loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

NIEMCY NA ULICACH OPOLA LEGALNA MANIFESTACJA

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Na czele manifestacji jechała ciężarówka z atrapą rakiety. Kilkudziesięciu Niemców niosło też transparenty i rozdawało przechodniom ulotki. Protestują w ten sposób przeciwko wojnie.

Manifestacja wyruszyła 8 maja z Berlina i zakończy się 22 maja w Warszawie. Odbywa się ona pod hasłem „Klassenkampf statt Weltkrieg” – „Walka klasowa zamiast wojny światowej”.

Demonstrujący w centrum Opola Niemcy nieśli transparenty z napisami m.in. „Jeszcze Polska nie zginęła” oraz „Przeciwko niemieckiej wojnie” w języku polskim i niemieckim. Na czele protestu jechała ciężarówka z dmuchaną atrapą rakiety, na której boku napisano „Powstrzymajcie niemieckiego podpalacza w Europie”.

http://www.24opole.pl/17610,Niemiecka_manifestacja_antywojenna_w_centrum_Opola,wiadomosc.html

9 thoughts on “NIEMCY NA ULICACH OPOLA LEGALNA MANIFESTACJA

 1. ” … ziemia wlasnością kolonizatorów, …” ?

  Chyba już nie trzeba tłumaczyć o jakich „kolonializatorów” chodzi, którzy za pomocą upiornych mrzonek pewnej bardzo znanej hebrajskiej księgi uważają, że cała Ziemia ma przejść na ich „prywatną własność”, bo tak im jakoby „przyobiecał” niejaki fantom Jahwe przez swych „religijnych” pośredników z myckami białymi, purpurowymi i czarnymi, wyspecjalizowanych od tysięcy lat w szerzeniu wszelakiej zarazy propagandowej dla ciemnych mas i korumpowaniu „władców” na podbitych wieloma krucjatami kontynentach.

  Tak wygląda nowoczesna mapa świata z góry na wewnętrzny i praktyczny użytek „kolonizatorów” , bo Ziemia jest płaska i Słońce krąży nad nią ! Zwróćcie uwagę na te dwie małe mapki w rogach na dole ukazujące przesilenie letnie i zimowe !

  http://maps.bpl.org/id/15442

 2. Noch ist Polen nicht verloren – nie zginęła? żarty chyba – albo jeszcze nie została przez Niemiaszków przegrana / utracona. Można to dwojako rozumieć.

  1. Jasne, ze nie zginela.Jest polska ziemia i ta sie podziela, gdy udowodnia, ze narod polski nigdy nie istnial, co robia skutecznie.Takze dowodzac, ze narod polski to wspolnota slowian.Szukaja te dowody i dowodza je rzeczwiscie i szybko i precyzyjnie.Rocznica chrztu tez podkresla , ze ziemia wlasnoscia kolonizatorow , ktorzy chrzescijanstwem obdarzyli te czesc swiata.Juz sie mowi o jakichs tajemniczych Polakach , tubylcach i motlochu..Sojusz tronow..nawjwiecej chamstwa wsrod szlachectwa.., ktore tez niewolnikiem jest.

 3. Operacja kraj 2015 zaczęta rezerwiści łażą z bronią po poligonie nawet do kibla do tego brytole niemce i cholera wie kto jeszcze koło 4000 chłopa w lesie (jeszcze nie sprywatyzowanym) siedzi

 4. ps. w całej polsce trwa tajna akcja ABW – WYŁAPYWANIE TERRRYSTÓW AKCJA ZAROJONA NA TAA SKALĘ JEKIEJ W POLSCE NIGDY NIE BYŁO

  BBN JUTRO LUB POJUTRZE MA OGŁOSIĆ KOMUNIKAT W SPRAWIE NADZWYCZAJNEGO ZAGROŻENIA WEWNĘTRZNEGO ……….

  słyszelić cie gdzieś cośo możliwości podwyższenia stanu zagrożenia państwa 🙂

  1. nie oficjalnie dodam POWINNI NAS CHRONIĆ WPROWADZAJĄCDLA NAS STAN WYJĄTKOWY

   TERRORYŚCI NADCHODZĄ JUZ TU SĄ – TYLKO KTO ICH WIDZIAŁ ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: