loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

11maja 2015 ostatni wywiad Mariana Kowalskiego , dzień po wyborach

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

* ostatni w sensie najnowszy

12 thoughts on “11maja 2015 ostatni wywiad Mariana Kowalskiego , dzień po wyborach

 1. Poco Bronek od razu zajął się JOWAMI a to dlatego że jak wybory zostaną sfałszowane to powiedzą dziękuję wam rodacy,obywatele że we mnie nie zwątpiliście i dziękuję wyborcom Pawła Kukiza to dzięki wam wygrałem bo tak samo jak Paweł i Ja chce Jowów.I tak się poda do mediów informacje że dzięki wyborcom KUKIZA wygrał bo ludzie chcą jowów.Naiwny głupi lud to kupi i nie będzie snuł domysłów że wybory są sfałszowane.

   1. Jasne, ze tak.Wyeliminuja bezposredni udzial spoleczenstwa, ktore bedzie wybierac przedstawicieli do rad miejskich i gminnych.Poszczegolne partie beda proponowac swoich kandydatow na prezydentow.Ci zas kandydaci beda zbierac podpisy od wybranych ludzi w terenie.Koterie beda sie wymieniac.To nie ma znaczenia, gdyz one i tak realizuja, to co postanowia rzeczywiscie wladcy z roznych zakonow swiecko-religijnych,masonerii i innych organizacji skupiajacych kapitaly i stare arystokratyczne rody.Kto sie polapie w tej piramidzie wladzy w pewnym momencie zaczyna sie bac i sluzy do konca.Konce bywaja rozne.A to samolot spadnie, a to ktos sie otruje kotletem, a to komus sie wyciagnie afery i przekrety.Pracodawcy to nie anioly, choc oni dawno dawno temu te anioly wymyslili..zeby latwiej wladac.Czy to bajka, czy nie bajka?..Myslec trza..

   1. Rząd Czech zapowiedział, że nie będzie przyjmować imigrantów wedle zaleceń Unii Europejskiej. Premier Bohuslav Sobotka poinformował opinię publiczną, że o tym kto przekroczy czeską granicę będą decydować sama Republika Czeska.
    marucha.

  1. zapraszam do czytania arcy ważnego artykułu j/w
   kom:
   @Krystyna Trzcińska to warto poruszyć i przypominać wyborcom!!!
   Ustawa poz. 647. „Piękny” prezent wyborczy odchodzącego prezydenta Bronisława Komorowskiego… Za zgodą Bronisława Komorowskiego eurożandarmi już mogą pacyfikować polskie społeczeństwo

   Dziennik Ustaw z dnia 12 maja 2015 r., poz. 647, opublikował ustawę z dnia 20 marca 2015 r. o ratyfikacji Traktatu między Królestwem Hiszpanii, Republiką Francuską, Republiką Włoską, Królestwem Niderlandów oraz Republiką Portugalską, ustanawiającego Europejskie Siły Żandarmerii EUROGENDFOR, sporządzonego w Velsen dnia 18 października 2007 r.

   Oto treść ustawy:

   Art. 1. Wyraża się zgodę na dokonanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ratyfikacji Traktatu między Królestwem Hiszpanii, Republiką Francuską, Republiką Włoską, Królestwem Niderlandów oraz Republiką Portugalską, ustanawiającego Europejskie Siły Żandarmerii EUROGENDFOR, sporządzonego w Velsen dnia 18 października 2007r.

   Art. 2. Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia (tj. 27 maja 2015 r.)

   Podpisał:

   Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski

   Źródła tej ustawy: http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/zandarmeria-wojskowa-stanie-sie-pelnoprawnym-czlonkiem-eurogendfor/19686151#mainContent

   Tekst tej publikacji: Żandarmeria Wojskowa stanie się pełnoprawnym członkiem EUROGENDFOR

   Za ratyfikacją umowy w sprawie wejścia polskiej Żandarmerii Wojskowej do struktur Europejskich Sił Żandarmerii EUROGENDFOR, opowiedział się Senat w dniu 16 kwietnia 2015 r. Do dowództwa Europejskich Sił Żandarmerii zostanie skierowanych trzech polskich oficerów. Ustawę, która teraz trafi do podpisu prezydenta, poparło w głosowaniu 59 senatorów, nikt nie był przeciwko; 25 wstrzymało się od głosu. Europejskie Siły Żandarmerii (EGF) utworzono z inicjatywy sześciu państw członkowskich UE: Francji, Włoch, Holandii, Portugalii, Rumunii i Hiszpanii. Celem inicjatywy było wzmocnienie międzynarodowego systemu zarządzania kryzysowego oraz rozwijanie wspólnej polityki bezpieczeństwa i obrony. Zostały powołane w 2004 r., w Noordwijk w Holandii, dwa lata później ogłoszono ich operacyjną gotowość. EUROGENDFOR mogą być użyte w operacjach policyjnych w różnych, także niestabilnych, rejonach świata, w ramach misji UE, ONZ, OBWE, NATO lub koalicji tworzonych ad hoc. Polska Żandarmeria Wojskowa, której kontyngent wchodził w skład sił EUROGENDFOR w unijnej misji w Republice Środkowoafrykańskiej, po ratyfikacji stanie się pełnoprawnym członkiem organizacji, uzyskując możliwość współdecydowania o działaniach sił żandarmerii. Ps. Czy nowy prezydent anuluje to antypolskie badziewie tj. czy będzie inicjatorem jego anulowania? Jego pierwsze „kroki” od razu powiedzą czy jest za czy przeciw Narodowi Polskiemu!? Pytanie ma, oczywiście, sens jedynie w przypadku wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta. Otóż, odpowiedź na to pytanie wydaje się być taka: Nie sądzę – na granicy pewności – że pan Duda anuluje ową ustawę, natomiast z pewnością będzie przykładnym “szabasowym Gojem” i spełni w kangurzych podskokach wszystkie bezpodstawne, antypolskie żydowskie zadania wypłaty żydom 65 miliardów dolarów, jak i otworzenia na oścież granic Polski dla żydów uciekających przed Arabami z Izraela w tęsknocie za od dawna wymarzoną Judeopolonią. Jeszcze sie doigra ten wyrzutek społeczeństwa.

   https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/

   Ustawa poz. 648. „Piękny” prezent wyborczy odchodzącego prezydenta Bronisława Komorowskiego…. Komorowski „połączył” militarnie Polskę, Litwę i Ukrainę… Na dobry początek będzie tylko jedna wspólna jednostka wojskowa (armia również stanowi „jednostkę wojskową”!)

   Dziennik Ustaw z dnia 12 maja 2015 r., poz. 648, opublikował ustawę z dnia 20 marca 2015 r. o ratyfikacji Umowy między Rządem Republiki Litewskiej, Rządem Rzeczypospolitej Polskiej i Gabinetem Ministrów Ukrainy o utworzeniu wspólnej jednostki wojskowej, sporządzonej w Warszawie dnia 19 września 2014 r.

   Oto treść ustawy:

   Art. 1. Wyraża się zgodę na dokonanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ratyfikacji Umowy między Rządem Republiki Litewskiej, Rządem Rzeczypospolitej Polskiej i Gabinetem Ministrów Ukrainy o utworzeniu wspólnej jednostki wojskowej, sporządzonej w Warszawie dnia 19 września 2014 r.

   Art. 2. Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia (tj. 27 maja 2015 r.)

   Podpisał:

   Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski Ps. To jest dowód, że Komorowski to Antypolak pełną gębą. On kocha banderowców, SS-Galizen, ponarowców i szulisów. To oni będą pacyfikować Polskę jeśli kumplom Komorowskiego – żydobolszewikom/chazarom zacznie być niewygodnie w Polsce. Ich niedoczekanie. Trzeba by tez dokończyć operację „Wisła” i wszystkich nielojalnych Ukraińców z najmniejszymi przejawami sympatii dla obecnej mafii sprawującej rządy na Ukrainie wyrzucić z Polski za Bug. Tak przy okazji czego mają szukać w Polsce niedobitki banderowców skoro Ukraina nie należy ani do UE ani do NATO. Prędzej byłbym skłonny rozprawić się z ta ukraińska bandą wraz z Rosją i odebrać Lwów i wszystkie ziemie które należały do Polski przed wrześniem 1939 roku, a Ukraińców wyrzucić poza wschodnie rubieże Polski. Niech tam zbudują sobie swoje państwo. Przecież Ukraina jako państwo NIGDY nie istniała a w Polsce Antypolaków i niedobitków Bandery/Szuchewicza miłośników Hitlera nam Polakom nie potrzeba.
   nadużycie link skomentuj
   Kula Lis 62 14.05.2015 09:48:17

   1. Zadna rewelacja.Tworza wspolna europejska armie i policje tez.Od dawna, wiec dostosowuja system prawny dla wszystkich panstw unii.Jak bylo w bylym zsrr?.Tak samo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: