NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ZAGINIONY SONDAŻ NIEWYGODNY DLA P.K.W I WSZYSTKICH TELEWIZJI I MEDIÓW REŻYMOWYCH

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

http://mapapreferencji.interia.pl/index/form/uq/3b698f0cbebcc24bcdc1e2bf9f70bf8c/

10 thoughts on “ZAGINIONY SONDAŻ NIEWYGODNY DLA P.K.W I WSZYSTKICH TELEWIZJI I MEDIÓW REŻYMOWYCH

 1. „Sam rezultat pierwszej tury jest niestety sukcesem alternatywnych mediów i ich trolli, którzy to współgrając z fałszywymi prognozami oszustów od Komorowskiego, utrwalili w Polakach program mówiący, że „nic się nie da zmienić”. A widać prosto, że gdyby do wyborów poszła większość Polaków i głosowała za alternatywą, to przymierze PO-PIS zostałoby złamane i taki Kukiz – lub inny – przeszedłby do drugiej tury, a w tym tygodniu widzielibyśmy panikę bandytów od „okrągłego stołu”. A każda alternatywa byłaby lepsza aniżeli „okrągły stół” i argument, że „i tak nic się nie da” jest argumentem wrogów Narodu i tylko dureń w to wierzy i powtarza.

  Da się! Trzeba tylko chcieć.

  Tym razem się nie udało, ale i tak jest to wieki sukces i nie Dudy, nie Kukiza, ale tych wspaniałych ludzi od kontroli wyborów – WIELKIE BRAWO!

  Można było wygrać wszytko, tak się nie stało, trudno, trzeba teraz umawiać się z Dudą, i to tak, aby było mu trudno złamać obietnice wyborcze. Trzeba nałożyć na Dudę kaganiec ograniczeń, jasne deklaracje w sprawie:

  – nieangażowania się po stronie Ukrainy.

  – konieczności poprawy stosunków z Rosją.

  – powstrzymania terroru żydowskiego w Polsce, jak „Jedwabne”, „marsze żywych”, „Kielce”, etc.

  Trzeba żądać od niego deklaracji w tych tematach, wymóc warunki do powrotu Polaków do Polski, do pełniejszej ochrony rodziny, właściwej polityki pieniężnej państwa, etc. Poruszać sprawy ważne, a nie marginalne. Sprawy żydowskie, grabieży naszego mienie etc., muszą być uwypuklone i Duda musi się deklarować w tych trudnych zagadnieniach.”
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/panstwowa-komisja-wyborcza-oszukala-sztab-wyborczy-komorowskiego-2015-05

 2. komor mial okolo 15% JAKIM znowu cudem zrobili mu 34%????
  odpowiedz jest taka dwor komorowskiego to 800 osob plus ich rodziny ci ludzie dobrowolnie niechca odejsc beda walczyc do konca o pozostanie przy korycie wiec teraz istnieje duze niebezpieczenstwo falszerstwa w 2 turze

  1. tych ludzi nie obchodzi demokracja i co mysla polacy oni chca dalej siedziec w palacu razem z bronkiem za wszelka cene

 3. 2 tura z 3 kandydatami. Sprawdźmy czy są na to gotowi.
  Lepsze to niż późniejsze wojny. Jasne że 5 mln które poparło ich to prawie 1 na 8 Polaków. Czapkami można ich nakryć nie mówiąc o zorganizowanym proteście.

  1. Wygląda na że pomogliśmy (forum) w obaleniu systemu. W wyborach parlamentarnych więcej przyjdzie i zagłosuje na Kukiza bo widać że tak coś można zmienić.
   Do parlamentarnych zdecydowanie pokazujemy że obecna władza nie reprezentuje Polaków, łagodne protesty.
   Będą się bali tłumić siłą bo widać że król pada.
   Nakradną tylko do jesieni a potem ucieczki.

    1. Nie może jeden doić siedmiu
     Przy poparciu kartkowym 10/maja 5 mln to jest około 1 na 8. Władza, Prezydent nie reprezentują narodu. Rewolucja u bram.

     Wyniki mogą mówić o ilości kartek. Nie mówią jednak o faktycznym poparciu czy akceptacji polityków.

     Wybory pokazały że politycy PO i PiS mówią do pustych ścian a przyklaskują im tylko partyjni złodzieje kradnący z budżetu państwa. Nikt im nie wierzy. Są jedynie grupą żerującą na reszcie narodu. Na Dudę głosowało wielu katolików. Głosowali po sugestii kościoła baz namysłu. Na Bronka+Dudę głosowało wiele mniej niż 10 mln osób czyli 1 na 4 polaków. Można więc uznać że złodzieje otoczeni z 3 stron. Czas ich rozliczyć za swe czyny w tym za zdradę.

     System nie ma się dobrze. W jednym z poprzednim wpisów ok 8/maja pisałem że srają w gacie ze strachu. Potwierdził to we wtorek Robert Tyszkiewicz, szef sztabu wyborczego Bronka.
     http://www.tvn24.pl/bronislaw-komorowski-w-faktach-po-faktach-o-wynikach-pierwszej-tury,541774,s.html

     Cóż 5 mln armii złodziei nie można wywrócić jednym uderzeniem pięści. Jednak ich dni już są policzone. Forum pomogło ich zniszczyć.

 4. CIEKAWOSTKA PO ZA GRANICAMI III R.P WYGRAŁ PAWEŁ KUKIZ CO POKRYŁO SIE Z SONDAŻAMI

  TYLKO W POLSCE GDZIE WPŁYWY BEZPOŚREDNIE MA WIADOMO KTO

  DOSZŁO DO NIESPODZIANKI I WSZYSTKIE SONDAŻOWNIE W BŁĘDACH UTONĘŁY …

  PRZYPADEK – W POLITYCE NIEMA PRZYPADKÓW

  Wybory prezydenckie. Za granicą wygrał Paweł Kukiz,

  1. Pejzbook zdal egzamin i chyba to byla proba sprawdzenia systemu glosowania on-line w globalnej wiosce.Kukizowi sie zdaje, ze taki wazny.Tester i tyle.Doswiadczalny krolik.Tak z tym charlie przestestowano mozliwosci zbiorowej histerii globalnej i udalo sie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: