NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

FAŁSZERSTWA INCYDENTY I NIEPRAWIDŁOWOŚCI W LOKALACH WYBORCZYCH – 10 maja 2015 .

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

jako jedyny zupełnie nie zależny uruchamiam stronę

ZGŁOŚ NIEPRAWIDŁOWOSCI I INCYDENTY WYBORCZE 

10 MAJA 2015 ROKU !!

ANONIMOWO !!

TEMAT ROZŁOŻONY W CZASIE NA CAŁY DZISIEJSZY DZIEŃ – BĘDZIE UZUPEŁNIANY NA BIEŻĄCO DO GODZINY

23 .00 O INFORMACJE AGENCYJNE JAK I W KOMENTARZACH OD OBYWATELI KTÓRZY ZAUWAŻYLI NIEPRAWIDŁOWOŚCI , NADUŻYCIA FAŁSZERSTWA , W LOKALACH WYBORCZYCH, WPISY W FORMIE RELACJI PISEMNEJ JAK I NAGRAŃ AV 

BO ŻE INCYDENTY BĘDĄ TO PEWNE – NIE PEWNE JEST TYLKO TO ŻE MEDIA RZETELNIE PODADZĄ WSZYSTKIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI W LOKALACH WYBORCZYCH Z WIADOMYCH WZGLĘDÓW 

ZACHĘCAM DO RELACJONOWANIA TU W FORMIE KOMENTARZY PRZEBIEGU DZISIEJSZEGO GŁOSOWANIA 

proszę o rozlinkowanie tego wpisu aby możliwość wpisów o w/w incydentach była dostępna w jak największej ilości miejsc w internecie 

materiał zgromadzony będzie potrzebny w następnych dniach

wpis informujący możesz zamieścić całkowicie anonimowo – wpisujac całkiem fikcyjną pocztę która nie istnieje

lub korzystając z bramki tu link

http://www.bramka-proxy.pl

pałac

67 thoughts on “FAŁSZERSTWA INCYDENTY I NIEPRAWIDŁOWOŚCI W LOKALACH WYBORCZYCH – 10 maja 2015 .

 1. Zielonka pod Warszawą: starsza kobieta kwestionuje czytelność kart do głosowania. Wiceprzewodniczący komisji: czego pani nie rozumie? Otwiera pani tu, PiS a tu kandydaci to raczej bez znaczenia bo w lokalu sami moherowi ale to naruszenie. Drugi, to ulotka za szybą auta w dniu dzisiejszym. Ulotka sasina.

 2. Zapisałam się do komisji. Jestem po szkoleniu. Oto czego się dowiedziałam się na szkoleniu:
  Głosy wychodzące poza kratkę są NIEWAŻNE. chyba,że są na Bronisława Komorowskiego.
  Głosy na Korwina w mojej komisji są zawsze nieważne. Wychodzą poza kratkę wszystkie bez wyjątku. Co drugi głos na Dudę wychodzi poza kratkę i też jest nieważny. Na Bronisława wszystkie są ważne. Urzędujący prezydent zawsze ma ważne głosy. Nawet jak głos jest pomiędzy kratkami. Np pomiędzy Komorowskim a Korwinem trzeba go podciągnąć do góry na Komorowskiego.
  Co ciekawe w innej komisji gdzie mój znajomy pracuje co dziesiąty głos na Korwina ma być ważny, żeby jakiś % uzyskał. No bo na wiecach tłumy. Potem ma być tłumaczone, że dużo ludzi na wiecach ale większość w wieku 16-17 lat dlatego Korwin uzyskał taki niski wynik.
  Nie dostałam instrukcji co do Kukiza, Jarubasa, Kowalskiego, Tanajno, Ogórek, Wilka.
  I najważniejsze. W Komisji w tym roku będą długopisy z czarnym atramentem bo społeczeństwo chce przyjść ze swoimi. Większość ludzi w domu ma długopisy z atramentem niebieskim. Więc głos oddany długopisem z niebieskim atramentem = NIEWAŻNY. Chyba, że na Komorowskiego to uznaje się kolor jest czarny.
  Głosy liczymy ręcznie, żeby nie było cyrku z systemem. Jeżeli Komorowskiemu wychodzi mniej niż 50% to mamy odjąć brakującą liczbę % Kandydatowi, który w komisji będzie drugi i dać Komorowskiemu. Np. Komorowski ma 46% a Duda 26% to zabieramy Dudzie 4% i Dajemy Komorowskiemu dzięki Czemu będzie stosunek głosów 50% do 22%. Zaleca się dodawać 1%-2% więcej żeby nie było równe 50% ale 51%,52%.
  Każdy z komisji zobowiązany jest zagłosować na Komorowskiego Bronisław Maria. Głos będzie oddawany przed otwarciem lokali wyborczych pod nadzorem specjalnej komisji.
  Będę robić tak jak kazali bo podpisałam papiery, które zabrali ze sobą. Inaczej nie dostanę pieniędzy.
  KONIECZNIE ! ! ! PROSZE POCZYTAC,JAK BEDZIE PRZEPROWADZONE LICZENIE GLOSOW W WYBORACH / opis kandydatki do komisji wyborczej z Warszawy

  https://www.facebook.com/teresa.majtczak/posts/963938210306940?fref=nf

  1. Cisza wyborcza obowiązuje tylko na terytorium Polski. W szczególności jeżeli serwery są poza Polską i wpisujący mieszka poza Polską nie popełnia przestępstwa (o ile w danym kraju cisza jest respektowana).
   Oznacza to że nawet obywatel Polski który nie przestrzegał tej ciszy będąc za granicą nie popełnił przestępstwa. Oczywiście władze mogły by go dorwać później i próbować karać. Zagraniczne media mają więc pełne prawo prowadzić agitację wyborczą.

   1. Dokladnie.Tak wlasnie waza , wykorzystujac Polonusow i zgodnie z prawem.Co sie dzieje z kartami do glosowania Polonusow nikt nie wie.Polonus nie byl, ale karta w urnie moze byc jako glos wazny i oddany na kandydata lubianego przez placowke.

 3. ja mysle ze my wogole od 25 lat nie mamy zadnej demokracji ze wzgledu na mozliwosc falszowania wyborów przeciez to sa jaja to co bylo jesienia mam 100% pewnosc ze wszystkie wybory byly naginane hehe co tu duzo gadac po prostu jestesmy oszukiwani 🙂 🙂

  1. ludzie powiem wam cos te wybory musza byc sfalszowane na 100% chodzi o to zeby w polsce wywolac rozruchy i zydzi wlasnie nie maja innego sposobu zeby zrobic to samo co jest na upainie to dla nich jedyna szansa bo jesli komor by przegral nie rozgrabili by polski do konca

    1. no chyba ze komor majacy 10% poparcia tyle faktycznie otrzyma inaczej to falsz i celowa prowokacja

 4. Polski już nie ma i nigdy jej nie było.
  Mamy socjalistyczno – demokratyczny burdel w, który 30 milionowy naród żywych trupów, utrzymuje ponad 20 tysięcy syjonistycznych rodzin, rodów, partii i kościołów.

  Świecka tradycja debili utrzymuje króla, pana, wojsko no i księdza, zapominając utrzymać siebie.!

  Milion kart tyle dodatkowo znajdzie się w urnach z dopisaną Ligą Świata …

  https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/77CRz8cz4gD

  https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/ZSG2Hz4fkzA

  https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/gdGzChSh3xj

  https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/YWR5skBa8UE

  Tylko idiota idzie wybrać sobie z własnej woli pana. Tylko idiota utrzymuje pasożyta.
  Tylko idiota woli przedstawiciela zamiast samostanowienia.

  Zamiast obywateli mamy niewolników, zamiast ludzi marionetki, zamiast prawdy slogany, zamiast prawa bezprawie, zamiast suwerenności niewolę, zamiast pracy bezproduktywność, zamiast prawdy kłamstwa, zamiast polski międzynarodowy folwark zwierzęcy …

  Zamiast dokonywać wyborów, dokonujecie samoofiarowania i samopoświęcenia na ołtarzu własnej głupoty.

  Myślenie nie boli.

  Po wyborach dowiecie się czym jest podatek kastralny, nowy wiek emerytalny, jak wygląda prywatyzacja lasów, sprzedaż amerykonom polskiego gazu …
  liga świata

  1. Ten cały cyrk wyborczy z pustymi obiecankami dopasowany jest jak ulał właśnie dla przeciętnego obywatela niezależnie od jego wykształcenia, które sobie najczęściej sam wybrał i w obojętnie którym nigdy nie było wyjaśnienia, co to jest właściwie cała ta „polityka” i dlaczego ma sobie nad nią głowy nie łamać pozostawiając w spokoju tą tajemną sprawę dla jakichś nigdy bliżej niezdefiniowanych „wybranych” ?

   https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/08/04/wywiad-z-h-w-rosethalem-z-1976-r-opublikowany-przez-c-h-weismana-w-1992-r-czesc-druga-ukryta-tyrania/

  2. Caly czas od jakiegos czasu dowodza, ze Polski nie bylo lecz rozne plemiona.Mamy uwierzyc , ze jestesmy zlepkiem ” slowianskich plemion”, do ktorych tez sie wlicza germanskie.Ogrod zoologiczny nam robia jewropejski.

 5. „UWAGA!!!! Ja mogę sporo powiedzieć o fałszowaniu wyborów prezydenckich! Fałszowanie przez niedopuszczanie obywateli do głosowania!!! Byłam o 9.15 przy urnie, jakie było moje zdziwienie, gdy dowiedzialam się, ze jako obywatel Polski, zamieszkały całe życie w Polsce i płacący co rok podatki w Gminie Rudzie Śląska NIE MOGĘ głosować, bo gmina nie ma mnie w liście wyborców!! Zadałam pytanie, gdzie zatem jestem?? Powiedziano mi NIGDZIE. Mój wujek dezerter i leser, 35 lat mieszkający w USA, nie wytworzył w Polsce ani grosza PKB chodzi na każde wybory do Konsulatu,, JA ZOSTAŁAM WYKLUCZONA Z MOZLIWOŚCI ODDANIA GŁOSU I DECYDOWANIA O SOBIE!!! Jutro piszę skarę do Państwowej komisji wybroczej i składam wniosek do prokuratury. Ten kraj naprawdę jest „teoretyczny” – cytuję za żydem Belką”

  (https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/12/zydowski-rzad-polski/comment-page-1/#comment-16025)

 6. Rumuni bronią lasów. Tysiące osób wyszły na ulice

  Tysiące ludzi wyszły w sobotę na ulice wielu miast w Rumunii, żeby protestować przeciwko nielegalnej wycince lasów i monopolowi austriackiej firmy Schweighofer

 7. Polacy przebywający w Stanach Zjednoczonych ze względu na różnicę czasową poszli do urn w sobotę. Największą frekwencję zanotowano w Chicago – informuje Polskie Radio.
  W Chicago chęć do głosowania zadeklarowało około 11,5 tys. osób. W tym mieście zorganizowano sześć komisji wyborczych, do których od samego rana „ustawiały się kolejki chętnych do głosowania”

  Podczas głosowania nie zanotowano większych problemów, jednak pomimo akcji informacyjnej prowadzonej przez media polonijne, nie wszyscy dokonali wcześniejszej rejestracji, przez co członkowie komisji nie mogli takim osobom wydać kart do głosowania.

  Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku braku paszportu – część głosujących chciała wylegitymować się tylko na podstawie dowodu osobistego lub amerykańskich dokumentów tożsamości

 8. Jak poinformowała PKW podczas konferencji prasowej o godzinie 13.30, frekwencja na godzinę 12. wyniosła 14,61%.
  Druga konferencja PKW odbędzie się o godzinie 18.30 i będzie poświęcona frekwencji z godziny 17.

 9. Wygra Komorowski nie po to tak go promują,nie po to na mieście ma największe pieniądze,co platforma ma przegrać a merkel ma być spokojna? Przecież to 5 kolumna a Polska to republika bananowa.

  1. Dobry niewolnik.Mowi, com mu panstwo kazali.Panstwo nie bardzo zadowoleni po grymasach widac.

  2. Saleta jest skończony i próbuje się podpiąć pod jakąś bandę złodziei.
   Dali by mu po mordzie dwaj dziadkowie, dwaj wujkowie, ojciec, kiedyś ja (teraz nie ćwiczę). Wszyscy lżejsi ale mięśnie.
   Saleta po wyglądzie rąk to balon do kopania i bicia. Jest to karykatura boksera.

  3. To nie blazen to niewolnik.Spojrz na tatuaz na prawym ramieniu.Wielkie X i obrazek.Kukiz w spocie wyborczym ma podobne X.

    1. Cos gadaja o pokoleniu X w zachodnich reklamach.Duzo tego typu nawiazan jest.Pokolenie osilkow bezmozgich z wypranymi mozgami na stadionach i ringach.Widac tego osilka.X i 15 moze rozroby po wyborach , gdy wygra ktos inny , a beda probowali udowodnic, ze kukiz.Albo odwrotnie.Wygra kukiz , bo duzo ma reklam wsrod mlodych kiboli , a palac sie nie zgodzi z wyborem i rozroby.Uniewaznienie wyborow.Za bardzo ten kukiz forowany, a przecie to tytan intelektu nie jest, wiec komus zalezy.A propos symboli.Nocne wilki maja bardzo dziwny symbol, te ktore dojechaly do berlina.Czarne tlo,w bialym kolku z lbem wilka z wyszczerzonymi zebami, ktory od plowy plonie a kolory sa czerwono-pomaranczowy ( drugiej polowy wilka od lba).Hmm..Chyba wazne, bo na zachodzie mowili o tym przejezdzie przez poludniowe niemcy i podali, ze niektore kraje byly przeciwne przejazdowi,ale nie mowili , ze Polska.

     1. Do tych wilkow.Zdziwilo mnie okreslenie drugiej wojny ” swieta wojna”..ha podczas przemowienia putina.

 10. Z całego Kraju dochodzą do nas informacje o tym, że członkom komisji bezprawnie zabrania się wykonywania kopii protokołu roboczego (przed wyjściem przewodniczącego z tym protokołem do komputera), co więcej nawet grozi się policją a także bezprawnie zabrania się wykonywania notatek przez członków komisji podczas procesu podliczania głosów. Wszystkie te działania są absolutnie sprzeczne z wytycznymi PKW – nie ma nigdzie w instrukcjach PKW zakazu prowadzenia przez członków OKW notatek podczas procesu podliczania głosów (tak samo i Mąż Zaufania ma prawo sobie notować co tylko mu się podoba i ani jemu ani żadnemu z członków Obwodowej Komisji Wyborczej NIKT nie ma prawa zabraniać sporządzania notatek tym bardziej zawierających dane o liczbie oddanych głosów, czy też liczbie kart ważnych, frekwencji itp, itd. To są niedopuszczalne formy nacisku i szantaż, który jest KARALNY – straszy się bowiem wezwaniem policji w przypadku prowadzenia notatek i karą więzienia do 3 lat! To są wszystko KŁAMSTWA urzędników, którzy szykują fałszerstwo wyborcze i nie chcą by przed wyjściem przewodniczącego wraz z informatykiem, dane zawierające prawdziwy wynik wyborów był przez kogokolwiek zanotowany.

  1. „uroposeł Marek Migalski wzywa na Twitterze do bojkotu wyborów prezydenckich. ”

   A JA WAM MÓWIE IŚĆ TRZEBA NIE WAŻNE CZY WYGRA KOMOR CZY PRZEGRA

   JEŚLI WYGRA TO TYLKO DZIĘKI FAŁSZERSTWOM … I BEDZIE TO ISKRA ZAPALNA

   JEŚLI PRZEGRA I BĘDZIE PREZYDENTEM KTOŚ INNY NIŻ DUDA .. TO TEŻ BĘDZIE ISKRĄ ZAPALNĄ

   OTÓŻ „ELITY III R.P” STOJĄ PO KOSTKI W ROZLANEJ BENZYNIE

   ISKRA WYSTARCZY ……

   TAK CZY TAK PRZESRANE MAJĄ A OBSERWACJA I ZBIERANIE DANYCH O KANTACH UNAOCZNI INNYM ZE NIEMA JUŻ ŻADNYCH SZANS OPRUCZ DOKONANIA REWOLUCJI !!!

   1. JUŻ MINĘŁO POŁUDNIE I „WYBORY PRZEBIEGAJĄ WZOROWO” 🙂 TII AA TERAZ BIORĄ WAS NA SIŁĘ SPOKOJU !!

    POPRZEDNIE WYBORY – DO GODZINY 12,00 MIELIŚMY JUZ 3 INCYDENTY Z NIETRZEŻWYMI , JEDEN ZGON W LOKALU , BRAKI KART DO GŁOSOWANIA I 18 PRÓB ZAKŁUCENIA CISZY WYBORCZEJ

    FINAŁ WYBORÓW ZNANY

    A DZIŚ – SPOKÓJ CISZA DYSCYPLINA 🙂 BO WAM NIE MÓWIĄ BO MEDIA MAJĄ DZIŚ PRIKAZ ZERO INFORMACJI O INCYDENTACH !!!

    jak zwykle przesadzą siłą spokoju …

 11. Oddałem głos na Grzegorza Brauna.
  Głos na Komoruskiego, to głos zmarnowany i oddany na żydo-komuno-banderland.

  1. jakoś nie wierzę w uczciwość takich wieloosobowych komisji UCZCIWOŚCI POWOŁYWANYCH NA KOLENIE Z TAK ZWANEJ BRANKI ULICZNEJ LUB POSPOLITEGO RUSZENIA – ZBYT DUŻA MOŻLIWOŚĆ WSADZENIA KRETA – PRZECIEŻ CI LUDZIE TAM NIE ZNAJĄ SIE NA TYLE ABY …

   1. Dokładnie tak jest Mizia, jak prawisz.
    Będziemy czekać dwa tyg. na ogłoszenie wyników 😀

  2. RÓŻNICA POMIĘDZY ZGŁASZANIEM TAM A PUBLIKOWANIEM TU

   WIESZ DO KOGO DZWONISZ ? TWOJA INFORMACJA BĘDZIE WIDOCZNA DLA OGÓŁU ??

   NIE !!!
   A TU TAK I TO OD RAZU ….. PROSTE CZY SKOMPLIKOWANE ZBYTNIO

    1. Ty ppp uważaj bo możesz dodzwonić się do 🙂 syna pana komorka a w poniedziałek dostać zwrotny telefon ze jak będziesz chlapał o tym co opowiedziałeś pod tym nr. tel to przejedzie cię tramwaj na szczycie Giewonta

     1. Ty Nikt, jak byś nie miał takiej potrzeby to byś tu nie siedział – są dwie możliwości: albo to twoja praca, albo czujesz się wydymany – w tym drugim przypadku stoi na przeszkodzie twoja głęboka wiedza na temat socjotechniki i manipulacji 🙂

      1. Nic z tych rzeczy po prostu mam zdrowy umysł 45 lat emigracji a wy dopiero raczkujecie w dziedzinie pilnowania prawdziwej demokracji bez urazy ale tak jest .

       1. Moje zdanie jest takie – nie bawić się nie swoimi zabawkami. Mamy jakąś formę demokracji, ale to nie nasza demokracja – nie ma czego pilnować.

 12. FAŁSZERSTWA INCYDENTY I NIEPRAWIDŁOWOŚCI W LOKALACH WYBORCZYCH – 10 maja 2015 .
  jako jedyny zupełnie nie zależny uruchamiam stronę

  ZGŁOŚ NIEPRAWIDŁOWOSCI I INCYDENTY WYBORCZE

  10 MAJA 2015 ROKU !!

  ANONIMOWO !!

  LINK ………….

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/10/falszerstwa-incydenty-i-nieprawidlowosci-w-lokalach-wyborczych-10-maja-2015/#comment-233816

  proszę o rozlinkowanie tego wpisu aby możliwość wpisów o w/w incydentach była dostępna w jak największej ilości miejsc w internecie

  materiał zgromadzony będzie potrzebny w następnych dniach

 13. ROBIĘ TO NA PROŚBĘ ABN …. BO OCZYWIŚCIE SZTABOM WYBORCZYM KANDYDATÓW NIE PRZYSZŁO NAWET DO GŁOWY ŻE NALEŻY TAKĄ STRONĘ DZIŚ URUCHOMIĆ

  WIĘC ROBIE TO ZA NICH JAKO 1 W POLSCE I ZA GRANICĄ

 14. NAWET NAJBARDZIEJ Z POZORU BŁACHA SPRAWA MOŻE ZA KILKA DNI OKAZAĆ SIĘ DOWODEM POWAŻNYM

  PROSZĘ O NAGRYWANIE REJESTROWANIE I ZAMIESZCZANIE – ANONIMOWO

  SPRAWA BARDZO WAŻNA

  I ROZESŁANIE LINKA TEGO WPISU NA WSZYSTKIE MOŻLIWE FORA STRONY – NAWET PORNOGRAFICZNE 🙂 !!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: