DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

MOŻNA UNIEWAŻNIĆ WYNIK 1 TURY – NA PODSTAWIE DOKUMENTU P.K.W Z DNIA 5 maja 2015 R.

SZANOWNI POLACY CZYTELNICY NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA KOMUNIKATY PKW 

PRAWDZIWE WYNIKI W OPARCIU O KOPIE FOTOKOPIE PROTOKÓŁÓW KOŃCOWYCH Z 27 000  KOMISJI

CZYLI KTO WYGRAŁ W JAKIEJ OBWODOWEJ KOMISJI !!

ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE TU NA MIZIAFORUM – POSTARAMY SIĘ ZAMIEŚCIĆ WSZYSTKIE PROTOKOŁY Z GŁOSOWANIA 10 MAJA 2015 ROKU 

I SAMI SOBIE ZLICZYCIE  O.K 

WSZYSTKO LEGALNIE NA PODSTAWIE TEJ DECYZJI PKW Z DNIA 5 MAJA 2015M ROKU 

W TEJ CHWILI SĄ PRZESYŁANE KOPIE FOTOKOPIE PROTOKÓŁÓW WYKONANYCH PRZEZ MĘŻÓW ZAUFANIA W PRAWIE KAŻDEJ KOMISJI MYŚLĘ ŻE DOSTANIEMY OKOŁO 95% TAKICH PROTOKÓŁÓW 

OTO FOTOKOPIA DECYZJI PKW DOPUSZCZAJACEJ KOPIOWANIE PROTOKOŁÓW PO ZAMKNIĘCIU LOKALU WYBORCZEGO !!

TO JEST LUKA KTÓRA POZWOLI OBALIĆ TEN WYNIK !!!

MATERIAŁY W/W KOPIE PROTOKOŁÓW OTRZYMAJĄ REDAKCJE PRASOWE WYBRANE W USA KANADZIE AUSTRALII WIELKIEJ BRYTANII NIEMIEC I FRANCJI

ELITY III R.P O WYNIKACH WYBORÓW W DNIU 10 MAJA 2015 DOWIEDZĄ SIĘ Z ZAGRANICZNEJ PRASY

A TERAZ POCZEKAMY NA OGŁOSZENIE OFICJALNYCH WYNIKÓW WYBORÓW

CIEKAWE CZY ZDECYDUJĄ SIĘ NA KANT WIEDZĄC ŻE MY MAMY TEN SAM MATERIAŁ NA PODSTAWIE JAKIEGO MA BYĆ OGŁOSZONY WYNIK OSTATECZNY 🙂 !!!!!!!!!!!!!

PODANIE NA PIERWSZYCH STRONACH ZACHODNIEJ PRASY WYNIKÓW WYBORÓW NA PODSTAWIE PROTOKOŁÓW KOMISJI WYBORCZYCH

W TYM TYGODNIU OSTUDZI NIE JEDNEGO !!! „POLITYKA”

JAK TO MÓWIĄ SPRAWA JUŻ NA TAKIM ETAPIE ŻE NIE DA SIĘ TEGO JUŻ ZATRZYMAĆ

102 thoughts on “MOŻNA UNIEWAŻNIĆ WYNIK 1 TURY – NA PODSTAWIE DOKUMENTU P.K.W Z DNIA 5 maja 2015 R.

  1. Nie ukrywaja.W moim telewizorze powiedzieli, ze putin rozpylil substancje chemiczne, zeby podczas defilady zwyciezstwa w Moskie samoloty mogly sobie latac na skutek dobrej widocznosci.A potem beda gadac, ze krowy i ludzie psuja im powietrze i ze jest ocieplenie.

   1. Weź ty się i schowaj w „swoim” telewizorze, bo jak cię Putin dorwie, to może i zapyli, hę ?

    1. Czep sie telewizora Nieustraszona.Tak gadali.Gadali tez, ze putin olaboga.Wrzeszczeli, ze sankcje trza na niego straszne nalozyc.Nagle hop.Zmiana zdania w telewizorze..Putin teraz zdaniem telewizora walczy na Ukrainie z faszystami.W tym telewizorze tez gadaja, ze Polska lubi Ukraine..Wychodzi z tego telewizora, ze w Polsce tez sa faszysci.Wnioski sobie sama wyciagnij z telewizora.To telewizor gada , a nie Marysia.Nie mieszaj..

 1. Nowy „porządek” barbarzyńców uzbrojonych głównie przez białych „wyborców” – niewolników podatkowych prowadzi do ich systematycznego unicestwiania w tej wojnie chemiczno – biologicznej wraz z bezpośrednimi działaniami wojennymi !

  http://www.deagel.com/

  Krwawe igrzyska wzmocnione też sztucznymi „plagami” pod postacią szczepień trwają i na 27 pozycji listy widać też ilość niewolników polskich z czerwoną strzałką w dół po ich celowej eksterminacji na rok 2025 !

  http://www.deagel.com/country/forecast.aspx

  1. popatrzyłam na inne kraje i zastanawia mnie ogromny spadek ludność w USA – wręcz drastyczny, w Japonii, niemczech, GB. w USA zaplanowali spadek z 318 mln (z groszami do k. 70 mln ( z dużym zaokragleniem) to szok – co une tam kombinują ??

   1. To sie nazywa program regulowania populacji.To dopiero poczatek.Pan papiez tez powiedzial, ze za duzo dzieci sie rodzi w biednych krajach.No coz..Raczka w raczke z unymi.

 2. Ta fotokopia dotycząca powyższej ” decyzji … ” jest pozbawiona mocy sprawczej z powodu błędów formalnych, a to tylko dlatego, że mendy od „polityki” czy „prawa” boją się osobistej odpowiedzialności za swe wszystkie przekręty tak, jak przysłowiowy diabeł świeconej wody !

  Już parafka zamiast czytelnego i uwiierzytelnionego podpisu z pełnym imieniem i nazwiskiem „zastępcy przewodniczącego” z punktu widzenia prawa jest nieważna czyli „dezyzja” też !

  Brakuje też pełnego nazwiska „przewodniczącego” i co zwalnia go z jego osobistej odpowiedzialności za to, co robi jego tchórzliwy „zastępca” grającego jakieś tam skrzypce w kabarecie „wyborów”, ale bez cywilnej odwagi do wykonania zobowiązującego go prawnie ( ! ) podpisu !!!!!!!!!!!!!!

  „Państwowa komisja wyborcza” to też złudzenie suwerennej państwowości, bo formalnie ta amerykańska kolonia polskojęzycznego obszaru jest FIRMA , GESZEFTEM zarejestrowaną centralnie w Waszyngtonie D.C. i prowadzoną przez wyrafinowanych handlarzy „zasobami humanitarnymi” czyli podstawionych przez lichwiarzy polityków i klechów składających się wyłącznie z najbardziej wrednych psychopatów, szabrowników, złodziei, degeneratów i niszczycieli mających wszystkie „sądy”, „urzędy” i mendia w swoich parszywych mackach .

  Nakaz prawa rzymskiego ” Pacta sunt servanda” – „Umowy trzeba dotrzymywać” – odnosi się wyłącznie do umów zawartych bez błędów formalnych wśród których decydującą rolę pełni osobisty , pełny i uwiarygodniony podpis każdej ze stron , co do danej wiążącej je czy obowiązującej prawnie umowy czy decyzji.

  Z powyższego przykładu wynika prosty i logiczny wniosek, że dosłownie wszystkie papierowe „pakty”, rozporządzenia czy ustawy w wykonaniu „rządu”, „sądów” czy „administracji” są BEZPRAWIEM przeprowadzanym i kontrolowanym przez garstkę rodzin mafijnych z narodu jakoby na papierze „wybranego” do „rządzenia” przez papierowego Jahwe, jakoby przyobiecującego mu całą Ziemię wraz z niewiernym „bydłem roboczym” na własność !!!

  Bezkarność przy posługiwaniu się tymi prymitywnymi kłamstwami dla pokoleniowych idiotów i papierowymi trikami mającymi symulować „prawo” oraz kompletna niewiedza i strach przed nieznanym w ” diabelskich cyrografach” wśród narodów skolonializowanych przez bezwględną mafię lichwiarzy, dilerów, zbrodniarzy i szabrowników przekroczyła dosłownie wszelkie granice !

  1. Prawa prawami.Rzym zmienial jak mu sie podobalo i zmienia.Pan grzesio od Sw Tomasza mowi co innego i gada, ze zwierzeta duszy nie maja.Pan papiez Franciszek od sw.Franciszka zaprzecza panu panu grzesiowi od swietego Grzegorza i mowi, ze bydlatka maja dusze i chce sie przypodobac temu gosciowi z przeszlosci , ktorego nazywali ” dobra Marysia” , a kardynalowie ” Nasza Pania Zalosna”.Jak mu bylo temu Pawel numer 2.Czyli ..Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

   1. Mnie sie marzy, zeby pan grzesio od sw.Grzegorza i Sw.Tomasza uwolnil swoja dusze od tych szarlatanow.Szkoda chlopaka.Fajny gosc, a spedza czas wylacznie w kruchtach z brzydkimi wykladami i wszedzie szuka winy zyda..Oj nieladnie…i szczuje i szczuje..Brzydko i nie po bozemu.

    1. Oj, dyżurna na okrągło „Marysia” znowu ściemnia nie na temat, żeby odciągać uwagę od papierowych trików „prawa” złodziei przy korytach „wladzy” i w „kościele” ?

     1. Oj .he he.Przyganiala Nieustraszona Marysi.Wlasnie na temat.Prawa rzymskiego , ktore modyfikowano.Moze szanowna Nieustraszona tekstem jasnym wywali , jaki to prawo rzymskie bylo.Bylo dla panow i ndla niewolnikow, wiec po co owijac w swietosci.Pokazalam Ci , jak te prawa dzialaja.Prawa ksiazat rzymskich kosciolow, ktore obowiazuja , a ktore na przestrzeni tysiacleci wladcy tej planety zmieniali i dostosowywali do potrzeb.Zdaje sie byc chyba pozadanym objasnienie zwlaszcza milosnikom wolnosci i walczacym o wolnosc, ze te wolnosc zabieraly roznym ludom, potem narodom chrzescijanskie zrzeszenia za pomoca chrztu.Niech sie zastanowi Nieustraszona , czemu taka wazna jest rocznica 1050 chrztu Polski i w czyje rece sie oddaje Polakow narod, gnebiony bezrobociem, nedza, brakiem srodkow na leczenie, rozpacza matek , ktoirym sie odbiera dzieci, blakajacy sie po swiecie za chlebem, narod bez perspektyw, narod biedniejacy i zmeczony…Ksiazeta rzymscy wybory sobie robia tego, kto bardziej narod umeczy..Takie cos sie bogu podoba?..Tfujjj..Lekura w wikipedii..Na temat chrztu Polski i trgo co narodowi przyniosl..Ano..Przyniosl prawa rzymskie dla niewolnikow…O sw grzesiu to masz przyklad ,kto tworzyl prawa dla ludzi.Ano rzymscy ojcowie kosciola..Swiety Tomasz mowil o duszach zwierzecych i przekonywal, ze ich nie ma , a sw.Franciszektez tzw. ojciec kosciola mowil, ze zwierzeta dusze maja.No i widzisz pan papiez Franciszek mowi, ze teraz ze wedlug nowego prawa zwierzeta maja dusze i te zwierzeta juz sie chrzci w kosciolach..oto przyklad praw rzymskich..Obecnie.Na temat..

     2. Opowiem Ci bajke o rzymskich prawach.

      Dawno, dawno temu zyl sobie gosc w Rzymie, ktory nie lubil czarownic i wydal prawo, aby je palic razem z kotami.Taki ” palikot”.Nie lubil i kotow i czarownic.Byl zabobonny.Mial ten gosc swojego nastepce, ktory tez wladal w Rzymie jak on.Nastepca tego ” palikota” lubil przebierac sie w damskie ciuchy i inni koledzy po fachu nazywali go ” dobra marysia” lub ” nasza pania zalosna”.Jak wiesc gminna niesie ten nastepca ” palikota ” mial szczegolne upodobanie do kobiet.Mlodzi mowia, ze taki gosc to transseksualista.Cos w tym jest.Uplynelo sporo czasu i na fuche wladcy Rzymu zalapal sie inny gosc, ktory opowiada sie za zmiana prawa, bo podobaja mu sie tacy faceci, co sie za baby przebieraja.Temu rzymskiemu wladcy w ustanowieniu nowego prawa pomagaja rozni ludzie..Moze tez ten Palikot , co bierze udzial w wyborach..Moze..to bajka..Moze nie bajka..

      ps.

      Takie to sa prawa rzymskie i tak sie je zmienia.Rzym, rzym…

      1. Marysia to rezimowa podzegaczka czy rowno zryty beret posiada? Umie Marysia czytac ze zrozumieniem?

       1. ja myślę, że Marysia to papuga kt. dziobem stuka w klawiaturę

     3. Uuuu.Marysia jak najbardziej umie czytac ze zrozumieniem.Luki i Pelagia maja straszneee luki w wiedzy.Marysia dzioba nie posiada.Marysia po prostu wie i to i owo.Pokazuje nieukom i lukom, zeby wiedzialy , gdzie lukac , szukajac przyczyn nieszczesc wszelakich.Prawo rzymskie obowiazuje do dzisiaj.Luka i Pelagia zaciemniaja i ukrywaja skad nieszczescia ludzkosci sie wywodza.Podzegacze poprzebierane w rozne piorka narod chca do zguby doprowadzic, bo udaja glupich, choc na prawach sie znaja.Widze, ze nie bajka sie nie spodobala.Luknijcie Luka i Pelagia po przeczytaniu ze zrozumieniem.E…na bajkach sie nie znaja.

      1. Tak Marysiu, tak…Zadam osobiste pytanie, dobrze? Czy to uleczalne, czy choroba postepuje z kazdym dniem?

 3. Pycha rośnie przed upadkiem ! Niech w końcu te bufony nadęte jak balony wszystkie po kolei pękną ,bo psują piękny krajobraz nie tylko w maju !

  Jaki ten świat jawi się w pełni piękny i mądry w doskonałości, kiedy wyrzuci się z siebie wewnętrzne kajdany „wiary” w polityków i kleryków oraz wszelkie jady ich mentalnych wymiocin kolportowanych mendialnie !

  Stojąc tak z boku i czasami obserwując emocjonalne zaangażowanie w ten teatr psychopatycznych błaznów odbywający się na deskach sceny kabaretu polityczno – religijnego śmieję się z tych „dorosłych” ludzi, którzy w to wszystko wierzą, jak niegdyś w swoim dzieciństwie w występy „świętego Mikołaja” !

  Chyba już nadszedł czas szybkiego dojrzewania do odważnego spojrzenia Prawdzie w oczy, bo inaczej nasz cały piękny świat zamieni się w krajobraz po bitwie !

  http://1.bp.blogspot.com/-n4s4Bz-hmag/VU_S5yrfWmI/AAAAAAAAEWQ/ycXj7QnmKd8/s1600/GW.jpg

  1. Jasne, ze tak.To nie wszyscy.Swieci maja z nimi uklady, bo czesc z nich to stworzyla i ma aktywa, palace, zloza i wszystko inne.Ci panstwo dziela sie Polakami.Polacy im odbudowuja ich palace, koscioly i tak bedzie zawsze.Ida teraz na wschod, bo musza odebrac bylej komuszej Rosji Rosjan, czyli sluzbe.Prawoslawni juz o to dbaja.Potem podzial lupow i korpoeacjonizm.Ale wszystko zwalaja zyda.

   1. Chyba duch siedzi i mi litery zjada.

    …korporacjonizm

    ..zwalaja na zyda.
    To tylko gra, ale trup sie sciele gesto.Bedzie sie scielil.

    1. Marysia jednak taka glupia to nie jest 🙂 Marysiu a odpowiedz sobie na pytanie, kto stoi na czele tego procederu? Kto pociaga za sznurki? Chazarowie to czy zydzi? Jak Marysia uwaza?

 4. Jasne , ze mozna bedzie uniewaznic.Jak wyborcy beda stawiac takie krzyzyki jak na reklamie kukiza zwichrowane X to bedzie duzo niewaznych glosow i afera, ze sfalszowane wybory.No i te swieczki i dlugopisy.Znowu bedzie afera i kompromitowanie Polski i przede wszystkim Polakow.Duzo krzyku , a dowodow na falszerstwo brak.To juz bylo.

   1. ha ha.Peowski szpionie.Jaki szpion.Nie bawie sie w glosowanie , bo i tak inne sily rzadza.Rzeczywiscie.Dobry sposob z tym X-em.Dzieki za podpowiedz.Kukiz reklamuje po , a pis szuka falszerzy.Sfalszowane wybory na pis-owi.Na ring wchodzi swiety od wylamywania drzwi do lokali wyborczych.Nooo..i jest wojna Polakow z Polakami.Dobry uklad po-pis.

 5. Teraz zabieramy także świeczki na wybory. Zaznaczmy krzyżyk w jednej kratce, drugą zawoskujmy. Wynik w I turze może być podpuchą usypiajacą czujność – władza dała wygrać bitwę, aby wygrać wojnę !!! I uwiarygodnić to !

  1. ludzie
   mamy do czynienia z normalna mafią zydoska ktora od 25 lat falszuje wybory
   komor ktory ma 15 % zwolennikow dzieki tej grupie jest w drugiej tuze zamiast kukiza mizia jesli jestes w stanie zrob cos nie dajmy sie

 6. Reblogged this on re1truth2 and commented:
  Ciekawe czy PKW umie dodawać to co jest na protokołach obwodowych komisji wyborczych. Kto w końcu ma te 35 % Kukiz czy ulubieńcy establishmentu???

 7. Dobrze by było wrzucić w arkusz excela dane z przeliczenia protokołów komisji z 1000 punktów, potem 3000 punktów nie czekając na ogłoszenie ostatecznych przez PKW.
  Potem wrzucić tą informację w sieć
  Niech ich im gula zacznie latać. Może przeliczą wtedy prawidłowo i powiedzą, że wstępne wyniki były pomyłką na łączach.
  Ale twój pomysł i twój wybór jak to zrobić.

  1. ABY WYRWAC IM Z GARDŁA DOKUMENT POZWALAJACY NA KOPIOWANIE BYŁA NIEZŁA WOJNA – WYDALI !!

   POTEM CHYBA SIE SKAPNELI ZE W TEN SPOSÓB MOŻNA ZEBRAĆ DANE Z CAŁEGO KRAJU I ZACZEŁO SIE TO JUZ PO WYDANIU ZGODY NA W/W PISMIE

   Z całego Kraju dochodzą do nas informacje o tym, że członkom komisji bezprawnie zabrania się wykonywania kopii protokołu roboczego (przed wyjściem przewodniczącego z tym protokołem do komputera), co więcej nawet grozi się policją a także bezprawnie zabrania się wykonywania notatek przez członków komisji podczas procesu podliczania głosów. Wszystkie te działania są absolutnie sprzeczne z wytycznymi PKW – nie ma nigdzie w instrukcjach PKW zakazu prowadzenia przez członków OKW notatek podczas procesu podliczania głosów (tak samo i Mąż Zaufania ma prawo sobie notować co tylko mu się podoba i ani jemu ani żadnemu z członków Obwodowej Komisji Wyborczej NIKT nie ma prawa zabraniać sporządzania notatek tym bardziej zawierających dane o liczbie oddanych głosów, czy też liczbie kart ważnych, frekwencji itp, itd. To są niedopuszczalne formy nacisku i szantaż, który jest KARALNY – straszy się bowiem wezwaniem policji w przypadku prowadzenia notatek i karą więzienia do 3 lat! To są wszystko KŁAMSTWA urzędników, którzy szykują fałszerstwo wyborcze i nie chcą by przed wyjściem przewodniczącego wraz z informatykiem, dane zawierające prawdziwy wynik wyborów był przez kogokolwiek zanotowany.

   1. No i gdzie te protokoły, co to mamy sobie sami policzyć, jak można zastraszyć mężów zaufania, czy to są dzieci? wszyscy dali się zastraszyć i dupa z wielkiego planu publikacji na zachodzie?

 8. Być może oni dają teraz do władzy dostać się Pisowi,bo nawet TVN24 zadawał nie wygodne pytania dla Komora w sprawie książki Sumlińskiego.Tylko że jak wygra DUDA to będzie minimalnie mniejsze zło,może ludzie w końcu wyjdą na ulicę bo jak Pis w huja zrobi to już nie wytrzymają.A być może PO namówi do wyjścia i obalenia PISU!!!!

  1. członkowie PIS I PO TO W 99% URZĘDNICY – I KAZĄ WAM WYBIERAĆ Z POŚRÓD SIEBIE ? JAJA JAKIEŚ – KTO Z NICH PARA SIE PRACĄ NORMALNA .. ŻADEN – ROZP…. TO WSZYSTKO

 9. czesciowe wyniki wyborow za PKW :

  Duda – 39.69%,
  Komorowski – 29.14%,
  Kukiz – 21.28%

  jak tak dalej pojdzie to jutro 12.05.2015 urzedujacy prezydent abdykuje ze wzgledu na stan zdrowia

  1. I będzie jak przewidywał borys39 kilkanaście dni przed wyborami (wpis z 29.04.2015) :

   „… Kukiz nie zabiera i nie zabierze głosów Dudzie.
   Kukiz zabiera głosy Komorowskiemu, lemingoza która głosowała lub zamierzała głosować na Komorowskiego zagłosuje na Kukiza.
   Jeżeli Kukiz dostanie jeszcze głosy niezdecydowanych to może być ciekawie.

   II tura z udziałem Dudy i Kukiza.

   Na Komorowskiego zagłosuje stały elektorat PO a to jest w granicach 20 % (bez lemingozy) , i to może nie wystarczyć na II turę.

   Obstawiam I turę :

   1/ Duda – 35 %
   2/ Kukiz – 23 %
   3/ Komorowski – 21 %

   Powtórzy się historia z I wyborów gdy pewniak Mazowiecki nie wszedł do II tury przegrywając z Tymińskim.

   Ci co zaplanowali ten scenariusz liczą, że Kukiz będzie tym Tymińskim a Mazowieckim Duda.
   Ale się przeliczą, wykoszą tym sposobem Komorowskiego.
   Oj będzie się działo …”

 10. komur-396,duda-305,qkiz-278,kowalski-6,wilk-11,qrwin-47,
  braun-11,ogórek-35.
  (sami emeryci w okolicy)

    1. tak emeryci oraz słuchacze radio Maryja głosowali na dudę to wiem na pewno, młodzi kukiz, korwin a bronek oprócz PO to kto ? niech się tu przyzna

 11. Ich cyrk sejmowy i tudzież też ich małpy z pejsatymi treserami, dlatego nie ma co się bawić z nimi w ciuciubabkę z papierowymi statystykami tracąc cenny czas i nerwy warte lepszej sprawy, bo chyba zycie jest silniejsze od kawałków papieru !

  Stara zagadka : Dlaczego sejm jest okrągły ? …. A widział kto kiedyś kwadratowy cyrk ?

  http://ligaswiata.flog.pl/wpis/5456627/liga-swiata-fetysz#w

  ” Rozdziobią nas kruki wrony” i to za pomocą „rządowych” ustaw – nieważnych prawnie anonimowych bohomazów i w którą to talmudyczną „moc” wierzy głupia masa „bydła roboczego” , no bo to zostało przecież „napisane” i anonimowo „zatwierdzone” przez gryzipiórków występujących w cyrku sejmowym i !!!

  ► Home► UPIK® datensatz
  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SKARBU PANSTWA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 426919651 KOD REJESTRACYJNY na centralę w Waszyngtonie !!!
  L Geschäftssitz Ul. Krucza 36
  L Postleitzahl 00 522
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226959000
  W Fax Nummer 226299838
  W Name Hauptverantwortlicher Borowiec Grzegorz – „SZEF GESZEFTU” !!! na polskie „bydło robocze” !!!
  W Tätigkeit (SIC) 9199 KLUCZ PRZEYSLOWY GESZEFTU !!!

  Weitere Optionen:
  Möchten Sie zurück zur UPIK® Suche?
  Bitte auf UPIK® Suche klicken.

  Sie möchten kostenlos Ihre Stammdaten ändern?
  Sie müssen sich zuvor identifizieren.
  Dann bitte hier klicken:

  Sie finden keine entsprechende D-U-N-S® Nummer im aktuellen UPIK® Bestand oder möchten kostenlos eine neue D-U-N-S® Nummer beantragen?
  Bitte auf Neu anlegen klicken.

  Mein UPIK® – Login
  Benutzername: Passwort:
  Passwort vergessen?
  [Meine Vorteile] Meine Vorteile

  [Jetzt Registrieren] Jetzt registrieren

  Mehr zum Thema

  Welche Datenbasis liegt der Trefferliste zugrunde?

  Welche Datenbasis liegt dem UPIK®-Datensatz im Suchergebnis zugrunde?

  Was ist die D&B Worldbase?

  Gibt es eine weitere Beschreibung zu den angezeigten UPIK® Daten?

  Weitere UPIK® Hintergrundinformationen
  UPIK® Basics
  D&B Upik
  UPIK®-Suche
  D-U-N-S® Nummer anfordern
  eUpdate
  Mein UPIK®
  UPIK®-Basics
  Erfahren Sie mehr über Bisnode

  UPIK® ist ein Produkt von Bisnode Deutschland. Bisnode ist einer der führenden europäischen Anbieter für digitale Wirtschaftsinformationen. Erfahren Sie mehr über unser Unternehmen und unsere Angebote unter http://www.bisnode.de
  Erfahren Sie mehr über Bisnode
  Besuchen Sie Bisnode.de
  English | Datenschutz | Nutzungsbedingungen | Impressum | Sitemap
  UPIK® – Unique Partner Identification Key
  Bisnode D&B Deutschland Logo
  Home | News | Bisnode D&B Deutschland | D&B International | VDA | VCI | Kontakt | Login

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division J: Public Administration
  Major Group 91: Executive, Legislative, And General Government, Except Finance

  Industry Group 911: Executive Offices BIURA EGZEKUTYWY !
  9111 Executive Offices Klucz przemysłowy geszeftu szabrowników, morderców i złodziei !!!

  Offices of chief executives and their advisory and interdepartmental committees and commissions.

  Advisory commissions, executive
  City and town managers’offices
  County supervisors’and executives’offices
  Governors’offices
  Mayors’offices
  President’s office

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Za pomocą tej tak „niewidocznie” zorganizowanej MAFII RZADOWEJ (government, gov.) dokonują powyższe biura egzekutywy rzeczywiste rabunkowe i „medyczne” EGZEKUCJE nad „wiernymi” niewolnikami w owczym pędzie do urn wyborczych, którym to tylko wydaje się, że mają „prawo” wyboru między dżumą a cholerą tak jak pomiędzy pepsi i colą z tym samym roztworem kwasu fosforowego i trującym na słodko aspartamem wewnątrz.

  Społeczeństwa mają takie „rządy”, „prawa” , „religię” i „medycynę” na jakie sobie zasłużyły wedle handlowej zasady :

  PRZYJDZIE GŁUPI CO WSZYSTKO „KUPI” !!!

  „Kto nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale” ! – stara maksyma oligarchicznego prawa rzymskiego aktualna do dzisiaj i według którego do dzisiaj wystawiane są identyfikatory na „pogłowie bydła” zwane dowodami osobistymi z DUZYMI LITERAMI NAZWISKA I IMIENIA czyli bezwolnego niewolnika pozbawionego wszelkich praw ludzkich !

  Jak to sobie w sumie prosto na papierze wykombinowali wcześniejsi „władcy” świata dla analfabetów , a teraz już dla „czytelników” jako też słuchaczy i widzów RTV, co to uwierzą we wszystko, co jest napisane czy namalowane przez propagandę odwiecznych kłamców i zbrodniarzy ?

   1. Po co zaraz ten fatalizm z „wyrzucaniem na bruk”, jak można się i z tego w prosty sposób wykaraskać przedstawiając „urzędom” i ich „psom” ich bezpośrednie dowody rejestracyjne, które tu właśnie po to podaję !

    Przecież ta banda zlodziei trikowych stosuje cały czas szantażujący blef papierowy różnych biurw z przysłowiową ponurą i nieprzeniknioną gębą pokerzysty i w dodatku niewyparzoną w napaściach słownych w celu zastraszenia i sprowokowania poczucia bezsilności przed …kawałkiem nieważnego prawnie papieru przynoszonego przez psy systemu w mundurach listonoszy, komorników czy inne łajzy !!!

    Jako, że „Polacy nie gęsi i swój język mają” to polecam zaznajomienie się z nim w „pismach urzędowych” czy też w legitymacjach „służbowych”, gdzie tkwi w nich wiele błędów formalnych czyli „diabełków w szczegółach” i to nawet niezgodnych z ichnim „prawem”, bo jest to wszystko pic na wodę, fotomontaż wykorzystujący „prawną” niewiedzę Polaków przeciwko im samym !!!

    https://miziaforum.wordpress.com/pomoc-w-razie-napadu-lichwiarza-wazne/

      1. Zaden.Wszyscy z jednej paczki.Co do jednego.Gdzie indziej to samo.Partie odgrywaja przedstawienie i tyle.Rzadza zza kulis swiatowe elity bardzo potezne i to one rozgrywaja.

       1. Nie wszyscy to widza i dlatego nie brakuje zakulisowym elitom miesa armatniego.

       1. Juz powiedzialam.Wczesniej.Tam gdzie bylo 7 glosow ,o czym pisal kacperski.Niby taki swiety.Po czyjej jest stronie powiedzial wyraznie ” gildia handlowa”, zakon jerozolimski.Nie mowil sobie, zeby mowic.

       2. Korporacjonizm i interesy opus dei.Gadanie o winie zyda to prowokowanie do moze jakich nowych pogromow.Panowie z tej ameryki domagaja sie zwrotu majatkow i odszkodowan za zmarlych.Podczas, gdy rodzinom tychze sie nie przelewa.Woza te Rodziny , zeby pokazac Oswiecim i wmawiaja im, ze to my Polacy mordowalismy.Ci Zydzi wierza i znienawidza nas po takim praniu mozgu.Znienawidza nas ich potomkowie, ktorym sie wmawia nasza wine.Tymi Zydami tez sie gra perfidnie i w zamian chce sie im dac pare groszy na otarcie lez od Polakow.Te knowania robi sie w ameryce i hollywood.Ci Zydzi sa tak samo w obrzydliwy sposob wykorzystywani jak my.Bo im sie wmawia teraz nasza wine.Winni sa ci ,ktorzy rozpetali wojny, ale oni sie ukrywaja z tylu.Sa ofiarami tak jak my.Jedni to obrzydlistwo widza, inni nie.

       3. Wgrane ma gosc to samo w glowke.Widac zmeczenie.Musi miec mozg wyprany.Biedny grzesio.wspolczuje.Tyle wkuc na pamiec.Alzheimer murowany na starosc.Mozg nie wytrzyma, a jeszcze dopingowany..

       4. Z wyczynami papiezy o imieniu grzegorz dobrze sie zapoznac.To byly gagatki.Wycieczka do Wikipedii.

 12. od 25 lat nie ma zadnej demokracji wszystkie wybory byly ustawione
  kto liczyl glos ten wygrywal
  ludzie przypomnijcie sobie nocna zmiane

 13. viszisz … ok… „co zamierzasz z tym zrobić i co mozesz z tym zrobić” „JAK TO UDOVODNISZ”

 14. A TERAZ POCZEKAMY NA OGŁOSZENIE OFICJALNYCH WYNIKÓW WYBORÓW

  CIEKAWE CZY ZDECYDUJA SIĘ NA KANT WIEDZĄC ŻE MY MAMY TEN SAM MATERIAŁ NA PODSTAWIE JAKIEGO MA BYĆ OGŁOSZONY WYNIK OSTATECZNY 🙂 !!!!!!!!!!!!!

  1. TA INFORMACJA JUZ OBIEGA NET W PKW TEŻ JUŻ WIEDZĄ WIĘC WĄTPIĘ ABY ONI ZDECYDOWALI SIĘ DZIŚ NA WYPRODUKOWANIE WYNIKU WIEDZĄC ŻE MY WIEMY

   ROZWIĄZANIE – OGŁOSIĆ DZIŚ LUB JUTRO ŻE WYGRAŁ BRONEK I NATYCHMIAST ZŁAPAĆ ZA MORDĘ CAŁY NARÓD – TO JEDYNE WYJŚCIE

   ABY UPRZEDZIĆ PUBLIKACJĘ MEDIÓW ZACHODNICH O PRAWDZIWYM WYNIKU WYBORÓW PREZYDENCKICH W OPARCIU O TEN SAM MATERIAŁ – PROTOKOŁY KOMISJI WYBORCZYCH .

   1. Panie miz…. apeluje do pana tak nie można , po co prać nasze brudy w zagranicznych mediach , czy pan sobie zdaje sprawę co się może wydarzyć po opublikowaniu przez zachodnie media a zapewne i Rosyjskie wyników wyborów , to się ociera o sabotaż państwa Polskiego niech pan pomyśli i się wstrzyma to są nasze sprawy a nie obcych !

    1. wiem wiem że oni boją się i liczą tylko z tym co napisze o nich prasa zachodnia I O TO CHODZI jak powstrzymać moze ich tylko obciach międzynarodowy TRUDNO

    2. P.S ALE TO NIE ZALEŻY ODEMNIE CO TY MYSLISZ ZE JA SAM … DARUJ SOBIE …

     ALE TO BEDZIE TEŻ DOWÓD DLA POLSKICH TUBYLCÓW KTÓRYM SIE WIELE RZECZY NIE CHCE ŻE MOŻNA SIE ZUPEŁNIE OBYC BEZ NICH – SKORO SWOICH SPRAW NIE POTRAFIĄ UPILNOWAĆ I WYKORZYSTAĆ MOŻLIWOŚCI .. JA NIE WNIKAM CZY Z GŁUPOTY CZY Z WYRACHOWANIA

  2. NIECH OGŁOSZĄ WYNIK 🙂 NIECH SIĘ PODŁOŻĄ A POTEM ZOBACZYMY JAK BĘDĄ SIĘ BRONIĆ W OBLICZU PUBLIKACJI ZACHODNICH …

   DUPA A NIE 2 TURA – BO ZAJMA SIĘ „OBRONĄ CZĘSTOCHOWY” POPIS…

  1. NIE UMIESZ CZYTAĆ NIE ROZUMIESZ SENSU ZARZADZENIA PKW I TREŚCI ZARZADZENIA 🙂 – TAK ROZPIERDOLIMY TEN WYNIK LEGALNYMI KOPIAMI PROTOKOŁÓW Z KAZDEJ KOMISJI W POLSCE

   PROTOKÓŁ ZAWIERA ILE GŁOSÓW ODDANO I IMIENNIE ILE NA KOGO

   PANIAŁ 🙂 A POLACY DOWIEDZĄ SIĘ Z ZACHODNIEJ PRASY JAKI BYŁ WYNIK – PROTOKOŁY SĄ JUŻ WYTRANSWEROWANE DO REDAKCJI W USA .. I TD

    1. BABEL SIE ROZPRÓŁ DZIŚ KIM JEST – ON WIE ZE TAKIE POSUNIECIE MOZE ZRÓWNAĆ Z ZIEMIA CAŁY ICH MISTERNY PLAN 🙂 ZAUWAŻ JAK ZACZOŁ PISAĆ CHAOTYCZNIE

    2. A TO CO STARAM SIE WKLEJAĆ JEST CZYSZCZONE WSZĘDZIE

     W NECIE !!

     https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/11/prawdziwe-wyniki-wyborow-w-oparciu-o-kopie-protokolow-z-kazdej-komisji-w-polsce-tu-na-blogu-obalimy-wyniki-dokumentami-legalnie/#comment-234025

     SZANOWNI POLACY CZYTELNICY NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA KOMUNIKATY PKW

     PRAWDZIWE WYNIKI W OPARCIU O KOPIE FOTOKOPIE PROTOKÓŁÓW KOŃCOWYCH Z 27 000 KOMISJI

     CZYLI KTO WYGRAŁ W JAKIEJ OBWODOWEJ KOMISJI !!

     ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE TU NA MIZIAFORUM – POSTARAMY SIĘ ZAMIEŚCIĆ WSZYSTKIE PROTOKOŁY Z GŁOSOWANIA 10 MAJA 2015 ROKU

     I SAMI SOBIE ZLICZYCIE O.K

     WSZYSTKO LEGALNIE NA PODSTAWIE TEJ DECYZJI PKW Z DNIA 5 MAJA 2015M ROKU

     W TEJ CHWILI SĄ PRZESYŁANE KOPIE FOTOKOPIE PROTOKÓŁÓW WYKONANYCH PRZEZ MĘŻÓW ZAUFANIA W PRAWIE KAŻDEJ KOMISJI MYŚLĘ ŻE DOSTANIEMY OKOŁO 95% TAKICH PROTOKÓŁÓW

     OTO FOTOKOPIA DECYZJI PKW DOPUSZCZAJACEJ KOPIOWANIE PROTOKOŁÓW PO ZAMKNIĘCIU LOKALU WYBORCZEGO !!

     TO JEST LUKA KTÓRA POZWOLI OBALIĆ TEN WYNIK !!!

     1. Dzięki MIZIA, jesteś w porzo gość. Prawisz z sensem, merytorycznie i okazujesz dowody.
      A DOWODY, to wszak argumenty. Jestem zaszczycony mogąc czytać Cię i pisać u Ciebie.

 15. MATERIAŁY W/W KOPIE PROTOKOŁÓW OTRZYMAJA REDAKCJE PRASOWE WYBRANE W USA KANADZIE AUSTRALII WIELKIEJ BRYTANII NIEMIEC I FRANCJI

  ELITY III R.P O WYNIKACH WYBORÓW W DNIU 10 MAJA 2015 DOWIEDZĄ SIĘ Z ZAGRANICZNEJ PRASY

  SAMI ZLICZĄ I SAMI OPUBLIKUJĄ

 16. Nie wierz nigdy „przywódcom”, dobrą radę ci dam.
  Nic gorszego na świecie nie przytrafia się nam.
  Nie wierz nigdy „przywódcom”, nie ustępuj na krok,
  bo przepadłeś z kretesem nim zrozumiesz swój błąd;
  ledwo nim dobrze pojmiesz swój błąd, już po tobie…

  Dookoła miasto całe właśnie kładło się spać,
  tyle z tego zrozumiałem, że coś z nim jest nie tak.

 17. MÓWIĄC W PROST SAMI SOBIE POLICZYCIE – I ZOBACZYCIE GDZIE JEST DUDA I GDZIE KOMOROWSKI ZE SWOIM WYNIKIEMNA SERIO

  OPUBLIKOWANIE TYCH KOPII NASTĄPI JAK NAJSZYBCIEJ PO OTRZYMANIU CAŁOSCI !! CZYLI Z PRAWIE 27 000 KOMISJI Z WYJĄTKIEM TYCH W ZAKŁADACH KARNYCH I INNYCH ZAMKNIĘTYCH PLACÓWEK GDZIE BYŁY LOKALE ..:-)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: