loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

BANDEROWCY Z UPA „BOJOWNIKAMI O WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ” negujący tą „prawdę” BĘDĄ KARANI WIĘZIENIEM NAWET POLACY W POLSCE !!!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Prezydent Ukrainy złożył podpis pod ustawą, która uznaje prawny status uczestników walk o niepodległość kraju w XX wieku, w tym członków Ukraińskiej Armii Powstańczej

PYTANIE CZY KSIĄDZ ISAKOWICZ ZALESKI ZOSTANIE WYDANY UKRAIŃSKIM WŁADZĄ I STANIE PRZED SĄDEM ZA DZIAŁALNOŚĆ PUBLICYSTYCZNĄ 

Czy ustawa o UPA jest wymierzona w Polaków? Dołącz do dyskusji!

„Państwo uznaje, że bojownicy o wolność w XX wieku odegrali główną rolę w odrodzeniu ukraińskiej państwowości, proklamowanej 24 sierpnia roku 1991” – głosi  ustawa.

Przewiduje ona możliwość zapewnienia weteranom i ich rodzinom zniżek i innych socjalnych gwarancji, uznaje odznaczenia i stopnie wojskowe walczących o niepodległość, które przyznano im w formacjach, w jakich służyli.

Ustawa zakłada też karanie wszystkich tych, którzy okazywaliby lekceważenie dla weteranów, negowali celowość ich walki.

KARANIE WSZYSTKICH OZNACZA ŚCIGANIE OBYWATELI INNYCH KRAJÓW I ŻĄDANIE EKSTRADYCJI ABY STAWIAĆ „sukinsynów” NEGUJĄCYCH CZYN ZBROJNY UPA – PRZED SĄDAMI UKRAIŃSKIMI..

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-ustawa-uznajaca-prawny-status-bojownikow-o-wolnosc-w-tym-czl,nId,1734602#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

7 thoughts on “BANDEROWCY Z UPA „BOJOWNIKAMI O WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ” negujący tą „prawdę” BĘDĄ KARANI WIĘZIENIEM NAWET POLACY W POLSCE !!!

 1. Ksiedzu nic nie grozi.Znaczy szczujni nie grozi.Kosciol to panstwo w panstwie.Sprytne.Tak sie sklada, ze bedacym pod ochrona kosciolow wolno krzewic tzw. ” antysemityzm” bezkarnie.Naiwni ludzie nasluchawszy sie prelekcji koscielno- profesorskich i podpuszczeni przez tzw. przywodcow partyjotycznych wierza w te bajdy, a potem wina za ” antysemityzm” spada na nich.Gdzie siedzi waz, ktory pierze ludziom mozgi?.Widac gdzie sie krzewi i podsyca nienawisc ludzi do ludzi.Kosciolkowym i ich sluzacym wlos z glowy nie spada.Obrywaja za antysemitow zwyczajnie ludzie, dajacy sie nabierac prowodyrom.

  1. To samo dotyczy innych kosciolow jak je zwal tak zwal.Synagogi,maczety.Beda dotad szczuc az zniszcza rozne koscioly i religie.Na razie daja naiwnym ludziom rozne koscioly i roznych bogow, zeby sie wzajemnie zzerali i dzielili na sekty jak w rzymie i babilonie.Wolnosc religijna do czeczenia bostw roznych i bozkow jak w epoce przedmonoteistycznej religii.Dla kazdego cos milego.Na koniec po zjednoczeniu roznych stworza dla wszystkich jedna religie.Juz buduja swieckie koscioly , gdzie obok ludzi i krowy zasiadaja.Opus dei..tfuuu..Maja czas.Imperium szybko sie nie buduje.

 2. ILU POLAKÓW ABW POLICJA I PROKURATORZY MAJĄ ZAMIAR ZŁAPAĆ I WYDAĆ PRZEZ OBLICZE FASZYSTOWSKIEGO SĄDU W KIJOWIE ?

  BO ŻE TAK BĘDZIE TO PEWNE

  1. USTAWA I KONSEKWENCJE PRAWNE ZA NEGOWANIE BOHATERSTWA UPA

   JEST SKONSTRUOWANA TAK SAMO JAK ŚCIGANIE ZA KŁAMSTWO OŚWIECIMSKIE – GRANICE PAŃSTW NIE STANOWIĄ PRZESZKODY W SCIGANIU

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: