NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

KTO NIE UCIEKA TEN UMIERA LUB ZAMORDUJE GO POLICJA – ŚREDNIO CO MIESIĄC POLICJA POLSKA MORDUJE MŁODEGO POLAKA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

OSTATNIA SPRAWA  KNURÓW , KILKA TYGODNI TEMU LEGIONOWO , SOSNOWIEC I TAK NA OKRĘTA CO MIESIĄC TRUP , MŁODY TRUP OFIARY WIEK POMIĘDZY 20 A 30 LAT – PRZYPADEK ? TYLKO SKURWESYN MOŻE TAK MÓWIĆ TO PLANOWA AKCJA „WYBIERAJ ANGLIA NIEMCY HOLANDIA ALBO CMENTARZ…”

TO JEST OFICJALNA PROPOZYCJA RZĄDU III R.P DLA MŁODYCH POLAKÓW ..

KTO NIE UCIEKA TEN UMIERA LUB TRAFIA NA LATA DO WIĘZIENIA …

WAŻNE BARDZO WAŻNE UZUPEŁNIENIE TEKSTU – KLIPU …………

Kilka miesięcy temu, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w więzieniu w Wojkowicach umarł 23-letni Wojtek Ligenza.

Odsiadywał tam karę półtora roku więzienia za kradzież węgla z nasypu kolejowego. Przyczyną śmierci było wirusowe zapalenie wątroby. Wojtek Ligenza cierpiał na nie od dzieciństwa. Gdy był w domu, troskliwa mama przyrządzała mu specjalne, dietetyczne posiłki. Gdy znalazł się więzieniu, nikt mu diety nie serwował. Chłopak nie mógł jeść, słabł i chudł, w ciągu kilku miesięcy stracił 20 kilogramów wagi. Przez kolejne miesiące prosił o pomoc lekarską, prosiła też o nia matka chłopca, ale władze więzienne uważały, że więzień Ligenza symuluje. Za symulacje dostawał kolejne kary dyscyplinarne, zmuszany był do pracy, do szorowania ubikacji i korytarzy. Choroba czyniła spustoszenie, wreszcie chłopak stracił przytomność. Dopiero wtedy władze więzienne skierowały go do szpitala, ale tam na pomoc było już za późno. 23-letni Wojtek Ligenza umarł.

Wstrząsająca historię Wojtka Ligenzy poznałem dzięki telewizyjnemu programowi „Państwo w państwie”. Historia Wojtka to tragiczny obraz polskiej biedy.

Wojtek Ligenza skończył liceum informatyczne. Na bezrobotnym Śląsku nigdzie nie znalazł pracy. Trochę pracował w Niemczech, ale wrócił, bo w domu czekała na niego matka, chora podobnie jak on na wątrobę siostra i niepełnosprawny, chory na porażenie mózhgowe brat Bartek, którym Wojtek serdecznie się opiekował. Był dla niego opieką i ostoją, chodził z nim na spacery.

Wojtek szukał pracy, pisał ogłoszenia, ale nie znalazł jej nigdzie. W domu była bieda, zbliżała się zima, brakowało węgla na opał. Koledzy wokół kradli węgiel, rozrzucony na nasypach kolejowych. Wojtek poszedł z nimi, bo chciał pomóc matce, siostrze i bratu, żeby zimą nie zamarzli. Pieniędzy nie mieli, węgla nie było za co kupić.

Miał pecha. Złapali go na tej kradzieży, postawili przed sąd i skazali na półtora roku więzienia.

Biedny, ciężko chory Wojtek Ligenza nie wiedział, że w Polsce jak już kraść, to miliony. Gdyby się wdał w mafię węglową, gdyby razem z dyrektorami, prezesami kradł węgiel tysiącami ton – włos by mu nie spadł z głowy. Żadne wielkie afery, węglowe, hazardowe, paliwowe, czy inne Amber-Goldy nie zostały rozliczone. Ale on nie kradł milionów, on ukradł worek węgla, żeby w biednym domu było czym w piecu napalić.

Dla takich przestępców, którzy kradną z biedy, wymiar tak zwanej sprawiedliwości litości nie zna. Sędzia, zapewne pochodzący z dobrej prawniczej rodziny, w której nigdy nie brakowało ani węgla ani chleba, nad Wojtkiem się nie litował. Wyrok brzmiał – półtora roku więzienia. Do odsiadki bez zawieszenia. Nie było litości ani dla Wojtka, ani dla jego matki, ani dla chorego brata, z którym Wojtek wychodził na spacery i który straszliwie za nim tęsknił po aresztowaniu brata. Wojtek siedział i pozbawiony opieki lekarskiej tracił resztki zdrowia, aż umarł w więzieniu. Karą za kradzież worka węgla okazała się dla niego karą śmierci.

Tak państwo polskie traktuje swoje biedne dzieci. Państwo słabe wobec silnych i silne, bezlitosne, wobec słabych.

Znany polityk rządzącej Platformy Obywatelskiej powiedziałby pewnie, że Wojtek Ligenza nie musiał kraść węgla na nasypach kolejowych. Mógł przecież na tych nasypach zbierać szczaw…

Polska bieda, polska rozpacz, polska beznadziejność jest dziś doświadczeniem bardzo wielu rodzin. Badanie niezależnej fundacji wykazały, że 800 tysięcy polskich dzieci cierpi niedożywienie. Bieda zmusza ludzi do ucieczki z kraju, do szukania szczęścia za granicą. A niektórych, tak jak Wojtka Ligenzę, zmusza do kradzieży.

Ilu takich Wojtków, za przestępstwa popełnione z biedy, siedzi dziś w polskich więzieniach? Ilu ich jeszcze tam trafi?

Straconego zycia Wojtka Ligenzy nikt nie zwróci. Teraz trzeba zrobić wszystko, aby ponieśli odpowiedzialność wszyscy ci, którzy w imieniu państwa do tej śmierci doprowadzili. I trzeba zadbać o należne odszkodowanie dla matki i rodzeństwa, których ta śmierć osierociła. Ale najważniejsze jest to, żeby taka sytuacja nigdy w przyszłości już się nie zdarzyła. Do tego trzeba jednak rzeczy najtrudniejszej – obudzenia ludzkich sumień i ludzkiej wrażliwości.

Na tle tragicznej historii Wojtka Ligenzy trudno tak zwyczajnie, po katolicku i po polsku powiedzieć teraz – Wesołych Świąt! Ale życzę tego z całego serca, niech zmartwychwstały Pan Jezus otacza nas opieką, niech chroni przed nieszczęściami, przed biedą i nade wszystko przed bezdusznością ludzi.

A biednemu Wojtkowi Ligenzie światłość wiekuista niechaj świeci…

https://miziaforum.com/2013/04/07/iii-r-p-obszczymorow-takich-kundli-moj-przodek-kazal-za-skory-obierac-220-lat-temu/

https://miziaforum.com/2013/04/07/iii-r-p-obszczymorow-takich-kundli-moj-przodek-kazal-za-skory-obierac-220-lat-temu/

*******************************************

Opowiadałem państwu kilka miesięcy temu o sprawie Grzegorza Wiechy, chłopaka z podkieleckiej wsi, skazanego na 7 lat więzienia za rzekomy udział w pobiciu i okradzeniu starszego mężczyzny. Napadnięty człowiek Grzegorza Wiechy nie rozpoznał. O udział w przestępstwie pomówił go wcześniej karany przestępca, rzeczywisty sprawca tej napaści. Powiedział, że oprócz niego i jeszcze jednego sprawcy, w rozboju jako trzeci brał też udział Grzegorz Wiecha. Przestępca pomówił Wiechę, żeby dostać łagodniejsza kare, bo jest taki przepis, że jak oskarżony wskaże co najmniej dwóch wspólników swojego przestępstwa, to może liczyć na nadzwyczajnie złagodzony wymiar kary. A zatem takie „dokooptowanie’ rzekomego wspólnika po prostu się opłaca.

Krzysztof M. bo takie imię nosi ten pomawiający przestępca, miał nawet resztki skrupułów i pięć razy zmieniał wyjaśnienia, to pomawiał Wiechę, to się z pomówienia wycofywał. Z jego zmiennych wyjaśnień sąd wybrał i uwierzył w te dla Wiechy najbardziej niekorzystne.

Grzegorz Wiecha jest spokojnym, nikomu nie wadzącym chłopcem, skończył technikum budowlane, chce żyć, pracować, założyć rodzinę, ma kochających rodziców, siostrę, nigdy nikogo nie zaczepił, nikomu nie powiedział złego słowa. Ta rzekoma napaść zupełnie do niego nie pasuje. Rodzice przysięgali, że w chwili zarzucanego mu przestępstwa syn był w domu. Grzegorz dobrowolnie poddał się badaniu na wykrywaczu kłamstw – maszyna powiedziała, że chłopak nie kłamie. Ten, który go pomawiał, badania na wykrywaczu kłamstw odmówił.

Wszystko to na nic, Sąd Rejonowy w Kielcach bez ceregieli skazał Wiechę na 5 lat, a w uzasadnieniu przyznał bez żenady, że skazał go na podstawie jednego tylko pomówienia, które choć niejednolite – jak sad napisał – to w oczywisty sposób wskazuje na winę Wiechy. Sąd okręgowy oddalił apelację i jeszcze podwyższył wyrok do 7 lat. Sąd Najwyższy kasację odrzucił, mam wrażenie nie do końca ją czytając. Temida jak ślepy koń wyścigowy – nie widzi przeszkód. Nie widzi przeszkód w tym, żeby żeby człowieka wysłać na siedem lat za kraty na podstawie wątpliwego pomówienia jednego przestępcy.

Ten młody chłopak od ponad dwóch lat ukrywa się, bo panicznie boi się więzienia, boi się, że tam nie przeżyje. Bo więzienie w Polsce to wbrew pozorom wcale nie wczasy. Dla delikatnego, słabego człowieka, który nigdy tam nie był, więzienie to przedsionek piekła.

Rozesłano za nim listy gończe, policja co raz wpada, przetrząsa dom, to rodziców, to babci. Zrozpaczona rodzina szuka dla Grzegorza ratunku, ja też o ten ratunek się dobijam. Pisałem do Prokuratora Generalnego, rozmawiałem osobiście – jak dotychczas groch o ścianę. Pisałem do pani Rzecznik Praw Obywatelskich, rozmawiałem osobiście – jak dotychczas wołanie na puszczy.

Ale po przeczytaniu listu Rzecznika w sprawie Barbary Blidy – piszę jeszcze raz i jeszcze raz osobiście rozmawiam i pytam – skoro w sprawie Blidy jedno pomówienie zdaniem Pani Rzecznik nie mogło wystarczyć nawet do postawienia zarzutów, to jakim prawem jedno pomówienie wystarczyło do skazania Wiechy?

Czy prawo zdaniem Pani Rzecznik jest równe dla wszystkich, czy może różne, inne dla wielkich, a inne dla maluczkich? Inne dla ministra, inne dla biednego, prostego chłopaka z podkieleckiej wsi.

Mam nadzieję, że tym razem, w imię elementarnej sprawiedliwości i równości wobec prawa, Pani Rzecznik, wierna także własnym słowom, kasacji w sprawie Wiechy nie odmówi.

Będę państwa informował co dalej z tą sprawą, o której myśl budzi mnie nieraz w środku nocy.

http://wpolityce.pl/artykuly/53370-sprawiedliwosc-dla-wielkich-sprawiedliwosc-dla-maluczkich-czy-prawo-inne-jest-dla-ministra-a-inne-dla-biednego-chlopaka-z-podkieleckiej-wsi

http://wpolityce.pl/artykuly/53370-sprawiedliwosc-dla-wielkich-sprawiedliwosc-dla-maluczkich-czy-prawo-inne-jest-dla-ministra-a-inne-dla-biednego-chlopaka-z-podkieleckiej-wsi

32 thoughts on “KTO NIE UCIEKA TEN UMIERA LUB ZAMORDUJE GO POLICJA – ŚREDNIO CO MIESIĄC POLICJA POLSKA MORDUJE MŁODEGO POLAKA

 1. Ludzie ciągle nie chcą załapać, że są żywym towarem i według „prawa morskiego” należącym do „hodowców” zwanych „rządem” i „kościołem” !

  „Czarna owca” w stadzie wprawdzie wyrażnie mówi : Uwierzcie mi jednak, że pies, pasterz i rzeźnik pracują razem !

  Na co inne chcące w spokoju gryść trawę odpowiadają z rozdrażnieniem : Zasrany teoretyk spiskowy, nazista , „?” !

  http://brd-schwindel.org/images/2015/07/schafe.jpg

 2. Na dodatek zrobili sobie na FB fan page „milion polubien dla policjantów z Knurowa”

  1. Z drugiej strony to samo.Polubienia dla kiboli.Tak sie robi wojny miedzy naiwnymi.Rozne wklejki,zdjecia i fotomontaze.Bawia sie w ChristoXP.Testuja.Rozne bandy.

 3. Zgadzam się z ogólną teorią, że robią wszystko by zmusić młodych do wyjazdu. Ale to co się stało w Knurowie…. Ten przykład raczej tu nie pasuje. 😉 Chociaż ja tez uważam, że powinno sie pozwolic ‚kibicom’ ponaparzac, moze w wyniku pobicia więcej tych jakże niewinnych, wartościowych Polaków by poginęło, a policja miałaby czyste raczki. 😉 Chociaż nie, wtedy to by było – policja biernie patrzyła jak młodzi wartościowi nawzajem się zabijają. Przyszłosć narodu normalnie. ;P

  PS. A kibole IDIOCI, zamiast się naparzac miedzy sobą to powinni we wroga Polski celowac. No ale nie, mama na bluze z kapturem da, do miski tez coś wrzuci to sie we łbie roi i jeden na drugiego z atakiem leci. 😉

  1. nie o to chodzi chodzi o to żeby intrwencje nie kończyły się zgonem , an dzień dzisiejszy policja ma do dyspozycji taki sprzęt że nie musi strzelać , sprzęt ten zapewnia spacyfikowanie bez ofiar śmiertelnych

   A TU CO MIESIĄC TRUP …………. TO NIE JEST PRZYPADEK , TRUP MA SIĘ SCIELIĆ GĘSTO TO METODA ZASTRASZANIA I TYLE

   1. patrz na zadymy w europie zachodniej ZADYMY O GIGANTYCZNYCH ROZMIARACH …. I JAKOŚ TAM SIĘ TRUP NIE SCIELE …

    A POŻĄDEK JEST PRZYWRACANY

    1. światowej, gdyż… [0]
     Turcja: Starcia demonstrantów z policją wokół placu Taksim
     Turecka policja użyła gazu łzawiącego i armatek wodnych, by rozpędzić demonstrantów, którzy próbowali przedostać się na zamknięty dla manifestacji plac Taksim w Stambule. Ponad… [0]
     Włochy: Starcia przeciwników Expo z policją
     W Mediolanie doszło w piątek 1 maja do starć przeciwników rozpoczętej w południe światowej wystawy Expo z policją. Anarchiści obrzucili siły porządkowe petardami, butelkami i.

     TRUPÓW BRAK …

     a nie były to demonstracje setki czy kilkudziesieciu ludzi ..

     1. napiszę to tak A CO SIĘ STANIE GDY ŚREDNIO CO MIESIĄC BEDZIE ZABIJANY JEDEN POLICJANT

      NO PRZECIEŻ JAK JEST PRZEMOC JAK MÓWIĄ RZECZNICY POLICJI TO MOŻE BYĆ RÓŻNIE

      TYM BARDZIEJ ZE DEMONSTRANCI NIE MAJĄ UKOŃCZONYCH SZKOLEŃ JAK ZMINIMALIZOWAĆ SKUTKI STOSOWANIA PRZEMOCY ABY NIE BYŁO OFIAR ŚMIERTELNYCH

    2. Oj sciele sie na zachodzie trup.Zachod jest na wyzszym etapie tworzenia ofiar, ktore sluza do krecenia filmow o ” ekstremistach” i anarchistach.Nie tak dawno pobily sie chlopaki z tzw. ” skrajnej lewicy” z chlopakami ze ” skrajnej prawicy”.W efekcie tej bojki chlopak z lewicy zmarl na skutek bojki.Chlopak z prawicy siedzi w wiezieniu za zabojstwo.Tacy mlodzi zostali podpuszczeni przez politykierow, ktorzy swoimi pyskowkami ( patrz video) , agresja i praniem mozgow powoduja takie sytuacje.A rezyserzy i akrorzy z ” wybranych ” kreca filmy na podstawie…Piekna tfujj.. symbioza.Kosztem mlodych , naiwnych i idealistow..Polscy kibole tak sluza panom..Glupi rodzice nie dadza jednemu i drugiemu w leb za glupote, bo sami dali sie zwariowac specom od propagandy i psychologii tlumow ( patrz video).

  2. śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny zostanie wszczęte jeszcze dziś. Postępowanie będzie prowadzone pod kątem niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy oraz nieumyślnego spowodowania śmierci.

   Zabezpieczono już broń gładkolufową, z której oddano strzały, przesłuchani są pierwsi świadkowie, zabezpieczono też materiały filmowe. Policjantów na razie nie udało się przesłuchać. Nie pozwala na to ich stan psychiczny. Są pod opieką – powiedział prok. Żak.

   ICH STAN PSYCHICZNY NIE POZWALA – KURWA JAJA SOBIE Z WAS ROBIĄ – SIEDZĄ TERAZ OGLADAJĄ FILM POKLADKOWO A DOWÓDCA UCZY ICH NA PAMIEĆ LEGĘDY JAKĄ MAJĄ ZAPAMIĘTAĆ I POWTÓRZYĆ

   BANDA SKURWESYNÓW I TYLE

   http://wiadomosci.onet.pl/slask/zamieszki-w-knurowie-to-przypominalo-wojne/yppvxl

  1. Nie musi wygrac.Z takimi stosunkami z bogiem ” familii” krzywda sie nie stala i nie stanie.

   1. Ciekawe.Kandydat monarchista na prezydencki urzad znienawidzonej demokracji uzywa demokratycznych metod.Jakas polityczna schizofrenia.Ten pan targalski w tym komitecie to ten z PZPR , radia wolna europa.Wielce ciekawe.Kandydat zwlacza komune , a swoim komitecie ma kolege z PZPR.hmmm..Znowu za i przeciw.To juz bylo.Bumerang..Kto kogo kiwa.

  2. Konferencja z dziennikarzami pt.” Pyskowka”.Widac przyszly instrukcje, ze trza pyskowac na dziennikarzy i psy na nich wieszac.Cus wspolnego dla ” klasy politycznej ” europejskiej.Nie glosuje na kandydatow, ktorzy zamiast argumentow pyskuja.Spozniaja sie do biura wyborczego na spotkanie i szukaja awantur z ludzmi , ktorzy wykonuja swoja robote.Popychanie, ktorego nie bylo i zadanie przeprosin.Kurcze..Jak to jest?.Ludzi sady wysylaja na badania psychiatryczne a kandydatow na politykow to nie dotyczy.W niektorych przypadkach by sie przydalo.Agresje widac na filmie.Fajni sa i fachowi he he.Jeden drugiego pyta , czy wezwac sedziego.Innym ;sie wytyka paluchami, a u siebie sie nie widzi.Jak mowi starozytne przyslowie o belce w oku.Czemu sie wczesniej nie umowili na spotkanie z okreslona osoba celem zlozenia dokumentu.Sami sie kompromituja.Chcieli filmy, to maja ha ha.NIe beda miec pretensji do dziennikarzy, ze znieksztalcaja ich wypowiedzi.

 4. Zajebisty jest ten Hip-Hop polski, ciary na plecach, zwłaszcza na emigracji. Ja kibolek jestem, tęsknie za ziomami z Bydgoszczy, bardziej jak za Starymi. Ostatnio co udało mi się nagrać to mecz znany w Bydgoszczy 5 lat temu. Oczywiście była prowokacja, ale dostały w pizdę pały trochę, bali się nas (Widzewa też :P) Po tym uciekłem.

  WKS ZAWISZA!!!

  ps. Po piątej już, whisky sie skończyła, za dwie godziny mam dwóch Polaków do odebrania.

  1. Po to tym kibolom ten hip-hop dali, zeby ich uzywac do rozgrywek na boiskach i na ulicach.

    1. Rodzice tych baranow powinni im tylki zloic i nie dawac kasy na glupie igrzyska.Kibole nie dosc, ze placa za igrzyska , to jeszcze po zebach dostaja, a organizatorzy igrzysk licza kase w bankach w szwajcarii, dubaju , londynie..A ich idole jezdza ” jaguarami” , ” porszami.Durne jak im powybijaja zeby , to nawet nie stac ich na wprawienie najatnszych, nie mowiac o zlotych.Ich idole maja i zlote zeby i diamentowe kolczyki w uszach, w pepkach, na jezykach.Moze nie wiedza.To starozytny zwyczaj oznakowania ” niewolnikow”.

     1. A kto wg ciebie kto miałby stanać za tym krajem no kto? pizdy w rurkach z zaczesaną na bok falą sam kiedys byłem kibolem 20 lat temu facet czy podrostek to miał jaja .Zobacz teraz co druga to pizda jakich mało i z czym do czego.Ani nie maratonczyk ani nie sprinter kciuki im puchna od napierdalania w klawiature a nie w cyngiel.Byłem kibolem, byłem w monie ale zawsze stane w obronie swojej rodziny nie pizd , nie pedałow . nie pedofili ,stane w obronie swojej rodziny i zaczne eliminowac reszte tego gowna

 5. Ludzie myślą powierzchownie , to nie jest złe , ale panie administratorze autorze chylę przed panem czoła decydując się na taka rolę w tej ważnej grze został pan znienawidzony przez wrogów Polski jak i przez tych co walczą o Polskę , nikt nigdy nie doceni pańskiej pracy, nawet po zwycięstwie , nie przesadzam wielka w panu jest Narodowa odwaga jest pan 1 w Polsce w dzisiejszych czasach .
  Walczy pan o wolność a ci co ją uzyskają będą pana gnoić … wielkie poświęcenie które rozumie może 3%

  1. znam polaków rodaków i nagrody ani zrozumienia nigdy wymagał nie bedę , po wszystkim mnie usatysfakcjonuje zupełnie ze jaes normalnie ,,, 🙂 potrafię zniknac bezpowrotnie jak bańka mydlana , i nikt nigdy mi nie udowodni , nawet ci co wiedzą że piszącym miziaforum to ja 🙂 bo cóż moze znaczyć ich osobista wiedza bez namacalnych dowodów moje ZAPRZECZENIE BĘDZIE WYSTARCZAJĄCE nikt nie udowodni mi nigdy niczego … siła kłamstwa jest wielka a taka wolta z mojej strony spowoduje zbaranienie nawet tych co wiedzą 🙂 pozdrawiam

   PRZYJDZIE CZAS GDY MIZIAFORUM ZNIKNIE BEZ ZAPOWIEDZI ..

  2. Tak,Mirek…Mizia to wyjątkowy człowiek…..rzadko sie zdarza osoba ,tak bezinteresowna ,tak uczulona na krzywdę ludzką,na niesprawiedliwość,a jednocześnie odwazna i przewidująca.Pozdrowienia i wyrazy szacunku dla admina.Dag&Navajo.

 6. TATUSIOWIE I MAMUSIE DUMNE Z TEGO ZE WASZE DZIECI NA EMIGRACJI …………. HUJA WIECIE CO DZIEJE SIĘ W UMYSŁACH WASZYCH DZIECI … MÓWIĘ TO DO WAS JA MIZIA PONAD 10 LAT EMIGRACJI

  CHUJA WIECIE I ………………….. A CHUJ Z WAMI …………. WASZA KURWA MAĆ SKORO NIE WIECIE CO CZÓJĄ WASZE DZIECI

   1. Co innego na ” fejsie”, a co innego w sercu.Ludzie nie sa idiotami.Nauczyli sie zakladac maski.Wirtualny swiat rozni sie od realnego.Na szczescie jeszcze.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: