NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Ukraina, polski ? seryjny samobójca likwiduje dziennikarzy i opozycjonistów

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

JAK WSZYSCY WIEMY PLATFORMA OBYWATELSKA WSPIERA REŻYM KIJOWSKI WSZELKIMI SIŁAMI 

A TO BALCEROWICZ DORADZA JAK PRYWATYZOWAĆ …

ALE JAK WIDAĆ DORADZAJĄ LUB NAWET WYPOŻYCZYLI UKRAIŃCOM „SERYJNEGO SAMOBÓJCĘ ” W CELU ZAPROWADZENIA ŁADU JEDNOMYŚLNOŚCI 

CZY TO PRZYPADEK ŻE BLIŹNIACZO PODOBNĄ METODĘ STOSUJE RZĄD JACENIUKA ? W CELU POZBYCIA SIĘ NIEWYGODNYCH LUDZI 

CZYTAJ ….

Ukraina: ‚Amnesty’ żąda śledztwa w sprawie zabójstw dziennikarzy i opozycjonistów

Amnesty International wzywa do rzetelnego i przejrzystego śledztwa w sprawie serii zabójstw i tajemniczych przypadków śmierci dziennikarzy i działaczy opozycji na Ukrainie. Artykuł opisujący falę tajemniczych przypadków śmierci wśród ukraińskich opozycjonistów opublikowano na stronie internetowej brytyjskiej sekcji stowarzyszenia po tym jakprzed swoim domem w Kijowie zginął od kul zamachowców opozycyjny dziennikarz i pisarz Oleś Buzyna.

Amnesty International przypomina, że było to kolejne z serii zabójstw i tajemniczych przypadków śmierci których ofiarami padły osoby związane z opozycją lub niechętne nowej władzy w Kijowie.„Policja pośpieszyła się z zaklasyfikowaniem wielu z nich jako samobójstwa. Oczywiście, jest możliwe, że część z tych przypadków to samobójstwa lub wypadki. Jednakże w sytuacji braku wiarygodnych śledztw i biorąc pod uwagę dużą częstotliwość tych wypadków w szerszym kontekście ukraińskiego klimatu politycznego w obecnej chwili, nikt nie może wykluczyć, że część z nich była motywowanymi politycznie zabójstwami”.

Autorzy artykułu zwracają także uwagę na problemy z jakimi boryka się opozycja na Ukrainie. „Politycy opozycji stają w obliczu przemocy motłochu, często dokonywanej przez grupy lub osobników związanych z prawicą”. „Tymczasem przedstawiciele mediów doznają prześladowań ze strony władz”.

Amnesty International przypomina sprawę dziennikarza i znanego blogeraRusłana Kucaby, działacza pokojowego z Iwano-Frankowska i uczestnika protestów na Majdanie. Władze ukraińskie skazały dziennikarza na karę więzienia za krytykowanie nielegalnej mobilizacji w kraju i publikację w internecie antywojennego filmiku, w którym konflikt zbrojny na wschodzie kraju określił jako „bratobójcza wojna domowa w Donbasie”. Wzywał w nim do zbojkotowania czwartej mobilizacji zarządzonej przez władze i zapowiedział, że on tak postąpi. Kucaba zagrożony jest karą wiezienia do piętnastu lat więzienia za „zdradę stanu” i dodatkową karą za prezentowanie swoich krytycznych poglądów w sprawie wysyłania poborowych Ukraińców do pacyfikowania zbuntowanego Donbasu.

Amnesty International uznaje Rusłana Kucabę za „więźnia sumienia” i domaga się od władz ukraińskich natychmiastowego i bezwarunkowego uwolnienia go. Organizacja uznaje sposób w jaki potraktowano Kucabę za przykład „nachalnego ograniczania prawa do swobody wypowiedzi”. „Swoboda pokojowego korzystania z tego prawa była jednym z fundamentalnych żądań protestujących w trakcie Euromajdanu”. „Odbieranie teraz tego samego prawa zwolennikom Janukowycza lub innym członkom opozycji – poprzez uwięzienie lub śmierć, lub poprzez brak efektywnego śledztwa – byłoby szczytem hipokryzji. Jest to również pogwałceniem praw człowieka, które mają być zapewnione każdemu, bez względu na ich polityczne przekonania” – pisze Amnesty International.

http://lewica.pl/?id=30525&tytul=Ukraina:-%27Amnesty%27-%BF%B1da-%B6ledztwa-w-sprawie-zab%F3jstw-dziennikarzy-i-opozycjonist%F3w

NO TO MAMY JASNOŚĆ ŻE ZA UMACNIANIEM WŁADZY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W POLSCE I NA UKRAINIE STOI TEN SAM FACHOWIEC OD „ROBIENIA SAMOBÓJSTW” 

WIDAĆ RZĄD EWY KOPACZ MOCNO SIĘ ZAANGAŻOWAŁ W POMOC JACENIUKOWI I JEGO BANDZIE WYPOŻYCZAJĄC DO ROBIENIA POŻĄDKU TAK CENNEGO I SKUTECZNEGO FACHOWCA – FACHOWCÓW

NA DZIŚ W EUROPIE TYLKO POLSKA I UKRAINA MOŻE SIĘ POCHWALIĆ SERIĄ NIEWYJAŚNIONYCH „SAMOBÓJSTW ” ORAZ PRZYPADKOWYCH ŚMIERCI W ZWIĄZKU Z N.P ” ZABICIEM PRZEZ SPADAJĄCĄ CEGŁĘ W DREWNIANYM KOŚCIELE”

============================

DLA PRZYPOMNIENIA FRAGMENT LISTY POLSKIEJ SAMOBÓJCÓW

 > Lista „Seryjnego samobójcy ” jest imponująca :
1. Chorąży Stefan Zielonka, rok 2009 – szyfrant w kancelarii premiera. Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał dostęp do zastrzeżonych danych.
2. Grzegorz Michniewicz – dyrektor generalny Kancelarii Donalda Tuska.Powiesił się 23 grudnia 2009 roku na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił
samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.
3. Mieczysław Cieślar, biskup Diecezji Warszawskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, zginął w wypadku samochodowym 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A.Pilcha już po katastrofie.
4. Krzysztof Knyż, operator „Faktów”,10 kwietnia 2010 był w Smoleńsku. Zmarł w Moskwie 2 czerwca 2010r. Śmierć całkowicie przemilczana.
5. Profesor Marek Dulinicz, szef grupy archeologicznej,zginął 6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym, w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.
6. Doktor Eugeniusz Wróbel, wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Zabity za pomocą piły mechanicznej 16.10.2010 r, przez swego syna, który zdołał usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko. Złego stanu swego „chorego psychicznie” syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.
7. Ryszard Kuciński, prawnik Andrzeja Leppera, zmarł w maju 2011 r.
8. Wiesław Podgórski, były doradca Andzreja Leppera, w czasach gdy ten był ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011 r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.
9. W 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.
10. Róża Żarska, adwokat Andrzeja Leppera, zmarła w lipcu 2011 r. w Moskwie.
11. Dariusz Szpineta – zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, kwestionując oficjalne ustalenia.
12. Generał Sławomir Petelicki, były dowódca jednostki „Grom”. Znaleziony martwy 16 czerwca 2012 roku. Ostro krytykował ustalenia Komisji Badania Wypadków Lotniczych i opieszałość polskiego rządu przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy w Smoleńsku. Zmarł na skutek ran postrzałowych.
13. Andrzej Lepper, szef „Samoobrony” oraz były wicepremier, 5 sierpnia 2011 został znaleziony martwy w swym biurze w Warszawie. Według informacji przedstawicieli policji popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się.
14. płk. Leszek Tobiasz – były oficer WSI, główny świadek w „aferze marszałkowej”. Zmarł 17.02.2012 podczas balu OHP („zatańcował się na śmierć”) rzekoma przyczyna zgonu: niewydolność krążenia. 01.03.2012 miał składać zeznania przed sądem.
15. dr. Dariusz Ratajczak – historyk, tzw. „rewizjonista holocaustu”, wydalony z „wilczym biletem” z Uniwersytetu Opolskiego. Jego zwłoki w stanie rozkładu znaleziono 11.06.2010 w samochodzie przed opolskim centrum handlowym „Karolinka”. Oficjalnie samochód miał stać na parkingu od 28 maja. Nieoficjalnie – świadkowie twierdzą, że samochód ze zwłokami dr Ratajczaka został podstawiony znacznie później.
16. Jerzy Pronobis – prezes spółki Club&Travel, która zajmuje się rozprowadzaniem lukratywnych biletów na Euro 2012. Rozprowadzanie biletów odbywało się w atmosferze korupcji i skandalu. Pronobis „wpadł” pod pociąg. Policja nie wyklucza samobójstwa, choć denat tradycyjnie nie pozostawił listu pożegnalnego. Nazwisko Pronobisa pojawia się w tzw. „taśmach Grzegorza Laty”.
17. Remigiusz Muś – technik pokładowy Jaka40, który oczekiwał w Smoleńsku na przylot TU 154M.
Został znaleziony wczoraj późnym wieczorem przez żonę w piwnicy ich domu, powiesił się.
Żaden z samobójców nie zostawił listu pożegnalnego.<

MYŚLICIE ŻE ONI PEOWCY KORZYSTAJĄCY Z USŁUG TAKICH FACHOWCÓW NIE MOGĄ WAM ZROBIĆ ZAMORDYZMU STANEM WYJĄTKOWYM I OSADZIĆ PONOWNIE BRONKA NA TRONIE 

MOI DRODZY ONI Z TAKIMI ROBAKAMI JAK WY SIĘ NIE LICZĄ NAWET JAK SĄ WAS MILIONY 

ONI W 25 LAT PRZETESTOWALI AFERAMI , I ZWYKŁYMI CZYNAMI KRYMINALNYMI MOŻLIWOŚĆ WASZEJ REAKCJI …….

ZERO SĄ BEZKARNI 

POLECAM , LINKI BO CZAS NADCHODZI

 https://miziaforum.com/2015/04/09/bronislaw-komorowski-zostanie-prezydentem-nawet-kosztem-krwawego-tlumienia-ulicznych-protestow-wy

https://miziaforum.com/2015/04/08/15-maja-2015-r-stan-wyjatkowy-w-polsce-wystapienie-nagranie-tv-b-komorowskiego-i-e-kopacz-gotowe/

10 MAJ 2015 – POCZĄTEK FIZYCZNEJ ZAGŁADY JESZCZE NIE POGODZONYCH Z SWYM LOSEM !!!

31 thoughts on “Ukraina, polski ? seryjny samobójca likwiduje dziennikarzy i opozycjonistów

  1. p.s JAKBY POLACY MOTOCYKLIŚCI MIELI WYOBRAŹNIĘ TO NOCNYM WILKOM BY TOWARZYSZYLI DO SAMEGO BERLINA

   🙂 PO CO A PO TO ŻEBY NIEMCOM PRZYPOMNIEĆ ŻE BERLIN ZDOBYWALI ROSJANIE I POLACY !!!

   TAKI PSZTYCZEK W NOS GIERMANCA 🙂 -ALE JAKI BYŁ BY WAŻNY … CHOĆ MEDIA BY MILCZAŁY I SZLAG BY ICH TRAFIAŁ 🙂

   NO ALE DO TEGO TRZEBA MIEĆ MÓZG !!!

   PS. PIĘKNIE BY TO WYGLĄDAŁO SETKI MOTOCYKLI Z FLAGAMI POLSKI I ROSJI POD BRAMĄ BRANDEMBURSKĄ

   ALE ??????????????? DO KOGO JA PISZĘ – BRAK DUMY NARODOWEJ , HONORU I POCZUCIA WŁASNEJ WARTOSCI TO DZIŚ NORMA W POLIN

   1. Obława na Nocne Wilki celu odwrócenia uwagi od prawdziwych problemów, a tymczasem w niejasnych okolicznościach przetargu, Polska ma kupić francuskie helikoptery zamiast polskich za kwotę 13 miliardów dolarów oraz zestawy patriot od USA w wersji, która nawet nie istnieje na papierze za kwotę ok 17 miliardów dolarów! Gierek zadłużył Polskę na 40 miliardów, a ale wybudował 500 dużych przedsiębiorstw. Parlament ukraiński uchwalił ustawę, która Banderowców uczyniła bohaterami narodowymi Ukrainy. 3 000 000 Polaków musiało uciekać z kraju za chlebem. To wyrwa biologiczna jak po II Wojnie Światowej. Polska zgodziła się także na udzielenie azylu emigrantom z Afryki, ( Libii ) którym będzie musiała zapewnić dach nad głową, żarcie i 1000 euro miesięcznie. Co wy na to Polacy? Jak długo ten antypolski rząd będzie nas niszczył i wmawiał, że to wszystko przez Putina?

    1. Czy to Rosja prowadzi świat do zagłady???????????????????????????

     Russian_christianity_a_threst_to_usaW latach przed i po solidarnościowych, jak każdy młody „świadomy” człowiek, nienawidziłem Rosjan i okupacji sowieckiej. Teraz wiem, że byliśmy manipulowani przez tzw. „opozycyjne” media, co nie znaczy, że oficjalne mówiły prawdę – też służyły temu samemu panu, z uwagi na ewidentną służalczość wobec okupanta. Po latach, jak to zwykle u Polaków, po szkodzie, widzimy że wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Trudno jednak bić się w pierś, sokoro nawet tak wybitni analitycy polityczni jak doradca Reagana i Busha, Ray Mc Govern, dopiero teraz rozumie grę jaka była prowadzona (zob: Ukraina nie będzie w NATO. Ray McGovern). Trudno jest winić nawet Papieża św. Jana Pawła II za zdradę, co niektórzy czynią, skoro w tamtych czasach rolę tych „dobrych” grał Zachód. Nie popełniajmy tych samych błędów dzisiaj, gdyż na szali naprawdę jest nasze być albo nie być. Nie dajmy się zwieść sprzedajnym mediom i sprostytuowanym dziennikarzom, którzy świadomie, bądź nie, pracują dla Wielkiego Syjonu na rzecz stworzenia Rządu Światowego by depopulacja była skuteczna i bez oporu. Jak słusznie zauważył Ray Mc Govern, który oficjalnie oświadczył, że to nie „Zachód” a Rosja stoją obecnie po stronie prawdy. Poniższe pytania są dopełnieniem tego spostrzeżenia. Dobrze było by uzupełnić je o 50 kolejnych.

     1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
     2. Czy to może na prośbę Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?
     3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
     4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
     5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
     6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
     7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
     8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
     9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
     10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
     11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
     12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
     13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
     14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
     15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
     16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
     17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
     18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
     19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
     20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
     21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
     22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
     23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
     24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
     25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
     26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
     27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
     28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
     29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
     30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej?
     31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”?
     32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”?
     33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
     34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
     35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
     36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
     37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
     38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
     39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
     40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
     41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
     42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
     43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
     44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
     45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
     46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
     47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
     48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
     49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
     50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?
     Za: https://www.facebook.com/pages/Imperial-Matryoshka/292265367563796

     1. Rosjanie wpadli w sieci innej koncepcji rzadzenia swiatem, a wywodzacej sie z tego samego zrodla co tzw. ” zachodnia lacinska cywilizacja”.

   2. bardzo szokujące to jest ŻE JEDNAK WIĘKSZOŚCI POLAKÓW JEST PO DRODZE BRATAĆ SIĘ Z MORDERCAMI Z UPA

    KTÓRZY ROBIĄ AKTUALNIE TAKIE RZECZY Z LUDŹMI – TO NIE JEST …………

    1. szokujące jest równierz to że polscy nacjonalisci nazywani przez rząd p.o faszystami gdzie tylko się da przyjmują to z pokorą

     BO PRAWDA LOGIKA I DOWODY WSKAZUJĄ ŻE : RZĄD P.O I PIS – TO SĄ WŁASNIE FASZYŚCI PRAWDZIWI WYSTĘPUJĄCY CHĘTNIE POD FLAGAMI UPA I SWASTYKĄ BANDEROWSKĄ KTÓRA JEST OFICJALNĄ OZDOBĄ MUNDURÓW WOJSK WEWNĘTRZNYCH UKRAINY – WILCZY HAK

     WNIOSEK LOGICZNY P.O I PIS TO FASZYŚCI GLORYFIKUJĄCY CZYN ZBROJNY SSMANÓW Z SS GALIZIEN

     PROSTE ?

     NO TO JAKBY MI TAKI SKURWESYN PODPADAJĄCY NAWET POD POLSKI PARAGRAF O PROPAGOWANIU , SYMPATYZOWANIU I GLORYFIKOWANIU SYMBOLIKI I CZYNÓW SSMANÓW

     POWIEDZIAŁ ŻE TO JA JESTEM FASZYSTĄ

     NO TO BYM MU ZAAPLIKOWAŁ TO CO NA FILMIE I CO ON UWARZA ZA NORMALNE ..

   3. polacy najwiecej produkowali i mieli najwieksza armie w czasie sojuszu z rosja wtedy bylo 300000 teraz 100000 zolnierzy golym okiem widac ze styropianowi zydzi zniszczyli nam kraj teraz 3 miliony emigrantow w zamian chca osiedlac arabow i zydow ku,rwa zygac sie chce na ta polityke

 1. I JESZCZE JEDNO BARDZO WAŻNE

  JEŚLI DZIŚ DOJDZIE DO PROWOKACJI W WYKONANIU POLSKICH SŁ. MUNDUROWYCH NA GRANICY

  POLSKO BIAŁORUSKIEJ , JEŚLI SPADNIE NA ZIEMIĘ CHOĆ JEDNA KROPLA ROSYJSKIEJ KRWI

  NAWET CHOĆBY Z ROZBITEGO KINOLA

  TO B I A D A WAM – ZJADACZE ODPADKÓW Z NIEMIECKICH HIPERMARKETÓW WYSTROJONYCH W CIUCHY Z NIEMIECKICH WYSYPISK ŚMIECI ………..

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/04/26/rosyjska-krew-na-polsko-bialoruskiej-granicy-27-04-15-r-polskie-sluzby-gotowe-do/

  KONSEKWENCJE BĘDĄ OKROPNE …. I NIKT WAM NIE POMOŻE

  1. ” ZJADACZE ODPADKÓW Z NIEMIECKICH HIPERMARKETÓW WYSTROJONYCH W CIUCHY Z NIEMIECKICH WYSYPISK ŚMIECI ………..”

   dotyczy około 70% idiotów którym myślenie sprawia bul 🙂 z bulem na czele

  2. p.s a prowokacja musi się udać !!!! BO JAK UZASADNIĆ PÓŹNIEJ WPROWADZENIE STANU WYJĄTKOWEGO BEZ REALNEJ GROŹBY ZEMSTY STRASZNEGO PUTINA… NO JAK ??

   SKORO SS…. NIE CHCE SIĘ SAM BRAĆ DO AGRESJI ….

   1. Na przejściu granicznym w Terespolu-Brześciu z minuty na minuty przybywa polskich motocyklistów z Rajdu Katyńskiego, którzy chcą przywitać swoich – jak sami mówią – rosyjskich kolegów. Ich jednoślady ozdobione są narodowymi symbolami.

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/news-rmf24-nocne-wilki-na-godz-16-zwoluja-sie-w-warszawie,nId,1723246#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    Na granicy nie brakuje też dość pokaźnych sił policyjnych.

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/news-rmf24-nocne-wilki-na-godz-16-zwoluja-sie-w-warszawie,nId,1723246#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    1. amerykany zrobili se rajd czołgami po Polsce i nikt nie protestował , a tu kilku ruskich na motorach i wielkie larum robi propaganda . to jest zwykłe napuszczanie zwykłych ludzi na siebie i tworzenie konfliktów na które próbują rozpętać pewne wrogie Polsce kręgi wpływów .

     1. Te rajdy po jednej i po drugiej stronie to w ramach ” polityki historycznej” do macenia ludziom we lbach.Starczy se popatrzec, kim sa tworcy, zeby wiedziec, ze to nie jakies spontaniczne grupy , ale grupy , za ktorymi stoja rozne polityczne sily.Rozne, ale niekoniecznie sie rozniace celem do osiagniecia.Jeden z nich to dzielenie spoleczenstwa pogladami i napuszczanie jednych na drugich.

  3. Rosyjski klub motocyklowy liczy 10 tysięcy członków w tym gubernatora Obwodu Kaliningrackiego ,wstyd być Polakiem dziś …to nasi politycy zachowują się jak bandyci ,macie tu filmik link co batalion azow zrobił ,jak ukrzyżował człowieka z Donbasu i spalił ,tak robią już z powstańcami i to naszym politykom pasuje ,takim biją brawa …

   http://www.wolna-polska

   1. Jasne, ze im wszystkim pasuje.Jedni strasza wilkami, a inni katyniami, a razem biora udzial w realizacji wspolnego planu rzadzenia planeta.Gawiedz sie cieszy igrzyskami dla niej organizowanymi.Malo tego, ze sie cieszy.Buli za te igrzyska takze na stadionach, dostarczajac emocji gawiedzi przed telewizorami i placac ku uciesze roznych kapitalow za rozrywke.Najsmieszniejsze jest to, ze kupujac bilet na stadion baranki nie zauwazaja, ze sa strzyzone.Placa bilecik za to, ze obejrza spektakl i nabija kase jakiemus oligarsze ( miejscowemu lub obcemu).Nie widza gamonie , ze dwa razy zaplacili.Raz za spektakl, z ktorego dochody trafiaja na ogol bez podatkow do kieszeni oligarchow ( arabskich ksiazat, ksiecia monako, ksiecia angielskiego , a w przyszlosci polskiego- bo do tej pory to w rekach komuchow jest ta korporacja) , a dwa w postaci podatkow, z ktorych te stadiony sie buduje.A cwane oligarchy haselkami o wolnosci zapelniaja te stadiony durakami , ktore to duraki rozpinaja transparenty z haselkami roznymi w ramach tzw. ” polityki historycznej”, ktorej celem w wydaniu stadionowym jest wpedzenie na ow stadion jak najwiecej baranow, aby zaplacily za bilet.hucpa nad hucpami…Uczyli sie moze o Rzymie..Ale nie zalapali, ze zyja w rzymskiej antycywilizacji …Ot duraki..Pokonalyby tych oligarchow rodem z rzymu, gdyby olali te stadiony..NIe ma widzow, nie ma kasy dla oligarchow.Ony nie pojely jeszcze, ze tzw. ” polityka polityczna” jest zrodlem ogromnej kasy…i wladzy.

 2. PRZYPOMNĄ WAM – P.O I INNE SITWY PO MAGDALENKOWE RABUJĄCE POLSKĘ OD ROKU 1990

  POPEŁNIĄ KAŻDE ŚWIŃSTWO I KAŻDĄ ZBRODNIE W CELU UTRZYMANIA SIĘ U WŁADZY KTÓRA PO PIERWSZE ZAPEWNIA IM BEZKARNOŚĆ ZA CZYNY POPEŁNIONE W 25 LECIU „WOLNEJ” POLSKI

  A SĄ TO , RABUNKI , OSZUSTWA , MORDERSTWA , PORWANIA , ZAMACHY , GWAŁTY

  PO DRUGIE WŁADZA ZAPEWNIA IM DOSTATEK I WYGODĘ -ale to sprawa 5 rządna dla nich

  priorytetem jest utrzymanie BEZKARNOŚCI

  TU CHODZI DOSŁOWNIE O ICH ŻYCIE , JUŻ NIE O RYZYKO ODSIADKI – O ŻYCIE ICH I ICH RODZIN

  ZATEM SĄ SKŁONNI ZAMORDOWAĆ ABSLOLUTNIE KAŻDEGO I KAŻDĄ ILOŚĆ NIEWYGODNYCH

  KTÓRZY STWARZAJĄ REALNE ZAGROŻENIE ICH BEZPIECZEŃSTWA

  TO NIE SĄ ŻARTY , DOWÓD – LISTA ZAMORDOWANYCH POWYŻEJ

  1. I COŚ JESZCZE WAŻNEGO PRZED WYJAZDEM

   SZANOWNI RODACY KTÓRZY NIE BYLIŚCIE NIGDY NIGDZIE DALEJ NIŻ WIDOK KOMINA WASZEJ CHAŁUPY …

   TO NIE JEST TAK ŻE WY TU W KRAJU MOŻECIE ROBIĆ CO CHCECIE I NIKT O TYM NIE WIE ZA GRANICĄ

   WIEDZĄ DOKŁADNIE KTO RZĄDZI , ŻE SĄ TO ZŁODZIEJE AFERZYŚCI I MORDERCY

   NIE TAK DAWNO ZOSTAŁ N.P W NIEMCZECH STWORZONY SERWIS INFORMACYJNY INFO & TIPS
   OPISUJĄCY CO I JAK W POLSCE – PISANY RÓWNOLEGLE PO POLSKU I PO NIEMIECKU

   ORAZ WYDAJĄCY DRUKIEM NA PAPIERZE I PO POLSKU I PO NIEMIECKU GAZETĘ O ZASIĘGU NA JUŻ CAŁY OBSZAR NIEMIEC

   N.P NIEMCY CHCĄCY WIEDZIEĆ , CZYTAJĄ I WIEDZĄ CO TU W POLSCE I JAK SIĘ ODBYWA

   POLSKI RZĄD JEST TOLEROWANY TYLKO DLA TEGO ŻE PANUJE JAKIMŚ CUDEM SPOKÓJ SPOŁECZNY PO MIMO TEGO WSZYSTKIEGO

   A WIĘC RZĄDY PO OKRĄGŁOSTOŁOWE SĄ TOLEROWANE JAK SADAM HUSEJN

   ICH NIE INTERESUJE KTO TRZYMA ZA MORDĘ POLAKÓW INTERESUJE ICH SPOKÓJ – JEŚLI DOJDZIE DO NIEPOKOJÓW I PRZEJĘCIA WŁADZY CHODŹBY PRZEZ JAKAKOLWIEK SIŁĘ KTÓRA ZAPEWNI SPOKÓJ

   SZYBKO TAKIEJ SILE POGRATULUJĄ I POPRĄ …

   A WIEC ? A WIEC WARTO SIĘ ZBUNTOWAĆ

   TU CZYTAJCIE

   http://www.info-tips.de

   p.s gazeta powołana między innymi z inicjatywy 🙂 ………………….

   1. NO CHYBA ŻE PASUJE WAM BYĆ POSTRZEGANYMI W JEDNEJ GRUPIE WĄSKIEJ – POLSKA – UKRAINA TO TO SAMO METALNIE I KULTUROWO

    PS. CZY WY MYŚLICIE ŻE EURO 2012 DO SPÓŁKI Z UKRAIŃCAMI TO PRZYPADEK 🙂

    NIE POLSKA JEST ODBIERANA TAK SAMO JAK UKRAINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    TAK POLSKA – UKRAINA W ŚWIADOMOŚCI ZAGRANICY TO JEDNOSĆ KULTUROWA, MENTALNA , INTELEKTUALNA

    ZAPYTACIE A DLA CZEGO NIE Z CZECHAMI NAS WIĄŻĄ LUB Z SŁOWAKAMI

    NO WŁAŚNIE – CO POLACY SAMI WYBRALI PARTNERA DO ORGANIZOWANIA EURO 2012 ? 🙂

    KTOŚ ZA POLSKE I UKRAINĘ ZDECYDOWAŁ …………..

    1. Wybor miejsca igrzysk ustala sie wspolnie za porozumieniem stron.A nad tym , zeby strony sie dobrze sie porozumialy decyduja okreslone ” lobby” , stojace z tylu.Te lobby to tez kapitaly i to rozne.Murzynom w Afryce tez pobudowali stadiony i Arabom tez oczywiscie za obopolnym porozumieniem stron.No i ta bida z Afryki zjezdza do europy na pontonach i roznych obiektach plywajacych.Na stadiony kase maja, a dla wlasnej bidoty nie..Tak to dziala..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: