NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
6 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Cham BRONISŁAW KOMOROWSKI …….. ? i P.O oferta pracy dla MŁODYCH

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

N 24 od samego rana raczy widzów bardzo zaskakującym nagraniem. Aktywiści PO chodzą po domach i namawiają do głosowania na Bronisława Komorowskiego.

Trafili jak kulą w płot!

Komorowski? Coś Pan? Zwariował!!! Na tego chama?

Nawet Jarosław Kuźniar pozwala sobie na uwagi, że gospodyni domowa występująca w krótkim nagraniu jest gwiazdą poranka stacji.

Wiele osób sfilmowanych przez reporterów TVN zatrzaskiwało drzwi przed działaczami PO. Ci jednak robili dobrą minę i deklarowali:

My się nie zrażamy idziemy dalej! Jesteśmy po to żeby wspomóc decyzję przed wyborami prezydenckimi.

Ubolewamy nad losem działaczy PO chodzących od drzwi do drzwi i wciskającym ludziom ulotki wyborcze. Nie wszędzie są witani z otwartymi ramionami. Cóż prezydent Komorowski ciężko na to pracował przez 5 ostatnich lat.

http://wpolityce.pl/polityka/243429-komorowski-cos-pan-zwariowal-na-tego-chama-aktywisci-po-chodza-po-domach-i-przekonuja-do-glosowan

A JAK ZWYCIĘŻY BO TO JUŻ USTALONE TO !!!!!! ZAŁATWI WAM WRAZ Z KOLEGAMI TO !!

dziś 6maja 2015 a ja mam już KARTĘ DO GŁOSOWANIA 10 MAJA 2015 – czyli o mozliwości OSZUSTWA

P.O POMYSŁ NA ZATRUDNIENIE 30 -50 000 MŁODYCH POLAKÓW

„CHCĄCY PRACOWAĆ ZAPŁACĄ ZA PRZYWILEJ PRACY ” WYNAGRODZENIE O . ZŁ ( słownie zero złotych polskich ) MIESIĘCZNIE

pracownicy przewidziani są do pracy w firmach które w Polsce podatków nie PŁACĄ !!!

TATUSIOWIE MAMUSIE … BABCIE DZIADKOWIE – BIERZCIE POŻYCZKI U PROVAWZDĘTA NA KUPIENIE MIEJSCA PRACY DLA SWOICH CÓREK SYNÓW, WNUCZĄT !!!!

ŚMIAŁO KURWA NIE WSTYDZIĆ SIĘ !!!!!!

Z pomysłem 30 tys. staży w specjalnych strefach ekonomicznych wyskoczył wicepremier i minister gospodarki w rządzie Ewy Kopacz – Janusz Piechociński. – „Ponad 30 tysięcy młodych ludzi pójdzie w te wakacje do firm i będzie, często odpłatnie, pracować wśród załogi i obserwować czego jeszcze muszą się nauczyć, aby być dzisiaj konkurencyjnymi pracownikami” – powiedział publicznie Piechociński. Problem w tym, że staże są jednak najczęściej bezpłatne, a dla firm jest to doskonała okazja do pozyskania darmowej siły roboczej. O tym, że chodzi tutaj o firmy działające w specjalnych strefa ekonomicznych, gdzie podatki są symboliczne lub nie płaci się ich wcale, lepiej nie będę wspominał.

Niestety pomysł ministra Piechocińskiego idealnie wpisuje się w dotychczasową narracje, zgodnie z którą Polska powinna pozostać drenowaną z kapitału neokolonią, takim – nazwijmy to – Bangladeszem w środku Europy, którego głównym atutem jest tania siła robocza. Do tej pory rząd zachęcał zagranicznych inwestorów do robienia w naszym kraju biznesu (budowania montowni, call-centrów i magazynów) sugerując w oficjalnych materiałach promocyjnych, że ludzie zarabiają grosze, więc jeśli chcecie się obłowić to zapraszamy. Teraz będzie mógł dorzucić informację, że w Specjalnych Strafach Ekonomicznych, gdzie podatki są nikłe lub nie ma ich wcale, stażyści pracują za darmo. Tak więc, drodzy zagraniczni inwestorzy, macie niepowtarzalną okazję legalnie drenować na maksa, generując przy tym dla siebie gigantyczne zyski. By żyło się wam lepiej kosztem zwykłych Polaków i polskiego państwa!

7 thoughts on “Cham BRONISŁAW KOMOROWSKI …….. ? i P.O oferta pracy dla MŁODYCH

 1. Ogólnie to będzie znacznie nie-ciekawiej zwłaszcza ta dzielna usa army…
  Demokratyczne wartości, czyli zoofilia w majestacie prawa.
  Senat USA zalegalizował zoofilię na potrzeby zdemoralizowanego wojska! Stało się tak, ponieważ zoofilia, podkreśla „wartości demokratyczne”, promowane przez Stany Zjednoczone i UE!
  http://newspaper.hvs.pl/skonstruowano-nowy-wymiar-homoseksualizmu-moda-deprawacji/
  http://ligaswiatowa.hvs.pl/pedofilia-i-sexedukacja-5-latkow/
  http://ligaswiatowa.hvs.pl/pedofile-krolewskiej-mosci-okultysci-sluzbie-demoralizacji/
  http://ligaswiatowa.hvs.pl/rzad-wielkiej-brytanii-wspiera-pedofilie-homoseksualizm/

 2. Przygotowanie do zmiany ordynacji wyborczej.Podpuszcza ludzi, tak zeby sie zbuntowali i nie akceptowali takiej kampanii wyborczej po domach.Taka kampania to udzial bezpososredni w wyborach.Spoleczenstwo wybiera kandydata na prezydenta.Efekt zwalczania wizyt po domach bedzie taki, ze kandydatow w przyszlych wyborach beda mogli wysuwac prezydenci miast i gmin w terenie, a nie jak do tej pory ogol spoleczenstwa.To do dopiero bedzie beton partyjny.Koledzy z partii beda wybierac kolegow na kandydatow na urzad prezydencki.Walka o demokracje z pozbawianiem udzialu spoleczenstwa w wyborach bezposrednich to dzialanie na szkode demokracji bezposredniej i walka z nia.Spoleczenstwo bedzie moglo wybierac przedstawicieli do wladz lokalnych, a ci juz bez udzialu spoleczenstwa beda popierac kandydatow.Nic sie zmieni poza tym, ze kandydaci beda zabiegac o podpisy swych partyjnych kolegow , chcac wziac udzial w wyborach.Wychodzi na to samo, bo przeciez tez kandydat bedzie musial zdobyc podpis.Ale zamiast do obywatela do domu po podpis pojdzie do biura kolegi partyjnego.Ciekawa walka o demokracje, zwalczajaca udzial mas spolecznych w wyborach prezydenta.Szatanskie dzielo.

 3. CHMMM JAKIŚ CZAS TEMU TYTUŁOWAŁ SIĘ „BRONISŁAW HRABIA KOMOROWSKI”
  PO JAKIMŚ CZASIE ” BRONISŁAW KOMOROWSKI”

  A TERAZ TVN 24 PRZEDSTAWIA NAM GO „BRONISŁAW CHAM KOMOROWSKI ”

  CHMMM CIEKAWE CZY PRZYJMIE SIĘ MEDIALNIE…?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: