NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

BANDEROWCY Z UPA „BOJOWNIKAMI O WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ” negujący tą „prawdę” BĘDĄ KARANI WIĘZIENIEM NAWET POLACY W POLSCE !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
Prezydent Ukrainy złożył podpis pod ustawą, która uznaje prawny status uczestników walk o niepodległość kraju w XX wieku, w tym członków Ukraińskiej Armii Powstańczej

PYTANIE CZY KSIĄDZ ISAKOWICZ ZALESKI ZOSTANIE WYDANY UKRAIŃSKIM WŁADZĄ I STANIE PRZED SĄDEM ZA DZIAŁALNOŚĆ PUBLICYSTYCZNĄ 

Czy ustawa o UPA jest wymierzona w Polaków? Dołącz do dyskusji!

„Państwo uznaje, że bojownicy o wolność w XX wieku odegrali główną rolę w odrodzeniu ukraińskiej państwowości, proklamowanej 24 sierpnia roku 1991” – głosi  ustawa.

Przewiduje ona możliwość zapewnienia weteranom i ich rodzinom zniżek i innych socjalnych gwarancji, uznaje odznaczenia i stopnie wojskowe walczących o niepodległość, które przyznano im w formacjach, w jakich służyli.

Ustawa zakłada też karanie wszystkich tych, którzy okazywaliby lekceważenie dla weteranów, negowali celowość ich walki.

KARANIE WSZYSTKICH OZNACZA ŚCIGANIE OBYWATELI INNYCH KRAJÓW I ŻĄDANIE EKSTRADYCJI ABY STAWIAĆ „sukinsynów” NEGUJĄCYCH CZYN ZBROJNY UPA – PRZED SĄDAMI UKRAIŃSKIMI..

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-ustawa-uznajaca-prawny-status-bojownikow-o-wolnosc-w-tym-czl,nId,1734602#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

7 thoughts on “BANDEROWCY Z UPA „BOJOWNIKAMI O WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ” negujący tą „prawdę” BĘDĄ KARANI WIĘZIENIEM NAWET POLACY W POLSCE !!!

 1. Ksiedzu nic nie grozi.Znaczy szczujni nie grozi.Kosciol to panstwo w panstwie.Sprytne.Tak sie sklada, ze bedacym pod ochrona kosciolow wolno krzewic tzw. ” antysemityzm” bezkarnie.Naiwni ludzie nasluchawszy sie prelekcji koscielno- profesorskich i podpuszczeni przez tzw. przywodcow partyjotycznych wierza w te bajdy, a potem wina za ” antysemityzm” spada na nich.Gdzie siedzi waz, ktory pierze ludziom mozgi?.Widac gdzie sie krzewi i podsyca nienawisc ludzi do ludzi.Kosciolkowym i ich sluzacym wlos z glowy nie spada.Obrywaja za antysemitow zwyczajnie ludzie, dajacy sie nabierac prowodyrom.

  1. To samo dotyczy innych kosciolow jak je zwal tak zwal.Synagogi,maczety.Beda dotad szczuc az zniszcza rozne koscioly i religie.Na razie daja naiwnym ludziom rozne koscioly i roznych bogow, zeby sie wzajemnie zzerali i dzielili na sekty jak w rzymie i babilonie.Wolnosc religijna do czeczenia bostw roznych i bozkow jak w epoce przedmonoteistycznej religii.Dla kazdego cos milego.Na koniec po zjednoczeniu roznych stworza dla wszystkich jedna religie.Juz buduja swieckie koscioly , gdzie obok ludzi i krowy zasiadaja.Opus dei..tfuuu..Maja czas.Imperium szybko sie nie buduje.

 2. ILU POLAKÓW ABW POLICJA I PROKURATORZY MAJĄ ZAMIAR ZŁAPAĆ I WYDAĆ PRZEZ OBLICZE FASZYSTOWSKIEGO SĄDU W KIJOWIE ?

  BO ŻE TAK BĘDZIE TO PEWNE

  1. USTAWA I KONSEKWENCJE PRAWNE ZA NEGOWANIE BOHATERSTWA UPA

   JEST SKONSTRUOWANA TAK SAMO JAK ŚCIGANIE ZA KŁAMSTWO OŚWIECIMSKIE – GRANICE PAŃSTW NIE STANOWIĄ PRZESZKODY W SCIGANIU

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: