NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

dziś 6maja 2015 a ja mam już KARTĘ DO GŁOSOWANIA 10 MAJA 2015 – czyli o mozliwości OSZUSTWA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

BEZ SZERSZEGO KOMENTARZA – JAK W TYTULE ………. RESZTĘ SOBIE DOŚPIEWAJCIE SAMI 

WYBORY ??? POJ…….. SPORĄ CZĘŚĆ NARODU …. TEATRZYK DLA FRAJERÓW !

karta

ps. jak widzicie aby zwyciężył bronisław jest wiele możliwości otwartych już dzisiaj

od przesunięcia w niewiadomy termin wyborów ze względu na stan zagrożenia wewnętrznego lub zewnętrznego

po zwykłe staroświeckie oszustwa manipulacyjne przy zawartości urny ..

BRONEK JEST SKAZANY NA ZWYCIĘSTWO !!!

CO PRAWDA ZMIENIONO NIECO FINALNA ROZGRYWKĘ I SZTAB DOPUSZCZA JUŻ II TURĘ ALE NA 20%

NADAL NACISK JEST NA ZWYCIĘSTWO SPEKTAKULARNE W I TURZE

=========================

ps. ciekawy temat zaczyna krążyć po sieci 

ZAKUP DZIESIĄTEK TYSIĘCY DŁUGOPISÓW PRZEZ P.K.W 

W KTÓRE WYPOSAŻONE BĘDĄ KABINY WYBORCZE !!!

POWIEM TAK NA TO BYŚCIE NIE WPADLI    !!!!!!!!!!

NAPISAĆ ? DAĆ LINKI ? 

31 thoughts on “dziś 6maja 2015 a ja mam już KARTĘ DO GŁOSOWANIA 10 MAJA 2015 – czyli o mozliwości OSZUSTWA

 1. Chcę celowo ostudzić entuzjazm wywoływany tak „wiarygodnymi” aktorskimi występami tych czy innych polityków czyli handlarzy amerykańsko – izraelskich kolonistów !!!

  Otóż niepodważalnym faktem jest to, że każdy polski obywatel był niewolnikiem albo zakładnikiem światowego banku związanego z Watykanem na podstawie papieru wartościowego jakim jest metryka urodzenia z numerem podatkowym !

  Dlatego też przez „władców” dopasowane równolegle bezprawie zwane zmyłkowo „prawem” zawsze potulnie służyło geszeftom lichwiarzy drukujących prywatnie przy Wallstreet (ścianie niewolników) bezwartościowy papier zwany dolarem i którego termin „ważności” uplynął po stu latach jego wprowadzenia.

  Każdy dokument tożsamości każdego niewolnika z nazwiskiem i imieniem napisanym dużymi literami oznacza tak jak w cesarstwie rzymskim człowieka pozbawionego wszelkich praw i samostanowienia, którym dowolnie dysponuje jego właściciel „prawny” i to za wyrażeniem do tego nieświadomej jego zgody przez swój własny podpis !!!

  Wszelkie „rządy” skolonizowanych obszarów doskonale o tym wiedzą, ale grają uparcie w zapartego wmawiając masie ignorantów, że mają „prawa wyborcze” na tych, którzy obiecują od pokoleń poprawę ich losu ,a w środku duszy czy z ironicznym uśmieszkiem skorpiona śmiejąc się z „oczarowanej” papierowo masy niewolników z papierowymi kajdanami iluzji ich „praw” !

  Tylko jaki ma być los „martwej duszy”, „rzeczy”, bydlęcia z ludzką twarzą pozbawionego wszelkich praw ludzkich przez handlowe „prawo morskie” odwiecznych piratów nie tylko na wodzie, ale w szczególności też i na lądzie ?

  Czy taki zmanipulowany neurolingwistycznie człowiek pędząc z „ważnym” dowodem osobistym do „urny wyborczej” może sobie zdawać z tego sprawę, że jest z góry wystrychnięty na dudka ?

  Otóż nie, bo pokoleniowe pranie mózgów z wszędobylska propagandą i postęp, a raczej podstęp „naukowy” w masowym oszustwie wyłączyły mu całkowicie instynkt samoobronny i logiczne myślenie.

  Daje się nabierać na „prezenty” za „grzeczność” i „posluszeństwo” z wiarą w moc kijów „prawa” za „nieposłuszeństwo” tak jak małe dzieci w występy mikołajowe ,które z wiekiem śmiejąc się z tego, z nich wyrastając i dorastając stali się już „dorośli” do wiary w kolejne błazeństwa mikołajowych polityków na skalę całego kraju, w którym nieposłuszni dorośli zastraszani i przywoływani są do „porządku prawnego” przez pały uzbrojonych chłopców przebranych na niebiesko (prawo morskie !) w policyjne mundury.

  Jednak już wielu dorosłych, którzy rzeczywiście dojrzeli, bo wyrośli nawet ze strachu przed szczekaniem i ujadaniem policyjnych „psów” podjudzanych przez papierowe „rozkazy” swych „panów”, samozwańców z teatru polityki i kabaretu „wyborów” .

  Trzeba się też cieszyć, że zazwyczaj karni i posłuszni Niemcy przestali panikować przy bezprawnych najściach załatwiając na cacy niepodważalnymi argumentami wszelkie wysilki gadających „psów mundurowych” z zamiarem zastraszenia papierowymi ” przepisami” i pogwałceniem niezbywalnego prawa do nienaruszalności swojego prywatnego terytorium jakim jest mieszkanie czy dom z gruntem.

  Zycie jest jednak silniejsze niż papier !

  „Gadające psy” ! Komenda policji w Ludwigsburg – żadnych podstaw prawnych, czysta samowola – spółka handlowa BRD z ograniczoną odpowiedzialnoscią

  http://brd-schwindel.org/polizeibehoerde-ludwigsburg-keine-gesetzl-grundlage-reine-willkuer-brid-gmbh/

  Oczywiście na tych samych trikach z psami policyjnymi, z ich legitymacjami „służbowymi” zamiast urzędniczymi, z papierowymi nakazami, które prawem nie są i zatrudnionymi prywatnie w prywatnej firmie policyjnej opłacanej przez bezprawne haracze podatkowe potężnie szaleje też takie samo bezprawie i bandytyzm politycznych handlarzy – przebierańców w Polsce !

  „Wywiad z Iluminatem:

  To nie tak, mój młody przyjacielu. Czyż pan sam nie dotarł do prawdy? Czyż nie otrzymał pan wszystkich książek i innych tekstów , których pan poszukiwał? I czy nie znalazł pan w nich potwierdzenia tego, co pan przeczytał albo może przeżył wcześniej? Czyżby nie odkrył pan samodzielnie niejednej tajemnicy tego świata ? Kto szuka ten znajduje! Ale większość ludzi wcale nie chce szukać. Dlatego właśnie nie traktujemy ich inaczej niż zwierzęta, bo te również niczego innego nie szukają. Czy to jasne ? Kto nie korzysta ze swego rozumu i nie walczy o wolność osobistą, ten nie odczuwa jej braku. Wiedza jest przecież dostępna! Jest wszędzie. Ale kto tego nie chce dostrzegać, ten widzieć nie będzie. Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy, Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy. [Jan van Helsing „Ręce precz od tej książki”] „

  1. Nie ukrywaja.Ta ksiazka , to swieta ksiazka.Kandydat B.tez nie ukrywa, ze popiera ” gildie handlowa”.Zeby sie dowiedziec, czym jest ” gildia handlowa ” mamy przeciez Crux philologrum ( krzyz filologow zwany inaczej obelus,obelos,obelisk).Mamy dagger ( sztylet) i Dagger, U+202 oraz U+2021 i krzyz prawoslawny i Unicode , U+2626.Zestaw znakow Unicode.Mamy XP Christo i cala mase roznych odmian krzyzy, o ktorych warto poczytac..

   Ps.
   Wpadnie z pretensjami Falkonidas , ze znowu ” ciuciubabka”.Zamiast pretensji poczytac, co sie kryje za haselkami.

   1. A jednak ” kod biblii’ istnieje, choc mowia, ze nie…Piotrowy klucz do rzadzenia swiatem..Piekny jest obelisk sw. Piotra z kluczem w reku.Klucz, wladza, otwarcie ( iluminowanie).Co innego widzi turysta, a co innego, kto patrzy i mysli.

 2. Wkleję to jeszcze raz, może ktoś przesłucha z uwagą nim zostanie znowu oblane jadem. Wyjaśnia prawie wszystko w kwestii „zwycięstwa wyborczego” bredzsława:

 3. A jakby tak shakować system, dywersję jakąś zrobić i drugi krzyżyk dostawić…? Byłyby miliony głosów nieważnych!

  1. METODĄ NA NIEWAŻNE GŁOSY WYGRALI OSTATNIE WYBORY….. ZROZUM JEŚLI ICH JEST KARTA DO GŁOSOWANIA ICH LOKALE , ICH ZAŁOGI LICZĄ GŁOSY … TO CO IM MOZESZ ??

   1. Kto czym wojuje, od tego ginie… W takich realiach pozostaje nam jedynie wiara w cuda… lub napuszczanie band na siebie, skłócanie ich, czyli partyzantka wewnętrzna, bierny opór, albo noc św.Bartłomieja… jak się nie pożrą nawzajem o coraz krótsze i biedniejsze korytko…!

 4. Nie oddawajmy walkowerem. Trzeba walczyć do końca, utrudnić im „zwycięstwo”. Pamiętajcie wziąć SWOJE długopisy bo komisja może mieć długopisy ze znikającym tuszem.

  1. DZIŚ JEST 6 MAJA – ZOSTAŁO 4 DNI NA DRUKOWANIE – A 11-12-13 MAJA DO PKW SPŁYNĄĆ MOGĄ NAWET SETKI TYSIĘCY KART – O DECYDUJĄCYM ZNACZENIU Z ZAGRANICY – POLONIA NA ŚWIECIE TO NAWET 30 000 000 POLAKÓW – 3-4 MILIONY KART – NIEMA PROBLEMU

   NAJWYŻEJ DOWIECIE SIĘ ŻE TYM RAZEM DECYDUJĄCE GŁOSY NA BRONKA PADŁY Z ZAGRANICY !!

   MYŚLICIE ŻE DADZĄ WAM PRAWDZIWE DANE ILE KART WYDAŁY AMBASADY 🙂

   PO WSZYSTKIM ZLICZENIU – ZGODNIE Z PRAWEM KARTY ZOSTANĄ ZUTYLIZOWANE – I CO ?

   I GÓWNO IM ZROBICIE

  2. Jest również propozycja aby każdy zabrał ze sobą kawałek białej świeczki i na swojej karcie po zaznaczeniu kandydata na którego głosuje zamalował wszystkie okienka, aby ograniczyć dopisywanie czyli „produkcję” głosów nieważnych.

 5. JAK ZMIENIĆ RZĄDY —- TYLKO GRUBA PAŁA I PO RYJACH I NA ZBITY RYJ POWYRZUCAĆ I POZAMYKAĆ W PIERDLACH A POTEM PROCES

  Z DOBRANEGO SKŁADU PRAWNIKÓW Z POZA POLSKIEJ PALESTRY ………..

  JAK WAM DOM OPANUJĄ SZCZURY TO TEŻ Z NIMI NEGOCJUJECIE /// ROBICIE DEMOKRATYCZNE WYBORY KTÓRE ORGANIZUJĄ SZCZURY ? KTÓRE TO WYBORY MAJĄ WYŁONIĆ PANA I WŁADCĘ W WASZYM DOMU ???? CHĘ ?

   1. JAK ZA „STRASZNEJ” KOMUNY SBECJA SKRYCIE MORDOWAŁA KSIĘŻY TO PO MIMO ZE NIE MIELIŚCIE DOWODÓW ŻADNYCH KIPIELIŚCIE Z NIENAWIŚCI – I SŁUSZNIE !!!

    DZIŚ GDY PATRZ FILM PONIŻEJ !!!
    https://www.youtube.com/watch?v=HvwJThGtAUs

    LUDZIE MŁODZI KTÓRZY TO ORGANIZUJĄ SĄ MORDOWANI !!! TAK JAWNIE MORDOWANI STRZELA SIĘ DO NICH Z BRONI PALNEJ JAWNIE – JAK DO PSÓW – SORY AD PSÓW ZA ZASTRZELENIE PSA W POLSCE IDZIE SIĘ SIEDZIEĆ

    ZA MŁODEGO CHŁOPAKA O WYŻEJ UWIDOCZNIONYCH SYMPATIACH – NIE NIE IDZIE SIĘ SIEDZIEĆ …… BA NAWET SPORA CZĄŚĆ NIEWOLNIKÓW BIJE BRAWA BANDYTOM MORDUJĄCYM NA ULICACH W CZARNYCH LUB NIEBIESKICH UNIFORMACH

    TO JEST WASZA KULTURA , MORALNOŚĆ ??????????????

    PIERDOLONE DZIKUSY !!!!!!

    POLICZYLIŚCIE ZABITYCH KSIĘŻY ZA KOMUNY ?? NA CO DOWODÓW NIE MACIE ??

    OŚWIECAM WAS ILOŚĆ ZABITYCH NA ULICACH MŁODYCH LUDZI W ŚWIETLE KAMER

    PRZEWYŻSZYŁA ILOŚĆ KSIĘŻY ZABITYCH ZA PRL

    ZABICI – ZAMORDOWANI MŁODZI POLACY W III R.P ………….. SĄ DOWODY NAGRANIA AV … I CO

    I NIC ……

    OSTATNI ZASTRZELONY W KNUROWIE ZA ………………… ZA BIEGANIE PO TRAWIE !!! TRAWIE JAKIEGOŚ 3 LIGOWEGO KLUBU …..

    I CO SŁUSZNIE ……….. ZABIĆ ZA DEPTANIE TRAWY CO WIDAĆ NA NAGRANIU – ON NIEMIAŁ PAŁY , KARABINU TASAKA CZY NAWET PROCY Z GUMY OD MAJTEK ….

    SŁUSZNIE ?? TO JA WAM RZYCZĘ JAK BEDZIECIE SRAĆ PSAMI NA TRAWNIKI – POWINNI WAM STRZELIĆ W POTYLICĘ

    BO GÓWNO NA TRAWIE TOGORSZE NIŻ PRZEBIEGNIĘCIE PO NIEJ !!

    DOBRANOC ….

 6. KIEDY NAJMĄDRZEJSZY NARÓD RACZY ZROZUMIEĆ ŻE :

  WYBORY KTÓRE ORGANIZUJE P.O TO – JAK USIĄŚĆ W GANGSTERSKIM KASYNIE DO STOLIKA GDZIE KRUPIER TO CZŁOWIEK GANGSTERA

  I PRÓBOWAĆ W JASKINI GANGSTERSKIEJ WYGRAĆ Z GANGSTERAMI

  TO NIE MOŻLIWE
  —————————————–
  TYM BARDZIEJ ŻE WIECIE ŻE TO GANGSTERZY ……. NIE NIE NIE OBRZYDZAM DO NIEDZIELNEJ ZABAWY W „WYBORY UCZCIWE” IDŹCIE ALE BRONEK JEST ZWYCIĘZCĄ – PO CO MACIE IŚĆ

  PO TO ŻEBY ODDAĆ GŁOS NA SWEGO A WYNIK POTRAKTOWAĆ JAKO SONDAŻ POPARCIA WASZEGO KANDYDATA W SKALI KRAJOWEJ =/- BĘDZIE TO REALNA PRAWDZIWA LICZBA

  I TO WSZYSTKO

  1. ODDAWAJCIE GŁOSY Z INTENCJĄ SZCZERĄ NIE KALKULUJCIE STRATEGII

   NIEMA SENSU …… WYNIK JEST ZNANY JUŻ DZIŚ

   ZRÓBMY SOBIE ŻETELNY SONDAŻ – I DOWIEDZMY SIĘ KTÓRA Z SIŁ POLITYCZNYCH Z WYJĄTKIEM

   P.O , PIS, PSL , SLD – JAKIE MA POPARCIE -tych z góry przegranych głosów nikt z nich fałszował nie bedzie

   BO JAKIE MA TO ZNACZENIE GDY ZNÓW NA 5 LAT MAJĄ WŁADZĘ TOTALNĄ …. ŻADNE – ALE NAM PRZYDA SIĘ WIEDZA

 7. OBJAŚNIAM JEST TO KARTA DO GŁOSOWANIA LISTOWNEGO – KARTA TAKA TO WAŻNY ANONIMOWY GŁOS

  CO WAŻNE OPATRZONA ORYGINALNYMI PIECZĘCIAMI ALE !!!! ALE!!! JAKO DRUK ŚCISŁEGO ZARACHOWANIA POWINNA MIEĆ SWÓJ JEDYNY NIE POWTARZALNY NUMER UKRYTY W SYGNATURZE

  JAK WIDZICIE ANI SYGNATURY ANI LICZBY POŻĄDKOWEJ NIEMA

  PYTAM WAS ZATEM CO MÓGŁ BY DZIŚ NAWET Z TĘJ KARTY ZROBIĆ BYLE KTO KORZYSTAJĄC Z NOWOCZESNYCH MOŻLIWOŚCI POLIGRAFII !! – DRUKU

  POWIEM WAM DO WIECZORA MÓGŁ BYM NADRUKOWĄĆ ICH NAWET MILION SŁOWNIE – 1 000 000

  I WYSŁAĆ !! TROSZKĘ BY TO KOSZTOWAŁO …. ALE TO NIE PROBLEM DLA SZTABÓW WYBORCZYCH WIADOMYCH CZERPIĄCYCH Z KASY PAŃSTWA

  =======================
  DOBRANOC RODACY JESTEŚCIE W CZARNEJ DUPIE NIESTETY ………… I WRACA KTO DURNY DO URNY 🙂

  W TEJ SYTUACJI WPROWADZANIE ZAMORDYZMU NIE MUSI BYĆ REALIZOWANE

  1. MOŻLIWOŚCI DZISIEJSZYCH MASZYN DRUKARSKICH – NAWET BANKNOTY SIE ROBI – I ABY JE ZDEMASKOWAĆ MUSZĄ Z 10 DNI POSIEDZIEĆ FACHOWCY

   A TA KARTA TO ZWYKŁA A-4 BIAŁA – BEZ ZABEZPIECZEŃ .. ŻADNYCH

   1. COŚ WAM DODAM GDYBYM TYLKO ZECHCIAŁ MIAŁ BYM PO 1 SZTUCE Z KAŻDEJ POLSKIEJ AMBASADY NAWET DZIŚ DO WIECZORA …. JAKO WZÓR PIECZĘCI I………………. MASZYNA DRUKARSKA MOŻE ICH WYPLUĆ NAWET 80 000 W CIĄGU 1 GODZINY

    TAKIE TO SĄ MOŻLIWOŚCI DLA KAŻDEGO KTO MA PARĘ GROSZY…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: