NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

panie i panowie wiem o wszystkim .. kandydat jest chory na schizofrenie.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Chłopak zareagował okrzykiem: „Wpłacę na Pro Civilii”! Chodzi, rzecz jasna, ofundację, której związki z Komorowskim opisał Wojciech Sumliński.

rezydent podczas spaceru w ramach kampanii wyborczej zareagował śmiechem na dramatyczną relację mężczyzny, który próbował zwrócić uwagę głowy państwa na swój problem.

http://wpolityce.pl/polityka/244279-pokaz-empatii-komorowskiego-mezczyzna-oskarzony-kiedys-o-pedofilie-to-przez-tescia-rozbawiony-prezydent-nad-wyborem-tescia-to-trzeba-sie-bylo-wczesniej-zastanowic

13 thoughts on “panie i panowie wiem o wszystkim .. kandydat jest chory na schizofrenie.

  1. Bajkac nie bajka.
   1000 rok.Chrzescijanie wierzyli w uwiezienie w roku 317 Lewiatana w podziemiach Lateranu (owczesnej siedziby papiezy) przez papiea Sylwestra I.Magia okraglej liczny 1000 kazala spodziewac sie nadzwyczajnych zdarzen.Proroctwa Sybilii zapowiadaly, ze z przelomem tysiaclecie potwor wydrze sie z wiezienia i zniszczy ziemie i niebo.Przerazenie wzmagalo zbieznosc tych wizji z Nowotestamentowa Apokalipsa sw.Jana.Znaku zapowiadajacego katastrofe dopatrywano sie rowniez w osobie owczesnego papieza , ktory uprawial jakoby praktyki czarnoksieskie( budowal zegary i instrumenty astronomiczne)a przy tym przybral imie Sylwestra I I , co budzilo skojarzenie ” jeden Sylwester uwiezil smoka,drugi go wypusci”.Kiedy katastrofa nie nadeszla papiez zarzadzil wielka fete i czas zabaw i dziekczynienia Panu za dobroc i ratunek dla swiata tak powstal karnawal.

   Ps.
   Fajny film jest o lewiatanie.

   1. Marysiu, ja bym się Lewiatanem nie przejmował, bo dużo o nim gadają a naprawdę jest to gumowy, dość duży, nadmuchiwany konik morski do zabawy dla dzieci w wodzie zamiast materaca.
    Sam toto kiedyś kupiłem i gdzieś leży, bo dzieci dorosły a z niego zawsze powietrze uchodziło i trochę śmierdział. Taki to jest Lewiatan i nie warto się nim przejmować, podobnie jak Michnikiem, który też jest pompowany ale wszystko do czasu.

    1. Mylisz sie Trak.Lewiatan to nie konik morski.michnik ma kolezkow bardzo poteznych i na zachodzie i na wschodzie.To my jestesmy pompowani i robieni w balona jak dzieci.Jak w zabawie w glupiego Jasia.Raz rzucaja nami jak balonikiem na zachod, innym razem na wschod.Michniki i spolka lubia takie baloniki do gry.Michniki sluza i jednemu i drugiemu.Lewiatan siedzi w srodku.Zobacz jak sie pieknie ponawracali komuchy Wrocili co do jednego na lono Lewiatana.Oni nigdy Lewiatana nie porzucili.Oni mu zawsze sluzyli i wykonywali jego wole.Raz byli niebiescy, innym razem czerwoni.Teraz dorzucili rozowy i za zgoda lewiatana.Spojrz jak sie rosja nawrocila.Taki byl plan, ze sie z czerwonego na niebieskie nawroci i wszystko za porozumieniem stron.Czerwony terror zastapil niebieski.A nad wszystkim czuwa oko w piramidzie.

  1. Jest problem.Bog dal wszystkim.A cwaniaki wykombinowali, ze bogu co boskie, a cesarzowi co cesarskie.Jalkies wyjscie sie moze znajdzie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: