loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

MOŻNA UNIEWAŻNIĆ WYNIK 1 TURY – PRZY WYKORZYSTANIU DOKUMENTU P.K.W Z DNIA 5 maja 2015 R.

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

2 thoughts on “MOŻNA UNIEWAŻNIĆ WYNIK 1 TURY – PRZY WYKORZYSTANIU DOKUMENTU P.K.W Z DNIA 5 maja 2015 R.

 1. DONIESIENIE O ZŁAMANIU PRAWA WYBORCZEGO

  Składam doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Bronisława Komorowskiego, pełniącego funkcję Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej polegającej na złamaniu Ustawy Kodeks Wyborczy w dniu 11 maja 2015 roku, tj. o celowe złamanie Art. 108 §1 ust. 1 oraz Art. 108 §1 ust. 2 Ustawy Kodeks Wyborczy. Informuję, że łamanie prawa wciąż ma miejsce i zostało popełnione prze Bronisława Komorowskiego celowo w związku z chęcią zmiany wyniku II tury wyborów na urząd Prezydenta RP w 2015 roku.

  Paweł Pietkun

  3Obieg.PL

  Andrzej Seremet,

  Prokurator Generalny

  Wojciech Hermeliński,

  Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej

  Składam doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Bronisława Komorowskiego, pełniącego funkcję Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej polegającej na złamaniu Ustawy Kodeks Wyborczy w dniu 11 maja 2015 roku, tj. o celowe złamanie Art. 108 §1 ust. 1 oraz Art. 108 §1 ust. 2 Ustawy Kodeks Wyborczy. Informuję, że łamanie prawa wciąż ma miejsce i zostało popełnione prze Bronisława Komorowskiego celowo w związku z chęcią zmiany wyniku II tury wyborów na urząd Prezydenta RP w 2015 roku.

  UZASADNIENIE

  W dniu 11 maja Bronisław Komorowski, urzędnik państwowy na stanowisku Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej po ustaleniu możliwych wyników I tury wyborów prezydenckich, która odbyła się 10 maja 2015 roku oraz poznaniu wyników sondaży exit-pools z dnia wyborów celowo i z premedytacją rozpoczął prowadzenie czynnej kampani wyborczej z wykorzystaniem środków publicznych, na terenie urzędu administracji rządowej (Kancelaria Prezydenta RP, Biuro Informacyjne Rządu), oraz na terenie załadu pracy, w którym Bronisław Komorowski świadczy codzienna pracę na stanowisku Prezydenta RP.

  W dniu 11 maja 2015 roku na stronie internetowej prezydent.pl, opłacanej z pieniędzy podatników i służącej wyłącznie do informowania o sprawach bieżących Kancelarii Prezydenta RP oraz urzędu Prezydenta RP na zlecenie Bronisława Komorowskiego został umieszczony wpis zapowiadający przeprowadzenie referendum ogólnopolskiego dotyczącą wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, likwidacji obecnego systemu finansowania partii politycznych z budżetu państwa oraz ustaw regulujących system podatkowy w Polsce.

  Bronisław Komorowski pełniąc prze ostatnie pięć lat funkcję Prezydenta RP miał 1825 dni na próbę i przeprowadzenie jednego bądź wielu referendów ogólnonarodowych w tych sprawach, nadto był proszony o ich przeprowadzenie przez środowiska społeczne domagające się zmian w obszarach opisanych na stronie internetowej prezydent.pl. Ani razu Bronisław Komorowski, pełniący funkcję Prezydenta RP nie pochylił się nad sprawami wskazywanymi dzisiaj. Opublikowanie deklaracji prezydenckiej, która de facto i de iure jest kradzieżą pomysłów kampanii wyborczej jego konkurentów, którzy uzyskali duże poparcie społeczne (Paweł Kukiz, Andrzej Duda, Janusz Korwin-Mikke, Magdalena Ogórek) i służy nie chęci przeprowadzenia referendum w wymienionych sprawach ale jest działaniem wyłącznie pozornym – elementem kampani wyborczej prowadzonej w zakładzie pracy oraz przy użyciu sił i środków Skarbu Państwa, co jest wprost zabronione przez Konstytucję i Ustawę Kodeks Wyborczy.

  Bronisław Komorowski nie może postępować wbrew prawu, nawet – a zwłaszcza – pełniąc tak poważną funkcję w administracji publicznej. Do prowadzenia kampanii wyborczej służyć powinna strona internetowa opłacona z pieniędzy Komitetu Wyborczego kandydata Komorowskiego, nadto powinna się ona odbywać poza miejscami z urzędu przypisanymi do stanowiska pracy kandydata Komorowskiego.

  Wnoszę o zbadanie sprawy w trybie przyspieszonym ze względu na trwającą kampanię wyborczą oraz trwające łamanie prawa oraz pociągnięcie winnego do odpowiedzialności za łamanie prawa.

  W załączeniu wydruk ze strony prezydent.pl z dowodem łamania prawa przez kandydata Bronisława Komorowskiego.

  Niniejsze doniesienie proszę potraktować jako doniesienie publiczne.

  http://3obieg.pl/doniesienie-o-zlamaniu-prawa-wyborczego

  1. Poczatek drogi do amerykanskiego systemu tzw. demokracji, w ktorym praktycznie wladze sprawuja lobby poprzez kandydatow oplacanych przez wyborcow.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: