NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NA ŻYWO W TV OLECHOWSKI ” TAK ZROBILIŚMY W CHUJA POLAKÓW ” PIEŃKOWSKA ZBARANIAŁA – CO PAN POWIEDZIAŁ ?!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Politycy Platformy potrafili zlekceważyć głos setek tysięcy obywateli i potraktować go wyłącznie jako „ćwiczenia”. Jaką pewność mają mieć obywatele co do realizacji kolejnych obietnic środowiska PO, tym razem serwowanych przez Bronisława Komorowskiego? Andrzej Olechowski właśnie ujawnił patologiczny mechanizm działania partii, którą współtworzył.

15 thoughts on “NA ŻYWO W TV OLECHOWSKI ” TAK ZROBILIŚMY W CHUJA POLAKÓW ” PIEŃKOWSKA ZBARANIAŁA – CO PAN POWIEDZIAŁ ?!!

 1. .Lecz w tej chwili chce napisac o „tuszku oraz olechowskim jak i komurczaku” Mysle ze słyszal pan okreslenie kogos ‚słup” Wiemy ze olechowski jak i tuszk sa zalozycielami „po”z tym ze tuszk jest de fakto przyglupem wygadanym jak z filmowy „dyzma” calym motorem tzn.szara eminencia to olechowski.Czas powstania „po” to czas powstawania firm na slupa i jest tu identyczna analogia komurczak to „słup”tuszk tez tylko ze ten glupol mysli iz jest fiszka a byl tylko posrednikiem a utwierdzilo mnie jego zachowanie w PE jak Nigel Farage pokazuje mu i wszystkim czym jest tuszk z powazaniem. Oni poprostu zrobili Polskę na”słupa „komurczaka a maskowal go tuszk kokosy i caly przekret MILIARDOWY to Olechowski dlatego tez miedzy generalami kaczynskim zginol Plazynski.

 2. Marysia przestań już pieprzyć bo szlag człowieka może trafić ! A może zajmij się zawodowo przepowiadaniem przyszłości ! Robisz konkurencję Panu Jackowskiemu ! Przepraszam ale ostatnio wkurwiają mnie ludzie którzy wszystko wiedzą kilka dekad naprzód ! Nie próbujmy robić czegokolwiek połóżmy się i czekajmy na śmierć, a Marysia będzie nam przepowiadać każdy kolejny dzień i rok ! Po prostu cudo !!!

  1. Co ty tak huzia na Marysie..Mizia tez przepowiada i dobrze.Jeno trza czytac.Chyba, ze ty jestes cma i leziesz w ogien.Moja droga.Polityka to projektowanie na przod.W kazdej dziedzinie tak jest.Ty pewnie myslisz, ze gadzety, ktorymi poslugujesz sie na codzien wymyslono wczoraj.Otworz oczy.Nie zabraniam Ci.Rob sobie, co chcesz.Przekonasz sie..Moze nie.Moje przepowiednie nie sa do kupienia , ani na sprzedaz.Dobra wola i nic wiecej.Moge je zachowac dla siebie.Moze masz racje.Moze zli i glupi na nie zasluguja.Zobacze…przemysle.

 3. Myślicie, że taki cwaniak, jak Olechowski dał się podejść? Że go Pieńkowska przyparła do muru, a on, biedak, niechcący puścił farbę? Nie, kochani. On zakładał Platformę, a teraz ją likwiduje. Wypuścił śmierdzącego dmucha, nie ostatniego. Teraz zakładają nową partię, nowe rozdanie. Pod hasłem „antysystemu”

   1. skurwesyny zydoskie przez 25 lat rozkradli polske lle sie tylko dalo i jeszcze im kurwa malo teraz znowu przenikna do nowej partii

  1. Po wyborach beda sie laczyc i powstana nowe partie.Ciekawe ,gdzie wskoczy trybun ludowy kukizek pieszczoszek.System bedzie trwal i sie umacnial.Znaczy system tej demokracji.WSkoczy do pis-u i bedzie szykowal polski majdan.Taka wrozba.

 4. PO traktuje nawet swój elektorat jak bydło.

  ZATEM JESLI JAK BYDŁO TO ZNACZY ZE BRONISŁAW TO PASTUCH ZARZĄDZAJĄCY STADEM BYDLĄT

  NO TAK LOGICZNIE WYCHODZI …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: