie ponad godz, rowerkiem powyżej 160km (bez jedzenia).
       Wojny na Ukrainie nie popieram. W tym względzie myślę trochę podobnie jak Pani że to międzynarodowi bankierzy próbują rozkraść Ukrainę a wspierają ich Kaczyński i Sikorski.
       Putin to taki Kaczyński, Gorbaczow i Jelcyn to tacy jak Tusk. Trudno być ich idolem. Proponuję nowe przedterminowe wybory parlamentarne a wtedy odsunąć PO-PiS.

      2. Jeżeli lubi pani zdrowych sportowych to proponuję jeszcze trening Judo. Podczas treningu 1,5 godz ze 200 pompek, po linie do sufitu sali z 6 razy, przysiadów co niemiara, reszta walka z najszybszymi. Na siłowni wyciskam nogami 270 kg. Czyli na plecy może mi wskoczyć 3 cwaniaków i trzymam.
       Cieszę się że spotkałem Panią sportową która się martwi o moje nogi.

       1. Pewnie na takich portalach dla reklamowanych przez tfu..” divy” hollywoodu , gdzie spotykaja sie ” kugary”..stare baby z mlodziencami mlodszymi o cwierc wieku.

       2. Ta czarna pantera na taka luzna nie wyglada.Toto jeszcze niezla muzyka.Zaczelo sie od rozluzniania..i jest co jest.

       3. Falkonidas.Tobie sie powinny spodobac tfujj..kawalki Vimeo o slowianach i germanskich bozkach.Takie cus.Tempel Fur den Wendegott Swantewit- Wustrow.

     2. Polskość- co do AQQ się mylisz…..jest na tym blogu od początku i nigdy nie popierała Tuska,ani władzy….Dag.

      1. Rzeczywiście na forum bywałem rzadko. teraz wszedłem przed wyborami i mogę Panią AQQ oceniać na podstawie zbyt małej ilości wypowiedzi.
       Podstawowy problem co zrobić w tej sytuacji. Twarda ocena to Bronek zdecydowanie gorszy niż Duda więc trzeba odsunąć Bronka.
       Po prezydenckich trzeba będzie dążyć do odsunięcia PO-PiSu z Sejmu.

       Głos na Bronka to przytakiwanie na zabójstwa WSI i grabież Polski.

       1. Ludzie….szkoda się licytowac i wzajemnie denerwować,wszyscy są potrzebni,ci młodzi i wysportowani i ci starsi również.Tu na tym blogu większość myśli podobnie i każdy chce zmian na lepsze.Nie nastawiajmy się wrogo do siebie,to nam nie pomoże.Pozdrawiam.Dag.

       2. Polskość – na tym forum NIKT na Bronka głosował nie będzie. O to może Cię głowa nie boleć. Nasi znajomi też nie będą, ani znajomi znajomych. 😉

    2. E tam..Ppp..10% nic nie robi i zagarnia majatek 90%.To 10 % w korporacjach miedzynarodowych na czele z duchowymi,przywodcami urzadza pieklo na ziemi.To 10 % tez szykuje krwawa jatke.Marysia przewidujaca i nie tanczy z rzeznikami.

     1. Mamy do wyboru jak przyslowiowy h..mmm na gestapo.Feudalizm z bogiem albo bez boga.Jedna zaraza.Asceza lub rozwiazlosc do samozatracenia bezmyslnego.

 20. Leży na dechach Bronek Gajowy,
  Jeszcze nie wierzy, że już ma z głowy,
  Pałac, zaszczyty, hołdów naręcza,
  życzliwe media, nawet Nałecza,
  Bo choćby przyszło 5-ciu Michników,
  10-ciu Lisów i Olejników,
  Oraz dywizja wprost z WSI,
  Nic nie poradzi, klęska u drzwi.
  Publika woła, niech się nie męczy,
  Niech ktoś przytomny rzuci mu ręcznik,
  Niechaj wyjeżdża do Ruskiej Budy,
  Koniec obciachu, my chcemy Dudy.
  Bo nawet w gęstwie dębów i buków,
  Goni go echo, Kukiz a kuku.
  M. Wolski

  I choćby przyszło stu Karolaków
  I każdy zjadłby trzy miski flaków
  I choćby nie wiem jak się wytężał
  Nie popchną Bronka – taki to ciężar

  I choć popychać będzie Majchrowski
  Ciągnąć Saleta i Korzeniowski
  Nie dadzą rady podsadzić Bronka
  Puści on tylko głośnego bąka

  I choćby Holland to filmowała
  Z Wajdą i Kutzem ekipa cała
  Choćby Olbrychski machał szabelką
  Gorzały pijąc butelkę wielką

  A Penderecki wspólnie z Rubikiem
  By napisali piękną muzykę
  I choćby film ten zdobył Oscara
  Bronek to kicha, obciach i siar

  1. Gdy pewnego dnia ktos rysiowi..powie..pakuj manatki..to nie bedzie wesolo..cienki w spiewie..gumowe ucho..he he

    1. Nie on jeden sie stara.Takich bardow pelno do macenia ludziom w glowach.Ten anty-komor nie lepszy.

   1. To nie ma znaczenia ,ktory bedzie.Chodzi o rozwalenie spoleczenstw.Tych biednych ludzi wyrzuca sie z ich domow, zeby sie nimi wrednie poslugiwac w brudnych celach.

  1. Podatek katasrealny jest wszedzie i banki przejmuja wespol z innymi nieruchomosci.Nie tylko wina zyda.To jest szerszy problem.

   1. Podatek „kastralny” jest wszędzie, bo mafia ubzdurała sobie przejęcie całej „ziemi obiecanej” wedle hebrajskiej „biblii” nad którą to od antyku „pracowały” atramentem pejsate skryby kłamstwa, a „szerszy problem” leży właśnie w tym, że głupie goje ( bydło robocze z ludzkimi twarzami) nijak tego nie chce skojarzyć, że cała Ziemia „obiecana” jakoby ma należeć tylko do wybrakowanych w ludzkie uczucia obrzezanych „wybranych” do roli „panów świata” , którzy sobie już ją dawno kartograficznie dokładnie ujęli zawsze wiedząc, że Ziemia wcale nie jest kulą kręcącą się wokół swej własnej osi i Słońca !

    http://maps.bpl.org/id/15442

    Zanim tu ktoś zszokowany rzeczywistym wyglądem płaskiej Ziemi z obreczą lodową Antarktydy wokół zacznie ciskać we mnie ignoranckie gromy, to niech najpierw pomyśli, powiększy szczegóły i skojarzy, że ta mapa powstała do praktycznego użytku dla odwiecznych kolonizatorów świata w ich języku i do wewnętrznego użytku w przeprowadzaniu kolejnych etapów totalitarnego zniewolenia i grabieży Ziemi poprzez kolejne i coraz to bardziej intensywne wojny ostatniego stulecia !

    Stąd też nieprzypadkowo flaga uno „narodów zjednoczonych” zawiera rzeczywiste zarysy kontynentów na płaskiej Ziemi, a południk zero nieprzypadkowo przebiega przez Nowy Jork będącego siedzibą ONZ jak do tej pory niepohamowanie prącego do „zjednoczenia” wszystkich nacji w 90 % przeznaczonych do likwidacji jak Indianie, pod pejsatą batutą preżydenckich „kowbojów”, szeryfów z gwiazdą Dawida, „sędziów” każących przysięgać na „pismo święte”, koczowniczych lichwiarzy, morderców, złodziei i chamów bez czci i honoru, a „wiarę” w cuda pozostawiając ślepym, głuchym i „glupim” gojom zamkniętych już w skolonizowanych „rezerwatach”, goniących z zadyszką w piętkę z dnia na dzień za kolejnymi „szklanymi paciorkami” i „wodą ognistą” !

    http://www.flagisklep.pl/product/347/uno.html

    1. Te 12 plemion swoja role spelnilo.Ksiazeta i cesarze nie sa bez winy.Przyjeli wiare w jednego boga i chrzcili i lupili na wieki wiekow.Chrzcza dalej swiatowidy.4 wielkie religie monoteistyczne i ich odnogi chrzcza i wladaja roznymi ludami na wieki wiekow.

  2. Polacy dadzą sobie zabrać wszystko, bo wolą „niewinnie” i „posłusznie” spać przed telawizorem szczególnie pod znieczuleniem alkoholowym. ” Nie śpij bo cię okradną ! ” wołam jak na pustyni ! ” Okazja czyni złodzieja ! ”

   Tą „okazją” dla złodziei trikowych robiących w „polityce” i „religii” za pomocą paru świstków jest przecież tumiwisizm umysłowych leni i ignorantów, no bo „jakoś to będzie”, toteż obudzenie musi być bardzo bolesne z potężnym moralniakiem, o ile jakieś resztki rozumu na takim potężnym kacu będą się jeszcze tliły z zębami wgryzionymi w mur.

   Może rzeczywiście trzeba sięgnąć dna tego szamba, żeby się od niego odbić, o ile się jeszcze nie jest topielcem zachłyśniętym i uduszonym czarno – czerwoną sraczką kłamstw propagandy ?

   Nie po to przez tyle wieków hodowano kastratów umysłowych, żeby mafijna spółka czarnych katabasów z ich jahwistycznimi ” POmazańcami” mogła im „odpuścić” winę bezdennej głupoty „wyborców” napędzającej wszelkie „geszefty” terytorialne i wojenne !

 21. A ja chcę mieć wybór czy chcę brać udział w wyborach – ja (imię, nazwisko, pesel) nie wezmę udziału w nadchodzących wyborach i nakazuję wykreślić mnie z listy – tak, żeby nikt nie oddał za mnie głosu. Ale w tej sytuacji zacisnę zęby i zagłosuję. Na Dudę.

   1. Po długiej analizie wszystkich możliwości, po dogłębnym zapoznaniu się z obietnicami wszystkich kandydatów, z długiej listy, metodą wykluczenia udało się wreszcie skreślić wszystkich dwóch. Trzeba zmienić metodę bo nie ma co zostawiać głosu na „pastwę losu”. To już lepiej rzucić monetą – wygrał Duda.

   2. Jeden z tych dwóch być musi, innego wyjścia nie ma.
    „Polityków i pieluchy należy zmieniać często. Z tego samego powodu.”

    1. Tak mysla dzieci.Zmieniaja pieluszki i mysla, ze przestana siusiuac.A tu nic z tego..Pozostaje jeno sucha pieluszka do czasu.Do nastepnej zmiany.

 22. Jeżeli peo-wcy boją się o siebie po utracie władzy to znaczy, że obawiają się rozliczeń przez pis. Należy więc zacisnąć zęby i zagłosować na Dudę. Niech to będzie gwóźdź do trumny peowców, bo to nie partia PO nam nabruździła ale ludzie z PO.

 23. Czytałem w NIE Urbanowskim że oni maja już coś takiego że w razie jakiejś wojny od razu uciekają i mają wszystko zapewnione jak należy.

   1. DLACZEGO JEST PILNA POTRZEBA UTWORZENIA DODATKOWEJ SŁUŻBY SPECJALNEJ O UPRAWNIENIACH NAJWIĘKSZYCH MOGĄCA SPRAWOWAĆ NADZÓR I KONTROLĘ NAD WSZYSTKIMI SŁUŻBAMI JUŻ ISTNIEJĄCYMI.

    niema obawy ani Tusk ani inne pookrąglostołowe ścierwa takiej służby nie powołają na własny pohybel….

    Rozpoczynając rozważania nad pojęciem interesu narodowego odwołam się do nauki o stosunkach międzynarodowych, gdzie niestety wielu badaczy niezbyt jasno i różnorodnie definiuje pojęcie „interesu narodowego”. Z wielu definicji pozwoliłem sobie wybrać jedną, wypracowaną przez grupę autorów amerykańskich (Staff of the International Studies Group of the Brookings Institution) i opublikowaną w 1950 r. w pracy pod tytułem Major problems of U.S. Foreign Policy. Prezentowana przeze mnie definicja mówi, że interes narodowy stanowi „zespół ogólnych i stałych celów (ends) na rzecz, których naród działa”. Te cele obejmują „potrzebę zjednoczenia się dla zabezpieczenia się przed agresją, do podnoszenia standardu życia i dla utrzymania narodowej i międzynarodowej stabilności”, czyli szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Bezpieczeństwu właśnie chciałbym się przyjrzeć bliżej.

    Na gruncie nauki o stosunkach międzynarodowych, szeroko rozumiane pojęcie bezpieczeństwa odnosi się do procesu zaspokajania potrzeb i interesów uczestników życia międzynarodowego, a więc nie tylko do państw. W związku z tym możemy wyodrębnić ze względu na kryterium podmiotowe:

    · bezpieczeństwo narodowe (państwa)

    · bezpieczeństwo międzynarodowe

    Podział ten jest jednak czysto umowny, gdyż bezpieczeństwo państw w stosunkach międzynarodowych, obiektywnie rzecz biorąc, ma zawsze charakter międzynarodowy, a to z powodu coraz gęstszej sieci współzależności, jakie występują między państwami w większości dziedzin życia.

    Jak twierdzi Prof. Ryszard Zięba (UW), bardzo często stosowanym kryterium w typologiach bezpieczeństwa jest kryterium przedmiotowe, na podstawie, którego możemy wyodrębnić wiele rodzajów bezpieczeństwa, m.in.: bezpieczeństwo polityczne, militarne, ekonomiczne, społeczne, kulturowe, ideologiczne, ekologiczne.

    Przyjmując kryterium przestrzenne analizowania zjawiska, bezpieczeństwo może być ujmowane jako: lokalne, subregionalne, regionalne, ponadregionalne i globalne.

    Współczesne pojmowanie bezpieczeństwa zwraca uwagę na interesy jednostek i społeczeństwa, a nie państwa, jako instytucji. Często występuje konflikt między bezpieczeństwem państwa a bezpieczeństwem i potrzebami jednostki – np. im więcej państwo wydaje na zbrojenia, tym mniej pomocy socjalnej może zaoferować obywatelom.

    Wobec wszelkiego rodzaju zagrożeń, państwa prowadzą swoje narodowe polityki bezpieczeństwa (security policies) Pojawia się pytanie o wartości jakie powinna chronić polityka bezpieczeństwa. Uznaje się, że są to wartości takie jak:

    · jednostka, jej prawa i wolności,

    · społeczeństwo,

    · państwo jako instytucja,

    · szanse rozwojowe, warunki życia obywateli,.

    Amerykańscy badacze i politycy są skłonni rozszerzać ten krąg na wartości takie jak: dostęp do surowców energetycznych, bezpieczeństwo obywateli zagranicą, wolność handlu, ideologia, kultura. Musimy jednak wziąć pod uwagę mocarstwową pozycje USA i duże możliwości tego państwa w realizacji narodowej polityki bezpieczeństwa. Przyjmuje się, że nie powinno się zbytnio rozszerzać kręgu wartości chronionych, ponieważ pojęcie bezpieczeństwa mogłoby ulec rozwodnieniu i każde działanie można by podciągnąć pod politykę bezpieczeństwa.

    Moim zdaniem, zakres wartości chronionych najtrafniej określił w latach 70-tych badacz jugosłowiański, Serb o nazwisku Dymitriewicz. Jego teorię doprecyzował Prof. Józef Kukułka (UW), w ten sposób, że zbiór wartości chronionych objąłby, poczynając od wartości najważniejszych, kończąc na najmniej ważnych:

    1. Przetrwanie, wartość najważniejszą, rozumianą jako:

    a) przetrwanie państwa jako jednostki geopolitycznej;

    b) przetrwanie narodu jako wyróżnionej grupy etnicznej;

    c) przetrwanie społeczeństwa w sensie biologicznym;

    2. Integralność terytorialną, szczególnie istotną w warunkach europejskich (W Afryce, gdzie granice państw najczęściej nie pokrywają się z granicami etnicznymi, państwa nie przywiązują aż tak wielkiej wagi do integralności terytorialnej)

    3. Niezależność polityczną, której przejawami są: swoboda wyboru ustroju i ideologii, swoboda decydowania o sobie i stowarzyszania się;

    4. Jakość życia, która obejmuje takie kategorie jak: standard życia, szczebel rozwoju gospodarczego, zakres swobód i praw obywatelskich, możliwości dalszego rozwoju, dostęp do surowców (zwłaszcza energetycznych).

    W miarę upływu czasu zmieniają się środki i metody zachowywania bezpieczeństwa. O ile dawniej zagrożenia miały głównie charakter wojskowy, o tyle dziś występuje różnorodność zagrożeń. Dawniej państwo wysyłało armię przeciw nadciągającej armii wroga, dziś musi dbać o bezpieczeństwo obywateli wobec zagrożeń godzących w interesy jednostek

    DLACZEGO POLACY POTRZEBUJĄ ABN – PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO ZE ISTNIEJĄCE SŁ. MUNDUROWE I SŁUŻBY SPECJALNE

    NIE OCHRANIAJĄ SZEROKO POJĘTEGO INTERESU NARODOWEGO ORAZ NIE CHRONIĄ NARODU PRZED NADUŻYCIAMI I AGRESJĄ ZEWNĘTRZNĄ JAK I WEWNĘTRZNĄ W KRAJU KTÓRĄ STOSUJĄ W FORMIE TERRORU I SABOTAŻU EKONOMICZNO GOSPODARCZEGO AGENCI ZARÓWNO OBCYCH PAŃSTW JAK I SILNYCH GRUP INTERESÓW

    ISTNIEJĄCE DZIŚ W POLSCE SŁ. SPECJALNE NIE OCHRANIAJĄ NARODU OCHRANIAJĄ OBYWATELI

    ICH DZIAŁALNOŚĆ SKUPIA SIĘ NA ZAPEWNIENIU BEZPIECZEŃSTWA GRUPIE RZĄDZĄCEJ BEZ WZGLĘDU NA TO CZY RZĄD DZIAŁA NA SZKODĘ NARODU …

    AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO – MA ZA ZADANIE OCHRANIANIE I ZAPEWNIANIE SWOBODNEGO I NIE SKRĘPOWANEGO DZIAŁANIA GRUPIE POLITYKÓW ZWANEJ RZĄDEM SKŁADAJĄCEJ SIĘ Z OBYWATELI

    NA PRZYKŁAD POMOC W UKRYWANIU AFER PRZESTĘPSTW POPEŁNIANYCH PRZEZ TAK ZWANY RZĄD – CZYLI ZAPEWNIAĆ TEJ GRUPIE REALIZACJE SWOICH INTERESÓW PRYWATNYCH

    I NIC POZA TYM – ICH CEL TO BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE ELIMINOWANIE I USUWANIE PRZESZKÓD, LUDZI , ORGANIZACJI ANTY RZĄDOWYCH ROZBIJANIE TWORZĄCYCH SIĘ GRUP KONKURENCYJNYCH DLA AKTUALNIE RZĄDZĄCEJ KLIKI BEZ WZGLĘDU NA TO CZY SA PRZESTĘPCAMI CZY NIE

    POLICJA PAŃSTWOWA – TYLKO CZĘŚCIOWO SPEŁNIA ROLĘ SŁUŻEBNĄ WOBEC NARODU ZWALCZANIE POSPOLITYCH PRZESTĘPSTW – TO TYLKO 40% ICH ZAKRESU DZIAŁANIA

    RESZTA TO DZIAŁANIA REPRESYJNE WOBEC NARODU – EGZEKWOWANIE KAR I GRZYWIEN DLA FISKUSA , ASYSTY PRZY EKSMISJACH , ORAZ DZIAŁANIA ZBROJNE PRZECIW LUDNOŚCI CYWILNEJ

    CBA , CBŚ, NIE WARTE SĄ WSPOMINANIA PONIEWAŻ SĄ CZĘŚCIĄ SKŁADOWĄ POLICJI PAŃSTWOWEJ…

    WSZYSTKIE WYMIENIONE SŁUŻBY SĄ NAKIEROWANE NA OCHRONĘ RZĄDU I JEGO INTERESU !!!!

    A GDZIE MAMY INTERES NARODOWY W TYM WSZYSTKIM – NIKT SIĘ OCHRANIANIEM INTERESU NARODOWEGO NIE ZAJMUJE

    BO DLA W/W SŁ RZĄD = POLSKA !!!!

    NIEZBĘDNA JEST ZATEM NOWA SŁUŻBA NADRZĘDNA NAD W/W

    PILNUJĄCA WE WSZYSTKICH ASPEKTACH POLITYCZNYCH I GOSPODARCZYCH

    INTERESU NARODOWEGO POLAKÓW – CZYLI KAŻDEGO Z NAS !!!!

    1. Przetrwanie, wartość najważniejszą, rozumianą jako:

    a) przetrwanie państwa jako jednostki geopolitycznej;

    b) przetrwanie narodu jako wyróżnionej grupy etnicznej;

    c) przetrwanie społeczeństwa w sensie biologicznym;

    2. Integralność terytorialną, szczególnie istotną w warunkach europejskich.

    3. Niezależność polityczną, której przejawami są: swoboda wyboru ustroju i ideologii, swoboda decydowania o sobie i stowarzyszania się;

    4. Jakość życia, która obejmuje takie kategorie jak: standard życia, szczebel rozwoju gospodarczego, zakres swobód i praw obywatelskich, możliwości dalszego rozwoju, dostęp do surowców (zwłaszcza energetycznych).

    PO ODZYSKANIU NIEPODLEGŁOŚCI CZYLI ODESŁANIU DO DIABŁA „ELYT” POOKRĄGŁOSTOŁOWYCH

    NALEŻY POWOŁAĆ TAKĄ SUPER SŁUŻBĘ

    KTÓRA ROZLICZY OSTATNIE 23 LATA DZIAŁALNOŚCI NA SZKODĘ INTERESU NARODOWEGO

    ORAZ STANIE NA STRAŻY ZABEZPIECZENIA

    POLSKIEGO INTERESU NARODOWEGO W PRZYSZŁOŚCI

    1. I TERAZ NALEŻY DODAĆ ŻE W POLSCE MIESZKA NARÓD I OBYWATELE

     NARÓD POWINIEN ZA POŚREDNICTWEM A.B.N PRZYJRZEĆ SIĘ LOJALNOŚCI PEWNYCH OBYWATELI POLSKICH – CZY PRZYPADKIEM OBYWATELE NIE FORSUJĄ SWOJEGO INTERESU NARODOWEGO ….
     KOSZTEM INTERESU NARODOWEGO POLAKÓW

     WYJAŚNIĘ

     DLACZEGO PLATFORMA OBYWATELSKA

     NIE CIERPI ORGANIZACJI , PARTII , STOWARZYSZEŃ I TP . KTÓRE MAJĄ W NAZWIE PRZYMIOTNIKI NARODOWA , NARODOWY …

     mam wyjaśniać czy sami sie domyslacie…..

      1. A ZATEM CZY OPŁACA SIĘ NARODOWI POLSKIEMU GŁOSOWAĆ NA OBYWATELA KOMOROWSKIEGO

       NIE – NIE OPŁACA – BO TEN OBYWATEL DZIAŁA NA RZECZY NARODU ALE NIE POLSKIEGO !!!

       ZATEM OBYWATELOM NA STOŁKACH PREZYDENTÓW, MINISTRÓW, PREMIERÓW – WÓJTÓW WOJEWODÓW

       JUŻ DZIĘKUJEMY

 24. PYTANIE CZY BRONISŁAW KOMOROWSKI JESZCZE W TYM ROKU POWOŁUJĄC SIĘ NA ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI Z ANNĄ

  POPROSI O AZYL W IZRAELU DLA SIEBIE BO DZIECIOM I ŻONIE PRZYSŁUGUJE Z AUTOMATU – JUŻ JAKO BYŁY PREZYDENT

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!