NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NIEMCY NA ULICACH OPOLA LEGALNA MANIFESTACJA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Na czele manifestacji jechała ciężarówka z atrapą rakiety. Kilkudziesięciu Niemców niosło też transparenty i rozdawało przechodniom ulotki. Protestują w ten sposób przeciwko wojnie.

Manifestacja wyruszyła 8 maja z Berlina i zakończy się 22 maja w Warszawie. Odbywa się ona pod hasłem „Klassenkampf statt Weltkrieg” – „Walka klasowa zamiast wojny światowej”.

Demonstrujący w centrum Opola Niemcy nieśli transparenty z napisami m.in. „Jeszcze Polska nie zginęła” oraz „Przeciwko niemieckiej wojnie” w języku polskim i niemieckim. Na czele protestu jechała ciężarówka z dmuchaną atrapą rakiety, na której boku napisano „Powstrzymajcie niemieckiego podpalacza w Europie”.

http://www.24opole.pl/17610,Niemiecka_manifestacja_antywojenna_w_centrum_Opola,wiadomosc.html

9 thoughts on “NIEMCY NA ULICACH OPOLA LEGALNA MANIFESTACJA

 1. ” … ziemia wlasnością kolonizatorów, …” ?

  Chyba już nie trzeba tłumaczyć o jakich „kolonializatorów” chodzi, którzy za pomocą upiornych mrzonek pewnej bardzo znanej hebrajskiej księgi uważają, że cała Ziemia ma przejść na ich „prywatną własność”, bo tak im jakoby „przyobiecał” niejaki fantom Jahwe przez swych „religijnych” pośredników z myckami białymi, purpurowymi i czarnymi, wyspecjalizowanych od tysięcy lat w szerzeniu wszelakiej zarazy propagandowej dla ciemnych mas i korumpowaniu „władców” na podbitych wieloma krucjatami kontynentach.

  Tak wygląda nowoczesna mapa świata z góry na wewnętrzny i praktyczny użytek „kolonizatorów” , bo Ziemia jest płaska i Słońce krąży nad nią ! Zwróćcie uwagę na te dwie małe mapki w rogach na dole ukazujące przesilenie letnie i zimowe !

  http://maps.bpl.org/id/15442

 2. Noch ist Polen nicht verloren – nie zginęła? żarty chyba – albo jeszcze nie została przez Niemiaszków przegrana / utracona. Można to dwojako rozumieć.

  1. Jasne, ze nie zginela.Jest polska ziemia i ta sie podziela, gdy udowodnia, ze narod polski nigdy nie istnial, co robia skutecznie.Takze dowodzac, ze narod polski to wspolnota slowian.Szukaja te dowody i dowodza je rzeczwiscie i szybko i precyzyjnie.Rocznica chrztu tez podkresla , ze ziemia wlasnoscia kolonizatorow , ktorzy chrzescijanstwem obdarzyli te czesc swiata.Juz sie mowi o jakichs tajemniczych Polakach , tubylcach i motlochu..Sojusz tronow..nawjwiecej chamstwa wsrod szlachectwa.., ktore tez niewolnikiem jest.

 3. Operacja kraj 2015 zaczęta rezerwiści łażą z bronią po poligonie nawet do kibla do tego brytole niemce i cholera wie kto jeszcze koło 4000 chłopa w lesie (jeszcze nie sprywatyzowanym) siedzi

 4. ps. w całej polsce trwa tajna akcja ABW – WYŁAPYWANIE TERRRYSTÓW AKCJA ZAROJONA NA TAA SKALĘ JEKIEJ W POLSCE NIGDY NIE BYŁO

  BBN JUTRO LUB POJUTRZE MA OGŁOSIĆ KOMUNIKAT W SPRAWIE NADZWYCZAJNEGO ZAGROŻENIA WEWNĘTRZNEGO ……….

  słyszelić cie gdzieś cośo możliwości podwyższenia stanu zagrożenia państwa 🙂

  1. nie oficjalnie dodam POWINNI NAS CHRONIĆ WPROWADZAJĄCDLA NAS STAN WYJĄTKOWY

   TERRORYŚCI NADCHODZĄ JUZ TU SĄ – TYLKO KTO ICH WIDZIAŁ ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: