NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Komorowski UKRADŁ PROGRAM WYBORCZY PAWŁOWI KUKIZOWI zamierza na nim dojechać do zwycięstwa BRONEK JOW TWOJA MAĆ !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

TO NAWET NIE JEST BEZWSTYDNE …… BRAK SŁÓW

BRONEK LICZY JUŻ NA TO ŻE POLACY NIE PAMIĘTAJĄ CO BYŁO 12 GODZIN TEMU …

68 thoughts on “Komorowski UKRADŁ PROGRAM WYBORCZY PAWŁOWI KUKIZOWI zamierza na nim dojechać do zwycięstwa BRONEK JOW TWOJA MAĆ !!

  1. Zauwazylam ha ha.Lepiej wiedziec i przewcidzialac niz spac.Jak to mowia od starozytnosci.Lepiej przeciwdzialac, niz leczyc jak bedzie za pozno.

 1. Miziak zaczyna się :

  „… Dziś między godziną 6.00 a 19.00 w 44 mazowieckich miastach uruchomione zostaną syreny alarmowe. W ramach ćwiczeń obywatele usłyszą trzyminutowy modulowany dźwięk syreny. Odwołanie alarmu nastąpi poprzez dźwięk ciągły. Będzie to test systemu ostrzegania towarzyszący ćwiczeniom RENEGADE – KAPER 15/I organizowanym przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych – informuje Mazowiecki Urząd Wojewódzki.

  W ramach ćwiczeń uruchomiony zostanie trzyminutowy modulowany dźwięk syreny. Odwołanie alarmu nastąpi poprzez dźwięk ciągły – również trzyminutowy. Włączenie syren alarmowych jest jednym z elementów ćwiczenia związanym z epizodem zakładającym naruszenie przestrzeni powietrznej kraju. …”

  1. „… Pojutrze (12 maja) w godzinach od 6.00 do 19.00 na terenie Polski, a także w Rybniku, mogą być uruchamiane syreny alarmowe.

   Test będzie prowadzony w ramach krajowych ćwiczeń. W ich trakcie mogą rozbrzmieć syreny obrony cywilnej, jednostek ochotniczych straży pożarnych oraz syreny w zakładach pracy posiadających takie urządzenia.

   Ich dokładny czas i częstotliwość uruchamiania nie jest znany.

   Znaczenie emitowanych dźwięków:
   1. Dźwięk modulowany trwający 3 minuty oznacza „Ogłoszenie alarmu”;
   2. Dźwięk ciągły trwający 3 minuty oznacza „Odwołanie alarmu”.
   …”

  2. „… We wtorek /12 maja/ w godzinach od 6.00 do 19.00 na terenie Polski, a także w Bytomiu, mogą być uruchomione syreny alarmowe. Test będzie prowadzony w ramach ćwiczeń krajowych, a w ich trakcie mogą rozbrzmieć syreny obrony cywilnej, jednostek ochotniczych straży pożarnych oraz syreny w zakładach pracy posiadających takie urządzenia. Sygnał alarmowy może trwać około 3 minut.

   Ćwiczenia „RENEGADE – KAPER 15/I” organizowane jest przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych….”

  3. Jutro (12.05.) możliwy jest test syren alarmowych w Częstochowie

   A wszystko w związku z ćwiczeniami zarządzonymi przez Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych jak informuje Wydział Zarządzania Kryzysowego w Częstochowie. Chodzi jak zawsze o sprawdzenie urządzeń używanych w systemie służącym do ostrzegania i alarmowania ludności.

  4. Koszalin

   12 maja Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje na terenie kraju ćwiczenie RENEGADE-KAPER.

   Podczas ćwiczenia na terenie województwa w godz. 6.00-19.00 uruchamiane będą syreny, alarmujące o zagrożeniu z powietrza. Będzie to trening systemu alarmowania i ostrzegania. Osoby niezaangażowane w ćwiczenie nie muszą w jakikolwiek sposób reagować na dźwięk syren.

  5. Uwaga mieszkańcy Pomorza! Jutro (12 maja) w województwie rozlegnie się donośne wycie syren alarmujących przed nalotem! Na szczęście nie grozi nam atak wrogich samolotów. Syreny zostaną uruchomione w ramach ćwiczeń wojskowych.

   Syreny będą uruchamiane w godz. 6–19. Ich dźwięk będzie można usłyszeć w całym województwie. Test systemu ostrzegania będzie przeprowadzony w ramach ćwiczeń RENEGADE – KASPER 15/l organizowanych przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych.

   Syreny będą wyły przez trzy minuty. Odwołanie alarmu zostanie ogłoszone przez trzyminutowy dźwięk ciągły. Włączenie syren jest jednym z elementów ćwiczenia zakładającego naruszenie przestrzeni powietrznej Polski przez obce wojska.

   – Syreny są elementem technicznym systemu ostrzegania i alarmowania ludności – mówi Roman Nowak, rzecznik wojewody pomorskiego. – Włącza się je w sytuacjach wyjątkowego zagrożenia. Minimum raz w roku powinno sprawdzać się działanie systemu. Czyni się to zazwyczaj przy okazji ważnych rocznic państwowych lub różnego rodzaju ćwiczeń obronnych.

  6. 12 maja 2015 roku między godziną 9.00 a 15.00 na terenie Miasta Jasła zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia „RENEGADE – KAPER 15/1”, polegająca na wyemitowaniu akustycznych sygnałów alarmowych – „ogłoszenie alarmu” i „odwołanie alarmu”.

   Próba będzie miała charakter ćwiczebny i nie będzie związana z wystąpieniem żadnego zagrożenia. Emitowanie sygnału nastąpi po otrzymaniu komunikatu z Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. W związku z próbą alarmową nie należy podejmować żadnych działań.

  7. Starostwo Powiatowe w Zawierciu Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego informuje, że w dniu 12 maja 2015r. w godzinach od 6:00 do 19:00 przeprowadzone zostaną krajowe ćwiczenia pod kryptonimem RENEGAGE – KAPER 15/1.

   Ćwiczony będzie epizod naruszenia przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej przez statek powietrzny, stwarzający potencjalne zagrożenie dla ludności cywilnej.

   W przypadku gdy do ćwiczeń zostanie włączone Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Zawierciu, zostanie ogłoszony alarm z wykorzystaniem systemu syren alarmowych.
   – ogłoszenie alarmu – dźwięk syren modulowany trwający trzy minuty
   – odwołanie alarmu – dźwięk ciągły trwający trzy minuty

   Zwracamy się do wszystkich mieszkańców powiatu z prośbą o zachowanie spokoju i podejmowanie zwykłych codziennych zajęć.

  8. RENEGADE-KAPER-15/I – to kryptonim ćwiczeń wojskowych, które we wtorek (12 maja) odbędą się na terenie województwa podlaskiego. W ich trakcie mogą zostać uruchomione syreny alarmowe dwukrotnie, mianowicie poprzez ogłoszenie alarmu jak i odwołanie alarmu.

   Scenariusz ćwiczeń przewiduje uruchomienie systemu alarmowania w różnych rejonach województwa podlaskiego w godz. 07.30 – 15.30. Przypominamy jednocześnie, o sposobie ogłaszania i odwoływania alarmu za pomocą syren:

   • ogłoszenie alarmu – to dźwięk modulowany syreny przez okres 3 minut;

   • odwołanie alarmu – to dźwięk ciągły syreny przez 3 minuty.

   Tematem ćwiczeń taktyczno-specjalnych RENEGADE-KAPER-15/I jest m.in. przeciwdziałanie zagrożeniom terrorystycznym z powietrza. Jednym z ich elementów jest przesłanie sygnału do uruchomienia syren alarmowych do wojewódzkich centrów zarządzania kryzysowego.

   Sygnał do włączenia syren zostanie uruchomiony ze stanowiska Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Organizatorem ćwiczenia taktyczno-specjalnego z zakresu reagowania kryzysowego jest Dowództwo Operacyjne Rodzaju Sił Zbrojnych.

   1. Zarejestrowane przeraźliwe dźwięki.
    Zwiastun apokalipsy?

    W prowincji Kolumbia Brytyjska w Kanadzie zarejestrowano dziwny dźwięk, przypominający granie na rogu. W ostatnich latach nie tylko tam słychać było te odgłosy, ale i na całym świecie. Istnieją teorie, że jest to dźwięk trąby zwiastującej apokalipsę

    Od kilku lat w internecie pojawiają się nagrania dziwnych dźwięków w różnych regionach świata. Wiele osób, które słyszało te nietypowe odgłosy uważa, że rozbrzmiewają trąby apokaliptyczne zwiastujące koniec świata zgodnie z Apokalipsą św. Jana.

    Dziwne odgłosy

    Ostatnie nieokreślone dźwięki zarejestrowano we wtorek 5 maja w Terrace w prowincji Kolumbia Brytyjska w Kanadzie. Melissa Harris była wtedy w domu, kiedy zaczęły rozbrzmiewać dziwne odgłosy. Zdarzenie nagrała na telefon komórkowy.

    – Miałam gęsią skórkę na ramieniu – mówi Harris.

    To nie pierwszy przypadek przeraźliwego dźwięku na tym obszarze. 29 sierpnia 2013 roku również rozbrzmiewały odgłosy przywołujące na myśl trąby apokaliptyczne.

     1. Raczej piekło ich pochłonie.
      Otwierają się wrzeciędze dla tych co żyją za nie swoje pieniędze.

      1. Nie potrzebuja pieniedzy , zeby wladac.Podlacza nas wszystkich do systemu sieci.Juz nas podlaczyli.Jak podskoczysz, to Cie odlacza.Czytalam.W Chinach testuja system oceny ludzi wedle stosunku do pracy , zachowania.Nie masz punktow do odstrzalu.Matrix.

       1. Juz se tworza inteligentny system rozpoznawania osobnikow.Nowy gadzet na i-phon do zbadania sobie wieku na podstawie fotografii tp niezly eksperyment.Ludziska sie ciesza.

    1. Kilka miesięcy temu słyszałam w nocy, w Warszawie, dziwny dźwięk, głośny był ale nie przypominał żadnych maszyn budowlanych typu koparka czy młot pneumatyczny lecz jakby otwierała się ogromna, ciężka brama. Hałas i zgrzyt.
     Natomiast dziś 12-go, owszem wyły syreny, najpierw raz a potem drugi, które po prostu zignorowałam. Nikt nie raczył poinformować mieszkańców, że to próbny alarm i co on oznacza. Totalny brak informacji przez służby państwowe. Dopiero od Ciebie dowiedziałam się, że to była próba i sygnał przerywany to alarm a drugi ciągły to odwołanie alarmu. Tylko co nam to da jeżeli nie wiemy kiedy byłby prawdziwy alarm i co wtedy zrobić? dokąd się udać? W razie czego złego na władzunię nie możemy liczyć. Zero BEZPIECZEŃSTWA i ZGODY z władzą też nie będzie!

     1. Cos jest grane.Mnie tez sie zdarzylo slyszec jakies buczenie dziwne w nocy.Niskie dzwieki.Moze ktos testuje wplyw dzwiekow na sen.Ostatnio w modzie badania nad zaburzeniami snu, koszmarami i przy okazji pokazuja gadzety, ktore moga na ludzi oddzialywac.No oczywista przy okazji mowia, ze to dobre jest dla nas.Jak ktos mi wmawia wbrew wiedzy posiadanej, ze dobre, to juz wiem, ze nie jest to dobre.Niskie, wysokie dzwieki oddzialywuja na mozg, dlatego duzo hio hopow i roznych grup tzw. alternatywnych.Nie od dzis znana metoda wplywania na stany emocjonalne.Bojowe bebny,piesni wojskowe..Zawsze oddzialywaly na wojska idace do walki.Hormony , hormony…
      .

  1. jakie tymczasem i niby teraz a co wam pisałem z 3 miechy temu o tym ze kopacz w brukselli podpisała zgodę na dekarbonizacje polskiej gospodarki – znacy się zakaz przetważania wegla w energię , paliwa , i tysiac różnych produktów pochodnych
   I PIES Z KULAWĄ NOGĄ SIĘ TEMATEM NIE ZAINTERESOWAŁ BO ZAPEWNE SŁOWO DEKARBONIZACJA NIE ZROZUMIAŁE

    1. Duda ze zwiazkow to im powie tak jak gdzie indziej, ze trza walczyc.Walcza z wiatrakami, bo wszystkie decyzje dotyczace programow ekonomicznych sa przygotowywane przez komisarzy niemieckich w brukseli.Zwiazki maja sobie powalczyc o zlagodzenie skutkow tychze przeksztalcen o tzw. plan sqocjalny, czyli jak w miare najlepsze warunki zwolnien i zasilkow dla bezrobotnych.To ma cel jeden.Zachowac pozory demokracji.O take demokracje walczyly bolki, a realizuja ja dudy.

  1. Jest w tym wiele prawdy o Komorze – sama prawda w zasadzie, ale z ta Rosja to przegięli – na kilometr WALI od tego filmu PISDZIELSTWEM.

   No i Smoleńsk, karwiasz… 😉 Ukraińcy nasi bracia. ;D

 2. W „państwie istniejącym tylko teoretycznie” wszystko istnieje tylko teoretycznie – jest na sztukę, nie funkcjonuje lub nie spełnia swoich zadań. Żadne służby przez wiele lat demolowania państwa nie zrobiły nic żeby temu przeciwdziałać. Mizia dawno temu napisał „Agencja Bezpieczeństwa Narodowego pilnie potrzebna”. Jeżeli mamy przetrwać potrzebna jest Agencja Bezpieczeństwa Narodowego i wiele innych mechanizmów pełniących funkcje niezbędne dla państwa i dla Nas. Trzeba zacząć tworzyć alternatywne państwo, które zastąpi to teoretyczne. Obecna sytuacja stwarza dogodną okazję – chyba nowo wybrany prezydent obdarzony przez Naród kredytem zaufania nie będzie robił przeszkód.

  1. Sluzby tez sluza i robia, to co im sie kaze robic.Piramida sluzacych.Boga trzeba szukac gdzie indziej.

   1. Ci sa bogami, ktorzy mieli i maja wiedze i tworza technologie.Maja wladze od dawna.Ba..Od zawsze.

 3. Bawcie sie dobrze.W wybory.Wybrali to Was.Na rzez..Ale jak ktos nie chce sluchac, to trudno.Ukrzyzuja Was i tyle.Jak na tym ukrainskim filmku ze scena krzyzowania.

  1. o przepraszam od robienia kuku to jestem ja a jesli o wybory chodzi
   TO NIEDŁUGO NARÓD ZORGANIZUJE POLITYKOM … I BEDĄ MIELI DO WYBORU STRYCZEK LUB GILOTYNĘ to uczciwe prawda ?

   1. To juz bylo.Chodzi o politykow, bo ich miejsce zajma ksiazeta i ksiazeta kosciola.Takie bedzie kuku.Zmiana elit i powrot do feudalizmu.Noo..Putin cerkiew w Paryzu buduje.To chyba sie nie poklocili az tak bardzo.Rzym..cesarstwo.

     1. Zbuduja raj.Zebrana wiedze o rasach i genach wykorzystaja do unicestwienia zbednych i ulepszenia rasy ludzkiej.Taki raj jak w trylogii Hunger games.Nie jestesmy tak daleko od ich planu.Anomalie moga zostac.Juz maja projekty plywajacych wysp dla najbogatszych.Jesli maja projekt, to wiedza, ze bedzie potrzebny.Nie zburza raju, ale ludzi sobie zagospodaruja dla potrzeb budowanej cywilizacji.Tak to jest.

     2. Ciekawe.Tak sie sklada, ze wybrani cywilizacje pchaja do przodu i ciagle ci sami.Takich anomalii jest wiecej.A w biblii sa rozne zapiski , ktore poswiadczaja fakt obcych przybyszow.Odwiedzaja nas, ale widac wybrani moga widziec.

       1. Pierdolenie o UFO to odwrócenie uwagi. To samo robi kieszonkowiec kiedy chce kogoś okraść. Albo polityk.
        A kto to ostatnio mówił – pierwsze dni maja to czas gdy świat pięknieje, … idźcie (lepiej) na grila.

       2. Mozna w druga strone tez.Ufo nie istnieje i robic swoje.Politycy to maja tyle dogadania , na ile im sie pozwoli Znaczy na ile im pozwola elity, ktore ich wybieraja.Te elity posiadaja wiedze, ktorej zaden polityk gleboko wtajemniczony nie posiada.Te elity rozwijaly rozne cywilizacje.Chyba nie malpa z maczuga skonstruowala i wymyslila obecne technologie.Moze tych technologii nie ma.Jest tylko malpa z maczuga.

 4. Specjalista ds. wizerunku i marketingu politycznego Piotr Tymochowicz poinformował na swoim profilu na Facebooku, że otrzymał na jutro zaproszenie do prezydenta Bronisława Komorowskiego.

  ” (…) Piszę o tym tak otwarcie, nie trzymając zaproszenia (na jutro) do Pana Prezydenta w głębokiej tajemnicy, ponieważ nie mam nic do ukrycia, uważam, że jeszcze można poprawić kampanię wyborczą a poza wszystkim, zależy mi personalnie na tym aby nie wygrał nikt podstawiony przez Kaczyńskiego Jarosława.
  A nieskromnie uważam, że jeszcze można wiele odrobić, pod warunkiem, że Pan Prezydent wraz z jego sztabowcami – oddadzą mi na 2 tygodnie prowadzenie całej kampanii wraz z moim zespołem.
  Nie chciałem się angażować w żadną współpracę z polskimi politykami, ale dla Pana Prezydenta – można i należy zrobić wyjątek (…)” – napisał Tymochowicz.

  1. Jak kiedyś w radio III słyszałem kampanią czy hasłem Kwaśniewskiego się zajął jakiś gościu z Francji i to było jego 18 zwycięstwo…
   też pewnie kasiory nie pożałują, bul bez podstawówki ma jeszcze szanse niestety, za komuny za 3 błędy w wypracowaniu dostawało się 2-je nie zdawało się, Komor robi 3 błędy w 3 słowach, podstawówki nie skończył, nawet 6 klasy.

   1. No wlasnie.Tacy goscie tak sie zajmuja, zeby poszlo po mysli tego co placi figuranta i tego, co jest od odczytywania przekazow dla zachodnich politykow, a ladnie i dla niepoznaki nazywanego ” specjalista od wizerunku”.Taki malutki trybik w budowaniu nwo.


 5. Andrzej Seremet,

  Prokurator Generalny

  Wojciech Hermeliński,

  Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej

  Składam doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Bronisława Komorowskiego, pełniącego funkcję Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej polegającej na złamaniu Ustawy Kodeks Wyborczy w dniu 11 maja 2015 roku, tj. o celowe złamanie Art. 108 §1 ust. 1 oraz Art. 108 §1 ust. 2 Ustawy Kodeks Wyborczy. Informuję, że łamanie prawa wciąż ma miejsce i zostało popełnione prze Bronisława Komorowskiego celowo w związku z chęcią zmiany wyniku II tury wyborów na urząd Prezydenta RP w 2015 roku.

  UZASADNIENIE

  W dniu 11 maja Bronisław Komorowski, urzędnik państwowy na stanowisku Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej po ustaleniu możliwych wyników I tury wyborów prezydenckich, która odbyła się 10 maja 2015 roku oraz poznaniu wyników sondaży exit-pools z dnia wyborów celowo i z premedytacją rozpoczął prowadzenie czynnej kampani wyborczej z wykorzystaniem środków publicznych, na terenie urzędu administracji rządowej (Kancelaria Prezydenta RP, Biuro Informacyjne Rządu), oraz na terenie załadu pracy, w którym Bronisław Komorowski świadczy codzienna pracę na stanowisku Prezydenta RP.

  W dniu 11 maja 2015 roku na stronie internetowej prezydent.pl, opłacanej z pieniędzy podatników i służącej wyłącznie do informowania o sprawach bieżących Kancelarii Prezydenta RP oraz urzędu Prezydenta RP na zlecenie Bronisława Komorowskiego został umieszczony wpis zapowiadający przeprowadzenie referendum ogólnopolskiego dotyczącą wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, likwidacji obecnego systemu finansowania partii politycznych z budżetu państwa oraz ustaw regulujących system podatkowy w Polsce.

  Bronisław Komorowski pełniąc prze ostatnie pięć lat funkcję Prezydenta RP miał 1825 dni na próbę i przeprowadzenie jednego bądź wielu referendów ogólnonarodowych w tych sprawach, nadto był proszony o ich przeprowadzenie przez środowiska społeczne domagające się zmian w obszarach opisanych na stronie internetowej prezydent.pl. Ani razu Bronisław Komorowski, pełniący funkcję Prezydenta RP nie pochylił się nad sprawami wskazywanymi dzisiaj. Opublikowanie deklaracji prezydenckiej, która de facto i de iure jest kradzieżą pomysłów kampanii wyborczej jego konkurentów, którzy uzyskali duże poparcie społeczne (Paweł Kukiz, Andrzej Duda, Janusz Korwin-Mikke, Magdalena Ogórek) i służy nie chęci przeprowadzenia referendum w wymienionych sprawach ale jest działaniem wyłącznie pozornym – elementem kampani wyborczej prowadzonej w zakładzie pracy oraz przy użyciu sił i środków Skarbu Państwa, co jest wprost zabronione przez Konstytucję i Ustawę Kodeks Wyborczy.

  Bronisław Komorowski nie może postępować wbrew prawu, nawet – a zwłaszcza – pełniąc tak poważną funkcję w administracji publicznej. Do prowadzenia kampanii wyborczej służyć powinna strona internetowa opłacona z pieniędzy Komitetu Wyborczego kandydata Komorowskiego, nadto powinna się ona odbywać poza miejscami z urzędu przypisanymi do stanowiska pracy kandydata Komorowskiego.

  Wnoszę o zbadanie sprawy w trybie przyspieszonym ze względu na trwającą kampanię wyborczą oraz trwające łamanie prawa oraz pociągnięcie winnego do odpowiedzialności za łamanie prawa.

  W załączeniu wydruk ze strony prezydent.pl z dowodem łamania prawa przez kandydata Bronisława Komorowskiego.

  Niniejsze doniesienie proszę potraktować jako doniesienie publiczne.

  Paweł Pietkun

  1. Woda na mlyn.Kadyceusz ..tylko czy on polski i w interesie Polakow i Polski maci.Hmm..Znudzil sie angielski zmywak panu pawlowi.

   1. Życie człowieka to woda na młyn przy jego prymitywnych potrzebach i ograniczonej świadomości. Dobrze, że jest krótkie. Zamiast biadolić lepiej czynem udowodnić że jednak jest coś warte.

    1. Jakie prymitywne potrzeby?.Ty skad spadles?.Kazdy ma jednakowe potrzeby zaspakajania potrzeb fizjologicznych i innych.Dobra..Filozofie poparta piramida niejakiego maslowa znam he he.Nie lapie sie na naginanie filozoficznych wywodow do piramidy.Takze nie nabiore sie na rozne triki filozofow, ze podobno mamy rozne zoladki itd itp.Za duza jestem, zeby sie dac nabrac filozofom.Mam szczegolny stosunek do filozofow , ktorzy tak jak duchowi mowia, czego nie czynic podczas gdy czynia to samo, albo gorzej.Prosze..Jak sie rozfilozofowalam..Mowia nie zabijaj, a zabijaja …Kropidlem tez mozna zabic i krzyzem tez.Nie lubie filozofow i nie stosuje sie do ich porad.Czytam, ale nie dam sie oszukac.

    1. Podziwiam optymizm.Putin wyraznie wygarnal, ze pakt ribentropp -molotow mial swoje uzadanienie.No i wynika z teho wykladu , ze Polska zagarnela Czechom Zaolzie.Czyli..Robi sie wszystko, aby pokazac , ze Polska kolaborowala z nazistowskimi Niemcami.W kontekscie tego ciekawie brzmi stwierdzenie w zachodnich przekaznikach, ze ” putin na Ukrainie walczy z faszystami”.Dorzucamy do tego fakt, ze wladza w Polsce mocno wspiera ukraine zwana faszystowska.Jaki wniosek?.Ano taki, ze Polska tez krajem faszystowskim.Taki bedzie przekaz na caly swiat.Tzw.narodowcy tfujj swoja glupota dobrze przyprawiaja Polsce ( to jest wazne, bo od jakiegos czasu nie mowi sie o Polakach, a o Polsce, co znaczyc moze , ze chodzi o kompromitowanie panstwa) gebe ” faszysty”.Taka reklame Polsce ( panstwu) tez robi kukiz wystepami na majdanie faszystowskim.Tak..tylko nie mowia o tym ci ” nazisci”, ktorych szukaja i nie moga znalezc.Putin podziekowal ” narodom ” koalicji , a nie rzadom i elitom.Hmmm..moze tam szuka ” nazistow”…Wyjdzie na to, ze to Polska kolaborowala z hitlerem i jego elitami i ze wywolala wojne, a stalin bronil swiata przedc” nazistami.Coraz lepiej tfujj..Tylko, zeby komus nie przyszlo do lba zlikwidowac Polske.Rozwojowo..W kadym razie Polsce sie obrywa za wszystkich i za wszystko.Narod zaplaci jak zwykle, bo elity prowadza polityke, a potem umywaja rece.Na wojny idzie narod i ginie, a elity wychodza z wojen szczesliwe, bez strat i z wielkimi majatkami.Mnie wisi, ze ktos chrzani o tym, ze niby ja ” antysemitka” i cos komus jestem dluzna albo moja rodzina.Takim mowie.Prosze miec pretensje do tych ktorzy wojne wywolali.Moja rodzina byla jej ofiara i branila panskich tylkow.Kto rzadzi, ten odpowiada, a nie rzadzony i mam gdzies ich pedagogike wstydu.Niech sie wstydza ci, co morduja.Nie glosuje na zadne potwory, ktore sie elitami zowia,albo duchowymi przywodcami z krzyzami i kropidlami w rekach.

      1. Powiedz z kim i jak?.Wiesz to powiedz.Nic nie zmienisz.Swiatem od wiekow rzadza te same elity i to one decyduja i zrobia, co zachca.Ja sobie czytam i analizuje, co kto kombinuje.Czytam sobie o zakonie kawalerow maltanskich ( to jest panstwo i maja przedstawicielstwo w ONZ) ,o panstawch krzyzowych,o panstwach jerozolimskich o krzyzach z Giewontu.Lubie historie , bo tam sa ciekawe rzeczy i pomagaja w zrozumieniu, tego co sie dzieje wokol.Przede wszystkim pomagaja zrozumiec, kto sprawuje realna wladze poprzez rzady i dokad jestesmy prowadzeni.Historia zaczyna przeszkadzac elitom i ciagle cos przy niej kombinuja ,a to odkrywaja, a to zaciemniaja.Tak sobie manipuluja od dawna i taka historie pisza, zeby sobie tworzyc legiony do ichnich wojen.Nie mam mocy zmiany.Napisz podanie do elit w tej sprawie, zeby zmienic na lepsze, zeby nie mordowac ludzi i nie krzyzowac narodow.Nie mam takiej mocy.Oni ja maja.Maja gdzies nas i zrobia co zachca.Podobno Bog moze wszystko.Nie widze, zeby ten bog sie staral dla dobra ludzkosci, do ktorego ciagle sie modla i na ktorego sie powoluja.Nie moj to widac bog, dlatego go nie lubie..Chyba, ze sie nawroci.Ja tez sie nawroce.Na razie nie , bo widze, ze zle sie dzieje.Tudno..Nie lubie ani tych elit, ani ich boga.Masz jakis pomysl?.Jak zmienic i co zmienic?.To prosze.Nie mam zamiaru uczestniczyc w mordowaniu innych.Trzymam sie z daleka od tego.Jestem czlowiekiem nie potworem.Koniec i kropka.

       1. „NIC NIE RÓB … NIC NIE ZMIENISZ … NIE UDA CI SIĘ … NIE DASZ RADY” – to socjotechnika.
        Bądź dobrym katolikiem, módl się o pomyślność a będzie ci dana – to też socjotechnika.

       2. Wiem..dobra.W dalszym ciagu nie wiem, co proponujesz?.Zeby zmienic i co zmienic.Nie biegne za pierwszym lepszym, ktory obiecuje zlote gory.Konkretnie prosze..Mowienie ..Nie komentuj i zrob to tez socjotechnika.Jaka propozycja?.Prosze..

       3. Jak w przyrodzie, coś nowego wyrasta a coś obumiera, zamiast się trzymać tego samego spróchniałego pnia posadzić nowe drzewo. Oczywiście chyba to jest jasne nie chodzi o jakąś nową partię polityczną.

       4. Nie jasne.Jakie drzewo?.Konkrety, a nie o sadzeniu drzew.Prosze.Co konkretnie proponujesz?.Jak juz mam cos robic to musze wiedziec z kim i w jakim celu.A tu o sadzeniu drzew.

       5. PPP szkoda energii na dyskusję z użytkownikiem Marysia. Cokolwiek nie wymyślisz, ona to zbije i zrobi Ci wykład o tym jakie to bezsensowne.. 😉

       6. Ha ha.Uzytkownik Marysia dziekuje za komplement.Postep polega na nie zgadzaniu sie.Coz Zagrypiona Marysia nie da sie upupic.Nie da se wyprac mozgu doszczetnie, zeby byc bezwolnym narzedziem i maszynka do glosowania.Cyborgiem..Mysli sie, mysli.

       7. Ha ha.Uzytkownik jeszcze nie zmielony, ale na drodze do zmielenia ha ha.Marysia strawna nie jest i budzi niestrawnosc u niektorych byc moze he he.Tudno..Jakos to trzeba przelknac.

 6. Nikt nikomu nie kradnie programow.Oni sie nimi dziela i udaja, ze nie wiedza przed publika.Za kulisami wszystko ustalaja, dlatego czytaj z kartek, co bylo ustalone.Na kartkach maja sygnaly upisane, ktore nie do wyborcow wysylaja, ale do innego obozu, ktory walczy o wladze.Narod w tym momencie maja gdzies.Nagle narod sie budzi i ma odkryc, ze ktos cos komus ukradl.Nie mozna ukrasc tego, co sie ustala w kuluarach.Farsa i tyle.Oni maja wszyscy jeden program, ale roszczatkowany tak na kandydatow, aby przed publicznoscia sprawic wrazenie, ze sie roznia.One sie nie roznia.To sa tylko detale.Obaj kandydaci ustalili wczesniej i dlatego nagle jak bumerang mowa o jow-ach i kradziezy, ktorej nie bylo.Jow-y i tak i tak wprowadza, zeby szykowac stolki dla rodzinki.Juz corcia Dudy do polityki wchodzi.W polityce maja byc wybrani i wspierani przez rozne zakony i towarzystwa herbowe politycy i ich rodziny.Jow-y zapewnia ciaglosc dziedziczonych stolkow w partiach przez coreczki, wnuki.Jow-y zapewnia rodzinkom politykow dozywotnie bycie w polityce.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: