loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

ROSYJSKA KREW NA POLSKO BIAŁORUSKIEJ GRANICY !! 27 .04.15 r. „polskie” SŁUŻBY GOTOWE DO

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Klub motocyklowy „Nocne Wilki ” Z KALININGRADU SZYKANOWANY NA GRANICY POLSKO ROSYJSKIEJ 

5 CZŁONKÓW KLUBU PODDANYCH SZYKANOM I REWIZJI OSOBISTEJ … POMIMO TO WJAZDU NIE UDAŁO SIĘ ZABLOKOWAĆ POGRANICZNIKOM WSPOMAGANYM ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI POLICJI 

POLSKIE SŁ. WIEDZIAŁY ŻE NIE SĄ W STANIE ZATRZYMAĆ WJAZDU LEGALNIE PRZEMIESZCZAJĄCEJ SIĘ GRUPY 

MIMO TO ZDECYDOWANO SIĘ NA REPRESJE I PONIŻANIE ROSJAN 

JEST TO JEDNOZNACZNA SYTUACJA POLSKIE SŁUŻBY NA POLECENIE CYMBAŁÓW Z WARSZAWY 

JAK TO SIĘ SKOŃCZY ZOBACZYMY JUTRO GDY W BRZEŚCIU PRZEKRACZAĆ GRANICĄ ZAMIERZA GRUPA OKOŁO 400 MOTOCYKLISTÓW ROSYJSKICH ….

MOŻEMY BYĆ PRZYGOTOWANI NAWET NA TO ŻE POLEJE SIĘ KREW ..

O CZYM WSPOMINAŁ W WYWIADZIE DLA SUPERSTACJI SZEF KLUBU „NOCNE WILKI „

A TU AKTUALNE INFORMACJA AGENCYJNE NA TEMAT PRZEJAZDU PRZEZ POLSKĘ I ODWIEDZENIA PRZEZ CZŁONKÓW KLUBU MOTOCYKLOWEGO MOGIŁ KATYŃSKICH OFIAR NKWD

SZEF KLUBU RÓWNIEŻ ZAZNACZYŁ ŻE GRUPĘ KALININGRADZKĄ WITAŁO WIELU POLAKÓW ENTUZJASTYCZNIE A SZYKANY I PONIŻANIE SPOTKAŁO ICH TYLKO ZE STRONY POLSKICH SŁÓŻB MUNDUROWYCH 

„Nocne Wilki” już w Katyniu. Mimo zakazu chcą wjechać do Polski

Rosyjscy bikerzy z klubu „Nocne Wilki”, uczestniczący w rajdzie motocyklowym Moskwa-Berlin, w niedzielę dotarli do Katynia, gdzie uczcili pamięć polskich oficerów zamordowanych wiosną 1940 roku przez NKWD z rozkazu Józefa Stalina.

Motocykliści przyjechali do Lasu Katyńskiego koło Smoleńska przed południem. W obu częściach memoriału – polskiej i rosyjskiej – złożyli kwiaty.

Celem rajdu jest upamiętnienie 70. rocznicy zwycięstwa w II wojnie światowej nad hitlerowskimi Niemcami. Jego uczestnicy – kilkunastu bikerów – wystartowali w sobotę sprzed siedziby „Nocnych Wilków” w Niżnich Mniownikach w zachodniej części stolicy Rosji.

Zamierzają przejechać również przez terytorium Polski, choć polskie MSZ w piątek nie wyraziło zgody na ich przejazd.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-nocne-wilki-juz-w-katyniu-mimo-zakazu-chca-wjechac-do-polski,nId,1723044

=======================

A JAK JEST NA PRAWDĘ – OPINIE POLSKICH MOTOCYKLISTÓW 

7 thoughts on “ROSYJSKA KREW NA POLSKO BIAŁORUSKIEJ GRANICY !! 27 .04.15 r. „polskie” SŁUŻBY GOTOWE DO

 1. Rosyjscy bikerzy z klubu „Nocne Wilki”, uczestniczący w rajdzie motocyklowym Moskwa-Berlin, w niedzielę dotarli do Katynia, gdzie uczcili pamięć polskich oficerów zamordowanych wiosną 1940 roku przez NKWD z rozkazu Józefa Stalina.
  Ty jestes takim samym sabaka sowieckim jak te Nocne Wilki,piszac takie bzdury.
  Tylko idiota uwierzy w to,ze sowieci skladali hold polskim oficerom ,zamordowanym przez sowiecki NKWD i Stalina.

 2. Lider grupy Aleksandr Załdostanow w rozmowie z Superstacją stwierdził, że „Polacy nie mają podstaw do tego, żeby traktować ich jak bandytów”. – Jest jasne, że nie będziemy łamać żadnych przepisów, nie będziemy robić niczego, co jest niezgodne z prawem. Wy, Polacy, nie macie żadnych podstaw, żeby nam zarzucać jakiekolwiek bezprawne działania. Jedziemy tam ze szczytną misją, ze szczytnym celem i nie wycofamy się z tego. Robimy to na rocznicę 9 maja, na rocznicę wielkiego zwycięstwa – mówił w Superstacji.
  Załdostanow nie ukrywa też, ze spodziewa się prowokacji na polskiej granicy. – Tam znowu rozegra się kolejny cyrk z oddziałami specjalnymi policji, z pogranicznikami. My to wszystko rozumiemy, jesteśmy na to przygotowani. Niech robią jak uważają, nie robiliśmy niczego złego. Niech bezprawiem zajmują się ci, którzy to bezprawie teraz podgrzewają – podkreślił.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-lider-nocnych-wilkow-na-pewno-dojdzie-do-prowokacji-polskiej,nId,1723076#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  1. No podobno Bog sie pogniewal i inny sobie wybral narod i mesjasza. 44 ….Chrystus krolem Polski..Koronacja..Stary i Nowy Testament przymierza narodu polskiego i zydowskiego..Moja bobcia cus mowila, ze dopoki narod polski i zydowski, sie nie pogodza wojny beda…Tak wiesc gminna niosla..Cos w trawie piszczy..

   1. Pismo mial niebrzydkie i czytelne pan Adam..Rewolucjonista..Kult matki Boskiej Czestochowskiej..A trupia czaszka to wazny symbol ” masonerii” zwlaszcza podczas obrzedu tzw. ” chrzcin” nowicjusza…Obok krucyfiksu, ktory tez wazna role pelni w obrzedach masonskich.Takoz matka Boska wpieta w klape po lewej stronie masona drugiego stopnia wtajemniczenia podczas obrzedu zwanego ” chrztem”…Solidarnosc..lech…bolek..Strzalka , strzala to tez symbol masonski…Zmana..Strzalki w prawo i w lewo..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: